Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-02-2018 19:30:00

Lewacy zbierają podpisy pod protestem wobec nowelizacji ustawy o IPN

INFO: Stowarzyszenie ODnow, wywodzące się z KOD, zbiera podpisy pod listem protestacyjnym wobec nowelizacji ustawy o IPN - informuje tvp.info.

 

Wśród sygnatariuszy listu są m.in. pp. Michał Boni, Władysław Frasyniuk, Agnieszka Holland, Krystyna Janda czy Daniel Olbrychski. Piszą oni m.in.: "Wprowadzone do ustawy o IPN nowe zapisy usankcjonują w przestrzeni publicznej praktyki dyskryminacyjne i akty agresji, ułatwią stygmatyzację dowolnie wybranych osób i grup etnicznych, wzmocnią ksenofobiczne postawy, wygenerują kolejne przestępstwa z nienawiści, powiększą kryzys prawny, społeczny, polityczny, dyplomatyczny i informacyjny". Sygnatariusze zwrócili również uwagę, że "wprowadzony do ustawy przez posła Tomasza Rzymkowskiego z Kukiz 15 zapis penalizujący ”banderowskie zbrodnie”, stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa obywateli narodowości ukraińskiej i pracowników ukraińskich w Polsce".

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 09-02-2018 20:16:51 | odpowiedz
  Cała ta ustawa ma tylko jeden pewny skutek: przyczyni PiSowi głosów i to właściwie wystarcza żeby ją potępiać. W autorytarnym ustroju socjalistycznym jaki wprowadza nam PiS nie potrzeba żadnych ustaw żeby kogoś szykanować - wystarczy mieć posłusznych sędziów, kto nie wierzy niech poczyta cokolwiek o latach stalinizmu i tzw. komuny. Obiekcje podniesione przez sygnatariuszy protestu to w obecnej sytuacji obawa przed możliwym deszczem gdy z drugiej strony idzie tsunami. Ustawa ta może kiedyś posłużyć za pretekst do szykanowania obywateli w kraju (za granicą nie ruszy nikogo) ale NAJPIERW SPOWODUJE WYGRANĄ PiSu!!! Paradoksalnie czym większy szum koło tej ustawy tym większy zysk dla PiSu więc ci "sygnatariusze", p. Ambasadoressa Izraela z przyległościami, Dept. Stanu USA i wszystkie Kasandry wieszczące "pogorszenie relacji" i "utratę prestiżu" nabijają tylko PiSowi punkty. Dlaczego? Bo Polaków krew zalewa że się ich oskarża o zbrodnie wojenne, antysemityzm, wypomina słabość i upokarza, ale Polacy nie widzą w tym prowokacji PiSu (może i niezamierzonej, choć termin daje do myślenia - ale wyszło rewelacyjnie!!!!) tylko wrogość całego świata, na którą jedynym lekarstwem jest....PIS!!!
 • 10-02-2018 12:48:24 | odpowiedz
  Dla powątpiewających w słowność żydowską

  Sandrę ktoś kopnął na Blumenstrasse.
  Sandra wspomniała bandyty rasę…
  Błąd! Jak tak można „uciekiniera”
  Wspominać! Facebook treści zawiera
  Tylko te, które są P R A W I D Ł O W E…
  (Sandra po prostu zawraca głowę!)

  Zablokowane już Sandry konto.
  Zuckerberg przecież obiecał… On to
  Słowo Makreli dał. Nieświadomy,
  Że już mikrofon został włączony.
  Poszło w świat!… Really: hejtu ohyda
  Jest blokowana. (Znaj słowo Żyda!)

 • Podpisy pod projektami ustaw

  Ad.1 niech sie Pan nawet nie wysila cyt. "Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat lub Prezydent Rzeczypospolitej." gg no re co...

Poczytaj również