Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-10-2016 07:00:00

Kowalski apeluje: Wszystkie ręce na pokład

OPINIA: Polacy muszą sobie uświadomić, że muszą użyć wszelkich metod, by przetrwać w starciu z homopropagandą, lewactwem i multikulturalizmem - powiedział p. Marian Kowalski w programie "Idź pod prąd".

 

- Chcę, żebyście sobie państwo uświadomili, że żyjemy w czasach trudnych i przełomowych i że macie na to wpływ. Oglądałem po raz kolejny "Starą Baśń" przez Hoffmana nakręconą. Myślałem sobie, czy w ramach tej fikcji literackiej i filmowej, ci ludzie wyobrażali sobie, co będzie za 1000 lat, przed jakimi problemami staniemy. Wy też zdajcie sobie sprawę z tego, że dzisiaj wydaje wam się, że niczego nie możecie, ale tak naprawdę każde wasze zachowanie, każde kliknięcie, zrobienie przelewu, przekazanie jakiegoś materiału przez Internet znajomym może zdecydować o losach przyszłych pokoleń za 1000 lat. Zdajcie sobie z tego sprawę! - zaapelował p. Kowalski.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 28-10-2016 08:25:20 | odpowiedz
    To nie jest glupi kibol.
    • 28-10-2016 08:44:23 | odpowiedz
      Choć zdaje się nie zdaje sobie sprawy że to ekranizacja jednej z powieści Kraszewskiego...
      Zresztą to dziwne - tylko parę lat młodszy niż ja, w tamtych latach to była obowiązkowa lektura szkolna, ale widocznie te parę lat już starczyło by może już nie była :-)

      A na temat ekranizacji - jak dla mnie to okropna szmira...
  • 28-10-2016 13:15:43 | odpowiedz
    Ja apeluję do p. Kowalskiego: nawróć tego heretyka Chojeckiego, a jak się nie da, to go unikaj.
    • 28-10-2016 15:29:15 | odpowiedz
      To nie tylko heretyk, ale i pisior okropny. O ile p. Kowalski jest szczery w tym, co robi, to p. Chojeckiemu nie ufam nic, a nic.
      • 28-10-2016 15:58:25 | odpowiedz
        To żyd. Ładnie wyszły jego żydowskie geny w jego córce, która mu prowadzi te programy z Kowalskim.
        Ta jego córka, to z wyglądu żyduweczka jak malowana. Wzorzec.
        Bardzo ładna zresztą.
    • 28-10-2016 22:40:00 | odpowiedz
      ty kuurwa chory psychicznie debilu Marku!
  • 28-10-2016 21:18:52 | odpowiedz
    Popieram Kowalskiego!

  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Czy Polacy to naród?

    Im dłużej żyje w Polsce tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Polacy to żaden naród ale jedynie grupa ludzi żyjących na wspólnej ziemi i mówiących tym samym językiem i nic po za tym.
  • Propozycja mieszanego systemu wyborczego-alternatywnego dla JOW

    Witam wszystkich forumowiczów! Jestem osobą zmęczoną obecna sytuacją polityczną w Polsce: problemy gospodarcze i społeczne są przesłaniane przez wszechobecne spory... Zastanawiałem się, jak z...
  • Słomiany zapał, czyli o podkładaniu świni...

    Widziałem zapał, z jakim uczestnicy forum podpowiadali Panu JKM, jaki cel postawić sobie w inicjatywie obywatelskiej. I widziałem, jak powietrze z nich uszło, gdy Pan JKM dokonał wyboru. Otóż nie...
  • 14 sierpnia - Przyczyną złego jest komunizm

    Chociaż nie wierzę aby skrajny indywidualizm był miarą szczęścia człowieka, to zgadzam się, iż komunizm jest przyczyną nieszczęścia. Na poparcie słów Pana Janusza przytoczę cytat z A. Czechowa...

Poczytaj również

  • Poseł Kukiz’15: Atak na prezydenta Gdańska był przygotowany | 17-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem WCz. Andrzeja Kobylarza, posła Kukiz`15, atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza był przygotowany - podaje polskieradio.pl.

  • Kukiz'15 złożyło wniosek o odwołanie zarządu TVP | 17-01-2019 15:30:00

    INFO: Kukiz'15 złożyło wniosek do szefa Rady Mediów Narodowych o odwołanie pp. prezesa TVP Jacka Kurskiego i jego zastępcy Macieja Staneckiego - donosi stooq.pl.

  • Prof. Fiszke: Adamowicz zginął jak Narutowicz | 17-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Porównanie zabójstwa prezydenta Gdańska z morderstwem Narutowicza jest w pełni uzasadnione - uważa prof. Andrzej Friszke, znany historyk.

  • Twórca Amber Gold prawomocnie... uniewinniony | 17-01-2019 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił w procesie odwoławczym twórcę Amber Gold oskarżonego o opóźnienia we wpłatach zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych z tytułu wypłacanych w firmie wynagrodzeń - podaje niezalezna.pl.

  • Samorządy otrzymają 300 mln zł na rozwój elektrycznego transportu | 17-01-2019 06:45:00

    INFO: Rząd przypomina, że samorządy mogą wziąć 300 mln zł z Programu Infrastruktura i Środowisko na rozwój elektrycznego transportu - podaje bankier.pl.

  • Niebezpiecznie chorzy wracają do domów | 16-01-2019 21:45:00

    INFO: Niebezpieczni chorzy po odsiadce zamiast do szpitala wracają do domu, a powinni być kierowani na przymusowe leczenie - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Prezydent Krakowa hojny dla urzędników | 16-01-2019 19:30:00

    INFO: W 2018 r. prezydent Krakowa, p. Jacek Majchrowski przyznał podwładnym łącznie 18,6 mln zł. To 2 mln zł więcej niż rok wcześniej - czytamy w "Dzienniku Polskim".

  • Owsiak zgłoszony do Nobla | 16-01-2019 17:30:00

    INFO: Komitet Norweski przyjął nominację dla p. Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla 2019 - donosi wPolityce.pl.

  • PiS nie wystawi swojego kandydata na prezydenta Gdańska | 16-01-2019 15:30:00

    INFO: PiS podjęło decyzję, aby nie wystawiać własnego kandydata w nadchodzących wyborach uzupełniających w Gdańsku - poinformował WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

  • Ustawa ws. cen prądu wymaga pilnych zmian | 16-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Ustawa ws. cen prądu wymaga pilnych zmian; jest niejasna i nie pozwala na równoważenie interesów różnych stron - ocenia p. Maciej Bando, prezes URE.

  • Światowy Kongres Żydów potępił zabójstwo Adamowicza | 16-01-2019 11:00:00

    INFO: W imieniu międzynarodowych organizacji i gmin żydowskich, polskiego polityka opłakiwał p. Ronald S. Lauder, prezes Światowego Kongresu Żydów - podaje wprost.pl.

  • Gronkiewicz-Waltz chce ochrony | 16-01-2019 06:45:00

    INFO: Była prezydent Warszawy, p. Hanna Gronkiewicz-Waltz zwróci się do ministra spraw wewnętrznych JE Joachima Brudzińskiego z prośbą o ochronę - donosi interia.pl.

  • Żądają natychmiastowego odwołania Kurskiego | 15-01-2019 20:45:00

    INFO: WCz. Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL, zwrócił się w liście do WCz Jarosława Kaczyńskiego, szefa PiS, o odwołanie p. Jacka Kurskiego, prezesa TVP - informuje interia.pl.

  • Radary mierzą prędkość... radiowozów | 15-01-2019 17:30:00

    INFO: Wideorejestratory VideoRapid i PolCam zamontowane w nieoznakowanych radiowozach policji mierzą prędkość radiowozu, a nie prędkość kontrolowanego samochodu - donosi dziennik.pl.

  • Polacy za opodatkowaniem księży | 15-01-2019 15:30:00

    INFO: Blisko połowa Polaków twierdzi, że księża nie płacą podatków - wynika z badania przeprowadzonego dla money.pl.