Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-05-2017 13:15:00

Najnowszy sondaż: Polacy nie chcą imigrantów!

INFO: Polacy nie chcą, by nasz kraj przyjmował migrantów - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Pollster dla "Super Express" i telewizji NOWA TV.

 

Na pytanie, czy jesteś za tym, by Polska przyjmowała uchodźców z krajów muzułmańskich, negatywnie odpowiedziało 71% ankietowanych. 15% uczestników sondaży jest za przyjęciem migrantów, natomiast 14% nie ma zdania w tej sprawie.

 

Zobacz także: Relokacja uchodźców gorsza niż sankcje KE

 

Źródło: se.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 19-05-2017 14:02:47 | odpowiedz
    mądry polak przed szkodą
  • 19-05-2017 17:34:01 | odpowiedz
    W każdej gminie porobić taki sondaż, ale wraz z nazwiskami oraz podpisami, podzielić obywateli na tych co pragną w Polsce "uchodźców" i tych Polaków "uchodźców" niechcących i w przypadku konieczności ściągania tutaj pustynnych przybyszów zobligować w ten sposób tych pierwszych do łożenia około 1000-złotowej rocznej zrzutki na ich mieszkanie, żarcie, picie, opiekę lekarską, darmową komunikację i dyskoteki. Ciekawe, czy dalej w narodzie utrzyma się 15-procentowa grupa entuzjastów multikulturalizmu.
  • 19-05-2017 19:30:01 | odpowiedz
    To demokracja w końcu dobra, czy zła? Taki jeden mówił, że "większość nie powinna decydować, bo głupich jest więcej niż mądrych". To te 71% to mądrzy, czy głupi?
    • 19-05-2017 20:46:39 | odpowiedz
      Według Korwina większość jest "zawsze głupia". Ciekawe kiedy zakompleksiony Janusz w końcu zauważy, że "motłoch" nie chce uchodźców i zacznie przekonywać, że należy ich przyjmować?
      • 19-05-2017 23:31:31 | odpowiedz
        Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości
        tyczy to sie was obu ;)

  • JOW są lepsze niż lustracja

    Ruszyła nowa akcja zbierania podpisów dla Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych na portalu Wielu Może Więcej. Jak dotąd List Otwarty Walnego Zgromadzenia...
  • 7 maja 2009: Biedni uczniowie! PS.: Co robić w wyborach?

    Komentuj blog http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Rynek pracy - otwarty czy zamknięty ?

    Jak to jest z otwieraniem rynku pracy dla obcokrajowców - czy to pomaga czy przeszkadza mieszkańcom państwa? Jeśli się nie mylę to nie ma państwa , któremu zaszkodziłoby otworzenie rynku pracy...
  • Brakujący element

    Chyba nie poruszono jeszcze na tej stronie tego trudnego tematu. I tak wypłynie, więc czas go zapodać i obgadać. Chodzi o odpowiedź na pytanie, czy Polacy zasługują na nasze wysiłki. Być może...
  • Cel rządzenia

    Przepraszam, ale nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić, temat odnosi się ogólnie do idei wolnego rynku, więc dałem go tu, bo ten dział wydał mi się być najogólniejszym. Czy w takiej...
  • Sondaże prezydenckie 2010 ZBIORCZO !

    Szanowne Koleżanki i Koledzy, szanowni Państwo ! poniżej umieszczam klika linków do internetowych sondaży prezydenckich, gdzie oddając głos na JKM, można... zmieniać rzeczywistość ;-) albo jak...

Poczytaj również

  • Zaskakujący wyrok w procesie "mafii paliwowej" | 22-06-2018 06:45:00

    INFO: Sąd w Krakowie nie dopatrzył się w materiale dowodowym procederu wyłudzania podatku VAT i prania brudnych pieniędzy przez tzw. mafię paliwową - podaje interia.pl.

  • Rząd szykuje specustawę mieszkaniową | 21-06-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął projekt specustawy mieszkaniowej - podaje Interia.

  • Rząd myśli o czwartym pasie na A2 | 21-06-2018 19:30:00

    INFO: Rząd zleci ekspertyzy ws. czwartego pasa na autostradzie A2 z Warszawy do Łodzi - informuje bankier.pl.

  • Darmowa komunikacja dla studentów, ale tylko... zagranicznych | 21-06-2018 17:30:00

    INFO: Rada Miasta w Rzeszowie zdecydowała, że zagraniczni studenci będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej za darmo - podaje rzeszow-news.pl.

  • Będzie wolontariat+ | 21-06-2018 15:30:00

    INFO: Jak donosi rp.pl, 35 mln zł w ciągu 12 lat chce wydać rząd na rozwój wolontariatu.

  • KE nie ma uprawnień w zakresie zmian w polskim sądownictwie | 21-06-2018 13:15:00

    OPINIA: Wszystkie ustawy wiążące się z reformą wymiaru sprawiedliwości pozostają poza zakresem prawa unijnego - powiedział WCz. Stanisław Piotrowicz, szef sejmowej komisji sprawiedliwości z PiS.

  • Dr Migalski po raz trzeci bez habilitacji | 21-06-2018 11:00:00

    INFO: Dr Marek Migalski, były europoseł i jeden z najlepiej rozpoznawanych pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach po raz trzeci nie uzyskał habilitacji.

  • Kaczyński chce się wycofać z polityki? | 21-06-2018 06:45:00

    INFO: Po przyszłorocznych wyborach parlamentarnych WCz. Jarosław Kaczyński chce wycofać się z czynnej polityki - donosi "Fakt".

  • Rząd uruchomi psychiatrów 24 h/7 | 20-06-2018 21:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia uruchomi program pomocy psychiatrów całą dobę, przez 7 dni w tygodniu - podaje medonet.pl.

  • Będą preferencje podatkowe dla innowacyjnych firm | 20-06-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Finansów przygotowuje preferencje podatkowe dla innowacyjnych polskich firm - donosi tvp.info.

  • Poseł PiS kupił prawo jazdy? | 20-06-2018 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu złożyła wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego posłowi PiS WCz. Piotrowi Olszówce. To pokłosie śledztwa dotyczącego handlu prawami jazdy - informuje "Dziennik Wschodni".

  • Nie będzie podatku od sprzedaży kryptowalut | 20-06-2018 15:30:00

    INFO: Projekt rozporządzenia ministra finansów przewiduje, że nie będzie pobierany podatek od czynności cywilnoprawnych przy sprzedaży kryptowalut - donosi bankier.pl.

  • KRRiT: TVP wprowadza w błąd | 20-06-2018 13:15:00

    INFO: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, po skargach telewidzów, wezwała telewizję publiczną, by nie wprowadzała swoich widzów w błąd - informuje magazyn "Press".

  • Zmieni się kolor polskiej flagi? | 20-06-2018 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Kultury pracuje nad nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie RP - informuje "Rzeczpospolita".

  • Prokuratura postawi zarzuty Międlarowi | 20-06-2018 06:45:00

    INFO: Prokuratura postawi zarzuty p. Jackowi Międlarowi, byłemu księdzu, za nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców - podaje portal wprawo.pl.