Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-04-2017 21:45:00

Lis ponownie przegrał z "Do Rzeczy"

INFO: P. Tomasz Lis ponownie prawomocnie przegrał przed Sądem Apelacyjnym z wydawcą „Do Rzeczy” - podaje portal media.pmpg.pl.

 

Sąd Apelacyjny podtrzymał tym samym wyrok wydany we wrześniu 2015 r., w którym orzekł, że p. Lis i wydawca serwisu naTemat.pl mają opublikować przeprosiny skierowane do wydawcy tygodnika „Do Rzeczy” i p. Michała Macieja Lisieckiego za obraźliwe stwierdzenia pod jego adresem użyte we wpisie blogowym dziennikarza z początku 2013 r. Przeprosiny miały się ukazać w portalu NaTemat.pl.

 

Źródło: media.pmpg.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Jak rozwiązać wszelkie problemy na ziemi: ... :)

    ...wystarczy, aby każdy człowiek posiadał maksymalnie jedno dziecko i w ten prosty sposób stopniowo zlikwidujemy gatunek ludzki do zera - bezboleśnie, bezkrwawo, humanitarnie. Potem wraz z...
  • O ateizmie i wierze słów parę

    Lecz nie moich, a JKM Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 podaje to, bo temat był i jest gorący na tym forum.
  • straż pożarna i pogotowie ratunkowe

    Jak powinna być zorganizowana straż pożarna i pogotowie ratunkowe ? Ja mam wątpliwości czy powinny być całkowicie prywatne. Myślę ,że powinno za nie odpowiadać* państwo , najlepiej na niższych...
  • Wypadek samolotu na pokazie litniczym

    Dosłownie kilka minut temu w związku z wypadkiem białoruskiego Suchoja redaktorzy TVN24 podnieśli kwestię: Czy nie należy zakazać takich pokazów? Jak słyszę słowo "zakazać" to mi się lampka w...

Poczytaj również

  • Działacze PO zamieszani w aferę policką | 23-06-2017 13:15:00

    INFO: Dwóch działaczy Platformy Obywatelskiej zatrzymało Centralne Biuro Antykorupcyjne w związku z nieprawidłowościami w Grupie Azoty Zakłady Chemiczne "Police". Łącznie w tej sprawie śledczy zatrzymali 10 osób.

  • Rząd blokuje rozwój zielonej energii | 23-06-2017 11:00:00

    INFO: W ocenie posłów z Zespołu Energii Odnwialnej, rząd traktuje OZE jak zło konieczne i blokuje rozwój zielonej energii - podaje portal psl.pl.

  • Taksówkarze żądają paragonów od uberowców | 23-06-2017 06:45:00

    INFO: Taksówkarze znaleźli nowy sposób na walkę z uberowcami. Zamawiają przejazd, a po dotarciu na miejsce proszą kierowcę o paragon - pisze onet.pl.

  • TVP ścigać będzie piratów | 22-06-2017 21:45:00

    INFO: TVP chce zaangażować firmę, która będzie monitorowała serwisy internetowe pod kątem piractwa - podaje wmeritum.pl.

  • PSL ma pomysł na rozwiązanie problemu z imigrantami | 22-06-2017 19:30:00

    INFO: Jak podaje tvp.info, PSL przygotowało projekt uchwały Sejmu, w którym wzywa rząd do wypracowania wspólnego stanowiska ws. rozwiązania kryzysu migracyjnego.

  • Nowoczesna dostała za bezcen prestiżowy lokal w centrum Warszawy! | 22-06-2017 17:30:00

    INFO: "Fakt" ustalił, że ugrupowanie WCz. Ryszarda Petru otrzymało od warszawskiego Urzędu Dzielnicy Śródmieście lokal w prestiżowej części miasta. Mieści się w nim siedziba Biura Krajowego Nowoczesnej.

  • W Szczecinie dekomunizują ulice | 22-06-2017 15:30:00

    INFO: W związku z ustawą dekomunizacyjną szczecińscy rajcowie zmienili nazwy kilkunastu ulic w mieście na... takie, jakie były - donosi dziennik.pl.

  • Tak inwestują władze | 22-06-2017 13:15:00

    INFO: Najwyższa Izba Kontroli negatywnie oceniła przygotowanie do realizacji inwestycji Zagłębiowskiego Centrum Onkologii w Dąbrowie Górniczej.

  • Rozpoczął się proces Tyrmand-Agora | 22-06-2017 11:00:00

    INFO: Ruszył proces, który komentator polityczny i ekonomista Mateusz Tyrmand wytoczył Agorze - podaje dziennik.pl.

  • Uber w Polsce bezpieczny | 22-06-2017 06:45:00

    INFO: Rząd szykuje przepisy, które "zalegalizują" działalność Ubera w Polsce - donosi wp.pl.

  • Kolejna polska ofiara muzułmanów | 21-06-2017 21:45:00

    INFO: Polski kierowca vana zginął w pobliżu obozu dla uchodźców we francuskim Calais - podaje wprost.pl.

  • Prezydent Gdańska złamie prawo, jeśli przyjmie uchodźców | 21-06-2017 19:30:00

    INFO: P. Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, wcześniej z PO, na siłę próbuje ściągnąć imigrantów do Polski. Zdaniem JE Mariusza Błaszczaka, ministra spraw wewnętrznych z PiS, jeśli p. Adamowicz to zrobi, to złamie prawo - podaje niezalezna.pl.

  • Pawłowicz znów ostro o UE i znów pod lupą antyrasistów | 21-06-2017 17:30:00

    INFO: WCz. prof. Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS, ostro skomentowała na swoim profilu na Facebooku to, co w jej opinii dzieje się obecnie w UE. Sprawą zainteresowali się antyrasiści - donosi tvp.info.

  • Ziobro zapowiedział kasację ws. drukarza | 21-06-2017 15:30:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, zapowiedział kasację ws. drukarza, który odmówił druku plakatów LGBT - podaje dziennik.pl.

  • Skazany za łapówkarstwo nadal jest sędzią | 21-06-2017 13:15:00

    INFO: P. Janusz K., który został skazany prawomocnym wyrokiem za branie łapówek, nadal jest sędzią - donosi niezalezna.pl.