Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-05-2017 19:30:00

Miała nagą sesję na trumnach, teraz chce wstąpić do Nowoczesnej

INFO: P. Agnieszka Orzechowska, celebrytka, która zasłynęła nagimi zdjęciami, zamierza wstąpić do Nowoczesnej. Wystąpiła już na konferencji prasowej młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie - podaje wp.pl.

 

Portal pisze, że to, co działo się na konferencji przekracza wszelkie pojęcie. P. Orzechowska zaczęła od tego, że stół jest zbyt niski i bolą ją nogi. Opowiadała też o tym, że ma klaustrofobię, którą odczuwa nawet z powodu zbyt niskiego stołu. Wspomniała też o śp. Magdalenie Żuk, informując, że sama kiedyś wyleciała z okna. Portal przypomina, że p. Orzechowska chwaliła się swego czasu, że uprawiała seks z p. Radosławem Majdanem. Później opowiadała tabloidom o tym, jak wygląda seks osób poruszających się na wózkach. Wsławiła się też rozbieraną sesją zdjęciową na trumnach. Teraz chce wstąpić do ugrupowania WCz. Ryszarda Petru.

Jak podaje wp.pl, po konferencji z celebrytką jej organizator Daniel Olech, były już szef młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie, stracił funkcję w partii.

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 26-05-2017 21:28:34 | odpowiedz
    Pan-pani Robcio jest prezydentem,
    Co chętnie zajmie się cywil-świętem:
    "Udzielę ślubu Swetru i Schmidt.
    Nowoczesności miej w Słupsku szczyt!"

    By nienormalne było normalnie,
    Tę w magistracie mowę im palnie:
    "Ważną społecznie jest sprawą ślub."
    Albo: "Kochani hetero!" Lub:

    "Każdy z NAS dzieci Wasze przytuli..."
    Ach, kiedy ślub ten? - przed "6-u Króli"!
    Bo tak, jak Słupska też pani-pan,
    Jest Rysiek Swetru z mądrości znan.

  • piosenka DLA DZIECI o dwóch ojcach

    na początek chcę poprosić by zamilkli Ci co chcą oburzyć się, że znowu ktoś o tych homosiach! nie krytykujcie walczących w słusznej sprawie!! oto na co trafiłem na youtube...
  • Kampanie wyborcze - moje przemyślenia

    Witam wszystkich 3 sprawy pierwsza - Czy zauważyliście państwo w jaki sposób realizowane są spoty wyborcze UPR ??? W najgorszy możliwy sposób - gadające obiecujące głowy - to było dobre...
  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • Dwa portale o Miszczu

    Portale burzą obraz JRKMa. Warto je prześledzić chociażby by zdać sobie spawę z części poczynań na arenie UPR i spojrzeć na wszystko z drugiej strony medalu. Pierwsza strona jest autorstwa...

Poczytaj również

  • Zaskakujący wyrok w procesie "mafii paliwowej" | 22-06-2018 06:45:00

    INFO: Sąd w Krakowie nie dopatrzył się w materiale dowodowym procederu wyłudzania podatku VAT i prania brudnych pieniędzy przez tzw. mafię paliwową - podaje interia.pl.

  • Rząd szykuje specustawę mieszkaniową | 21-06-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął projekt specustawy mieszkaniowej - podaje Interia.

  • Rząd myśli o czwartym pasie na A2 | 21-06-2018 19:30:00

    INFO: Rząd zleci ekspertyzy ws. czwartego pasa na autostradzie A2 z Warszawy do Łodzi - informuje bankier.pl.

  • Darmowa komunikacja dla studentów, ale tylko... zagranicznych | 21-06-2018 17:30:00

    INFO: Rada Miasta w Rzeszowie zdecydowała, że zagraniczni studenci będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej za darmo - podaje rzeszow-news.pl.

  • Będzie wolontariat+ | 21-06-2018 15:30:00

    INFO: Jak donosi rp.pl, 35 mln zł w ciągu 12 lat chce wydać rząd na rozwój wolontariatu.

  • KE nie ma uprawnień w zakresie zmian w polskim sądownictwie | 21-06-2018 13:15:00

    OPINIA: Wszystkie ustawy wiążące się z reformą wymiaru sprawiedliwości pozostają poza zakresem prawa unijnego - powiedział WCz. Stanisław Piotrowicz, szef sejmowej komisji sprawiedliwości z PiS.

  • Dr Migalski po raz trzeci bez habilitacji | 21-06-2018 11:00:00

    INFO: Dr Marek Migalski, były europoseł i jeden z najlepiej rozpoznawanych pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach po raz trzeci nie uzyskał habilitacji.

  • Kaczyński chce się wycofać z polityki? | 21-06-2018 06:45:00

    INFO: Po przyszłorocznych wyborach parlamentarnych WCz. Jarosław Kaczyński chce wycofać się z czynnej polityki - donosi "Fakt".

  • Rząd uruchomi psychiatrów 24 h/7 | 20-06-2018 21:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia uruchomi program pomocy psychiatrów całą dobę, przez 7 dni w tygodniu - podaje medonet.pl.

  • Będą preferencje podatkowe dla innowacyjnych firm | 20-06-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Finansów przygotowuje preferencje podatkowe dla innowacyjnych polskich firm - donosi tvp.info.

  • Poseł PiS kupił prawo jazdy? | 20-06-2018 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu złożyła wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego posłowi PiS WCz. Piotrowi Olszówce. To pokłosie śledztwa dotyczącego handlu prawami jazdy - informuje "Dziennik Wschodni".

  • Nie będzie podatku od sprzedaży kryptowalut | 20-06-2018 15:30:00

    INFO: Projekt rozporządzenia ministra finansów przewiduje, że nie będzie pobierany podatek od czynności cywilnoprawnych przy sprzedaży kryptowalut - donosi bankier.pl.

  • KRRiT: TVP wprowadza w błąd | 20-06-2018 13:15:00

    INFO: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, po skargach telewidzów, wezwała telewizję publiczną, by nie wprowadzała swoich widzów w błąd - informuje magazyn "Press".

  • Zmieni się kolor polskiej flagi? | 20-06-2018 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Kultury pracuje nad nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie RP - informuje "Rzeczpospolita".

  • Prokuratura postawi zarzuty Międlarowi | 20-06-2018 06:45:00

    INFO: Prokuratura postawi zarzuty p. Jackowi Międlarowi, byłemu księdzu, za nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców - podaje portal wprawo.pl.