Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

03-12-2016 14:15:00

Ludzie PRL-u protestowali przed Sejmem

INFO: Przed Sejmem protestowali ludzie, którzy pracowali w PRL-owskich służbach specjalnych - donosi dziennik.pl.

 

W proteście wziął udział m.in. p. Mirosław Gawor, były szef BOR, wieloletni ochroniarz prezydenta Wałęsy. Jego zdaniem, to niesprawiedliwość i niezasłużona kara za ćwierć wieku służby wolnej Polsce.

- Stwierdzamy stanowczo, że nie godzimy się na to, by ustawa dotyczyła osób, które po 1990 r. zostały pozytywnie zweryfikowane i potem przez wiele lat pracowały bądź nadal pracują w policji i innych formacjach mundurowych na rzecz wolnego i demokratycznego państwa - głosi stanowisko Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

 

Źródło: dziennik.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • prywatna słuzba zdrowia nie zadziała?

    Witam, Jestem studentką. Śmiem wątpić w skuteczność liberalnej (dobrowolnej) śłużby zdrowia. Niezależnie od moich własnych starań jeśli mam fizyczny kontakt z innymi ludźmi to moje zdrowie nie...
  • Zasady ruchu drogowego?

    Jestem sympatykiem UPR, ale nie wszystko jest dla mnie tak jasne jak być powinno - wedle zasad zdrowego rozsądku. Chciałbym aby ktoś wytłumaczył mi idee wolnościowe odnośnie zasad ruchu drogowego....
  • Kilka pytań co do programu UPR

    a) co z takimi kosztownymi i długotrwałymi projektami jak np. eksploracja kosmosu, które profity mogą dać dopiero w przyszłości? Prywatnych inwestorów raczej nie zachęca. Czy więc w 'państwie...
  • Oberwij pałą od policjanta

    Właśnie się upoiłem rewelacyjną wieścią na temat "zmian" w systemie emerytalnym policjantów(no i pewnie też żołnierzy). Z grubsza rzecz biorąc chłopaki mają dwie opcje: albo się nic nie...

Poczytaj również

  • TVP chce więcej (naszych!) pieniędzy! | 20-01-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Jacek Kurski, prezes TVP, stwierdził, że bez zwiększenia wpływów abonamentowych spółka nie będzie mogła realizować misji publicznej i zacznie być powoli wygaszana - podaje portal businessinsider.com.pl.

  • Imigrant podejrzany o morderstwo w Ełku przebywał w Polsce nielegalnie | 20-01-2017 19:30:00

    INFO: JE Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych z PiS, poinformował, że imigrant podejrzany o morderstwo w Ełku przebywał w Polsce nielegalnie - donosi tvp.info.

  • Przełomowy wyrok SN ws. picia alkoholu w miejscach publicznych | 20-01-2017 17:30:00

    INFO: Sąd Najwyższy wypowiedział się ws. picia alkoholu nad Wisłą - pisze wprost.pl.

  • Prokuratura nie chce rozwiązania ONR | 20-01-2017 15:30:00

    INFO: Częstochowska prokuratura odrzuciła wniosek PO o rozwiązanie ONR - podaje wp.pl.

  • Rząd podniesie zasiłek dla bezrobotnych | 20-01-2017 13:15:00

    INFO: Rząd chce w tym roku podwyższyć wysokość zasiłków dla osób bezrobotnych do 50% minimalnego wynagrodzenia - informuje wprost.pl.

  • Rzepliński wydał z kasy TK 55 tys. zł na prywatne kolacje | 20-01-2017 11:00:00

    INFO: W ostatnich latach na uroczyste pożegnania 7 sędziów Trybunału Konstytucyjnego kończących kadencje z kasy Trybunału wydano ponad 55 tys. zł - podał portal wPolityce.pl.

  • Niemal 1200 zł składek na ZUS miesięcznie! | 20-01-2017 06:45:00

    INFO: Minimalna wysokość składek na ZUS dla przedsiębiorców wyniesie w tym roku ponad 1172 zł. To oznacza wzrost o 4,6% z obecnych 1121 zł - podaje onet.pl

  • Rząd ograniczy zagraniczne adopcje | 19-01-2017 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej planuje ograniczyć możliwość adoptowania polskich dzieci przez zagraniczne pary. Chodzi o ok. 280-300 nieletnich w skali roku - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Kto płaci za pobyt Amerykanów w Polsce? | 19-01-2017 19:30:00

    INFO: W tym roku w Polsce będzie stacjonowało około 7 tys. żołnierzy z innych krajów. Największą grupę stanowią wojska amerykańskie. Kto finansuje ich pobyt? – zastanawia się "Rzeczpospolita".

  • Kukiz ostro skrytykował politykę PiS wobec Ukrainy | 19-01-2017 17:30:00

    INFO: P. Robert Choma, prezydent Przemyśla, nie został wpuszczony na Ukrainę. WCz. Paweł Kukiz zamieścił na Facebooku wpis, w którym negatywnie wypowiedział się o polityce rządu wobec Ukrainy.

  • Będzie wielka zmiana w polskiej polityce migracyjnej | 19-01-2017 15:30:00

    FUTURO: Szykuje się wielka zmiana w polskiej polityce migracyjnej. Przyjeżdżający do nas ze Wschodu łatwiej znajdą pracę i szybciej uzyskają pobyt stały. Pod warunkiem, że spełnią warunki stawiane przez rząd - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Polskie firmy wyruszą na podbój kosmosu? | 19-01-2017 13:15:00

    INFO: Jak donosi „Rzeczpospolita”, Stały Komitet Rady Ministrów zaakceptował projekt Polskiej Strategii Kosmicznej. Zdaniem rządu, segment kosmiczny może być jednym z filarów nowoczesnej gospodarki.

  • Nie żyje wolnościowy poseł Kukiza | 19-01-2017 11:00:06

    INFO: W wypadku drogowym zginął WCz. Rafał Wójcikowski, poseł Kukiz'15, jeden z najbardziej zdroworozsądkowych i wolnościowych polskich parlamentarzystów.

  • Polscy policjanci posługują się wadliwą bronią | 19-01-2017 06:45:00

    INFO: "Rzeczpospolita" opisuje sprawę wadliwych pistoletów typu Walther P99, które zostały przekazane policji.

  • Posłanka Petru chce... Nobla dla Owsiaka | 18-01-2017 21:45:00

    INFO: WCz. Joanna Schmidt, posłanka Nowoczesnej, zapowiedziała, że zgłosi p. Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla - informuje telewizjarepublika.pl.