Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-07-2018 11:00:00

Marian Kowalski może trafić za kratki

INFO: P. Marian Kowalski, prezes partii Ruch 11 Listopada został oskarżony przez antyrasistów o groźby użycia przemocy - podaje wolnosc24.pl.

 

P. Kowalskiego oskarżają pracownicy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Antyrasistom chodzi o słowa, które padły w czasie internetowego programu "Idź pod prąd". P. Kowalski powiedział wtedy: "Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa, to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony, ale na pewno nie za liściowanie sk***syna".

Były kandydat w wyborach prezydenckich nie przyznaje się do winy.

- Nie wypowiadałem żadnych gróźb karalnych. Na kanale naszej telewizji niejednokrotnie przytaczamy tweety lub opinie naszych widzów. Nie musiała to być moja wypowiedź. Zresztą nie przedstawiono mi żadnej mojej wypowiedzi, więc nie wiem, o co chodzi - przyznał p. Kowalski.

 

Źródło: wolnosc24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 12-07-2018 11:44:50 | odpowiedz
    Wyrywanie chwastów

    Jak nazwać odstrzelenie czterech włamywaczy?
    "Rasizmem, ksenofobią" wariat nazwać raczy!
    Nas jednak nie obchodzi postępowy chór.
    Bo wyrwał cztery chwasty na swej farmie Bur!

    Bur Kobus van Heerden ma siedemdziesiatkę.
    A mimo to odstrzeliłby sam pewnie piątkę,
    Ale czterech "jedynie" uzbrojonych go
    W nocy w domu napadło... I już w piekle są!

    Akcent feministyczny i parytetowy:
    Zasługa to na farmie białej białogłowy!
    Podawała naboje... No a wierny pies
    Wystawiał włamywaczy. "Rasizm"?... Yes, yes, yes!

  • Głupota a kapitalizm

    Zadałem to pytanie w internetowym wywiadzie z Panem JKM (odpowiedzi jeszcze nie zostały opublikowane), ale wrzucę je jeszcze tu. Pan JKM często wytyka główną wadę demokracji - fakt że...
  • Moralność w gospodarce

    Zdawać by się mogło, że moralność niewiele ma wspólnego z gospodarką a jeśli nawet - to jest to kwestia bezpośrednio wpływu na jej funkcjonowanie nie mająca, bowiem zarabianie pieniędzy (byle...
  • Demokracja władza ludu czy jego niewola

    Definicje Demokracji na pewno każdy zna i jej idee. Lecz to co jest na świstku papieru a w rzeczywistości to 2 różne rzeczy. Jakie szanse ma przeciętny Kowalski z zarobkiem 2000 zł netto na...
  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Ochrona środowiska, parki narodowe, lasy

    Jakie są wasze poglądy na kwestie ochrony środowiska? Ja uwazam ze kwestia ochrony przyrody powinna byc podzielona pomiedyz panstwo a prywaciarzy. Calkowity wolny rynek doprowadziłby do tego,...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...

Poczytaj również

  • Poseł Kukiz’15: Atak na prezydenta Gdańska był przygotowany | 17-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem WCz. Andrzeja Kobylarza, posła Kukiz`15, atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza był przygotowany - podaje polskieradio.pl.

  • Kukiz'15 złożyło wniosek o odwołanie zarządu TVP | 17-01-2019 15:30:00

    INFO: Kukiz'15 złożyło wniosek do szefa Rady Mediów Narodowych o odwołanie pp. prezesa TVP Jacka Kurskiego i jego zastępcy Macieja Staneckiego - donosi stooq.pl.

  • Prof. Fiszke: Adamowicz zginął jak Narutowicz | 17-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Porównanie zabójstwa prezydenta Gdańska z morderstwem Narutowicza jest w pełni uzasadnione - uważa prof. Andrzej Friszke, znany historyk.

  • Twórca Amber Gold prawomocnie... uniewinniony | 17-01-2019 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił w procesie odwoławczym twórcę Amber Gold oskarżonego o opóźnienia we wpłatach zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych z tytułu wypłacanych w firmie wynagrodzeń - podaje niezalezna.pl.

  • Samorządy otrzymają 300 mln zł na rozwój elektrycznego transportu | 17-01-2019 06:45:00

    INFO: Rząd przypomina, że samorządy mogą wziąć 300 mln zł z Programu Infrastruktura i Środowisko na rozwój elektrycznego transportu - podaje bankier.pl.

  • Niebezpiecznie chorzy wracają do domów | 16-01-2019 21:45:00

    INFO: Niebezpieczni chorzy po odsiadce zamiast do szpitala wracają do domu, a powinni być kierowani na przymusowe leczenie - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Prezydent Krakowa hojny dla urzędników | 16-01-2019 19:30:00

    INFO: W 2018 r. prezydent Krakowa, p. Jacek Majchrowski przyznał podwładnym łącznie 18,6 mln zł. To 2 mln zł więcej niż rok wcześniej - czytamy w "Dzienniku Polskim".

  • Owsiak zgłoszony do Nobla | 16-01-2019 17:30:00

    INFO: Komitet Norweski przyjął nominację dla p. Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla 2019 - donosi wPolityce.pl.

  • PiS nie wystawi swojego kandydata na prezydenta Gdańska | 16-01-2019 15:30:00

    INFO: PiS podjęło decyzję, aby nie wystawiać własnego kandydata w nadchodzących wyborach uzupełniających w Gdańsku - poinformował WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

  • Ustawa ws. cen prądu wymaga pilnych zmian | 16-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Ustawa ws. cen prądu wymaga pilnych zmian; jest niejasna i nie pozwala na równoważenie interesów różnych stron - ocenia p. Maciej Bando, prezes URE.

  • Światowy Kongres Żydów potępił zabójstwo Adamowicza | 16-01-2019 11:00:00

    INFO: W imieniu międzynarodowych organizacji i gmin żydowskich, polskiego polityka opłakiwał p. Ronald S. Lauder, prezes Światowego Kongresu Żydów - podaje wprost.pl.

  • Gronkiewicz-Waltz chce ochrony | 16-01-2019 06:45:00

    INFO: Była prezydent Warszawy, p. Hanna Gronkiewicz-Waltz zwróci się do ministra spraw wewnętrznych JE Joachima Brudzińskiego z prośbą o ochronę - donosi interia.pl.

  • Żądają natychmiastowego odwołania Kurskiego | 15-01-2019 20:45:00

    INFO: WCz. Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL, zwrócił się w liście do WCz Jarosława Kaczyńskiego, szefa PiS, o odwołanie p. Jacka Kurskiego, prezesa TVP - informuje interia.pl.

  • Radary mierzą prędkość... radiowozów | 15-01-2019 17:30:00

    INFO: Wideorejestratory VideoRapid i PolCam zamontowane w nieoznakowanych radiowozach policji mierzą prędkość radiowozu, a nie prędkość kontrolowanego samochodu - donosi dziennik.pl.

  • Polacy za opodatkowaniem księży | 15-01-2019 15:30:00

    INFO: Blisko połowa Polaków twierdzi, że księża nie płacą podatków - wynika z badania przeprowadzonego dla money.pl.