Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-04-2017 19:30:00

Młodzi muzułmanie już grasują po Warszawie!

INFO: W programie IPP TV poinformowano, że lawinowo rośnie liczba młodych muzułmanów w Warszawie.

 

W programie podano, że dochodzą sygnały od widzów, iż na dyskotekach w Warszawie obserwuje się coraz większą liczbę młodych ludzi z Bliskiego Wschodu.

- Są to młodzi, przystojni, opaleni mężczyźni. Mają pieniądze. Ci ludzie mają za zadanie wyrwać Polkę na ślub, by zalegalizować swój pobyt w Polsce. W ciągu 10-15 lat będziemy mieli ogromny problem, by wyjść spokojnie na ulicę - stwierdził pastor Paweł Chojecki.

Zdaniem p. Mariana Kowalskiego, w tej sytuacji należy uświadamiać Polki, czym się kończą tego typu związki. P. Kowalski przypomniał, że w Wielkiej Brytanii emitują program pt. "Oszukane", który prezentuje przypadki Brytyjek, wykorzystanych przez mężczyzn z innych kręgów cywilizacyjnych.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 06-04-2017 19:39:37 | odpowiedz
    A ja niedawno widziałem Murzyna! Czarnego! W biały dzień! A policja udawała, że go nie widzi!
    • 06-04-2017 20:51:09 | odpowiedz
      Tabletki!...
      • 07-04-2017 13:54:19 | odpowiedz
        dla tego oszołoma juz za pozno na tabletki
        • 07-04-2017 14:00:57 | odpowiedz
          A mnie ciekawi taka rzecz: kiedy parę dni temu - 1. kwietnia - pod "prymaprylusową" wiadomością o "przyłączeniu Lwowa do Polski" napisałem, że nie jest to ani trochę śmieszne, to jakiś ukrywający się "za kulisami" moderator w ciągu minuty ten post skasował, że śladu po nim nie ma.

          Natomiast ewidentne trollowanie "Sariusza", "sinceritasa" i paru innych odbywa się zupełnie swobodnie, i bez ograniczeń.
          • 07-04-2017 17:42:41 | odpowiedz
            Rzeczywiscie zastanawiajace.
            • 08-04-2017 02:00:01 | odpowiedz
              Tryumf multi-kulti

              Gdy na uchodzce jeszcze czekasz,
              Myslisz: inzynier to, czy lekarz?
              Gdy go spotykasz, myslisz sobie:
              Ma chlop przynajmniej rece obie!
              Gdy Cie spotyka ciezarowka,
              Konczy sie ziemska Twa wedrowka
              I juz nie myslisz o uchodzcach,
              Pograzon w w multi-kulti bodzcach…
              • 08-04-2017 09:16:57 | odpowiedz
                Napalone multi-kulti

                Na multi-kulti ciezarowki
                Pale sa dobre, bez wymowki.
                Wolodyjowski dal nam Michal
                Przyklad, jak w d..e Azji wpychal!
                • 08-04-2017 16:36:05 | odpowiedz
                  Milczenie owiec

                  Zdawało się, że stado baranów i owiec
                  Prowadzone przez wilki (skryte w owczą skórę)
                  Będzie milczeć. Bo przecież, człowieku odpowiedz:
                  „Jak można krytykować nie-białą kulturę?!”

                  Tymczasem, gdy filmiki puścić na you-tube’ie
                  I dźwięk nieco pogłośnić, „mowa nienawiści”
                  Wylewa się z głośnika, jak krew w której dłubie
                  Jakiś Szwed poraniony… „Szwedzi to faszyści!”

                  Widać jest kilka trupów. Jeden jest bez nogi.
                  Bo noga kilka metrów dalej sobie wisi.
                  I słychać straszne wycie. Tak prysł w nastrój błogi
                  Milczenia owiec… Martwi są już jednak cisi.
                  • 08-04-2017 19:30:01 | odpowiedz
                    Europa dwóch prędkości

                    Dla miłych z Azji i Afryki „gości”
                    Czeka Europa – i to dwóch prędkości!
                    Postęp, o którym jeszcze potem słówko,
                    Najlepiej oddać jazdą ciężarówką:

                    Najlepszy wynik – jazda na zachodzie.
                    Francja i Niemcy są na samym przodzie.
                    Szwecja (bez euro) co nieco szwankuje.
                    Wschód zaś kompletnie im nie dorównuje!

                    (Wynik postępu ciężarówkowego
                    Jest więc odwrotny wprost do krajowego
                    Produktu wzrostu: Na zachodzie stoi.
                    Na wschodzie procent dwoi się i troi.)

                    Konkrety: Francja, Nicea, bulwary –
                    Ponad sto osób! Wynik nie do wiary!
                    Niemcy, Berlina centrum – tuzin „tylko”,
                    Bo Polak bardzo przeszkadzał przed chwilką!

                    Znów się ta prawda potwierdza niezbicie:
                    Polacy tępią postęp (tracąc życie)!
                    Sztockholm, też centrum – ludzi tylko czworo.
                    (Postęp przyspieszy, gdy euro wybiorą.)

                    Co dalej? Jazda ostra się zaczyna!
                    (Postęp nie zwolni, wbrew chęciom Korwina.)
                    Wnet miłych „gości” z Azji i Afryki
                    Współzawodnictwa poznamy wyniki!
          • 07-04-2017 20:32:33 | odpowiedz
            Dla komentujących:

            neuropek
            sinceritas
            Sariusz
            Cebulator
            msc
            ResidentEnglish
            JackHolborn
            BoguslawS

            pojawia się info: "Użytkownik nie istnieje lub jest nieaktywny" (stan sprzed kilku dni).
    • 07-04-2017 16:39:35 | odpowiedz
      eutanazja dla ciebie to jedyna szansa
  • 06-04-2017 19:51:04 | odpowiedz
    p. Chójecki chyba przesadza, przecież "młodzi, przystojni, opaleni mężczyźni", którzy w dodatku "mają pieniądze", muszą wygrać na dyskotece ze starymi, bladymi biedakami, zwłaszcza, jeśli "mają za zadanie wyrwać Polkę na ślub", a nie tylko ją zaliczyć i porzucić z bachorem - patrz postawa pisującego tu p. Zbigniewa uważającego, że niechciane dzieci należą wyłącznie do kobiet.
  • 06-04-2017 20:44:45 | odpowiedz
    Stale powtarzam:
    wyjść z Eurokołchozu!!! Jak najszybciej!
    • 06-04-2017 20:52:49 | odpowiedz
      10/10

      Miejmy nadzieję, że nas wyrzucą!
      • 06-04-2017 21:03:35 | odpowiedz
        I odzyskamy wolność, samostanowienie i możliwość kontrolowania granic!
        Ideałem byłoby też zwiększenie kapitalizmu, ale tego samo wyjście z EU automatycznie już nie załatwi...
        • 07-04-2017 10:24:28 | odpowiedz
          Socjalizm rodzimy czy europejski to jeden kij tylko inny kaliber. Ja z dwojga złego wolę europejski, przynajmniej udaje że trzyma się ustalonych reguł. Po tylu latach od obalenia (się) komuny straciłem wiarę i nadzieję że da się w Polsce socjalizm zlikwidować....
          • 07-04-2017 17:46:42 | odpowiedz
            Socjalizm europejski byl moze lepszy od krajowego do pewnego momentu. Tym momentem byl pomysl zamienienia bialej, chrzescijanskiej ludnosci tubelczej na ciapatych.

            Od tej chwili lepszy jest jednak socjalizm krajowy... narodowy. :-)
          • 07-04-2017 18:02:21 | odpowiedz
            W uproszczeniu są dwie możliwości:
            -socjalizm i niepodległość,
            -socjalizm i niewola.
            To którą lepiej wybrać?
            Wolna Polska ma przynajmniej SZANSĘ na zmianę ustroju...
            • 07-04-2017 21:56:15 | odpowiedz
              Nie ma wolności bez własności. Socjalizm nie daje perspektywy na zbudowanie dobrobytu, a bez tego nie ma szans na obronę wolności. Szkoda się łudzić, że socjalistyczna Polska przetrwa i coś zmieni na lepsze.
              • 08-04-2017 00:33:27 | odpowiedz
                1. W obecnym polskim i europejskim socjalizmie ludzie posiadają mieszkania, samochody i nawet własne firmy.
                2. Dobrobyt, nie wiąże się szansą na obronę wolności (Czy np. w Afganistanie jest dobrobyt), a Kuwejt do potęga militarna?
                3. To nie łudzenie, lecz nadzieja. Kto wierzył, że w 1918 roku odzyskamy niepodległość?
                Ja osobiście jestem dumny, że przeciwstawiałem się wejściu do UE i chcę jak NAJSZYBSZEGO jej opuszczenia. Jedni widać mają mentalność niewolnika, inni nie.
                • 08-04-2017 08:48:10 | odpowiedz
                  "Jedni widać mają mentalność niewolnika, inni nie."
                  To, że jedni widzą mniej, upraszczając wszystko, nie znaczy od razu, że mają rację.
                  Niepodległość Polski była przygotowywana na długo przed rokiem 1918. Głównym architektem projektu odzyskania niepodległości był Roman Dmowski, za którego namową wielu Polaków przekonywało wszystkich na całym świecie (głównie w USA, Francji i Wielkiej Brytanii), że po wojnie musi powstać niepodległa Polska. Dla nikogo nie było to zaskoczeniem.
                  Afganistan został zaorany przez Stany Zjednoczone, dziś panuje tam wojna domowa, część państwa opanowali talibowie. Jaka tam jest niepodległość? Kuwejt handluje z kim trzeba i jest osłaniany przez kogo trzeba. Chociaz na początku lat 90tych wyglądało na to, że Amerykanie sprzedali Kuwejt Husajnowi. Słabe te przykłady.
                  W niemieckim socjalizmie ludzie też posiadali mieszkania, samochody a nawet firmy. W trakcie wojny (i to juz na początku) sprawy własności stały się co najmniej problematyczne.
                  • 08-04-2017 17:27:26 | odpowiedz
                    Powiem krótko: człowiek, który jest za trwaniem w niewoli Eurokołchozu jest ZDRAJCĄ lub GŁUPKIEM. Klasyfikacja zależy od wiedzy i poziomu intelektualnego osobnika.

                    <<Po stronie wolności>> nie popiera odzyskania wolności (wyjścia z Unii)!!!
                    • 08-04-2017 18:28:21 | odpowiedz
                      Po pierwsze, nie rozumiesz, o czym mówię. A po drugie, głupkiem jest ten, kto myśli, że przy wyjściu z jakiejś bandy lub po zapisaniu się do innej, nagle wszystko się zmieni, a ludzie staną się mądrzy i odpowiedzialni, jak po dotknięciu czarodziejską różdżką. Otóż tak nie będzie. Wydostając się z gówna, można wpaść w jeszcze większe.
                      Ale nie wiem, czy takie prozaiczne wyjaśnienie może dotrzeć do kogoś, kto wyzywa innych od ZDRAJCÓW i GŁUPKÓW, bo to jednak znacznie niższy poziom egzaltacji...
                      • 08-04-2017 23:43:38 | odpowiedz
                        Przypominam, że Polska już kiedyś, całkiem niedawno zresztą, była poza Unią Europejską i wcale nie było wtedy bardziej "wolnościowo", a wręcz przeciwnie.
                        • 08-04-2017 23:56:25 | odpowiedz
                          Trochę jednak było... ale to dawno temu. Teraz na pewno większej różnicy by nie było pod tym względem. Chociaż nie jest ona w takim wypadku najważniejsza. Najistotniejsza jest możliwość obrony niepodległości. A ta byłaby mniejsza, niż obecnie.
                    • 08-04-2017 19:22:39 | odpowiedz
                      I na koniec, żeby niepotrzebnie się przerzucać wyzwiskami, proponuję zapoznanie się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi wolności:

                      https://www.youtube.com/watch?v=J8SLCWuDpL4

                      Bez tego, nic z tego, jak mawiał mój ulubiony dramatopisarz.
    • 06-04-2017 20:56:42 | odpowiedz
      Czy jak wyjdziemy z Eurokołchozu, to zdelegalizują dyskoteki?
  • 06-04-2017 20:56:50 | odpowiedz
    ja byłem w Warszawie mniej więcej rok temu i też byłem zdziwiony obecnością tak wielu arabskich lovelasów.
  • 06-04-2017 21:12:56 | odpowiedz
    O co kaman? Jeśli Panie mają ochotę na taki związek, to chyba ich prywatna sprawa. Im więcej takich kobitek wyjedzie, tym lepiej. Chyba Panowie nie chcecie ich nawracać na siłę?
    • 06-04-2017 21:22:24 | odpowiedz
      Kto napisał, że wyjadą?
      JEŚLI, stwierdzenie pastora jest słuszne (chcą zalegalizować swój pobyt w POLSCE) to mogą chcieć TU pozostać....
      • 06-04-2017 21:28:59 | odpowiedz
        To i tak niczego nie zmienia. Nie jest Pan w stanie na nie wpłynąć, tak samo jak nikt nie jest w stanie zatrzymać pędu Pań na stanowiska urzędnicze.
        • 06-04-2017 23:29:16 | odpowiedz
          Stwierdzenie: wyjadą czy nie wyjadą NIC nie zmienia jest NIELOGICZNE, skoro najpierw twierdzi się, że problemu nie ma, bo i tak wyjadą!!!
          A wystarczy ograniczyć napływ muzułmanów, szerszej cudzoziemców. Tu ciągle (podobno teoretycznie) istnieje Państwo Polskie.
    • 07-04-2017 10:37:24 | odpowiedz
      Te panie są dla tych "grasantów" najmniej istotne - one są jednorazowego użytku, a służą do uzyskania paszportu unijnego, a nie do "wyjazdu" czy "związku". Jak "zrobią swoje" mogą spadać choć wyjątków nie wykluczam - jak ktoś chce być czwartą żoną to trudno zabraniać. Może też tak potrafią wyżyłować potencjalnych "europejczyków", że mogą z tego żyć? Kto wie, każdy orze jak może, ale chyba jakieś prawo imigracyjne jest, więc nie wiem ile razy można taki numer powtarzać.
      • 07-04-2017 17:52:15 | odpowiedz
        10/10
        Najprostszym sposobem na inwazje przez zamieszkanie jest uzyskanie obywatelstwa. A najprostszym sposobem uzyskania obywatelstwa jest ozenek. Brakuje juz chetnych Niemek...
  • 07-04-2017 09:53:21 | odpowiedz
    JAK PODERWAĆ DZIEWCZYNĘ
    PORADNIK DLA GIMBOKORWINISTÓW
    1/ Opalić się;
    2/ Wyprzystojnieć;
    3/ Wzbogacić;
    4/ Ale zrobić to wszystko zanim się zestarzejesz;
    5/ Nie mów dziewczynie, że jest "przeciętnie mniej inteligentna";
    6/ Nie mów dziewczynie, że chcesz swoimi plemnikami zaszczepić jej korwinistyczne poglądy polityczne;
    7/ Najlepiej w ogóle nie mów, że jesteś korwinistą;

    Powinno sie udać. Trzymam kciuki!
    • 07-04-2017 10:39:28 | odpowiedz
      Rozumiem, że metoda sprawdzona osobiście?
      • 07-04-2017 12:49:40 | odpowiedz
        Przyznam się, że ja jestem raczej teoretykiem. Ale za to wybitnym. Podobnie jak Korwin w dziedzinie np. wychowywania dzieci, albo marketingu politycznego.
    • 07-04-2017 12:14:33 | odpowiedz
      Jest prostsza metoda. Wystarczy założyć elegancki garnitur, położyć w lokalu na blacie kluczyki od drogiego pojazdu i zamówić wybranej pani eleganckiego drinka. Podczas rozmowy mówić niewiele, dużo słuchać i przytakiwać z lekkim uśmiechem.
    • 07-04-2017 15:43:37 | odpowiedz
      "Sariusz" ma "dobrą radę" na wszystko - więc na pewno poradzi też, jak sp...ć spod kół ciężarówki przez takich "opalonych" kierowanej:

      "Ciężarówka wjechała w ludzi w centrum Sztokholmu"

      http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ciezarowka-wjechala-w-ludzi-w-centrum-sztokholmu-relacja/bfgl3g8
      • 07-04-2017 17:50:35 | odpowiedz
        10/10

        Niech Srariusz-kapitan "dobra rada" doradzi!
        • 07-04-2017 18:10:04 | odpowiedz
          Kimze jest ten terrorysta?
          To chrzescijanin, czy buddysta?
          "Wszysko jedno, lewak bredzi -
          KREDEK potrzebuja Szwedzi!"
          • 07-04-2017 18:35:21 | odpowiedz
            "Nic to" - Sariusz na to powie -
            "Przesadzacie znów, panowie!"
            "Wiem - wybitny teoretyk -"
            "Że zazdrośniście o kobiety!"
            • 07-04-2017 21:15:47 | odpowiedz
              Teorie snuć łatwo, każdy to wie,
              Więc na ten temat i ja coś powiem.
              Jak uciekać przed ciężarówką?
              Objaśnię to krótko: szybciutko!
              • 07-04-2017 22:31:51 | odpowiedz
                Nowy Sport Szwedow postepowy
                (Wyplujcie slowo "narodowy!"):
                Spierdalac tak jak szybko da sie
                I o kierowcy milczec rasie!
                • 07-04-2017 22:42:25 | odpowiedz
                  Dawniej, przed multi-kulti moda,
                  Odblask ochranial przed cial szkoda.
                  Teraz, po multi-kulti stazu,
                  Trzeba sie chronic w kamuflazu.
                  • 08-04-2017 01:12:59 | odpowiedz
                    Do prawicowca lewicowiec

                    Kto winien? pytasz, jak zakala.
                    Ale ja zaraz Cie oswiece:
                    To ...ciezarowka rozjechala!
                    (Jak w Auschwitz piekly same piece).


                    Do lewicowca prawicowiec

                    Teraz rozumiem… Juz nie pytam.
                    I Ty nie pytaj tez “kto?“ wtedy,
                    Gdy znajdziesz sie w Afryce… Ty tam
                    Nadstawiaj dupy tak, jak Szwedy!

  • 29 maja - Czy kobiety wywołały kryzys?

    Nie wiedziałem, że wydając pieniądze wywołuje się kryzys... Wydawało mi się, że kryzys wziął się stąd, że ludzie nagle przestali wydawać pieniądze - na nowe mieszkania, na nowe samochody i inne...
  • Dwie koncepcje chrześcijańskie

    Jest ledwie kilka rzeczy co do których z p. JKM się nie zgadzam (co pokrzepiające bo dziwnym co najmniej byłoby gdybym zgadzał się we wszystkim). Jedną z tych dziedzin jest (w pewnej mierze)...
  • Co jest po smierci w/g wierzacych?

    Zakladam ten watek, bo wlasciwie nie interesuje mnie co jest po smierci wedlug niewierzacych. Jestem jednak zainteresowany tym - co po swojej smierci spodziewaja sie zastac wierzacy? I tak...
  • 24 listopada 2009: Kobiety marzą o Zorro

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Kobiety-marza-o-Zorro,2,ID395055129,n
  • Ohydny kapitalizm [FAQ]

    LEWICA A KAPITALIZM Ruchy lewicowe wszelkiego obrządku przejawiają pretensjonalną skłonność do patetycznej, "wysokiej" aksjologii, tj. reprezentowania "najszczytniejszych ideałów" ludzkości...

Poczytaj również