Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-07-2017 17:30:00

"Młoda Prawica" domaga się reakcji na artykuł w Echu Moskwy

INFO: Stowarzyszenie Młoda Prawica domaga się od Ministerstwa Spraw Zagranicznych reakcji na artykuł p. Maksyma Szewczenki pt. „Polacy - sojusznik Hitlera?”, opublikowany na portalu Echo Moskwy - donosi tvp.info.

 

- Trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie - nie było polskiego Quislinga, nie było polskiego Waffen SS, polskich nazistów, wreszcie - nie było polskich obozów koncentracyjnych - podkreślił p. Jakub Drożdż, sekretarz generalny Młodej Prawicy.

Stowarzyszenie liczy na to, że JE Witold Waszczykowski, minister spraw zagranicznych z PiS, po raz kolejny skutecznie powalczy o dobre imię Polski.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • misja specjalna - odcinek ostatni

    dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W...
  • 1 lipiec 2009: Proszę Państwa: KANIKUŁA

    Widzi pan panie Januszu! Dopadło pana wreszcie globalne ocieplenie! To kara, za wyśmiewanie się z niego. I jeśli pan nie przestanie się śmiać ze zmian klimatycznych, to ani się pan spostrzeże,...
  • Lewica-prawica

    Witam, ciekaw jestem Waszej opinii na temat co oznacza lewica, a co prawica. Wątek wynika z prostej przyczyny - nie wiem z kim tu dyskutuje. W naszym kraju bardzo dziwnie się tych określeń...
  • Ustawa antyaborcyjna w Sejmie

    Witam! Ktoś coś słyszał na w/w temat? Projekt już dawno w Sejmie, komitet obywatelski go składał, więc obowiązywał próg 100 tys podpisów. Zebrali 560 tys. Gdzie się nie rozejrzeć, nigdzie...
  • Ruch Autonomii Mazur

    Ruch Autonomii Mazur to twór tak nowy, że jego szefowie nie zdążyli nawet wyrobić pieczątek. Zaledwie kilka dni temu został wpisany po Krajowego Rejestru Sądowego. Członkowie stowarzyszenia nie...
  • Dlaczego przegraliśmy wybory

    Po przegranych wyborach musimy sobie zadać pytanie, dlaczego tak się stało. Moim zdaniem odpowiedź jest prosta - Pan JKM nie nadaje się na polityka. Z czym przeciętnemu Polakowi kojarzy się...

Poczytaj również

  • Radny PiS chce pomnika dla ofiar reprywatyzacji | 11-12-2017 21:45:00

    INFO: Radny PiS, p. Jacek Cieślikowski zaapelował do władz Warszawy o budowę pomnika upamiętniającego lokatorów, którzy w wyniku dzikiej reprywatyzacji stracili cały dorobek swojego życia - podaje tvnwarszawa.tvn24.pl.

  • Zakażą zakręcania kaloryferów? | 11-12-2017 19:30:00

    INFO: Właściciel lokalu, zakręcając kaloryfery u siebie, wpływa na to, że inni płacą wyższe rachunki, dlatego zdaniem sądu okręgowego wspólnota mieszkaniowa może podjąć uchwałę ograniczającą takie praktyki - pisze rp.pl.

  • Wałęsa kontratakuje ws. Bolka | 11-12-2017 17:30:00

    INFO: P. Lech Wałęsa zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa ws. TW Bolka - donosi polskieradio.pl.

  • Gowin o przyspieszeniu rozwoju gospodarczego | 11-12-2017 15:30:00

    OPINIA: Zdaniem JE Jarosława Gowina, wicepremiera i ministra nauki, należy przyspieszyć rozwój gospodarczy - podaje stooq.pl.

  • Paweł Borys nowym ministrem finansów? | 11-12-2017 13:15:00

    INFO: Coraz więcej mediów potwierdza, że to p. Paweł Borys będzie nowym ministrem finansów - donosi money.pl.

  • Ogórek wyproszona z 3 sklepów | 11-12-2017 11:00:00

    INFO: P. Magdalena Ogórek poinformowała, że w Warszawie została wyproszona z trzech sklepów dlatego, że pracuje dla Telewizji Polskiej - informuje onet.pl.

  • Rząd stworzy jeden z największych banków w Europie | 11-12-2017 06:45:00

    FUTURO: Jak informuje portal nczas.com, w Polsce powstanie jeden z największych banków w Europie.

  • Ziemkiewicz protestował wraz z likwidowaną branżą | 10-12-2017 20:45:00

    INFO: Właściciele ferm zwierząt futerkowych przy wsparciu red. Rafała Ziemkiewicza protestowali przed Sejmem - podaje nczas.com.

  • Młodzi dla Wolności: PiS zasługuje na rózgi | 10-12-2017 17:30:00

    INFO: Młodzieżówka partii Wolność z Torunia złożyła rózgi w biurze PiS.

  • Cejrowski: Morawiecki mi się nie podoba | 10-12-2017 14:15:00

    OPINIA: Morawiecki mi się nie podoba. Prześladuje małych przedsiębiorców - stwierdził p. Wojciech Cejrowski w programie, który TVP Info nie wyemitowała - twierdzi portal nczas.com.

  • 2 ważnych polityków nie głosowało na Morawieckiego | 10-12-2017 11:00:00

    INFO: "Super Express" sugeruje, że dwaj ważni politycy obecnej ekipy rządzącej nie głosowali za kandydaturą JE Mateusza Morawieckiego na premiera - to JE Antoni Macierewicz, minister obrony i NDost. Stanisław Karczewski, marszałek Senatu.

  • Morawiecki zapowiada podwyżki ulg i zwolnień | 10-12-2017 06:45:00

    FUTURO: JE Mateusz Morawiecki zapowiedział, że podwyższona zostanie po raz pierwszy od 15 lat wysokość ponad 20 ulg i zwolnień w PIT - donosi pb.pl.

  • 100 mln zł na konserwację Cmentarza Żydowskiego w Warszawie! | 09-12-2017 21:15:00

    INFO: Sejm przyjął ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 mln zł dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie - podaje portal wprawo.pl.

  • Lasy Państwowe otworzyły pierwszy sklep z dziczyzną | 09-12-2017 17:30:00

    INFO: Lasy Państwowe otworzyły w Warszawie pierwszy z zapowiadanych sklepów z dziczyzną - informuje money.pl.

  • Tusk: Będę angażował się w sprawy polskie do śmierci | 09-12-2017 14:15:00

    INFO: P. Donald Tusk, szef Rady Europejskiej, pogroził, że nie ma zamiaru rezygnować z komentowania i angażowania się w życie polityczne w kraju - podaje dorzeczy.pl.