Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-05-2017 19:30:00

Miała nagą sesję na trumnach, teraz chce wstąpić do Nowoczesnej

INFO: P. Agnieszka Orzechowska, celebrytka, która zasłynęła nagimi zdjęciami, zamierza wstąpić do Nowoczesnej. Wystąpiła już na konferencji prasowej młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie - podaje wp.pl.

 

Portal pisze, że to, co działo się na konferencji przekracza wszelkie pojęcie. P. Orzechowska zaczęła od tego, że stół jest zbyt niski i bolą ją nogi. Opowiadała też o tym, że ma klaustrofobię, którą odczuwa nawet z powodu zbyt niskiego stołu. Wspomniała też o śp. Magdalenie Żuk, informując, że sama kiedyś wyleciała z okna. Portal przypomina, że p. Orzechowska chwaliła się swego czasu, że uprawiała seks z p. Radosławem Majdanem. Później opowiadała tabloidom o tym, jak wygląda seks osób poruszających się na wózkach. Wsławiła się też rozbieraną sesją zdjęciową na trumnach. Teraz chce wstąpić do ugrupowania WCz. Ryszarda Petru.

Jak podaje wp.pl, po konferencji z celebrytką jej organizator Daniel Olech, były już szef młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie, stracił funkcję w partii.

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • piosenka DLA DZIECI o dwóch ojcach

    na początek chcę poprosić by zamilkli Ci co chcą oburzyć się, że znowu ktoś o tych homosiach! nie krytykujcie walczących w słusznej sprawie!! oto na co trafiłem na youtube...
  • Kampanie wyborcze - moje przemyślenia

    Witam wszystkich 3 sprawy pierwsza - Czy zauważyliście państwo w jaki sposób realizowane są spoty wyborcze UPR ??? W najgorszy możliwy sposób - gadające obiecujące głowy - to było dobre...
  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • Dwa portale o Miszczu

    Portale burzą obraz JRKMa. Warto je prześledzić chociażby by zdać sobie spawę z części poczynań na arenie UPR i spojrzeć na wszystko z drugiej strony medalu. Pierwsza strona jest autorstwa...

Poczytaj również

  • Rząd zbuduje Port Centralny w Gdańsku | 26-05-2017 06:45:00

    INFO: Rząd planuje budowę Centralnego Portu w Gdańsku - na 100 mln ton ładunków rocznie - donosi dziennik.pl.

  • Chcą przedłużyć śledztwo ws. majątku Kwaśniewskich | 25-05-2017 21:45:00

    INFO: Prokuratura chce do grudnia br. przedłużyć śledztwo w sprawie majątku pp. Kwaśniewskich - donosi tvp.info.

  • Prezydent Gdańska pójdzie z homosiami | 25-05-2017 19:30:00

    FUTURO: P.  Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska ogłosił, że będzie uczestniczył w III Trójmiejskim Marszu Równości, organizowanym przez środowisko LGBT - podaje niezalezna.pl.

  • Za 10 lat Polska powstrzyma każdego agresora | 25-05-2017 17:30:00

    OPINIA: Jeżeli stworzymy obronę terytorialną, a polska armia, zwłaszcza siły operacyjne, na które będzie szło 90% wydatków, zostaną zbudowane zgodnie z założeniami, to za 10-12 lat będziemy w stanie powstrzymać każdego agresora - stwierdził JE Antoni Macierewicz, minister obrony narodowej z PiS.

  • Staną przed sądem za gigantyczne nieprawidłowości w Grupie Azoty | 25-05-2017 15:30:00

    INFO: Byli członkowie zarządu Grupy Azoty Police mogą stanąć przed sądem. Chodzi o gigantyczne nieprawidłowości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Nie będzie niższych składek ZUS dla małych firm | 25-05-2017 13:15:00

    INFO: ZUS i resort pracy torpedują pomysł niższych składek dla małych firm - donosi dziennik.pl.

  • Domagają się wznowienia śledztwa ws. śmierci Leppera | 25-05-2017 11:00:00

    INFO: P. Sławomir Izdebski, szef Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych, domaga się wznowienia śledztwa w sprawie śmierci śp. Andrzeja Leppera - donosi fakt.pl.

  • "Rzeczpospolita" o całej prawdzie na temat relokacji uchodźców | 25-05-2017 06:45:00

    INFO: "Rzeczpospolita" prześledziła unijne dokumenty na temat relokacji uchodźców. Z analizy wynika, że rząd nie mówi Polakom całej prawdy na temat relokacji.

  • Kukiz'15 chce uprościć sprzedaż lasów | 24-05-2017 21:45:00

    INFO: Posłowie Kukiz’15 poinformowali, że przygotowali projekt ustawy, który pozwoli właścicielom gruntów leśnych wycofać się ze sprzedaży, jeśli zaoferowana przez Lasy Państwowe cena będzie za niska - podaje wprost.pl.

  • Liroy-Marzec zabrał się za Ubera | 24-05-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Piotr Liroy-Marzec, poseł Kukiz`15 stanął po stronie taksówkarzy, którzy stracili po tym, jak do Polski weszła firma Uber, kojarząca kierowców z pasażerami - pisze rp.pl.

  • Nic nie wie, a głosuje! | 24-05-2017 17:30:00

    INFO: WCz. Joanna Augustynowska, posłanka PO, skompromitowała się w krótkim teście z wiedzy ogólnej - donosi wprost.pl.

  • PO i PSL dogadały się przed wyborami samorządowymi | 24-05-2017 15:30:00

    INFO: PO i PSL porozumiały się w sprawie współpracy na czas wyborów samorządowych. Partie mają ogłosić wspólny start kandydatów do sejmików województw - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • ABW przeszukała meczet w Warszawie | 24-05-2017 13:15:00

    INFO: ABW przeszukała meczet na ulicy Wiertniczej w Warszawie - poinformował red. Witold Gadowski, dziennikarz śledczy.

  • Tajemnicze zawiadomienia do prokuratury z audytu rządu PO-PSL | 24-05-2017 11:00:00

    INFO: Ponad rok temu p. Mariusz Kamiński, koordynator służb specjalnych, poinformował, że w związku z nieprawidłowościami za czasów rządu PO-PSL do prokuratury trafiło 19 zawiadomień. Nie sposób jednak ustalić, czego dotyczyły, ani co się z nimi dzieje - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Sędzia spowodowała kolizję po pijaku! | 24-05-2017 06:45:00

    INFO: Sędzia z Siemianowic Śląskich spowodowała po pijanemu kolizję drogową w Chorzowie. Miała aż 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - donosi naszdziennik.pl.