Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-05-2017 20:45:00

Kulczykowie opuścili Polskę

INFO: Spadkobiercy niedawno zmarłego Jana Kulczyka w tajemnicy wyprowadzili się z Polski - podaje serwis gf24.pl.

 

Portal pisze, że dzieci zmarłego miliardera postanowiły przeczekać rządy w PiS w swoich posiadłościach rozsianych na całym świecie. Potwierdza to pismo p. Zbigniewa Ćwiąkalskiego, byłego ministra sprawiedliwości za PO, który jest adwokatem pp. Kulczyków. "Powodowie nie zamieszkują już na terenie Polski, dlatego wszelka korespondencja do powodów w niniejszej sprawie, włączając w to wezwanie do złożenia zeznań w charakterze strony, powinna zostać skierowana na wskazany wyżej adres pełnomocników procesowych powodów” – czytamy w piśmie podpisanym przez p. Ćwiąkalskiego. Pp. Kulczykowie mogą obawiać się m.in. śledztwa w sprawie prywatyzacji spółki CIECH.

Portal przypomina, że w czasie poprzednich rządów PiS w latach 2005-07, p. Jan Kulczyk sprzedał swoje udziały w PKN Orlen i opuścił Polskę. Wrócił dopiero po przejęciu władzy przez PO.

 

Źródło: gf24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • McGee | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    13-05-2017 23:29:21 | odpowiedz
    • 14-05-2017 00:47:59 | odpowiedz
      Tam zaraz opuścili.
      Spierdolili po prostu i już.
      • 14-05-2017 11:51:51 | odpowiedz
        Przydało by się wysłać tam członków biura rewindykacji majątku rozkradzionego i odzyskać pieniądze.
    • Regun | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      14-05-2017 21:58:24 | odpowiedz
  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    14-05-2017 00:42:42 | odpowiedz
    • scope | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      15-05-2017 14:43:24 | odpowiedz
  • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    14-05-2017 12:19:55 | odpowiedz

  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • 14 kwietnia 2009: Niech Polska ginie!

    Zapraszamy do komentowania wpisu dostpęnego pod tym linkiem: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID373525899,index.html
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...

Poczytaj również

  • Młoda prawicowa działaczka zginęła w tajemniczych okolicznościach | 17-06-2018 20:45:00

    INFO: P. Anastazja Majcher, prawicowa działaczka, dziennikarka Programu 7 oraz TAKT.TV, nie żyje - donosi portal wprawo.pl.

  • Ziobro reaguje na decyzję Sądu Najwyższego | 17-06-2018 17:30:00

    INFO: Minister sprawiedliwości JE Zbigniew Ziobro zareagował na decyzję Sądu Najwyższego, który oddalił jego kasację w głośnej sprawie drukarza, który odmówił wydrukowania plakatów fundacji LGBT - podaje interia.pl.

  • Skarga handlarzy roszczeń odrzucona | 17-06-2018 14:15:00

    INFO: Sąd odrzucił skargę handlarzy roszczeń na decyzję ministra rozwoju, odbierającą im przejętą wcześniej przez nich działkę przy warszawskim placu Defilad. Grupa skarżących domaga się wielomilionowych odszkodowań za cofnięcie decyzji zwrotowej - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".

  • Duda mało ułaskawia | 17-06-2018 11:00:00

    INFO: JE Andrzej Duda tylko 46 razy skorzystał do tej pory z przysługującego mu prawa łaski. "Super Express" podkreśla, że jego poprzednicy korzystali z tego prawa dużo częściej.

  • Naciągnęli fakty, by wybielić rządową ochronę | 17-06-2018 06:15:00

    INFO: Prokuratura mocno nagięła fakty, by wybronić z zarzutów rządową ochronę pani premier - pisze "Rzeczpospolita", powołując się na materiały ze śledztwa w sprawie wypadku p. Beaty Szydło, do którego doszło w ubiegłym roku w Oświęcimiu.

  • Zaprezentowano treść Konwencji Praw Rodziny | 16-06-2018 20:45:00

    INFO: W Warszawie zaprezentowano projekt Konwencji Praw Rodziny, która zawiera w sobie prawa rodziców, małżonków i dzieci.

  • Chcą, by Toruń spłacał swoje zadłużenie | 16-06-2018 17:30:00

    INFO: Od 16 do 25 czerwca 2018 r. można głosować na projekt ogólnomiejski pt. "Mniejszy dług - bogatszy Toruń" do budżetu partycypacyjnego Torunia na 2019 rok.

  • Petru założył koło poselskie | 16-06-2018 14:15:00

    INFO: Byli posłowie Nowoczesnej WCz.WCz. Ryszard Petru, Joanna Scheuring-Wielgus oraz Joanna Schmidt powołali koło poselskie o nazwie Liberalno-Społeczni - informuje dorzeczy.pl.

  • Unia wściekła, że Polska nie bierze dotacji! | 16-06-2018 11:00:00

    INFO: Rząd postanowił budować drogi ekspresowe bez funduszy unijnych - podaje money.pl.

  • Sejm zdecydował o kolejnej komisji śledczej | 16-06-2018 06:45:00

    INFO: Wszystkie kluby opowiedziały się za powołaniem komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT - podaje onet.pl.

  • Pedofilia ma różne oblicza | 15-06-2018 21:45:00

    INFO: Sąd uniewinnił 64-letniego działacza związkowego, który umówił się z "14-letnią dziewczyną" na seks - donosi onet.pl.

  • NIK krytykuje system zamówień publicznych | 15-06-2018 19:30:00

    INFO: NIK ma liczne zastrzeżenia co do sposobu wydawania pieniędzy przez urzędy publiczne.

  • Wychowanie dzieci wymaga pewnych form przymusu | 15-06-2018 17:30:00

    OPINIA: Wychowanie dzieci wymaga pewnych form przymusu. A czasem przemocy - pisze red. Łukasz Warzecha na portalu tvp.pl.

  • Samorządowcy walczą o swoje pensje | 15-06-2018 15:30:00

    INFO: Samorządowcy nie chcą zarabiać mniej i nie zamierzają odpuszczać - podaje se.pl.

  • Leasing przestanie się opłacać | 15-06-2018 13:15:00

    INFO: MinFin poinformowało, że rat leasingowych od samochodu osobowego nie będzie już można zaliczać do kosztów podatkowych w całości, ale do limitu 150 tys. zł - podaje dziennik.pl.