Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-05-2017 20:45:00

Kulczykowie opuścili Polskę

INFO: Spadkobiercy niedawno zmarłego Jana Kulczyka w tajemnicy wyprowadzili się z Polski - podaje serwis gf24.pl.

 

Portal pisze, że dzieci zmarłego miliardera postanowiły przeczekać rządy w PiS w swoich posiadłościach rozsianych na całym świecie. Potwierdza to pismo p. Zbigniewa Ćwiąkalskiego, byłego ministra sprawiedliwości za PO, który jest adwokatem pp. Kulczyków. "Powodowie nie zamieszkują już na terenie Polski, dlatego wszelka korespondencja do powodów w niniejszej sprawie, włączając w to wezwanie do złożenia zeznań w charakterze strony, powinna zostać skierowana na wskazany wyżej adres pełnomocników procesowych powodów” – czytamy w piśmie podpisanym przez p. Ćwiąkalskiego. Pp. Kulczykowie mogą obawiać się m.in. śledztwa w sprawie prywatyzacji spółki CIECH.

Portal przypomina, że w czasie poprzednich rządów PiS w latach 2005-07, p. Jan Kulczyk sprzedał swoje udziały w PKN Orlen i opuścił Polskę. Wrócił dopiero po przejęciu władzy przez PO.

 

Źródło: gf24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • McGee | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    13-05-2017 23:29:21 | odpowiedz
    • 14-05-2017 00:47:59 | odpowiedz
      Tam zaraz opuścili.
      Spierdolili po prostu i już.
      • 14-05-2017 11:51:51 | odpowiedz
        Przydało by się wysłać tam członków biura rewindykacji majątku rozkradzionego i odzyskać pieniądze.
    • Regun | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      14-05-2017 21:58:24 | odpowiedz
  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    14-05-2017 00:42:42 | odpowiedz
    • scope | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      15-05-2017 14:43:24 | odpowiedz
  • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    14-05-2017 12:19:55 | odpowiedz

  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • 14 kwietnia 2009: Niech Polska ginie!

    Zapraszamy do komentowania wpisu dostpęnego pod tym linkiem: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID373525899,index.html
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...

Poczytaj również

  • Nowy biurokratyczny twór zwalczy oszustów? | 25-04-2018 21:45:00

    INFO: Prokuratura nie daje sobie rady z przestępcami gospodarczymi, dlatego postuluje powołanie Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych - podaje interia.pl.

  • Bunt właścicieli stacji kontroli pojazdów | 25-04-2018 19:30:00

    FUTURO: Przygotowywana nowelizacja prawa o ruchu drogowym wywraca do góry nogami dotychczasowy system badań technicznych pojazdów. Właściciele stacji kontroli pojazdów zapowiadają sabotaż - pisze Interia.

  • Rząd pozwany za wiatraki | 25-04-2018 17:30:00

    INFO: Spółka Invenergy rozpoczyna arbitraż przeciwko Polsce. Amerykanie, którzy zainwestowali nad Wisłą setki milionów dolarów, zarzucają Warszawie brak ochrony inwestycji, co miała gwarantować m.in. umowa dwustronna z Waszyngtonem - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Budżet PFN znacznie wyższy, niż się spodziewano | 25-04-2018 15:30:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa na promocję naszego kraju miała mieć 100 mln zł. Okazuje się jednak, że budżet fundacji jest ponaddwukrotnie wyższy - podaje newsweek.pl.

  • GDDKiA nie zabezpieczyła interesu Skarbu Państwa | 25-04-2018 13:15:00

    INFO: Umowy zawierane przez GDDKiA z wykonawcami inwestycji drogowych niedostatecznie zabezpieczały interes Skarbu Państwa - ocenia NIK.

  • Nowoczesna złożyła projekt ustawy o związkach partnerskich | 25-04-2018 11:00:00

    INFO: Jak podaje portal wprost.pl, Nowoczesna złożyła w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich.

  • Sosnowiec zakaże ulicznych reklam? | 25-04-2018 06:45:00

    INFO: Sosnowiec chce wprowadzić uchwałę krajobrazową. Z ulic mają zniknąć szpetne reklamy - podaje dziennikzachodni.pl.

  • Rosiewicz: Poprzednie rządy uważam za zdradzieckie | 24-04-2018 21:45:00

    OPINIA: Poprzednie rządy uważam za zdradzieckie - powiedział w jednym z programów p. Andrzej Rosiewicz, znany artysta estradowy - informuje Onet.

  • CBA donosi na władze Poznania | 24-04-2018 19:30:00

    INFO: CBA doniosło do prokuratury na władze Poznania - informuje portal tvp.info.

  • Wody Polskie rozpoczynają cykl szkoleń ws. opłat za pomosty | 24-04-2018 17:30:00

    INFO: Wody Polskie rozpoczynają na Mazurach cykl szkoleń dla firm i samorządowców m.in. ws. nowych opłat za użytkowanie gruntów pokrytych wodami, np. pomostów - informuje portal stooq.pl.

  • Skarb Państwa odpowiedzialny za katastrofę hali targowej | 24-04-2018 15:30:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że Skarb Państwa ponosi cywilną odpowiedzialność za katastrofę hali Międzynarodowych Targów Katowickich - podaje onet.pl.

  • 90 tys. zł do zwrotu za obsługę 500+ | 24-04-2018 13:15:00

    INFO: Sąd zdecydował, że Skarb Państwa powinien zwrócić województwu zachodniopomorskiemu prawie 90 tys. zł za obsługę rządowego programu 500+ - donosi portal Interia.

  • Wielkie muzeum za unijne dotacje do zamknięcia | 24-04-2018 11:00:00

    INFO: Muzeum Śląskie w Katowicach jest w stanie, który nie pozwala na dalszą eksploatację zgodnie z przeznaczeniem - podaje wyborcza.pl.

  • TVP kupi 120 aut elektrycznych | 24-04-2018 06:45:00

    FUTURO: Telewizja Polska zamierza kupić 120 elektrycznych samochodów - informuje portal innpoland.pl.

  • Były prezes fundacji Czatoryskich oskarża Glińskiego | 23-04-2018 21:45:00

    INFO: Premier Gliński zaproponował kupno dzieł z kolekcji Czartoryskich niewłaściwej osobie, bo właścicielem była instytucja, a nie osoba fizyczna - zarzuca na łamach "Rzeczpospolitej" p. Marian Wolski, były prezes zarządu fundacji Czartoryskich.