Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-10-2016 07:00:00

Kowalski apeluje: Wszystkie ręce na pokład

OPINIA: Polacy muszą sobie uświadomić, że muszą użyć wszelkich metod, by przetrwać w starciu z homopropagandą, lewactwem i multikulturalizmem - powiedział p. Marian Kowalski w programie "Idź pod prąd".

 

- Chcę, żebyście sobie państwo uświadomili, że żyjemy w czasach trudnych i przełomowych i że macie na to wpływ. Oglądałem po raz kolejny "Starą Baśń" przez Hoffmana nakręconą. Myślałem sobie, czy w ramach tej fikcji literackiej i filmowej, ci ludzie wyobrażali sobie, co będzie za 1000 lat, przed jakimi problemami staniemy. Wy też zdajcie sobie sprawę z tego, że dzisiaj wydaje wam się, że niczego nie możecie, ale tak naprawdę każde wasze zachowanie, każde kliknięcie, zrobienie przelewu, przekazanie jakiegoś materiału przez Internet znajomym może zdecydować o losach przyszłych pokoleń za 1000 lat. Zdajcie sobie z tego sprawę! - zaapelował p. Kowalski.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 28-10-2016 08:25:20 | odpowiedz
    To nie jest glupi kibol.
    • 28-10-2016 08:44:23 | odpowiedz
      Choć zdaje się nie zdaje sobie sprawy że to ekranizacja jednej z powieści Kraszewskiego...
      Zresztą to dziwne - tylko parę lat młodszy niż ja, w tamtych latach to była obowiązkowa lektura szkolna, ale widocznie te parę lat już starczyło by może już nie była :-)

      A na temat ekranizacji - jak dla mnie to okropna szmira...
  • 28-10-2016 13:15:43 | odpowiedz
    Ja apeluję do p. Kowalskiego: nawróć tego heretyka Chojeckiego, a jak się nie da, to go unikaj.
    • 28-10-2016 15:29:15 | odpowiedz
      To nie tylko heretyk, ale i pisior okropny. O ile p. Kowalski jest szczery w tym, co robi, to p. Chojeckiemu nie ufam nic, a nic.
      • 28-10-2016 15:58:25 | odpowiedz
        To żyd. Ładnie wyszły jego żydowskie geny w jego córce, która mu prowadzi te programy z Kowalskim.
        Ta jego córka, to z wyglądu żyduweczka jak malowana. Wzorzec.
        Bardzo ładna zresztą.
    • 28-10-2016 22:40:00 | odpowiedz
      ty kuurwa chory psychicznie debilu Marku!
  • 28-10-2016 21:18:52 | odpowiedz
    Popieram Kowalskiego!

  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Czy Polacy to naród?

    Im dłużej żyje w Polsce tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Polacy to żaden naród ale jedynie grupa ludzi żyjących na wspólnej ziemi i mówiących tym samym językiem i nic po za tym.
  • Propozycja mieszanego systemu wyborczego-alternatywnego dla JOW

    Witam wszystkich forumowiczów! Jestem osobą zmęczoną obecna sytuacją polityczną w Polsce: problemy gospodarcze i społeczne są przesłaniane przez wszechobecne spory... Zastanawiałem się, jak z...
  • Słomiany zapał, czyli o podkładaniu świni...

    Widziałem zapał, z jakim uczestnicy forum podpowiadali Panu JKM, jaki cel postawić sobie w inicjatywie obywatelskiej. I widziałem, jak powietrze z nich uszło, gdy Pan JKM dokonał wyboru. Otóż nie...
  • 14 sierpnia - Przyczyną złego jest komunizm

    Chociaż nie wierzę aby skrajny indywidualizm był miarą szczęścia człowieka, to zgadzam się, iż komunizm jest przyczyną nieszczęścia. Na poparcie słów Pana Janusza przytoczę cytat z A. Czechowa...

Poczytaj również

  • WszechPolacy popierają protest lekarzy | 20-10-2017 06:45:00

    INFO: Zarząd Główny Młodzieży Wszechpolskiej wydał oświadczenie, z którego wynika, że organizacja popiera postulaty lekarzy-rezydentów, którzy prowadzą protest głodowy - informuje wprost.pl.

  • Ile od koncernów farmaceutycznych otrzymują państwowe instytucje? | 19-10-2017 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Zdrowia nie wie, ile darowizn od koncernów farmaceutycznych i producentów sprzętu medycznego otrzymują państwowe instytucje związane z ochroną zdrowia - informuje "Nasz Dziennik".

  • CBA złożyło zawiadomienie ws. byłego dyrektora Autosanu | 19-10-2017 19:30:00

    INFO: CBA złożyło zawiadomienie do prokuratury w sprawie jednego z byłych dyrektorów Autosanu, który miał złożyć ofertę w przetargu na autobusy dla wojska, ale spóźnił się o 20 minut - pisze onet.pl.

  • Eksmisja "na bruk" niekonstytucyjna | 19-10-2017 17:30:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny orzekł, że regulacje umożliwiające tzw. eksmisję na bruk nie mogą być dopuszczalne - informuje bankier.pl.

  • Państwowy monopolista chce mieć własne samoloty | 19-10-2017 15:30:00

    INFO: Poczta Polska rozważa możliwość budowy własnej floty samolotów - podaje bankier.pl.

  • Nowoczesna z nowym kandydatem na prezydenta Warszawy? | 19-10-2017 13:15:00

    FUTURO: 21 października na konwencji regionalnej w Poznaniu Nowoczesna zaprezentuje ogólnopolski przekaz na wybory samorządowe dotyczący m.in. współpracy opozycji. Czy zmieni się kandydat partii na prezydenta Warszawy? - zastanawia się "Rzeczpospolita".

  • Prezydent Duda "nie handluje" sądami | 19-10-2017 11:00:00

    INFO: Czy za większy wpływ na politykę zagraniczną prezydent Andrzej Duda zgodzi się na ustępstwa w kwestii reformy sądownictwa? Nie ma takiej możliwości - twierdzi portal fakt.pl.

  • PKP straci nieruchomości | 19-10-2017 06:45:00

    INFO: Jest szansa, że PKP nie straci ponad 90% nieruchomości z torami, dworcami oraz innymi budynkami i urządzeniami na rzecz gmin. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa chce w końcu uporządkować bałagan prawny, będący efektem zaniedbań PRL i III RP - pisze "Rzeczpospolita".

  • Warszawa chce sojuszu z Kijowem | 18-10-2017 21:45:00

    OPINIA: Polski rząd działa w głębokim przekonaniu, że dla bezpieczeństwa naszego kontynentu nieodzowna jest europejska, stabilna politycznie i ekonomicznie Ukraina - pisze w "Rzeczpospolitej" JE Witold Waszczykowski, szef MSZ z PiS.

  • ZUS nie umie liczyć | 18-10-2017 19:30:00

    INFO: Jak podaje dziennik.pl, przez błąd ZUS wyliczane emerytury są o 180-250 zł wyższe, niż powinny być, a państwo dopłaca do nich dodatkowo 9 mld zł rocznie.

  • ABW analizuje internetową aktywność Wałęsy | 18-10-2017 17:30:00

    INFO: Prokuratura we współpracy z ABW bada, czy p. Lech Wałęsa publikuje w Internecie tajne dokumenty, których nie powinien posiadać - donosi gpcodziennie.pl.

  • Grunty uzyskają jasny status prawny | 18-10-2017 15:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce uporządkować sytuację prawną budynków wielorodzinnych, które dziś stoją na gruntach o niejasnym stanie prawnym - informuje "Rzeczpospolita".

  • Wykryto kolejną szajkę, która wyłudzała dotacje | 18-10-2017 13:15:00

    INFO: CBŚP w Krakowie rozbiło zorganizowaną grupę przestępczą, której członkowie są podejrzani o wyłudzenie dotacji z programów unijnych - podaje tvp.info.

  • Policyjne BMW są bezużyteczne? | 18-10-2017 11:00:00

    INFO: Posłowie partii Kukiz’15 wskazują na nieprawidłowości związane z wideorejestratorami w policyjnych BMW - podaje wp.pl.

  • Rząd wziął się za poszukiwaczy skarbów | 18-10-2017 06:45:00

    INFO: Od września poszukiwanie skarbów bez zezwolenia zagrożone jest grzywną, a nawet dwoma latami więzienia - podaje money.pl.