Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-05-2017 20:45:00

Kulczykowie opuścili Polskę

INFO: Spadkobiercy niedawno zmarłego Jana Kulczyka w tajemnicy wyprowadzili się z Polski - podaje serwis gf24.pl.

 

Portal pisze, że dzieci zmarłego miliardera postanowiły przeczekać rządy w PiS w swoich posiadłościach rozsianych na całym świecie. Potwierdza to pismo p. Zbigniewa Ćwiąkalskiego, byłego ministra sprawiedliwości za PO, który jest adwokatem pp. Kulczyków. "Powodowie nie zamieszkują już na terenie Polski, dlatego wszelka korespondencja do powodów w niniejszej sprawie, włączając w to wezwanie do złożenia zeznań w charakterze strony, powinna zostać skierowana na wskazany wyżej adres pełnomocników procesowych powodów” – czytamy w piśmie podpisanym przez p. Ćwiąkalskiego. Pp. Kulczykowie mogą obawiać się m.in. śledztwa w sprawie prywatyzacji spółki CIECH.

Portal przypomina, że w czasie poprzednich rządów PiS w latach 2005-07, p. Jan Kulczyk sprzedał swoje udziały w PKN Orlen i opuścił Polskę. Wrócił dopiero po przejęciu władzy przez PO.

 

Źródło: gf24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • McGee | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    13-05-2017 23:29:21 | odpowiedz
    • 14-05-2017 00:47:59 | odpowiedz
      Tam zaraz opuścili.
      Spierdolili po prostu i już.
      • 14-05-2017 11:51:51 | odpowiedz
        Przydało by się wysłać tam członków biura rewindykacji majątku rozkradzionego i odzyskać pieniądze.
    • Regun | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      14-05-2017 21:58:24 | odpowiedz
  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    14-05-2017 00:42:42 | odpowiedz
    • scope | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      15-05-2017 14:43:24 | odpowiedz
  • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    14-05-2017 12:19:55 | odpowiedz

  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • 14 kwietnia 2009: Niech Polska ginie!

    Zapraszamy do komentowania wpisu dostpęnego pod tym linkiem: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID373525899,index.html
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...

Poczytaj również

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.

  • Protestowali przed sądami, bo tak im kazano | 23-07-2017 14:15:00

    INFO: Portal expresselblag.pl donosi, że w Elblągu tak jak w innych miastach odbyły się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Świadek protestu ujawnił, jak wyglądało to w Elblągu.

  • Szydło przekazała 125 tys. zł znanemu aktorowi! | 23-07-2017 11:00:00

    INFO: JE Beata Szydło wsparła pieniędzmi podatników p. Krzysztofa Globisza, znanego aktora, który przeszedł udar mózgu - podaje wp.pl.

  • Kaczyński i PiS nie mają żadnej wizji? | 23-07-2017 06:45:00

    OPINIA: Kaczyński nie ma żadnego określonego celu, nie ma żadnej wizji Polski - stwierdził w rozmowie z portalem dziennik.pl p. Ludwik Dorn, były bliski wspołpracownik lidera PiS.

  • Zwolnienie z podatku spadkobierców firm | 22-07-2017 20:45:00

    FUTURO: Płynne kontynuowanie działalności firmy po śmierci przedsiębiorcy - taki ma być skutek ustawy o sukcesji firm jednoosobowych, której projekt Ministerstwo Rozwoju skierowało do konsultacji publicznych i uzgodnień międzyresortowych - podaje tvp.info.

  • Co czwarty Polak na socjalu! | 22-07-2017 17:30:00

    INFO: Z ostatnich badań wynika, że 26% Polaków deklaruje korzystanie z pomocy finansowej państwa, a 40% badanych jest zdania, że trzeba wykorzystywać system opieki społecznej i pomoc państwa jak tylko się da - donosi wprost.pl.

  • RDI o "polskich obozach": Na ogół to celowe działanie | 22-07-2017 14:15:00

    INFO: Do 20% przypadków sformułowań „polskie obozy koncentracyjne” wynika z niewiedzy, natomiast w zdecydowanej części przypadków to jest celowe działanie - uważają eksperci Reduty Dobrego Imienia, o czym donosi tvp.info.

  • Senator Rulewski w więziennym drelichu | 22-07-2017 11:00:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ubrany w strój więzienny, wystąpił o odrzucenie ustawy o SN - podaje stooq.pl.

  • Polska wypowiada bilateralne umowy | 22-07-2017 06:45:00

    INFO: Polska rozpoczęła wypowiadanie starych umów o ochronie inwestycji z poszczególnymi krajami UE - podaje pb.pl.

  • Tusk wtrąca się w sprawy Polski | 21-07-2017 21:45:00

    INFO: P. Donald Tusk, szef RE, wydał oświadczenie ws. sytuacji w Polsce - podaje onet.pl.

  • Poseł Kukiz`15: Lis do Tworek | 21-07-2017 19:30:00

    OPINIA: Tomasz Lis nawołuje do Majdanu. Czas najwyższy, aby odwiedził Tworki - stwierdził WCz. Adam Andruszkiewicz z Kukiz`15.

  • Polski biegun zimna chce mieć własne lotnisko! | 21-07-2017 17:30:00

    INFO: Suwałki złożyły wniosek ws. pozwolenia na budowę lotniska - donosi bankier.pl.

  • Kaczyński potwierdził, że nie zna się na gospodarce | 21-07-2017 15:30:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Kaczyński stwierdził, że podwyżka podatków nie wpływa na obywateli, państwo i firmy - podaje bankier.pl.

  • Cudzoziemcy walczą o legalny pobyt w Polsce | 21-07-2017 13:15:00

    INFO: Polska staje się atrakcyjnym krajem nie tylko dla obywateli Ukrainy i Białorusi, ale również dla cudzoziemców z odległych państw. Coraz więcej osób stara się o zezwolenia na pobyt w naszym kraju - informuje "Rzeczpospolita".