Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-10-2017 11:00:00

Kukiz chce alkomatu przy mównicy sejmowej

INFO: WCz. Paweł Kukiz zapowiedział działania na rzecz wprowadzenia alkomatu przy mównicy sejmowej - donosi fakt.pl.

 

- Uważam, że zakaz sprzedaży i picia alkoholu na terenie Sejmu to żaden zakaz. Bo zawsze można walnąć "małpkę" gdzieś poza Sejmem na 15 minut przed wejściem na mównicę - napisał polityk na Facebooku. - Dlatego będę postulował o modyfikację postulatu Tyszki i wprowadzenie alkomatu przy mównicy, by w każdej chwili marszałek mógł sprawdzić trzeźwość delikwenta. W żadnym zakładzie pracy w Polsce nie jest dozwolone "spożywanie" w czasie pracy. Dlaczego więc Sejm ma być wyjątkiem? - pyta polityk.

 

Zobacz także: W Sejmie nielegalnie handlowano alkoholem

 

Źródło: fakt.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Gminna uchwała śmieciowa

    Gmina w uchwale określiła normę produkcji śmieci na głowę. Oczywiście norma jest grubo z sufitu. Nie bardzo wiem jak poradzić sobie z taką uchwałą skoro nie produkuję ilości śmieci jak...
  • Co wy na to?

    Mam dla wielbicieli demokracji, republikanizmu i wszelkich innych -izmów pewną tezę do przemyślenia. (Nieco - sporo!!! - na wyrost zakładam, że są oni zdolni do podjęcia się tego trudnego...
  • Monarchia w Polsce

    Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
  • Lustracja 1992 a JKM

    Witam, od jakiegoś czasu szukam informacji na temat tamtego sejmu, wydarzeń. Może ktoś posiada protokoły obrad lub zna źródła gdzie można je znaleźć? Może posiada jakieś nagrania audio lub...
  • Partia a niezależność jednostki

    Zdaję sobie sprawę, że JKM walczy takimi narzędziami, jakie są dla Niego dostępne. Czyli - próbuje zdobyć poparcie dla swojej formacji (UPR). I tu widzę pewien problem: otóż ludzie, o których...
  • Wizja zdjednoczonej prawicy

    Problemem polskiej prawicy (nie mówię tutaj o PiS'ie, który jest prawicą jedynie obyczajową) jest brak liderów, którzy mogliby ją złączyć i zapewnić jej wejście do parlamentu. Na prawicy na...

Poczytaj również

  • Warszawa chce sojuszu z Kijowem | 18-10-2017 21:45:00

    OPINIA: Polski rząd działa w głębokim przekonaniu, że dla bezpieczeństwa naszego kontynentu nieodzowna jest europejska, stabilna politycznie i ekonomicznie Ukraina - pisze w "Rzeczpospolitej" JE Witold Waszczykowski, szef MSZ z PiS.

  • ZUS nie umie liczyć | 18-10-2017 19:30:00

    INFO: Jak podaje dziennik.pl, przez błąd ZUS wyliczane emerytury są o 180-250 zł wyższe, niż powinny być, a państwo dopłaca do nich dodatkowo 9 mld zł rocznie.

  • ABW analizuje internetową aktywność Wałęsy | 18-10-2017 17:30:00

    INFO: Prokuratura we współpracy z ABW bada, czy p. Lech Wałęsa publikuje w Internecie tajne dokumenty, których nie powinien posiadać - donosi gpcodziennie.pl.

  • Grunty uzyskają jasny status prawny | 18-10-2017 15:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce uporządkować sytuację prawną budynków wielorodzinnych, które dziś stoją na gruntach o niejasnym stanie prawnym - informuje "Rzeczpospolita".

  • Wykryto kolejną szajkę, która wyłudzała dotacje | 18-10-2017 13:15:00

    INFO: CBŚP w Krakowie rozbiło zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie są podejrzani o wyłudzenie dotacji z programów unijnych - podaje tvp.info.

  • Policyjne BMW są bezużyteczne? | 18-10-2017 11:00:00

    INFO: Posłowie partii Kukiz’15 wskazują na nieprawidłowości związane z wideorejestratorami w policyjnych BMW - podaje wp.pl.

  • Rząd wziął się za poszukiwaczy skarbów | 18-10-2017 06:45:00

    INFO: Od września poszukiwanie skarbów bez zezwolenia zagrożone jest grzywną, a nawet dwoma latami więzienia - podaje money.pl.

  • Szlęzak nie wierzy w wolny rynek Gowina | 17-10-2017 21:45:00

    OPINIA: Szanuję Gowina i cenię jego intelektualną sprawność, ale jeżeli ktoś sądzi, że będąc dużo słabszym partnerem w koalicji z PiS-em, będzie mógł realizować jakiekolwiek założenia gospodarki wolnorynkowej, to jest naiwny albo cyniczny - pisze p. Andrzej Szlęzak, który współpracował z p. Gowinem, zanim ten związał się z PiS.

  • Kaczyński zachwycony, że Polska jest rynkiem rozwiniętym | 17-10-2017 19:30:00

    OPINIA: Poprzez dziesięciolecia byliśmy rynkiem wschodzącym, a w tej chwili zostaliśmy uznani właśnie już za państwo rozwinięte. To bardzo duży sukces - powiedział WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

  • Wkrótce rekonstrukcja rządu | 17-10-2017 17:30:00

    FUTURO: W listopadzie dojdzie do rekonstrukcji rządu. Posadę straci najprawdopodobniej 2 ministrów - podaje rp.pl.

  • Państwowa spółka wybuduje... farmy wiatrowe | 17-10-2017 15:30:00

    INFO: Polska Grupa Energetyczna ogłosiła przetarg na budowę 3 farm wiatrowych o łącznej mocy 90 MW - podaje bankier.pl.

  • Sejmowi strażnicy z ostrą bronią | 17-10-2017 13:15:00

    INFO: Funkcjonariusze straży marszałkowskiej zaczęli na co dzień nosić pistolety - informuje "Rzeczpospolita".

  • UOKiK zajął się cenami masła | 17-10-2017 11:00:00

    INFO: UOKiK poprosił sieci handlowe o wyjaśnienie, skąd wzięły się podwyżki cen masła - podaje dziennik.pl.

  • Mazowsze jednym z najszybciej rozwijających się regionów | 17-10-2017 06:45:00

    INFO: Eurostat podaje, że Mazowsze było w latach 2007-2015 jednym z 4 najszybciej rozwijających się regionów w UE - donosi wprost.pl.

  • Jaki przedstawił założenia tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej | 16-10-2017 21:45:00

    INFO: P. Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości, przedstawił najważniejsze założenia nowego projektu ustawy reprywatyzacyjnej - podaje tvp.info.