Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-05-2017 13:15:00

Najnowszy sondaż: Polacy nie chcą imigrantów!

INFO: Polacy nie chcą, by nasz kraj przyjmował migrantów - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Pollster dla "Super Express" i telewizji NOWA TV.

 

Na pytanie, czy jesteś za tym, by Polska przyjmowała uchodźców z krajów muzułmańskich, negatywnie odpowiedziało 71% ankietowanych. 15% uczestników sondaży jest za przyjęciem migrantów, natomiast 14% nie ma zdania w tej sprawie.

 

Zobacz także: Relokacja uchodźców gorsza niż sankcje KE

 

Źródło: se.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 19-05-2017 14:02:47 | odpowiedz
    mądry polak przed szkodą
  • 19-05-2017 17:34:01 | odpowiedz
    W każdej gminie porobić taki sondaż, ale wraz z nazwiskami oraz podpisami, podzielić obywateli na tych co pragną w Polsce "uchodźców" i tych Polaków "uchodźców" niechcących i w przypadku konieczności ściągania tutaj pustynnych przybyszów zobligować w ten sposób tych pierwszych do łożenia około 1000-złotowej rocznej zrzutki na ich mieszkanie, żarcie, picie, opiekę lekarską, darmową komunikację i dyskoteki. Ciekawe, czy dalej w narodzie utrzyma się 15-procentowa grupa entuzjastów multikulturalizmu.
  • 19-05-2017 19:30:01 | odpowiedz
    To demokracja w końcu dobra, czy zła? Taki jeden mówił, że "większość nie powinna decydować, bo głupich jest więcej niż mądrych". To te 71% to mądrzy, czy głupi?
    • 19-05-2017 20:46:39 | odpowiedz
      Według Korwina większość jest "zawsze głupia". Ciekawe kiedy zakompleksiony Janusz w końcu zauważy, że "motłoch" nie chce uchodźców i zacznie przekonywać, że należy ich przyjmować?
      • 19-05-2017 23:31:31 | odpowiedz
        Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości
        tyczy to sie was obu ;)

  • JOW są lepsze niż lustracja

    Ruszyła nowa akcja zbierania podpisów dla Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych na portalu Wielu Może Więcej. Jak dotąd List Otwarty Walnego Zgromadzenia...
  • 7 maja 2009: Biedni uczniowie! PS.: Co robić w wyborach?

    Komentuj blog http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Rynek pracy - otwarty czy zamknięty ?

    Jak to jest z otwieraniem rynku pracy dla obcokrajowców - czy to pomaga czy przeszkadza mieszkańcom państwa? Jeśli się nie mylę to nie ma państwa , któremu zaszkodziłoby otworzenie rynku pracy...
  • Brakujący element

    Chyba nie poruszono jeszcze na tej stronie tego trudnego tematu. I tak wypłynie, więc czas go zapodać i obgadać. Chodzi o odpowiedź na pytanie, czy Polacy zasługują na nasze wysiłki. Być może...
  • Cel rządzenia

    Przepraszam, ale nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić, temat odnosi się ogólnie do idei wolnego rynku, więc dałem go tu, bo ten dział wydał mi się być najogólniejszym. Czy w takiej...
  • Sondaże prezydenckie 2010 ZBIORCZO !

    Szanowne Koleżanki i Koledzy, szanowni Państwo ! poniżej umieszczam klika linków do internetowych sondaży prezydenckich, gdzie oddając głos na JKM, można... zmieniać rzeczywistość ;-) albo jak...

Poczytaj również

  • Takich ludzi nagradza "GW" | 24-07-2017 19:30:00

    INFO: "Gazeta Wyborcza" nagradzała sędziego, który skazywał opozycjonistów - donosi wPolityce.pl.

  • JKM: Nam chodzi o reformę sądownictwa | 24-07-2017 17:30:00

    OPINIA: – Nam nie chodzi bowiem o zastąpienie jednych sędziów drugimi, ale o reformę sądownictwa – powiedział europoseł Janusz Korwin-Mikke, komentując decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział weto ustaw o Sądzie Najwyższym i o KRS.

  • Schnepf obrzydliwie donosi na Polskę | 24-07-2017 15:30:00

    INFO: Jak podaje portal niezalezna.pl, p. Ryszard Schnepf, były ambasador RP w USA, rozsyła po Stanach Zjednoczonych list, w którym w obrzydliwy sposób oczernia polski rząd.

  • Prezydent zawetuje ustawy o sądownictwie! | 24-07-2017 13:15:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetuje ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

  • Senat przegłosował nie tę ustawę o SN, co trzeba | 24-07-2017 11:00:00

    INFO: Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Z tego powodu, jak wskazują eksperci, akt jest niekonstytucyjny.

  • Profesorowie proszą Dudę o podpisanie ustawy | 24-07-2017 06:45:00

    INFO: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.

  • Protestowali przed sądami, bo tak im kazano | 23-07-2017 14:15:00

    INFO: Portal expresselblag.pl donosi, że w Elblągu tak jak w innych miastach odbyły się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Świadek protestu ujawnił, jak wyglądało to w Elblągu.

  • Szydło przekazała 125 tys. zł znanemu aktorowi! | 23-07-2017 11:00:00

    INFO: JE Beata Szydło wsparła pieniędzmi podatników p. Krzysztofa Globisza, znanego aktora, który przeszedł udar mózgu - podaje wp.pl.

  • Kaczyński i PiS nie mają żadnej wizji? | 23-07-2017 06:45:00

    OPINIA: Kaczyński nie ma żadnego określonego celu, nie ma żadnej wizji Polski - stwierdził w rozmowie z portalem dziennik.pl p. Ludwik Dorn, były bliski wspołpracownik lidera PiS.

  • Zwolnienie z podatku spadkobierców firm | 22-07-2017 20:45:00

    FUTURO: Płynne kontynuowanie działalności firmy po śmierci przedsiębiorcy - taki ma być skutek ustawy o sukcesji firm jednoosobowych, której projekt Ministerstwo Rozwoju skierowało do konsultacji publicznych i uzgodnień międzyresortowych - podaje tvp.info.

  • Co czwarty Polak na socjalu! | 22-07-2017 17:30:00

    INFO: Z ostatnich badań wynika, że 26% Polaków deklaruje korzystanie z pomocy finansowej państwa, a 40% badanych jest zdania, że trzeba wykorzystywać system opieki społecznej i pomoc państwa jak tylko się da - donosi wprost.pl.

  • RDI o "polskich obozach": Na ogół to celowe działanie | 22-07-2017 14:15:00

    INFO: Do 20% przypadków sformułowań „polskie obozy koncentracyjne” wynika z niewiedzy, natomiast w zdecydowanej części przypadków to jest celowe działanie - uważają eksperci Reduty Dobrego Imienia, o czym donosi tvp.info.

  • Senator Rulewski w więziennym drelichu | 22-07-2017 11:00:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ubrany w strój więzienny, wystąpił o odrzucenie ustawy o SN - podaje stooq.pl.