Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-05-2017 19:30:00

Miała nagą sesję na trumnach, teraz chce wstąpić do Nowoczesnej

INFO: P. Agnieszka Orzechowska, celebrytka, która zasłynęła nagimi zdjęciami, zamierza wstąpić do Nowoczesnej. Wystąpiła już na konferencji prasowej młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie - podaje wp.pl.

 

Portal pisze, że to, co działo się na konferencji przekracza wszelkie pojęcie. P. Orzechowska zaczęła od tego, że stół jest zbyt niski i bolą ją nogi. Opowiadała też o tym, że ma klaustrofobię, którą odczuwa nawet z powodu zbyt niskiego stołu. Wspomniała też o śp. Magdalenie Żuk, informując, że sama kiedyś wyleciała z okna. Portal przypomina, że p. Orzechowska chwaliła się swego czasu, że uprawiała seks z p. Radosławem Majdanem. Później opowiadała tabloidom o tym, jak wygląda seks osób poruszających się na wózkach. Wsławiła się też rozbieraną sesją zdjęciową na trumnach. Teraz chce wstąpić do ugrupowania WCz. Ryszarda Petru.

Jak podaje wp.pl, po konferencji z celebrytką jej organizator Daniel Olech, były już szef młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie, stracił funkcję w partii.

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 26-05-2017 21:28:34 | odpowiedz
    Pan-pani Robcio jest prezydentem,
    Co chętnie zajmie się cywil-świętem:
    "Udzielę ślubu Swetru i Schmidt.
    Nowoczesności miej w Słupsku szczyt!"

    By nienormalne było normalnie,
    Tę w magistracie mowę im palnie:
    "Ważną społecznie jest sprawą ślub."
    Albo: "Kochani hetero!" Lub:

    "Każdy z NAS dzieci Wasze przytuli..."
    Ach, kiedy ślub ten? - przed "6-u Króli"!
    Bo tak, jak Słupska też pani-pan,
    Jest Rysiek Swetru z mądrości znan.

  • piosenka DLA DZIECI o dwóch ojcach

    na początek chcę poprosić by zamilkli Ci co chcą oburzyć się, że znowu ktoś o tych homosiach! nie krytykujcie walczących w słusznej sprawie!! oto na co trafiłem na youtube...
  • Kampanie wyborcze - moje przemyślenia

    Witam wszystkich 3 sprawy pierwsza - Czy zauważyliście państwo w jaki sposób realizowane są spoty wyborcze UPR ??? W najgorszy możliwy sposób - gadające obiecujące głowy - to było dobre...
  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • Dwa portale o Miszczu

    Portale burzą obraz JRKMa. Warto je prześledzić chociażby by zdać sobie spawę z części poczynań na arenie UPR i spojrzeć na wszystko z drugiej strony medalu. Pierwsza strona jest autorstwa...

Poczytaj również

  • Takich ludzi nagradza "GW" | 24-07-2017 19:30:00

    INFO: "Gazeta Wyborcza" nagradzała sędziego, który skazywał opozycjonistów - donosi wPolityce.pl.

  • JKM: Nam chodzi o reformę sądownictwa | 24-07-2017 17:30:00

    OPINIA: – Nam nie chodzi bowiem o zastąpienie jednych sędziów drugimi, ale o reformę sądownictwa – powiedział europoseł Janusz Korwin-Mikke, komentując decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział weto ustaw o Sądzie Najwyższym i o KRS.

  • Schnepf obrzydliwie donosi na Polskę | 24-07-2017 15:30:00

    INFO: Jak podaje portal niezalezna.pl, p. Ryszard Schnepf, były ambasador RP w USA, rozsyła po Stanach Zjednoczonych list, w którym w obrzydliwy sposób oczernia polski rząd.

  • Prezydent zawetuje ustawy o sądownictwie! | 24-07-2017 13:15:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetuje ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

  • Senat przegłosował nie tę ustawę o SN, co trzeba | 24-07-2017 11:00:00

    INFO: Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Z tego powodu, jak wskazują eksperci, akt jest niekonstytucyjny.

  • Profesorowie proszą Dudę o podpisanie ustawy | 24-07-2017 06:45:00

    INFO: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.

  • Protestowali przed sądami, bo tak im kazano | 23-07-2017 14:15:00

    INFO: Portal expresselblag.pl donosi, że w Elblągu tak jak w innych miastach odbyły się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Świadek protestu ujawnił, jak wyglądało to w Elblągu.

  • Szydło przekazała 125 tys. zł znanemu aktorowi! | 23-07-2017 11:00:00

    INFO: JE Beata Szydło wsparła pieniędzmi podatników p. Krzysztofa Globisza, znanego aktora, który przeszedł udar mózgu - podaje wp.pl.

  • Kaczyński i PiS nie mają żadnej wizji? | 23-07-2017 06:45:00

    OPINIA: Kaczyński nie ma żadnego określonego celu, nie ma żadnej wizji Polski - stwierdził w rozmowie z portalem dziennik.pl p. Ludwik Dorn, były bliski wspołpracownik lidera PiS.

  • Zwolnienie z podatku spadkobierców firm | 22-07-2017 20:45:00

    FUTURO: Płynne kontynuowanie działalności firmy po śmierci przedsiębiorcy - taki ma być skutek ustawy o sukcesji firm jednoosobowych, której projekt Ministerstwo Rozwoju skierowało do konsultacji publicznych i uzgodnień międzyresortowych - podaje tvp.info.

  • Co czwarty Polak na socjalu! | 22-07-2017 17:30:00

    INFO: Z ostatnich badań wynika, że 26% Polaków deklaruje korzystanie z pomocy finansowej państwa, a 40% badanych jest zdania, że trzeba wykorzystywać system opieki społecznej i pomoc państwa jak tylko się da - donosi wprost.pl.

  • RDI o "polskich obozach": Na ogół to celowe działanie | 22-07-2017 14:15:00

    INFO: Do 20% przypadków sformułowań „polskie obozy koncentracyjne” wynika z niewiedzy, natomiast w zdecydowanej części przypadków to jest celowe działanie - uważają eksperci Reduty Dobrego Imienia, o czym donosi tvp.info.

  • Senator Rulewski w więziennym drelichu | 22-07-2017 11:00:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ubrany w strój więzienny, wystąpił o odrzucenie ustawy o SN - podaje stooq.pl.