Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-10-2016 07:00:00

Kowalski apeluje: Wszystkie ręce na pokład

OPINIA: Polacy muszą sobie uświadomić, że muszą użyć wszelkich metod, by przetrwać w starciu z homopropagandą, lewactwem i multikulturalizmem - powiedział p. Marian Kowalski w programie "Idź pod prąd".

 

- Chcę, żebyście sobie państwo uświadomili, że żyjemy w czasach trudnych i przełomowych i że macie na to wpływ. Oglądałem po raz kolejny "Starą Baśń" przez Hoffmana nakręconą. Myślałem sobie, czy w ramach tej fikcji literackiej i filmowej, ci ludzie wyobrażali sobie, co będzie za 1000 lat, przed jakimi problemami staniemy. Wy też zdajcie sobie sprawę z tego, że dzisiaj wydaje wam się, że niczego nie możecie, ale tak naprawdę każde wasze zachowanie, każde kliknięcie, zrobienie przelewu, przekazanie jakiegoś materiału przez Internet znajomym może zdecydować o losach przyszłych pokoleń za 1000 lat. Zdajcie sobie z tego sprawę! - zaapelował p. Kowalski.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 28-10-2016 08:25:20 | odpowiedz
    To nie jest glupi kibol.
    • 28-10-2016 08:44:23 | odpowiedz
      Choć zdaje się nie zdaje sobie sprawy że to ekranizacja jednej z powieści Kraszewskiego...
      Zresztą to dziwne - tylko parę lat młodszy niż ja, w tamtych latach to była obowiązkowa lektura szkolna, ale widocznie te parę lat już starczyło by może już nie była :-)

      A na temat ekranizacji - jak dla mnie to okropna szmira...
  • 28-10-2016 13:15:43 | odpowiedz
    Ja apeluję do p. Kowalskiego: nawróć tego heretyka Chojeckiego, a jak się nie da, to go unikaj.
    • 28-10-2016 15:29:15 | odpowiedz
      To nie tylko heretyk, ale i pisior okropny. O ile p. Kowalski jest szczery w tym, co robi, to p. Chojeckiemu nie ufam nic, a nic.
      • 28-10-2016 15:58:25 | odpowiedz
        To żyd. Ładnie wyszły jego żydowskie geny w jego córce, która mu prowadzi te programy z Kowalskim.
        Ta jego córka, to z wyglądu żyduweczka jak malowana. Wzorzec.
        Bardzo ładna zresztą.
    • 28-10-2016 22:40:00 | odpowiedz
      ty kuurwa chory psychicznie debilu Marku!
  • 28-10-2016 21:18:52 | odpowiedz
    Popieram Kowalskiego!

  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Czy Polacy to naród?

    Im dłużej żyje w Polsce tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Polacy to żaden naród ale jedynie grupa ludzi żyjących na wspólnej ziemi i mówiących tym samym językiem i nic po za tym.
  • Propozycja mieszanego systemu wyborczego-alternatywnego dla JOW

    Witam wszystkich forumowiczów! Jestem osobą zmęczoną obecna sytuacją polityczną w Polsce: problemy gospodarcze i społeczne są przesłaniane przez wszechobecne spory... Zastanawiałem się, jak z...
  • Słomiany zapał, czyli o podkładaniu świni...

    Widziałem zapał, z jakim uczestnicy forum podpowiadali Panu JKM, jaki cel postawić sobie w inicjatywie obywatelskiej. I widziałem, jak powietrze z nich uszło, gdy Pan JKM dokonał wyboru. Otóż nie...
  • 14 sierpnia - Przyczyną złego jest komunizm

    Chociaż nie wierzę aby skrajny indywidualizm był miarą szczęścia człowieka, to zgadzam się, iż komunizm jest przyczyną nieszczęścia. Na poparcie słów Pana Janusza przytoczę cytat z A. Czechowa...

Poczytaj również

  • Radni przeciwko zmniejszeniu diet | 24-05-2018 15:30:00

    INFO: W Dąbrowie Górniczej i w Czeladzi (woj. śląskie) nie przeszły uchwały, których celem było zmniejszenie diet radnym.

  • Fiskus chce znać adresy IP | 24-05-2018 13:15:00

    INFO: Ministerstwo Finansów zamierza błyskawicznie poszerzyć uprawnienia, które już dziś pozwalają szefowi KAS na blokadę rachunku bankowego firmy - pisze dziennik.pl.

  • Prawo jazdy znacznie podrożeje | 24-05-2018 11:00:00

    FUTURO: Zdobycie prawa jazdy będzie znacznie droższe, nawet o kilkaset złotych - podaje rp.pl.

  • PFN kupiła jacht | 24-05-2018 06:45:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa kupiła jacht, na którym miał odbyć się organizowany przez p. Mateusza Kusznierewicza rejs dookoła świata i udział w cyklu regat ponad nazwą Polska100 - informuje RMF FM.

  • Rząd chce zerowej akcyzy na CNG i LNG | 23-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął nowelizację ustawy o podatku akcyzowym, która przewiduje zerową stawkę akcyzy na gaz do silników spalinowych - podaje interia.pl.

  • Rząd zbuduje 22 mosty | 23-05-2018 19:30:00

    FUTURO: JE Mateusz Morawiecki zapowiedział budowę 22 mostów - na Wiśle, Odrze, Bugu, Pilicy i w wielu miejscach Polski - podaje money.pl.

  • NBP będzie graczem na giełdzie? | 23-05-2018 17:30:00

    OPINIA: Prof. Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej, uważa, że Narodowy Bank Polski powinien mieć możliwość... grania na giełdzie - podaje bankier.pl.

  • Kolejny poseł odchodzi z Nowoczesnej | 23-05-2018 15:30:00

    INFO: Fakt.pl donosi, że z Nowoczesnej odejdzie WCz. Michał Jaros, młody polityk tej partii.

  • Radni PiS zdoili 17 milionów | 23-05-2018 13:15:00

    INFO: Radni PiS zarabiają fortuny dzięki pracy dla spółek Skarbu Państwa - donosi "Super Express".

  • Sąd skazał córkę JKM | 23-05-2018 11:00:00

    INFO: Córka p. Janusza Korwin-Mikkego została skazana przez sąd na 1,5 roku ograniczenia wolności i 30 godzin prac społecznych za jazdę samochodem bez prawa jazdy i posiadanie heroiny - informuje telewizjarepublika.pl.

  • Będziemy łożyć na usuwanie piersi i jajników? | 23-05-2018 06:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia chce refundować profilaktyczne usunięcie zdrowych jajników i piersi u kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka - informuje "Rzeczpospolita".

  • MSWiA bierze się za Wolnych Obywateli | 22-05-2018 21:45:00

    INFO: MSWiA złożyło wniosek do sądu o zawieszenie zarządu fundacji Wolni Obywatele RP.

  • Polskie regiony "statystycznie wzbogacą się" w wyniku brexitu | 22-05-2018 19:30:00

    INFO: Z danych Eurostatu za 2016 rok wynika, że 11 polskich regionów "statystycznie wzbogaci się" w wyniku brexitu - podaje interia.pl.

  • PGNiG rozważa wyjście z Iranu! | 22-05-2018 17:30:00

    INFO: Jak donosi portal biznesalert.pl, koncern PGNiG rozważa wycofanie się z Iranu.

  • Lewiatan zaskarżył do Trybunału zakaz handlu w niedziele | 22-05-2018 15:30:00

    INFO: Konfederacja Lewiatan złożyła wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z Konstytucją RP niektórych przepisów ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni.