Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

13-05-2017 20:45:00

Kulczykowie opuścili Polskę

INFO: Spadkobiercy niedawno zmarłego Jana Kulczyka w tajemnicy wyprowadzili się z Polski - podaje serwis gf24.pl.

 

Portal pisze, że dzieci zmarłego miliardera postanowiły przeczekać rządy w PiS w swoich posiadłościach rozsianych na całym świecie. Potwierdza to pismo p. Zbigniewa Ćwiąkalskiego, byłego ministra sprawiedliwości za PO, który jest adwokatem pp. Kulczyków. "Powodowie nie zamieszkują już na terenie Polski, dlatego wszelka korespondencja do powodów w niniejszej sprawie, włączając w to wezwanie do złożenia zeznań w charakterze strony, powinna zostać skierowana na wskazany wyżej adres pełnomocników procesowych powodów” – czytamy w piśmie podpisanym przez p. Ćwiąkalskiego. Pp. Kulczykowie mogą obawiać się m.in. śledztwa w sprawie prywatyzacji spółki CIECH.

Portal przypomina, że w czasie poprzednich rządów PiS w latach 2005-07, p. Jan Kulczyk sprzedał swoje udziały w PKN Orlen i opuścił Polskę. Wrócił dopiero po przejęciu władzy przez PO.

 

Źródło: gf24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • McGee | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    13-05-2017 23:29:21 | odpowiedz
    • 14-05-2017 00:47:59 | odpowiedz
      Tam zaraz opuścili.
      Spierdolili po prostu i już.
      • 14-05-2017 11:51:51 | odpowiedz
        Przydało by się wysłać tam członków biura rewindykacji majątku rozkradzionego i odzyskać pieniądze.
    • Regun | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      14-05-2017 21:58:24 | odpowiedz
  • panMarek | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    14-05-2017 00:42:42 | odpowiedz
    • scope | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      15-05-2017 14:43:24 | odpowiedz
  • pislamista | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    14-05-2017 12:19:55 | odpowiedz

  • Granice Libertarianizmu...?

    Po lekturze "Manifestu libertariańskiego" doszedłem do wniosku,że libertarianizm jest pewnym "ideałem" do którego należy dążyć, ale którego w rzeczywistości nigdy osiągnąć się nie da. Chciałbym...
  • 14 kwietnia 2009: Niech Polska ginie!

    Zapraszamy do komentowania wpisu dostpęnego pod tym linkiem: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID373525899,index.html
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...

Poczytaj również

  • Frasyniuk pluje na polską demokrację | 19-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Naszym obowiązkiem jest zaprotestować przeciwko temu, że twarzą polskiej demokracji stał się faszysta i rasista - wrzeszczał p. Władysław Frasyniuk podczas demonstracji we Wrocławiu.

  • Wiceminister rozwoju zachwalał kartę praw przedsiębiorcy | 19-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Prawo przedsiębiorców nazywam swoistą kartą praw przedsiębiorcy - powiedział w TVP Info p. Mariusz Haładyj, wiceminister rozwoju.

  • Kukiz`15: Rząd nie może pozwolić na niszczenie przemysłu futrzanego | 19-11-2017 14:15:00

    OPINIA: WCz. Nobert Kaczmarczyk, poseł Kukiz`15, odniósł się do kontrowersyjnego projektu likwidacji hodowli zwierząt futerkowych - informuje wsensie.pl.

  • Gdynia wygrała ws. lotniska przed sądem UE | 19-11-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Unii Europejskiej przyznał rację Gdyni i stwierdził nieważność decyzji Komisji Europejskiej, która zahamowała przekształcenie lotniska z wojskowego w wojskowo-cywilne - podaje stooq.pl.

  • Resort zdrowia spisuje zbuntowanych rezydentów | 19-11-2017 06:45:00

    INFO: Ministerstwo Zdrowia zbiera dane rezydentów, którzy wypowiedzieli klauzulę opt-out - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Utracona szansa na modernizację | 18-11-2017 20:45:00

    OPINIA: Porzucenie przetargu na nowego operatora systemu ViaToll na rzecz powierzenia prawa do poboru myta Inspekcji Transportu Drogowego to kolejny rządowy program, który można ocenić jako "pomysł dobry, ale wykonanie tragiczne" - ocenia p. Bartosz Jakubowski, ekspert Centrum Analiz ds. transportu.

  • Morawiecki: Państwo najlepszym organizatorem gospodarki | 18-11-2017 17:30:00

    OPINIA: Kapitalizm nie powinien służyć tylko udziałowcom firm, ale różnym interesariuszom - mówił podczas Kongresu 590 w Rzeszowie wicepremier Mateusz Morawiecki - donosi businessinsider.com.pl.

  • Minister budownictwa uszczęśliwia ludzi na siłę | 18-11-2017 14:15:00

    INFO: JE Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury i budownictwa, podpisał nowelizację rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - donosi tvn24bis.pl.

  • 5 lat więzienia za cofanie liczników samochodowych | 18-11-2017 11:00:00

    FUTURO: Projekt ustawy przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości zakłada, że za cofnięcie licznika samochodowego będzie grozić odpowiedzialność karna od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności - podaje businessinsider.com.pl.

  • Szczecin bez Pomnika Wdzięczności | 18-11-2017 06:45:00

    INFO: W Szczecinie trwają prace przy demontażu Pomnika Wdzięczności dla Armii Radzieckiej - podaje onet.pl.

  • Będą milionowe kary za śmierć w miejscu pracy? | 17-11-2017 21:45:00

    FUTURO: Jeżeli w miejscu pracy na skutek wypadku zginie człowiek, odpowiedzialność spadnie również na firmę, a nie jak do tej pory - jedynie na menedżerów. Takie rozwiązanie chciałby wprowadzić resort sprawiedliwości - pisze "Gazeta Prawna".

  • Przez demokrację wszystko idzie wolno | 17-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Ja wiem, że Aleksander Macedoński w ciągu pół roku podbił pół Azji, ale nie miał konsultacji społecznych i konsultacji międzyresortowych. To wydłuża troszkę proces - powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów z PiS.

  • Pół miliona podpisów za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej | 17-11-2017 17:30:00

    INFO: Ponad 500 tys. podpisów zebrano już pod obywatelskim projektem ustawy znoszącej aborcję eugeniczną - informuje "Nasz Dziennik".

  • PiS szykuje nowe rozwiązania socjalne | 17-11-2017 15:30:00

    INFO: Emeryci, samotni rodzice z niskimi dochodami i ludzie wracający z zagranicy to grupy, dla których PiS szykuje ofertę na kolejne 2 lata rządów - donosi fakt.pl.

  • Państwowe gospodarowanie w praktyce | 17-11-2017 13:15:00

    INFO: NIK skrytykowała budowę szkoły w Kazimierzu Dolnym.