Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

25-05-2018 15:30:00

Lawinowy wzrost postępowań karnych skarbowych

INFO: Nawet 100 tys. postępowań karnych skarbowych może zostać wszczętych tym roku wobec przedsiębiorców i menedżerów - donosi money.pl.

 

W 2017 r. liczba takich spraw wyniosła ok. 65 tys., a w tym roku może wzrosnąć nawet do 100 tys. Jak podaje portal, przedsiębiorca może zostać uznany za oszusta, tylko żądając zwrotu podatku lub nadpłaty.

 

Źródło: money.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Codzienne pranie mózgu - pracuj dłużej, mniejsze szanse, że zobaczysz swoją emeryturę:X

    Kolejne łatanie dziury zwane systemem emerytalnym. Oczywiście wydłużmy wiek emerytalny, niech mniej ludzi dożyje swojej emerytury! Tak, to są świetne plany i to z ust bodajże prezesa Business...
  • Głupota a kapitalizm

    Zadałem to pytanie w internetowym wywiadzie z Panem JKM (odpowiedzi jeszcze nie zostały opublikowane), ale wrzucę je jeszcze tu. Pan JKM często wytyka główną wadę demokracji - fakt że...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Witam, się przedstawiam i czemu UPR nie dla mnie

    Witam, Ponieważ nie lubię czuć, że się narzucam, stworzę sobie taką mini enklawę w powitaniach, gdzie bez wyrzutów będę mógł dopisać w miarę bywania, co mi nie pasuje w UPR mimo pełną piersią...
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • Towarzysz Prezydent przeciw resztkom swobody

    Dlaczego tow.Prezydent zakłada przedwyborczo, że lud chce pognębienia firm? Tu...

Poczytaj również

  • Koniec z przymusowym leczeniem alkoholików? | 19-09-2018 21:45:00

    INFO: Pomysł wysyłania uzależnionych przez sąd na przymusowe leczenie powstał w latach 50. Teraz rząd chce się z tego wycofać - czytamy w "Dzienniku Gazety Prawnej".

  • Polacy zaczynają dostrzegać, do czego prowadzi demokracja | 19-09-2018 21:45:00

    INFO: Coraz większą popularnością cieszy się wszelka patologia, która prezentowana jest w internecie - donosi tvn.pl.

  • Nieprawdopodobna skala wyłudzeń VAT | 19-09-2018 19:30:00

    INFO: Prof. Witold Modzelewski, twórca polskiego systemu VAT, był pierwszym świadkiem przesłuchanym przez komisję śledczą ds. wyłudzeń podatku VAT - podaje niezalezna.pl.

  • Kwaśniewski: Lobbuję za Ukrainą | 19-09-2018 17:30:00

    INFO: Lobbowałem i lobbuję za Ukrainą. Mam długi staż w tej sprawie, bo to już 27 lat - powiedział były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

  • Rząd powoła drugi PFRON | 19-09-2018 15:30:00

    INFO: Rząd przyjął projekt ustawy o Solidarnościowym Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Łączne szacowane przychody nowej instytucji mają wynosić ok. 2 mld zł rocznie - donosi stooq.pl.

  • Państwowe szpitale karmią fatalnie | 19-09-2018 13:15:00

    INFO: Ponad 30% pacjentów opuszczających szpital było niedożywionych - podaje "Przegląd".

  • NIK chce ochrony dla kuratorów sądowych | 19-09-2018 11:00:00

    INFO: Blisko sto napaści na kuratorów sądowych było w sądach, które zbadała NIK. Uznała, że trzeba jednolitych zasad ochrony - podaje "Rzeczpospolita".

  • PiS przeniesie Senat i MSZ do pałaców | 19-09-2018 06:45:00

    INFO: PiS planuje przeniesienie Senatu i MSZ do odbudowanych pałaców Saskiego i Brühla - informuje "Rzeczpospolita".

  • "Sympatyków i członków PiS nie obsługujemy" | 18-09-2018 19:30:00

    INFO: Właściciel "Żabki" w Ostrowie Wielkopolskim odmówił obsługiwania sympatyków i członków PiS, powołując się na... klauzulę sumienia - informuje onet.pl.

  • Tak władze wtracają się do pożycia małżeńskiego | 18-09-2018 17:30:00

    INFO: Sąd Rejonowy w Gdańsku uznał p. Dariusza Michalczewskiego, byłego wielokrotnego mistrza świata w boksie, winnym znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej swojej żony - podaje wprost.pl.

  • Europa zawiesza polską KRS | 18-09-2018 15:30:00

    INFO: Europejska Sieć Rad Sądownictwa (ENCJ) zdecydowała, że polska Krajowa Rada Sądownictwa zostaje zawieszona w prawach członka tej organizacji - podaje onet.pl.

  • Polska stanie się krajem imigracyjnym | 18-09-2018 13:15:00

    OPINIA: Emigracja z kraju będzie spadać, a wzrośnie liczba przyjazdów nad Wisłę i za ok. 10 lat Polska stanie się krajem imigracyjnym - wynika z analiz dr Marty Anackiej i dr Anny Janickiej.

  • Skompromitowany poseł wciąż ma dostęp do tajemnic państwa | 18-09-2018 11:00:00

    INFO: Poseł Stanisław Pięta, który był bohaterem skandalu obyczajowego, zachował certyfikat dostępu do tajemnic państwa - donosi "Rzeczpospolita".

  • Absurdalne zamieszanie z podręcznikami | 18-09-2018 06:45:00

    INFO: Darmowe ćwiczenia dla uczniów są, czyli ich nie ma - pisze money.pl.

  • Fiskus słabo zna język polski | 17-09-2018 21:45:00

    INFO: Projekt nowelizacji ustaw podatkowych w wersji przygotowanej przez Ministerstwo Finansów zawiera wiele błędów gramatycznych i nielogicznych definicji - donosi dziennik.pl.