Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-05-2017 19:30:00

Miała nagą sesję na trumnach, teraz chce wstąpić do Nowoczesnej

INFO: P. Agnieszka Orzechowska, celebrytka, która zasłynęła nagimi zdjęciami, zamierza wstąpić do Nowoczesnej. Wystąpiła już na konferencji prasowej młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie - podaje wp.pl.

 

Portal pisze, że to, co działo się na konferencji przekracza wszelkie pojęcie. P. Orzechowska zaczęła od tego, że stół jest zbyt niski i bolą ją nogi. Opowiadała też o tym, że ma klaustrofobię, którą odczuwa nawet z powodu zbyt niskiego stołu. Wspomniała też o śp. Magdalenie Żuk, informując, że sama kiedyś wyleciała z okna. Portal przypomina, że p. Orzechowska chwaliła się swego czasu, że uprawiała seks z p. Radosławem Majdanem. Później opowiadała tabloidom o tym, jak wygląda seks osób poruszających się na wózkach. Wsławiła się też rozbieraną sesją zdjęciową na trumnach. Teraz chce wstąpić do ugrupowania WCz. Ryszarda Petru.

Jak podaje wp.pl, po konferencji z celebrytką jej organizator Daniel Olech, były już szef młodzieżówki Nowoczesnej w Lublinie, stracił funkcję w partii.

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 26-05-2017 21:28:34 | odpowiedz
    Pan-pani Robcio jest prezydentem,
    Co chętnie zajmie się cywil-świętem:
    "Udzielę ślubu Swetru i Schmidt.
    Nowoczesności miej w Słupsku szczyt!"

    By nienormalne było normalnie,
    Tę w magistracie mowę im palnie:
    "Ważną społecznie jest sprawą ślub."
    Albo: "Kochani hetero!" Lub:

    "Każdy z NAS dzieci Wasze przytuli..."
    Ach, kiedy ślub ten? - przed "6-u Króli"!
    Bo tak, jak Słupska też pani-pan,
    Jest Rysiek Swetru z mądrości znan.

  • piosenka DLA DZIECI o dwóch ojcach

    na początek chcę poprosić by zamilkli Ci co chcą oburzyć się, że znowu ktoś o tych homosiach! nie krytykujcie walczących w słusznej sprawie!! oto na co trafiłem na youtube...
  • Kampanie wyborcze - moje przemyślenia

    Witam wszystkich 3 sprawy pierwsza - Czy zauważyliście państwo w jaki sposób realizowane są spoty wyborcze UPR ??? W najgorszy możliwy sposób - gadające obiecujące głowy - to było dobre...
  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • Dwa portale o Miszczu

    Portale burzą obraz JRKMa. Warto je prześledzić chociażby by zdać sobie spawę z części poczynań na arenie UPR i spojrzeć na wszystko z drugiej strony medalu. Pierwsza strona jest autorstwa...

Poczytaj również

  • PO składa wniosek o wstrzymanie finansowania TVP z budżetu | 19-01-2018 13:15:00

    INFO: PO składa wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania telewizji publicznej z budżetu państwa - informuje stooq.pl.

  • Morawiecki przeciwny poszerzeniu 500+? | 19-01-2018 11:00:00

    INFO: Słowa JE Beaty Szydło o poszerzeniu programu 500+ miały "rozwścieczyć" premiera Mateusza Morawieckiego - donosi se.pl.

  • Żona Owsiaka zdementowała jego słowa | 19-01-2018 06:45:00

    INFO: P. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, żona szefa WOŚP, która jest członkiem Fundacji WOŚP, zdementowała informacje podane przez p. Jerzego Owsiaka - donosi prawdaobiektywna.pl.

  • MinFin bada wpływ podatku Belki na rynek kapitałowy | 18-01-2018 21:45:00

    INFO: P. Paweł Gruza, wiceminister finansów, poinformował, że resort analizuje wpływ podatków na rynek kapitałowy - podaje interia.pl.

  • Macierewicz nie założy nowej partii | 18-01-2018 19:30:00

    INFO: WCz. Antoni Macierewicz, były minister obrony z PiS, zdementował doniesienia, jakoby miał zakładać nową partię. Oskarżył byłych agentów WSI o rozsiewanie takich plotek - podaje onet.pl.

  • Wciąż zdarzają się kradzieże puszek WOŚP | 18-01-2018 17:30:00

    INFO: Młoda kobieta ukradła z jednego ze sklepów w Łodzi puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pisze wp.pl.

  • 30 lekarzy zrezygnowało z pracy | 18-01-2018 15:30:00

    INFO: 30 lekarzy ze szpitala psychiatrycznego w Choroszczy (woj. podlaskie) złożyło wypowiedzenia z pracy - podaje dziennik.pl.

  • Opozycja myli guziki podczas głosowań | 18-01-2018 13:15:00

    INFO: Ostatnia wpadka opozycji podczas głosowania to jedna z wielu takich pomyłek. "Rzeczpospolita" wylicza Platformie i Nowoczesnej nieprawidłowości, jakie posłowie tych partii popełnili podczas głosowań.

  • Lekarz nie chciał przyjmować pacjentów z PiS | 18-01-2018 11:00:00

    INFO: P. Wojciech Wieczorek, lekarz rodzinny z Rumi, wyleciał z pracy, bo nie chciał przyjmować pacjentów z PiS - donosi wprost.pl.

  • RPO: Naukowcy są nierówno traktowani | 18-01-2018 06:45:00

    INFO: Definicja młodego naukowca zawarta w ustawie o zasadach finansowania nauki może mieć charakter dyskryminujący ze względu na zamieszczone w nim kryterium wieku - ocenia rzecznik praw obywatelskich.

  • Paradoksalny skutek zakazu handlu w niedziele | 17-01-2018 21:45:00

    INFO: Przybędzie zatrudnionych, których można zmusić do pracy w dni świąteczne - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Wysokie nagrody w resorcie rolnictwa | 17-01-2018 19:30:00

    INFO: Wszyscy wiceministrowie w resorcie rolnictwa otrzymali bonusy za ubiegły rok w wysokości 51,4 tys. zł - ustalił "Super Express". Łączna kwota nagród wyniosła 5957 tys. zł.

  • Nie ma chętnych do nowej KRS | 17-01-2018 17:30:00

    INFO: Na razie nie wpłynęło ani jedno zgłoszenie kandydatury sędziego do nowej Krajowej Rady Sądownictwa - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

  • Autobusy elektryczne zwracają się po 30 latach! | 17-01-2018 15:30:00

    OPINIA: Przy obecnych cenach kupowanie auta czy autobusu elektrycznego to żadna oszczędność. Wydatek będzie się zwracał tyle lat, że nie ma to sensu ekonomicznego - pisze p. Jacek Frączyk, analityk portalu money.pl.

  • UE znów przepuszcza atak na polskie stocznie | 17-01-2018 13:15:00

    INFO: Komisja Europejska wszczęła kolejne postępowanie przeciwko Polsce w sprawie wsparcia dla stoczni - podaje portal niewygodne.info.pl.