Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

03-12-2016 14:15:00

Ludzie PRL-u protestowali przed Sejmem

INFO: Przed Sejmem protestowali ludzie, którzy pracowali w PRL-owskich służbach specjalnych - donosi dziennik.pl.

 

W proteście wziął udział m.in. p. Mirosław Gawor, były szef BOR, wieloletni ochroniarz prezydenta Wałęsy. Jego zdaniem, to niesprawiedliwość i niezasłużona kara za ćwierć wieku służby wolnej Polsce.

- Stwierdzamy stanowczo, że nie godzimy się na to, by ustawa dotyczyła osób, które po 1990 r. zostały pozytywnie zweryfikowane i potem przez wiele lat pracowały bądź nadal pracują w policji i innych formacjach mundurowych na rzecz wolnego i demokratycznego państwa - głosi stanowisko Zarządu Głównego NSZZ Policjantów.

 

Źródło: dziennik.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • prywatna słuzba zdrowia nie zadziała?

    Witam, Jestem studentką. Śmiem wątpić w skuteczność liberalnej (dobrowolnej) śłużby zdrowia. Niezależnie od moich własnych starań jeśli mam fizyczny kontakt z innymi ludźmi to moje zdrowie nie...
  • Zasady ruchu drogowego?

    Jestem sympatykiem UPR, ale nie wszystko jest dla mnie tak jasne jak być powinno - wedle zasad zdrowego rozsądku. Chciałbym aby ktoś wytłumaczył mi idee wolnościowe odnośnie zasad ruchu drogowego....
  • Kilka pytań co do programu UPR

    a) co z takimi kosztownymi i długotrwałymi projektami jak np. eksploracja kosmosu, które profity mogą dać dopiero w przyszłości? Prywatnych inwestorów raczej nie zachęca. Czy więc w 'państwie...
  • Oberwij pałą od policjanta

    Właśnie się upoiłem rewelacyjną wieścią na temat "zmian" w systemie emerytalnym policjantów(no i pewnie też żołnierzy). Z grubsza rzecz biorąc chłopaki mają dwie opcje: albo się nic nie...

Poczytaj również

  • Kukiz'15 chce uprościć sprzedaż lasów | 24-05-2017 21:45:00

    INFO: Posłowie Kukiz’15 poinformowali, że przygotowali projekt ustawy, który pozwoli właścicielom gruntów leśnych wycofać się ze sprzedaży, jeśli zaoferowana przez Lasy Państwowe cena będzie za niska - podaje wprost.pl.

  • Liroy-Marzec zabrał się za Ubera | 24-05-2017 19:30:00

    INFO: WCz. Piotr Liroy-Marzec, poseł Kukiz`15 stanął po stronie taksówkarzy, którzy stracili po tym, jak do Polski weszła firma Uber, kojarząca kierowców z pasażerami - pisze rp.pl.

  • Nic nie wie, a głosuje! | 24-05-2017 17:30:00

    INFO: WCz. Joanna Augustynowska, posłanka PO, skompromitowała się w krótkim teście z wiedzy ogólnej - donosi wprost.pl.

  • PO i PSL dogadały się przed wyborami samorządowymi | 24-05-2017 15:30:00

    INFO: PO i PSL porozumiały się w sprawie współpracy na czas wyborów samorządowych. Partie mają ogłosić wspólny start kandydatów do sejmików województw - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • ABW przeszukała meczet w Warszawie | 24-05-2017 13:15:00

    INFO: ABW przeszukała meczet na ulicy Wiertniczej w Warszawie - poinformował red. Witold Gadowski, dziennikarz śledczy.

  • Tajemnicze zawiadomienia do prokuratury z audytu rządu PO-PSL | 24-05-2017 11:00:00

    INFO: Ponad rok temu p. Mariusz Kamiński, koordynator służb specjalnych, poinformował, że w związku z nieprawidłowościami za czasów rządu PO-PSL do prokuratury trafiło 19 zawiadomień. Nie sposób jednak ustalić, czego dotyczyły, ani co się z nimi dzieje - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Sędzia spowodowała kolizję po pijaku! | 24-05-2017 06:45:00

    INFO: Sędzia z Siemianowic Śląskich spowodowała po pijanemu kolizję drogową w Chorzowie. Miała aż 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - donosi naszdziennik.pl.

  • Pracodawcy krytykują nowe unijne regulacje | 23-05-2017 21:45:00

    OPINIA: P. Wioletta Żukowska-Czaplicka, ekspert Pracodawców RP, uważa, że planowane unijne regulacje będą miały przeciwny skutek do zamierzonego.

  • Górnicy chcą gigantycznych podwyżek! | 23-05-2017 19:30:00

    INFO: Jak donosi fakt.pl, związkowcy z Polskiej Grupy Górniczej domagają się m.in. podwyżek pensji i przywrócenia czternastek.

  • Będzie abolicja dla niepłacących abonamentu RTV | 23-05-2017 17:30:00

    FUTURO: Dla osób, które zapłacą abonament radiowo-telewizyjny za pół roku z góry po wejściu ustawy w życie, będzie abolicja dla niepłacących wcześniej takiego abonamentu - zapowiedział w Polsat News wiceminister kultury Jarosław Sellin.

  • Polska nie powinna przyjmować euro | 23-05-2017 15:30:00

    OPINIA: Polska nie powinna przyjmować euro, bo naraziłoby nas to na ryzyko, że przestaniemy doganiać Zachód; bez własnej waluty bardzo trudne jest bowiem odzyskanie konkurencyjności w sytuacji kryzysu - powiedział p. Stefan Kawalec, b. wiceminister finansów, współtwórca tzw. planu Balcerowicza.

  • Opole zamyka się na TVP | 23-05-2017 13:15:00

    INFO: Kolejni artyści rezygnują z występu na festiwalu w Opolu - podają media.

  • Donos na Szydło ws. mowy nienawiści | 23-05-2017 11:00:00

    INFO: P. Izabela Suder złożyła do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez JE Beatę Szydło przestępstwa publicznego znieważenia grupy ludzkości z powodu jej przynależności wyznaniowej lub etnicznej - podaje onet.pl.

  • Kempa: Rząd woli kary niż uchodźców | 23-05-2017 06:45:00

    INFO: P. Beata Kempa, szefowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, na antenie TVP Info przekonywała, że rząd PiS nie ugnie się pod unijną presją w sprawie relokacji uchodźców. Zapewniała, że Polska nie przyjmie Syryjczyków.

  • W lipcu Kaczyński premierem? | 22-05-2017 21:45:00

    FUTURO: WCz. Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15 podzielił się z Superstacją informacjami, które usłyszał w kuluarach od kolegów - posłów PiS-u - donosi dorzeczy.pl.