Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-01-2018 21:45:00

Minister wejdzie w konflikt z Arabią Saudyjską?

INFO: JE Joachim Brudziński, szef MSWiA z PiS, poinformował, że zlecił odpowiednim departamentom monitorowanie sprawy budowy Muzułmańskiego Centrum Kultury i Edukacji w Białymstoku - podaje wprost.pl.

 

Obserwatorzy podkreślają, że pieniądze saudyjskie finansują radykalny odłam islamu, wahabizm. Minister Brudziński studzi niepokój.

"Zleciłem odpowiednim departamentom w MSWiA monitorowanie tej sprawy. Nie wydaje mi się, aby odlegli kulturowo, mentalnie, historycznie i geograficznie ortodoksyjni saudyjscy wahabici mieli wspierać polskich Tatarów, którzy zawsze mogli liczyć na wsparcie własnej Ojczyzny" - napisał na Twitterze minister Brudziński.

 

Zobacz także: Arabia Saudyjska finansuje duży ośrodek muzułmański w Polsce!

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Cło

    Nie wiem czy jest jakiś sens pytać na tym forum :) Czy istnieje jakieś sensowne uzasadnienie dla wprowadzania ceł ?
  • Rytualne poderżnięcie gardła w Italii - proszę...

    ...moderatora o ewentualne wrzucenie tego potem tam, gdzie może właściwsze miejsce...OKay ?.. Panie Januszu ! Właśnie zamieściłem to na wykop.pl, bo temat mnie "kręci" nieustająco, a szkoda mi...
  • Pytania 5 - termin 20.12.2009

    Z góry mówię, że odpowiedzi na pytania z tego tematu będą dopiero po świętach! Pozdrawiam.
  • Odpowiedzi 5.

    Pytanie 1. Jakie są nasze szanse po powstaniu UE i jakie ma Pan w związku z tym plany na zmianę sposobu działania, bo postanowiłem wstąpić do WiP-u, ale jedyną motywacją jest to, aby zadeklarować...
  • Porównanie JKM budzące politowanie

    Jak wiemy JKM mawia że demokracja to zaledwie ułamek sekundy w historii ludzkości. Oglądam go już od jakiegoś czasu i wpadłem na pomysł porównań. Otóż jeżeli demokracja to zaledwie ułamek...

Poczytaj również

  • Cztery ambasady interweniują w sprawie ustawy frankowej | 21-02-2019 13:15:00

    INFO: Ambasady Niemiec, Austrii, Hiszpanii i Portugalii chcą zmian w projekcie ustawy frankowej - podaje dziennik.pl.

  • Posłanka Teraz! przekazała papieżowi raport o pedofilii | 21-02-2019 11:00:00

    INFO: Posłanka Teraz! Joanna Scheuring-Wielgus, prezes fundacji "Nie lękajcie się" Marek Lisiński oraz stołeczna radna i działaczka społeczna Agata Diduszko-Zyglewska spotkali się z papieżem Franciszkiem i przekazali mu raport o pedofilii wśród polskich księży - informuje dziennik.pl.

  • Soros kupił Radio Zet | 21-02-2019 06:45:00

    INFO: To pan Jerzy Soros, międzynarodowy spekulant pochodzenia żydowskiego, stoi za zakupem Radia Zet przez spółkę Agora - podaje money.pl.

  • Polacy nie chcą, by pomagać frankowcom | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Z najnowszego badania Kantar Public dla Instytutu Jagiellońskiego wynika, że miażdżąca większość ankietowanych jest przeciwna ustawowemu udzielaniu pomocy kredytobiorcom we frankach szwajcarskich - podaje bankier.pl.

  • Będzie wielka spowiedź podatników | 20-02-2019 21:45:00

    INFO: Wszystkie instytucje finansowe będą zmuszone zapytać miliony klientów o rezydencję podatkową - podaje pb.pl.

  • Ziobro przedstawil projekt antylichwiarski | 20-02-2019 19:30:00

    INFO: Resort sprawiedliwości zaprezentował projekt tak zwanej ustawy antylichwiarskiej - informuje businessinsider.com.pl.

  • Kukiz`15 domaga się dymisji prezes ZUS | 20-02-2019 17:30:00

    INFO: Kukiz'15 domaga się od premiera Mateusza Morawieckiego dymisji prezes ZUS Gertrudy Uścińskiej - donosi dziennik.pl.

  • Były zarząd PKP Cargo zatrzymany | 20-02-2019 15:30:00

    INFO: Były prezes i członkowie zarządu PKP Cargo zostali zatrzymani na polecenie prokuratury - informuje dziennik.pl.

  • NIK: W szkołach marnie uczy się matematyki | 20-02-2019 13:15:00

    INFO: Z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, że nauczanie matematyki w szkołach pozostawia wiele do życzenia - podaje onet.pl.

  • Sąd za zbadaniem spotu PiS o uchodźcach | 20-02-2019 11:00:00

    INFO: Sąd w Warszawie orzekł, że prokuratura powinna prowadzić dochodzenie ws. spotu wyborczego PiS o uchodźcach - podaje stooq.pl.

  • Producenci soków przeciwko podwyżce podatku VAT | 20-02-2019 06:45:00

    INFO: Producenci soków oraz owoców i warzyw, negatywnie ocenili plany podwyżki podatku VAT do 23% na napoje owocowe i warzywne - informuje interia.pl.

  • Dane pokazują, ile problemów jest z podatkami w Polsce | 19-02-2019 19:30:00

    INFO: Jak donosi portal forsal.pl biuro prasowe Krajowej Administracji Skarbowej opublikowało dane przedstawiające ubiegłoroczne efekty wykorzystania jednolitych plików kontrolnych.

  • Wildstein: Polska nie będzie dłużej chłopcem do bicia | 19-02-2019 17:30:00

    OPINIA: Prawda o polskiej historii nie jest „na rękę” potężnym siłom na świecie, ani w kraju. Dopiero teraz, z obecnym rządem, zaczynamy przywracać tę prawdę - ocenił p. Bronisław Wildstein w rozmowie z Polskim Radiem 24.

  • Prezydent Warszawy: Rowność ponad wszystko! | 19-02-2019 15:30:00

    INFO: Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBT+ - informuje stooq.pl.

  • Partia Teraz! dołączyła do Koalicji Europejskiej | 19-02-2019 13:15:00

    INFO: Zarząd partii Teraz! podjął decyzję o przystąpieniu do Koalicji Europejskiej - informuje stooq.pl.