Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-10-2016 07:00:00

Kowalski apeluje: Wszystkie ręce na pokład

OPINIA: Polacy muszą sobie uświadomić, że muszą użyć wszelkich metod, by przetrwać w starciu z homopropagandą, lewactwem i multikulturalizmem - powiedział p. Marian Kowalski w programie "Idź pod prąd".

 

- Chcę, żebyście sobie państwo uświadomili, że żyjemy w czasach trudnych i przełomowych i że macie na to wpływ. Oglądałem po raz kolejny "Starą Baśń" przez Hoffmana nakręconą. Myślałem sobie, czy w ramach tej fikcji literackiej i filmowej, ci ludzie wyobrażali sobie, co będzie za 1000 lat, przed jakimi problemami staniemy. Wy też zdajcie sobie sprawę z tego, że dzisiaj wydaje wam się, że niczego nie możecie, ale tak naprawdę każde wasze zachowanie, każde kliknięcie, zrobienie przelewu, przekazanie jakiegoś materiału przez Internet znajomym może zdecydować o losach przyszłych pokoleń za 1000 lat. Zdajcie sobie z tego sprawę! - zaapelował p. Kowalski.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 28-10-2016 08:25:20 | odpowiedz
    To nie jest glupi kibol.
    • 28-10-2016 08:44:23 | odpowiedz
      Choć zdaje się nie zdaje sobie sprawy że to ekranizacja jednej z powieści Kraszewskiego...
      Zresztą to dziwne - tylko parę lat młodszy niż ja, w tamtych latach to była obowiązkowa lektura szkolna, ale widocznie te parę lat już starczyło by może już nie była :-)

      A na temat ekranizacji - jak dla mnie to okropna szmira...
  • 28-10-2016 13:15:43 | odpowiedz
    Ja apeluję do p. Kowalskiego: nawróć tego heretyka Chojeckiego, a jak się nie da, to go unikaj.
    • 28-10-2016 15:29:15 | odpowiedz
      To nie tylko heretyk, ale i pisior okropny. O ile p. Kowalski jest szczery w tym, co robi, to p. Chojeckiemu nie ufam nic, a nic.
      • 28-10-2016 15:58:25 | odpowiedz
        To żyd. Ładnie wyszły jego żydowskie geny w jego córce, która mu prowadzi te programy z Kowalskim.
        Ta jego córka, to z wyglądu żyduweczka jak malowana. Wzorzec.
        Bardzo ładna zresztą.
    • 28-10-2016 22:40:00 | odpowiedz
      ty kuurwa chory psychicznie debilu Marku!
  • 28-10-2016 21:18:52 | odpowiedz
    Popieram Kowalskiego!

  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Czy Polacy to naród?

    Im dłużej żyje w Polsce tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Polacy to żaden naród ale jedynie grupa ludzi żyjących na wspólnej ziemi i mówiących tym samym językiem i nic po za tym.
  • Propozycja mieszanego systemu wyborczego-alternatywnego dla JOW

    Witam wszystkich forumowiczów! Jestem osobą zmęczoną obecna sytuacją polityczną w Polsce: problemy gospodarcze i społeczne są przesłaniane przez wszechobecne spory... Zastanawiałem się, jak z...
  • Słomiany zapał, czyli o podkładaniu świni...

    Widziałem zapał, z jakim uczestnicy forum podpowiadali Panu JKM, jaki cel postawić sobie w inicjatywie obywatelskiej. I widziałem, jak powietrze z nich uszło, gdy Pan JKM dokonał wyboru. Otóż nie...
  • 14 sierpnia - Przyczyną złego jest komunizm

    Chociaż nie wierzę aby skrajny indywidualizm był miarą szczęścia człowieka, to zgadzam się, iż komunizm jest przyczyną nieszczęścia. Na poparcie słów Pana Janusza przytoczę cytat z A. Czechowa...

Poczytaj również

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

  • Rząd pomoże bankutom | 17-10-2018 13:15:00

    INFO: Resort przedsiębiorczości uważa, że warto wyłożyć państwowe pieniądze na zapobieganie upadłościom firm i ich restrukturyzację - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • PIP chce wyższych kar za łamanie praw pracowniczych | 17-10-2018 11:00:00

    INFO: Według Państwowej Inspekcji Pracy, kary za łamanie praw pracownicych są zbyt niskie - podaje pb.pl.

  • Szok. PKW nie wie, które głosy uznać za ważne | 17-10-2018 06:45:00

    INFO: Choć wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, Państwowa Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości, które głosy uznać za ważne, a które nie - pisze portal gazetaprawna.pl.

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd bada, skąd się biorą w Polsce imigranci | 16-10-2018 17:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd przystąpił do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy - donosi pch24.pl.

  • Wywrócą podatki dochodowe do góry nogami | 16-10-2018 15:30:00

    FUTURO: W resorcie finansów tworzone są projekty ustaw całkowicie wywracające obecny system - podaje interia.pl.

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.