Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

25-05-2018 15:30:00

Lawinowy wzrost postępowań karnych skarbowych

INFO: Nawet 100 tys. postępowań karnych skarbowych może zostać wszczętych tym roku wobec przedsiębiorców i menedżerów - donosi money.pl.

 

W 2017 r. liczba takich spraw wyniosła ok. 65 tys., a w tym roku może wzrosnąć nawet do 100 tys. Jak podaje portal, przedsiębiorca może zostać uznany za oszusta, tylko żądając zwrotu podatku lub nadpłaty.

 

Źródło: money.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Codzienne pranie mózgu - pracuj dłużej, mniejsze szanse, że zobaczysz swoją emeryturę:X

    Kolejne łatanie dziury zwane systemem emerytalnym. Oczywiście wydłużmy wiek emerytalny, niech mniej ludzi dożyje swojej emerytury! Tak, to są świetne plany i to z ust bodajże prezesa Business...
  • Głupota a kapitalizm

    Zadałem to pytanie w internetowym wywiadzie z Panem JKM (odpowiedzi jeszcze nie zostały opublikowane), ale wrzucę je jeszcze tu. Pan JKM często wytyka główną wadę demokracji - fakt że...
  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • Witam, się przedstawiam i czemu UPR nie dla mnie

    Witam, Ponieważ nie lubię czuć, że się narzucam, stworzę sobie taką mini enklawę w powitaniach, gdzie bez wyrzutów będę mógł dopisać w miarę bywania, co mi nie pasuje w UPR mimo pełną piersią...
  • 3 lipca 2009: Woalki też nie są pewne

    http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/woalki_tez_nie_sa_pewne/553 Bardzo dobre nagranie. Takich trzeba dużo, szczególnie przed wyborami. 1) JKM nawołuje do róznorodności. 2) JKM broni praw...
  • Towarzysz Prezydent przeciw resztkom swobody

    Dlaczego tow.Prezydent zakłada przedwyborczo, że lud chce pognębienia firm? Tu...

Poczytaj również

  • Izba Lekarska ostrzega przed chaosem z e-zwolnieniami | 18-11-2018 20:45:00

    INFO: Utrzymanie terminu 1 grudnia na wprowadzenie e-zwolnień może skutkować znacznym chaosem organizacyjnym i spowodować szereg utrudnień zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów - ostrzega Naczelna Rada Lekarska.

  • Prezydent Duda podpisał ustawy podatkowe | 18-11-2018 17:30:00

    INFO: JE Andrzej Duda podpisał ustawę zmieniającą kilka ustaw podatkowych - donosi interia.pl.

  • Petru powołał nową partię | 18-11-2018 14:15:00

    INFO: Teraz! - taką nazwę nosić będzie nowa partia, założona przez WCz. Ryszarda Petru - podaje tysol.pl.

  • Jakubiak zakłada Federację dla Rzeczypospolitej | 18-11-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Marek Jakubiak buduje nową partię - Federację dla Rzeczypospolitej - donosi tvn24.pl.

  • Wyciekły szokujące zdjęcia dziennikarza TVN | 18-11-2018 08:00:00

    INFO: Portal wPolityce.pl opublikował szokujące zdjęcia operatora telewizji TVN, który brał udział w reportażu "Polscy neonaziści".

  • Masowe odejścia z Nowoczesnej | 17-11-2018 20:45:00

    INFO: Jak informuje portal tvp.info, około 200 działaczy Nowoczesnej z regionu podkarpackiego złożyło rezygnacje z członkostwa w partii.

  • Prezes NBP: Czarnecki mógł mnie nagrać | 17-11-2018 17:30:00

    INFO: Prof. Adam Glapiński, prezes NBP, nie wykluczył, że może istnieć nagranie jego rozmowy z biznesmenem Leszkiem Czarneckim - podaje bankier.pl.

  • MSZ finansuje polskim rolnikom... zagraniczną konkurencję | 17-11-2018 14:15:00

    INFO: Polscy dyplomaci z rozmachem starają się wspomóc rolnictwo na Ukrainie, Białorusi, w Mołdawii i Gruzji - alarmuje portal warszawskagazeta.pl.

  • Depozyty Polaków zagrożone? | 17-11-2018 11:00:00

    INFO: Władze uspokajają klientów banków, ale wkótce zbierze się Komitet Stabilności Finansowej - podaje bankier.pl.

  • Mocno rosną kary za prowadzenie psa bez smyczy | 17-11-2018 06:45:00

    INFO: 15 listopada weszła w życie nowelizacja kodeksu wykroczeń dotycząca pilnowania psów, która wprowadza ostrzejsze kary - podaje portal expressilustrowany.pl.

  • Pluł na Polskę, a dostał dotację | 16-11-2018 21:45:00

    INFO: Ukraiński dziennikarz, który pluł na Polskę i PiS, dostał od polskich władz dotację na prowadzenie portalu - podaje magnapolonia.org.

  • Od kogo UE wymusi na Polsce kupno OZE? | 16-11-2018 19:30:00

    INFO: Z raportu NIK wynika, że osiągnięcie przez Polskę wymuszanego unijnymi przepisami celu 15% udziału energii ze źródeł odnawialnych w ogólnym zużyciu energii brutto w 2020 r. może być zagrożone.

  • Skandaliczne zachowanie Owsiaka w sądzie | 16-11-2018 17:30:00

    INFO: O skandalicznym zachowaniu p. Jerzego Owsiaka w sądzie informuje portal dorzeczy.pl.

  • Szeremietiew nie wierzy w armię europejską | 16-11-2018 15:30:00

    OPINIA: Wojsko jest jednym z głównych atrybutów niepodległości państwa. Nie sądzę, by poszczególne kraje zdecydowały się łatwo na rezygnację z armii - powiedział portalowi DoRzeczy.pl prof. Romuald Szeremietiew, były wiceminister obrony narodowej.

  • 70 "narodowych" ciąż | 16-11-2018 13:15:00

    INFO: Jak donosi dziennik.pl, Narodowy Program Prokreacyjny w ciągu 2 lat kosztował 30 mln zł. Jego efektem jest 70 ciąż.