Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-07-2018 11:00:00

Marian Kowalski może trafić za kratki

INFO: P. Marian Kowalski, prezes partii Ruch 11 Listopada został oskarżony przez antyrasistów o groźby użycia przemocy - podaje wolnosc24.pl.

 

P. Kowalskiego oskarżają pracownicy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Antyrasistom chodzi o słowa, które padły w czasie internetowego programu "Idź pod prąd". P. Kowalski powiedział wtedy: "Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa, to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony, ale na pewno nie za liściowanie sk***syna".

Były kandydat w wyborach prezydenckich nie przyznaje się do winy.

- Nie wypowiadałem żadnych gróźb karalnych. Na kanale naszej telewizji niejednokrotnie przytaczamy tweety lub opinie naszych widzów. Nie musiała to być moja wypowiedź. Zresztą nie przedstawiono mi żadnej mojej wypowiedzi, więc nie wiem, o co chodzi - przyznał p. Kowalski.

 

Źródło: wolnosc24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 12-07-2018 11:44:50 | odpowiedz
    Wyrywanie chwastów

    Jak nazwać odstrzelenie czterech włamywaczy?
    "Rasizmem, ksenofobią" wariat nazwać raczy!
    Nas jednak nie obchodzi postępowy chór.
    Bo wyrwał cztery chwasty na swej farmie Bur!

    Bur Kobus van Heerden ma siedemdziesiatkę.
    A mimo to odstrzeliłby sam pewnie piątkę,
    Ale czterech "jedynie" uzbrojonych go
    W nocy w domu napadło... I już w piekle są!

    Akcent feministyczny i parytetowy:
    Zasługa to na farmie białej białogłowy!
    Podawała naboje... No a wierny pies
    Wystawiał włamywaczy. "Rasizm"?... Yes, yes, yes!

  • Głupota a kapitalizm

    Zadałem to pytanie w internetowym wywiadzie z Panem JKM (odpowiedzi jeszcze nie zostały opublikowane), ale wrzucę je jeszcze tu. Pan JKM często wytyka główną wadę demokracji - fakt że...
  • Moralność w gospodarce

    Zdawać by się mogło, że moralność niewiele ma wspólnego z gospodarką a jeśli nawet - to jest to kwestia bezpośrednio wpływu na jej funkcjonowanie nie mająca, bowiem zarabianie pieniędzy (byle...
  • Demokracja władza ludu czy jego niewola

    Definicje Demokracji na pewno każdy zna i jej idee. Lecz to co jest na świstku papieru a w rzeczywistości to 2 różne rzeczy. Jakie szanse ma przeciętny Kowalski z zarobkiem 2000 zł netto na...
  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Ochrona środowiska, parki narodowe, lasy

    Jakie są wasze poglądy na kwestie ochrony środowiska? Ja uwazam ze kwestia ochrony przyrody powinna byc podzielona pomiedyz panstwo a prywaciarzy. Calkowity wolny rynek doprowadziłby do tego,...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...

Poczytaj również

  • Sejm za dopłacaniem do likwidacji górnictwa | 13-11-2018 17:30:00

    INFO: Sejm przyjął nowelizację tzw. ustawy górniczej wydłużającą czas jej obowiązywania o pięć lat, do końca 2023 r. - informuje interia.pl.

  • Winnicki: Nie zgodzimy się, by rząd przejął Marsz Niepodległości | 13-11-2018 15:30:00

    OPINIA: Jeśli rząd zechce przejąć Marsz Niepodległości, to go zniszczy. Marsz jest silny swoją żywiołowością, dynamiką i spontanicznością. Nie będzie naszej zgody, by za jego organizację wzięła się władza - powiedział Onetowi WCz. Robert Winnicki z Ruchu Narodowego.

  • RKW chce unieważnienia wyborów prezydenta Warszawy | 13-11-2018 13:15:00

    INFO: Zarząd Ruchu Kontroli Wyborów złożył do Sądu Okręgowego w Warszawie protesty wyborcze dot. prawidłowości wyborów samorządowych - podaje dorzeczy.pl.

  • Szef MSW: Nie będzie delegalizacji ONR | 13-11-2018 11:00:00

    OPINIA: JE Joachim Brudziński podkreślił, że jako szef resortu spraw wewnętrznych i administracji, "nie ma zamiaru nikogo delegalizować" - informuje dorzeczy.pl.

  • Minister energii: Będą rekompensaty za ceny prądu | 13-11-2018 06:45:00

    FUTURO: Minister energii JE Krzysztof Tchórzewski zapowiedział system rekompensat za wysokie ceny prądu - podaje interia.pl.

  • Wielka akcja ABW przeciwko ekstremistom | 12-11-2018 20:45:00

    INFO: Tuż przed Świętem Niepodległości funkcjonariusze ABW wkroczyli do mieszkań kilkudziesięciu osób podejrzanych o działalność ekstremistyczną - podaje dorzeczy.pl.

  • Wrocławski ratusz rozwiązał marsz narodowców | 12-11-2018 17:30:00

    INFO: Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zadecydował o rozwiązaniu zorganizowanego przez narodowców Marszu Polski Niepodległej - podaje tvp.info.

  • Opłata targowa zostanie zniesiona? | 12-11-2018 14:15:00

    INFO: Sejm pracuje nad poselskim projektem, który zakłada zniesienie opłaty targowej - donosi portal podatki.biz.

  • Wolnościowcy utworzą nowe koło poselskie? | 12-11-2018 11:00:00

    INFO: Nie ustają pogłoski o utworzeniu nowego koła poselskiego, w którego skład wchodziliby posłowie wolnościowi - podaje nczas.com.

  • Były PiS-owski minister proponuje zniesienie wieku emerytalnego | 12-11-2018 06:45:00

    OPINIA: P. Stanisław Kluza, były ministrem finansów w rządzie PiS, uważa, że Polska ma szansę na wdrożenie kompleksowego systemu emerytalnego, którego osią powinno być zniesienie wieku emerytalnego - podaje businessinsider.com.pl.

  • Teglund: Socjal w Polsce jest nieprawdopdoobny | 11-11-2018 20:45:00

    OPINIA: Zasiłki w Polsce są naprawdę stosunkowo wysokie - przekonywała p. Joanna Teglund, specjalista ds. migracji, wieloletnia mieszkanka Szwecji.

  • Będzie można odliczyć wydatki na termomodernizację | 11-11-2018 17:30:00

    INFO: Sejm uchwalił nowelizację przepisów podatkowych, wprowadzając do nich ulgę związaną z inwestycjami w termomodernizację budynków jednorodzinnych - informuje interia.pl.

  • Rosną rachunki Polaków | 11-11-2018 14:15:00

    INFO: Nieustannie rosną koszty życia w Polsce - alarmuje Interia.

  • Polska chce... płacić wyższą składkę do UE | 11-11-2018 11:00:00

    INFO: Polska jest gotowa ponosić większą składkę do budżetu Unii - oświadczył JE Jerzy Kwieciński, minister inwestycji i rozwoju.

  • Obywatele RP szykują kontrmanifestację | 11-11-2018 06:15:00

    INFO: Sytuacja jest krytyczna, nie widzimy innej możliwości niż kontrmanifestacja - oświadczyli Obywatele RP, odnosząc się do marszu, który ma przejść w Warszawie w niedzielę 11 listopada.