Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-05-2017 13:15:00

Najnowszy sondaż: Polacy nie chcą imigrantów!

INFO: Polacy nie chcą, by nasz kraj przyjmował migrantów - wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Pollster dla "Super Express" i telewizji NOWA TV.

 

Na pytanie, czy jesteś za tym, by Polska przyjmowała uchodźców z krajów muzułmańskich, negatywnie odpowiedziało 71% ankietowanych. 15% uczestników sondaży jest za przyjęciem migrantów, natomiast 14% nie ma zdania w tej sprawie.

 

Zobacz także: Relokacja uchodźców gorsza niż sankcje KE

 

Źródło: se.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 19-05-2017 14:02:47 | odpowiedz
    mądry polak przed szkodą
  • 19-05-2017 17:34:01 | odpowiedz
    W każdej gminie porobić taki sondaż, ale wraz z nazwiskami oraz podpisami, podzielić obywateli na tych co pragną w Polsce "uchodźców" i tych Polaków "uchodźców" niechcących i w przypadku konieczności ściągania tutaj pustynnych przybyszów zobligować w ten sposób tych pierwszych do łożenia około 1000-złotowej rocznej zrzutki na ich mieszkanie, żarcie, picie, opiekę lekarską, darmową komunikację i dyskoteki. Ciekawe, czy dalej w narodzie utrzyma się 15-procentowa grupa entuzjastów multikulturalizmu.
  • 19-05-2017 19:30:01 | odpowiedz
    To demokracja w końcu dobra, czy zła? Taki jeden mówił, że "większość nie powinna decydować, bo głupich jest więcej niż mądrych". To te 71% to mądrzy, czy głupi?
    • 19-05-2017 20:46:39 | odpowiedz
      Według Korwina większość jest "zawsze głupia". Ciekawe kiedy zakompleksiony Janusz w końcu zauważy, że "motłoch" nie chce uchodźców i zacznie przekonywać, że należy ich przyjmować?
      • 19-05-2017 23:31:31 | odpowiedz
        Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości
        tyczy to sie was obu ;)

  • JOW są lepsze niż lustracja

    Ruszyła nowa akcja zbierania podpisów dla Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych na portalu Wielu Może Więcej. Jak dotąd List Otwarty Walnego Zgromadzenia...
  • 7 maja 2009: Biedni uczniowie! PS.: Co robić w wyborach?

    Komentuj blog http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Rynek pracy - otwarty czy zamknięty ?

    Jak to jest z otwieraniem rynku pracy dla obcokrajowców - czy to pomaga czy przeszkadza mieszkańcom państwa? Jeśli się nie mylę to nie ma państwa , któremu zaszkodziłoby otworzenie rynku pracy...
  • Brakujący element

    Chyba nie poruszono jeszcze na tej stronie tego trudnego tematu. I tak wypłynie, więc czas go zapodać i obgadać. Chodzi o odpowiedź na pytanie, czy Polacy zasługują na nasze wysiłki. Być może...
  • Cel rządzenia

    Przepraszam, ale nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić, temat odnosi się ogólnie do idei wolnego rynku, więc dałem go tu, bo ten dział wydał mi się być najogólniejszym. Czy w takiej...
  • Sondaże prezydenckie 2010 ZBIORCZO !

    Szanowne Koleżanki i Koledzy, szanowni Państwo ! poniżej umieszczam klika linków do internetowych sondaży prezydenckich, gdzie oddając głos na JKM, można... zmieniać rzeczywistość ;-) albo jak...

Poczytaj również

  • Rząd zbuduje Port Centralny w Gdańsku | 26-05-2017 06:45:00

    INFO: Rząd planuje budowę Centralnego Portu w Gdańsku - na 100 mln ton ładunków rocznie - donosi dziennik.pl.

  • Chcą przedłużyć śledztwo ws. majątku Kwaśniewskich | 25-05-2017 21:45:00

    INFO: Prokuratura chce do grudnia br. przedłużyć śledztwo w sprawie majątku pp. Kwaśniewskich - donosi tvp.info.

  • Prezydent Gdańska pójdzie z homosiami | 25-05-2017 19:30:00

    FUTURO: P.  Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska ogłosił, że będzie uczestniczył w III Trójmiejskim Marszu Równości, organizowanym przez środowisko LGBT - podaje niezalezna.pl.

  • Za 10 lat Polska powstrzyma każdego agresora | 25-05-2017 17:30:00

    OPINIA: Jeżeli stworzymy obronę terytorialną, a polska armia, zwłaszcza siły operacyjne, na które będzie szło 90% wydatków, zostaną zbudowane zgodnie z założeniami, to za 10-12 lat będziemy w stanie powstrzymać każdego agresora - stwierdził JE Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej z PiS.

  • Staną przed sądem za gigantyczne nieprawidłowości w Grupie Azoty | 25-05-2017 15:30:00

    INFO: Byli członkowie zarządu Grupy Azoty Police mogą stanąć przed sądem. Chodzi o gigantyczne nieprawidłowości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Nie będzie niższych składek ZUS dla małych firm | 25-05-2017 13:15:00

    INFO: ZUS i resort pracy torpedują pomysł niższych składek dla małych firm - donosi dziennik.pl.

  • Domagają się wznowienia śledztwa ws. śmierci Leppera | 25-05-2017 11:00:00

    INFO: P. Sławomir Izdebski, szef Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych, domaga się wznowienia śledztwa w sprawie śmierci śp. Andrzeja Leppera - donosi fakt.pl.

  • "Rzeczpospolita" o całej prawdzie na temat relokacji uchodźców | 25-05-2017 06:45:00

    INFO: "Rzeczpospolita" prześledziła unijne dokumenty na temat relokacji uchodźców. Z analizy wynika, że rząd nie mówi Polakom całej prawdy na temat relokacji.

  • Kukiz'15 chce uprościć sprzedaż lasów | 24-05-2017 21:45:00

    INFO: Posłowie Kukiz’15 poinformowali, że przygotowali projekt ustawy, który pozwoli właścicielom gruntów leśnych wycofać się ze sprzedaży, jeśli zaoferowana przez Lasy Państwowe cena będzie za niska - podaje wprost.pl.

  • Liroy-Marzec zabrał się za Ubera | 24-05-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Piotr Liroy-Marzec, poseł Kukiz`15 stanął po stronie taksówkarzy, którzy stracili po tym, jak do Polski weszła firma Uber, kojarząca kierowców z pasażerami - pisze rp.pl.

  • Nic nie wie, a głosuje! | 24-05-2017 17:30:00

    INFO: WCz. Joanna Augustynowska, posłanka PO, skompromitowała się w krótkim teście z wiedzy ogólnej - donosi wprost.pl.

  • PO i PSL dogadały się przed wyborami samorządowymi | 24-05-2017 15:30:00

    INFO: PO i PSL porozumiały się w sprawie współpracy na czas wyborów samorządowych. Partie mają ogłosić wspólny start kandydatów do sejmików województw - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • ABW przeszukała meczet w Warszawie | 24-05-2017 13:15:00

    INFO: ABW przeszukała meczet na ulicy Wiertniczej w Warszawie - poinformował red. Witold Gadowski, dziennikarz śledczy.

  • Tajemnicze zawiadomienia do prokuratury z audytu rządu PO-PSL | 24-05-2017 11:00:00

    INFO: Ponad rok temu p. Mariusz Kamiński, koordynator służb specjalnych, poinformował, że w związku z nieprawidłowościami za czasów rządu PO-PSL do prokuratury trafiło 19 zawiadomień. Nie sposób jednak ustalić, czego dotyczyły, ani co się z nimi dzieje - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Sędzia spowodowała kolizję po pijaku! | 24-05-2017 06:45:00

    INFO: Sędzia z Siemianowic Śląskich spowodowała po pijanemu kolizję drogową w Chorzowie. Miała aż 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - donosi naszdziennik.pl.