Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

03-12-2016 14:15:00

Ludzie PRL-u protestowali przed Sejmem

INFO: Przed Sejmem protestowali ludzie, którzy pracowali w PRL-owskich służbach specjalnych - donosi dziennik.pl.

 

W proteście wziął udział m.in. p. Mirosław Gawor, były szef BOR, wieloletni ochroniarz prezydenta Wałęsy. Jego zdaniem, to niesprawiedliwość i niezasłużona kara za ćwierć wieku służby wolnej Polsce.

- Stwierdzamy stanowczo, że nie godzimy się na to, by ustawa dotyczyła osób, które po 1990 r. zostały pozytywnie zweryfikowane i potem przez wiele lat pracowały bądź nadal pracują w policji i innych formacjach mundurowych na rzecz wolnego i demokratycznego państwa - głosi stanowisko Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

 

Źródło: dziennik.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • prywatna słuzba zdrowia nie zadziała?

    Witam, Jestem studentką. Śmiem wątpić w skuteczność liberalnej (dobrowolnej) śłużby zdrowia. Niezależnie od moich własnych starań jeśli mam fizyczny kontakt z innymi ludźmi to moje zdrowie nie...
  • Zasady ruchu drogowego?

    Jestem sympatykiem UPR, ale nie wszystko jest dla mnie tak jasne jak być powinno - wedle zasad zdrowego rozsądku. Chciałbym aby ktoś wytłumaczył mi idee wolnościowe odnośnie zasad ruchu drogowego....
  • Kilka pytań co do programu UPR

    a) co z takimi kosztownymi i długotrwałymi projektami jak np. eksploracja kosmosu, które profity mogą dać dopiero w przyszłości? Prywatnych inwestorów raczej nie zachęca. Czy więc w 'państwie...
  • Oberwij pałą od policjanta

    Właśnie się upoiłem rewelacyjną wieścią na temat "zmian" w systemie emerytalnym policjantów(no i pewnie też żołnierzy). Z grubsza rzecz biorąc chłopaki mają dwie opcje: albo się nic nie...

Poczytaj również

  • Radny PiS chce pomnika dla ofiar reprywatyzacji | 11-12-2017 21:45:00

    INFO: Radny PiS, p. Jacek Cieślikowski zaapelował do władz Warszawy o budowę pomnika upamiętniającego lokatorów, którzy w wyniku dzikiej reprywatyzacji stracili cały dorobek swojego życia - podaje tvnwarszawa.tvn24.pl.

  • Zakażą zakręcania kaloryferów? | 11-12-2017 19:30:00

    INFO: Właściciel lokalu, zakręcając kaloryfery u siebie, wpływa na to, że inni płacą wyższe rachunki, dlatego zdaniem sądu okręgowego wspólnota mieszkaniowa może podjąć uchwałę ograniczającą takie praktyki - pisze rp.pl.

  • Wałęsa kontratakuje ws. Bolka | 11-12-2017 17:30:00

    INFO: P. Lech Wałęsa zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa ws. TW Bolka - donosi polskieradio.pl.

  • Gowin o przyspieszeniu rozwoju gospodarczego | 11-12-2017 15:30:00

    OPINIA: Zdaniem JE Jarosława Gowina, wicepremiera i ministra nauki, należy przyspieszyć rozwój gospodarczy - podaje stooq.pl.

  • Paweł Borys nowym ministrem finansów? | 11-12-2017 13:15:00

    INFO: Coraz więcej mediów potwierdza, że to p. Paweł Borys będzie nowym ministrem finansów - donosi money.pl.

  • Ogórek wyproszona z 3 sklepów | 11-12-2017 11:00:00

    INFO: P. Magdalena Ogórek poinformowała, że w Warszawie została wyproszona z trzech sklepów dlatego, że pracuje dla Telewizji Polskiej - informuje onet.pl.

  • Rząd stworzy jeden z największych banków w Europie | 11-12-2017 06:45:00

    FUTURO: Jak informuje portal nczas.com, w Polsce powstanie jeden z największych banków w Europie.

  • Ziemkiewicz protestował wraz z likwidowaną branżą | 10-12-2017 20:45:00

    INFO: Właściciele ferm zwierząt futerkowych przy wsparciu red. Rafała Ziemkiewicza protestowali przed Sejmem - podaje nczas.com.

  • Młodzi dla Wolności: PiS zasługuje na rózgi | 10-12-2017 17:30:00

    INFO: Młodzieżówka partii Wolność z Torunia złożyła rózgi w biurze PiS.

  • Cejrowski: Morawiecki mi się nie podoba | 10-12-2017 14:15:00

    OPINIA: Morawiecki mi się nie podoba. Prześladuje małych przedsiębiorców - stwierdził p. Wojciech Cejrowski w programie, który TVP Info nie wyemitowała - twierdzi portal nczas.com.

  • 2 ważnych polityków nie głosowało na Morawieckiego | 10-12-2017 11:00:00

    INFO: "Super Express" sugeruje, że dwaj ważni politycy obecnej ekipy rządzącej nie głosowali za kandydaturą JE Mateusza Morawieckiego na premiera - to JE Antoni Macierewicz, minister obrony i NDost. Stanisław Karczewski, marszałek Senatu.

  • Morawiecki zapowiada podwyżki ulg i zwolnień | 10-12-2017 06:45:00

    FUTURO: JE Mateusz Morawiecki zapowiedział, że podwyższona zostanie po raz pierwszy od 15 lat wysokość ponad 20 ulg i zwolnień w PIT - donosi pb.pl.

  • 100 mln zł na konserwację Cmentarza Żydowskiego w Warszawie! | 09-12-2017 21:15:00

    INFO: Sejm przyjął ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 mln zł dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie - podaje portal wprawo.pl.

  • Lasy Państwowe otworzyły pierwszy sklep z dziczyzną | 09-12-2017 17:30:00

    INFO: Lasy Państwowe otworzyły w Warszawie pierwszy z zapowiadanych sklepów z dziczyzną - informuje money.pl.

  • Tusk: Będę angażował się w sprawy polskie do śmierci | 09-12-2017 14:15:00

    INFO: P. Donald Tusk, szef Rady Europejskiej, pogroził, że nie ma zamiaru rezygnować z komentowania i angażowania się w życie polityczne w kraju - podaje dorzeczy.pl.