Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-07-2018 13:15:00

Najniższa sprzedaż "GW" w historii

INFO: Jak informuje portal money.pl, "Gazeta Wyborcza" zanotowała najniższy miesięczny wynik sprzedaży w historii.

 

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że sprzedaż "GW" w maju wyniosła ok. 93 tys. egzemplarzy, co daje spadek o prawie 17% w porównaniu z majem 2017 r. Portal zauważa, że spadki sprzedaży gazet spowodowały likwidację przez Agorę już 4 swoich gazet.

 

Źródło: money.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 06-07-2018 20:46:01 | odpowiedz
    Szabesgoje

    W szabas od pracy należy precz
    Trzymać się z dala! Nie chodzić też!
    Guzików w windzie nie wciskać, lecz
    Leżeć spokojnie! - Spokojnie leż
    Wybrańcu Boga!... A w klopie, oj? -
    Tyłek podetrze Ci szabes-goj!

    Dziś szabesgoje z pomocą są
    Poza szabasem także. Twych sług
    Zastępy w Polsce "zdrajcami" zwą.
    To nic! Bo gdyby któryś z nich mógł,
    To lizał tyłek by Ci co dzień...
    Nie pozwól na to, swój tyłek ceń!
  • 08-08-2018 12:53:10 | odpowiedz
    Linkowany artykuł omawia wyniki sprzedaży 10 gazet - wszystkim spadło z wyjątkiem Przeglądu Sportowego (Mundial) i Parkietowi. Ciekawe dlaczego redaktor tego portalu martwi się jedynie spadkiem GW? Ma akcje Agory? Proszę się nie martwić, bo dla Agory Gazeta to już tylko biznes uboczny - zarabia głównie na kinach, gdzie wyświetla lewackie filmy (w tym Disneya).

  • Szkolnictwo

    Uważam, że najważniejszym projektem winien być projekt postulujący zniesienie przymusu edukacyjnego. Precyzyjnie: zniesienie czyli zupełne i całkowite wyzbycie się przez państwo prawa...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • BIlans finansowy z Unią. Czy to możliwe?

    Popełniłem taki artykuł i wyszło mi coś takiego. W sumie to sam się zdziwiłem. Na razie jest to szkic. Na dzisiejszym Onecie pojawiła się informacja, że Ministerstwo Rozwoju Regionalnego...
  • "Wolnorynkowa" krytyka demokracji

    Tekst nadesłany „Demokracja to ustrój w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych...” - zarzucił swego czasu Janusz Korwin-Mikke, guru tzw. „wolnorynkowców” i...
  • Świąteczny "holokaust" karpi. "Gazeta Wyborcza", ekoterroryści, artyści i...prokurator generalny interweniują.

    Być może to już ostatnie lata, kiedy w Polsce można zgodnie ze starą tradycją kupić i przygotować karpia na Święta Bożego Narodzenia. Jak widać nawet ta tradycja musi zostać zniszczona. Za...
  • K. Kłopotowski "Gazeta Wyborcza a kod kulturowy judaizmu"

    O ile niektóre fragmenty tekstu można zrzucić na karb tego, że Krzysztof Kłopotowski jest - jak sam się określił - "liberałem nowojorskim przemielonym przez to miasto", to jego analiza...

Poczytaj również

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

  • Rząd pomoże bankutom | 17-10-2018 13:15:00

    INFO: Resort przedsiębiorczości uważa, że warto wyłożyć państwowe pieniądze na zapobieganie upadłościom firm i ich restrukturyzację - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • PIP chce wyższych kar za łamanie praw pracowniczych | 17-10-2018 11:00:00

    INFO: Według Państwowej Inspekcji Pracy, kary za łamanie praw pracownicych są zbyt niskie - podaje pb.pl.

  • Szok. PKW nie wie, które głosy uznać za ważne | 17-10-2018 06:45:00

    INFO: Choć wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, Państwowa Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości, które głosy uznać za ważne, a które nie - pisze portal gazetaprawna.pl.

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd bada, skąd się biorą w Polsce imigranci | 16-10-2018 17:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd przystąpił do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy - donosi pch24.pl.

  • Wywrócą podatki dochodowe do góry nogami | 16-10-2018 15:30:00

    FUTURO: W resorcie finansów tworzone są projekty ustaw całkowicie wywracające obecny system - podaje interia.pl.

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.