Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-04-2017 21:45:00

Lis ponownie przegrał z "Do Rzeczy"

INFO: P. Tomasz Lis ponownie prawomocnie przegrał przed Sądem Apelacyjnym z wydawcą „Do Rzeczy” - podaje portal media.pmpg.pl.

 

Sąd Apelacyjny podtrzymał tym samym wyrok wydany we wrześniu 2015 r., w którym orzekł, że p. Lis i wydawca serwisu naTemat.pl mają opublikować przeprosiny skierowane do wydawcy tygodnika „Do Rzeczy” i p. Michała Macieja Lisieckiego za obraźliwe stwierdzenia pod jego adresem użyte we wpisie blogowym dziennikarza z początku 2013 r. Przeprosiny miały się ukazać w portalu NaTemat.pl.

 

Źródło: media.pmpg.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Jak rozwiązać wszelkie problemy na ziemi: ... :)

    ...wystarczy, aby każdy człowiek posiadał maksymalnie jedno dziecko i w ten prosty sposób stopniowo zlikwidujemy gatunek ludzki do zera - bezboleśnie, bezkrwawo, humanitarnie. Potem wraz z...
  • O ateizmie i wierze słów parę

    Lecz nie moich, a JKM Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 podaje to, bo temat był i jest gorący na tym forum.
  • straż pożarna i pogotowie ratunkowe

    Jak powinna być zorganizowana straż pożarna i pogotowie ratunkowe ? Ja mam wątpliwości czy powinny być całkowicie prywatne. Myślę ,że powinno za nie odpowiadać* państwo , najlepiej na niższych...
  • Wypadek samolotu na pokazie litniczym

    Dosłownie kilka minut temu w związku z wypadkiem białoruskiego Suchoja redaktorzy TVN24 podnieśli kwestię: Czy nie należy zakazać takich pokazów? Jak słyszę słowo "zakazać" to mi się lampka w...

Poczytaj również

  • Wielka afera korupcyjna przy budowie elektrowni | 21-01-2018 17:30:00

    INFO: Agenci CBA wpadli na trop korupcji przy budowie bloku węglowego 910 MW w Jaworznie. Wartość inwestycji to ponad 5,4 mld zł.

  • Arabia Saudyjska finansuje duży ośrodek muzułmański w Polsce! | 21-01-2018 14:15:00

    FUTURO: Arabia Saudyjska sfinansuje ośrodek kultury muzułmańskiej w Białymstoku - podaje wPolityce.pl.

  • Poseł PSL przechodzi do Porozumienia | 21-01-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Mieczysław Baszko, podlaski poseł PSL, przeszedł do ugrupowania JE Jarosława Gowina - Porozumienie - donosi stooq.pl.

  • Poseł Józwiak: Hańba dla Senatu! | 21-01-2018 06:45:00

    INFO: Senat zdecydował, że WDost. Stanisław Kogut nie może zostać zatrzymany i tymczasowo aresztowany za zarzuty korupcyjne - podaje wp.pl.

  • PiS utrudni życie myśliwym? | 20-01-2018 21:45:00

    INFO: PiS rozważa wycofanie przepisów ułatwiających polowania. Z informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że taki scenariusz cieszy się poparciem WCz. Jarosława Kaczyńskiego.

  • 300 tys. zł na wyprawę Beaty Kempy | 20-01-2018 17:30:00

    INFO: 300 tys. zł kosztował przelot rządowym samolotem do Jordanii, gdzie z pomocą dla uchodźców udała się minister Beata Kempa - czytamy w "Fakcie".

  • Chrześcijanie nie są naiwniakami po lobotomii | 20-01-2018 14:15:00

    OPINIA: Szanujmy biskupów, ale mamy prawo mówić to, co uważamy za słuszne. Imigranci niosą ze sobą bardzo często, w warunkach tej fali, terroryzm. Niosą bardzo poważne zagrożenia, niosą ofiary - powiedział red. Jacek Karnowski w programie "Warto rozmawiać" w TVP1.

  • Wolność w libertariańskim sojuszu | 20-01-2018 11:00:00

    INFO: Wolność dołączyła do International Alliance of Libertarian Parties, organizacji skupiającej najbardziej liczące się partie konserwatywno-libertariańskie z całego świata.

  • Zmiany w CIT to wzrost obciążeń dla firm! | 20-01-2018 06:45:00

    INFO: Zdaniem ekspertów, zmiany w CIT, które weszły w życie 1 stycznia oznaczają wzrost obciążeń dla firm - podaje portal podatki.biz.

  • Bankructwo spółki po wycofaniu ministerialnej dotacji | 19-01-2018 21:45:00

    INFO: Portal bankier.pl donosi, że spółka Infosystems SA szykuje się do złożenia wniosku o upadłość. Decyzja ma związek z cofnięciem dofinansowania z ministerstwa rozwoju.

  • PRL-owski relikt wciąż spędza sen z powiek | 19-01-2018 19:30:00

    INFO: Rzecznik Praw Obywatelskich, p. Adam Bodnar wezwał premiera Morawieckiego, by rząd wreszcie rozwiązał problem posiadaczy książeczek mieszkaniowych - podaje wp.pl.

  • Rząd dzieli strefy wpływów i kompetencji | 19-01-2018 17:30:00

    INFO: "Puls Biznesu" ujawnił plany zmian w rządzie.

  • Kiszczakowa: Przekazałam teczki ze strachu | 19-01-2018 15:30:00

    INFO: P. Maria Kiszczak, wdowa po PRL-owskim generale, stwierdziła, że przekazała IPN-owi teczkę Wałęsy powodowana jedynie strachem o własne życie - podaje se.pl.

  • PO składa wniosek o wstrzymanie finansowania TVP z budżetu | 19-01-2018 13:15:00

    INFO: PO składa wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania telewizji publicznej z budżetu państwa - informuje stooq.pl.

  • Morawiecki przeciwny poszerzeniu 500+? | 19-01-2018 11:00:00

    INFO: Słowa JE Beaty Szydło o poszerzeniu programu 500+ miały "rozwścieczyć" premiera Mateusza Morawieckiego - donosi se.pl.