Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-10-2016 07:00:00

Kowalski apeluje: Wszystkie ręce na pokład

OPINIA: Polacy muszą sobie uświadomić, że muszą użyć wszelkich metod, by przetrwać w starciu z homopropagandą, lewactwem i multikulturalizmem - powiedział p. Marian Kowalski w programie "Idź pod prąd".

 

- Chcę, żebyście sobie państwo uświadomili, że żyjemy w czasach trudnych i przełomowych i że macie na to wpływ. Oglądałem po raz kolejny "Starą Baśń" przez Hoffmana nakręconą. Myślałem sobie, czy w ramach tej fikcji literackiej i filmowej, ci ludzie wyobrażali sobie, co będzie za 1000 lat, przed jakimi problemami staniemy. Wy też zdajcie sobie sprawę z tego, że dzisiaj wydaje wam się, że niczego nie możecie, ale tak naprawdę każde wasze zachowanie, każde kliknięcie, zrobienie przelewu, przekazanie jakiegoś materiału przez Internet znajomym może zdecydować o losach przyszłych pokoleń za 1000 lat. Zdajcie sobie z tego sprawę! - zaapelował p. Kowalski.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 28-10-2016 08:25:20 | odpowiedz
    To nie jest glupi kibol.
    • 28-10-2016 08:44:23 | odpowiedz
      Choć zdaje się nie zdaje sobie sprawy że to ekranizacja jednej z powieści Kraszewskiego...
      Zresztą to dziwne - tylko parę lat młodszy niż ja, w tamtych latach to była obowiązkowa lektura szkolna, ale widocznie te parę lat już starczyło by może już nie była :-)

      A na temat ekranizacji - jak dla mnie to okropna szmira...
  • 28-10-2016 13:15:43 | odpowiedz
    Ja apeluję do p. Kowalskiego: nawróć tego heretyka Chojeckiego, a jak się nie da, to go unikaj.
    • 28-10-2016 15:29:15 | odpowiedz
      To nie tylko heretyk, ale i pisior okropny. O ile p. Kowalski jest szczery w tym, co robi, to p. Chojeckiemu nie ufam nic, a nic.
      • 28-10-2016 15:58:25 | odpowiedz
        To żyd. Ładnie wyszły jego żydowskie geny w jego córce, która mu prowadzi te programy z Kowalskim.
        Ta jego córka, to z wyglądu żyduweczka jak malowana. Wzorzec.
        Bardzo ładna zresztą.
    • 28-10-2016 22:40:00 | odpowiedz
      ty kuurwa chory psychicznie debilu Marku!
  • 28-10-2016 21:18:52 | odpowiedz
    Popieram Kowalskiego!

  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Czy Polacy to naród?

    Im dłużej żyje w Polsce tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Polacy to żaden naród ale jedynie grupa ludzi żyjących na wspólnej ziemi i mówiących tym samym językiem i nic po za tym.
  • Propozycja mieszanego systemu wyborczego-alternatywnego dla JOW

    Witam wszystkich forumowiczów! Jestem osobą zmęczoną obecna sytuacją polityczną w Polsce: problemy gospodarcze i społeczne są przesłaniane przez wszechobecne spory... Zastanawiałem się, jak z...
  • Słomiany zapał, czyli o podkładaniu świni...

    Widziałem zapał, z jakim uczestnicy forum podpowiadali Panu JKM, jaki cel postawić sobie w inicjatywie obywatelskiej. I widziałem, jak powietrze z nich uszło, gdy Pan JKM dokonał wyboru. Otóż nie...
  • 14 sierpnia - Przyczyną złego jest komunizm

    Chociaż nie wierzę aby skrajny indywidualizm był miarą szczęścia człowieka, to zgadzam się, iż komunizm jest przyczyną nieszczęścia. Na poparcie słów Pana Janusza przytoczę cytat z A. Czechowa...

Poczytaj również

  • Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego? | 14-08-2018 06:45:00

    INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

  • Winnicki, Rzymkowski i Józwiak poszli skontrolować urzędników HGW | 13-08-2018 21:45:00

    INFO: Posłowie Robert Winnicki, Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak przybyli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, aby przeprowadzić kontrolę "w związku ze skandalem rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego". ‬

  • Zburzą słynny pomnik w Rzeszowie? | 13-08-2018 19:30:00

    INFO: IPN domaga się zburzenia Pomnika Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie. WCz. Wojciech Buczak, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Rzeszowa, nie widzi jednak takiej potrzeby - podaje Interia.

  • UOKiK wykrył... spisek | 13-08-2018 17:30:00

    INFO: UOKiK przeanalizował ceny na rynku owoców i warzyw i wykrył spisek - podaje interia.pl.

  • Polacy nie chcą 1000+ | 13-08-2018 15:30:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl wynika, że Polacy nie widzą sensu w zwiększaniu wypłat w ramach programu 500 plus.

  • Dyrektorka u HGW była funkcjonariuszką u Kiszczaka | 13-08-2018 13:15:00

    INFO: P. Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych śp. Czesława Kiszczaka - podaje Interia.

  • Macierewicz dostał nową misję od Kaczyńskiego | 13-08-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, poprosił WCz. Antoniego Macierewicza o przeprowadzenie całościowej oceny stanu armii - donosi "Wprost".

  • Pierwsze rządowe mieszkania sfuszerowane? | 13-08-2018 06:45:00

    INFO: Odkryto pleśń w pierwszych rządowych mieszkaniach - donosi wp.pl.

  • Polska wkroczyła w kolejny kryzys demograficzny | 12-08-2018 20:45:00

    INFO: GUS poinformował, że Polska wkroczyła w okres kolejnego kryzysu demograficznego - informuje businessinsider.com.pl.

  • CBA kontroluje przetargi NCBR | 12-08-2018 17:30:00

    INFO: Centralne Biuro Antykorupcyjne kontroluje przetargi Narodowego Centrum Badań i Rozwoju - donosi stooq.pl.

  • "Solidarność" domaga się "budżetówki plus" | 12-08-2018 14:15:00

    INFO: NSZZ "Solidarność" domaga się od rządu wprowadzenia programów "budżetówka plus" i "fundusz socjalny plus" - podaje pb.pl.

  • MinFin zwolni z PIT stypendia z programu Erasmus | 12-08-2018 11:00:00

    INFO: MinFin proponuje zwolnienie z podatku dochodowego od osób fizycznych stypendiów uzyskiwanych w ramach programu "Erasmus+" - podaje interia.pl.

  • Episkopat krytykuje nową ordynację do PE | 12-08-2018 06:45:00

    INFO: Episkopat skrytykował nowelizację ordynacji wyborczej do PE - podaje salon24.pl.

  • Poznańskie MPK zdejmuje tęczowe flagi z tramwajów | 11-08-2018 20:45:00

    INFO: Z okazji 15. Marszu Równości na poznańskich tramwajach powiewały chorągiewki LGBT. MPK szybko zdjęło flagi - podaje dorzeczy.pl.

  • HGW: Nie stawię się i koniec! | 11-08-2018 17:30:00

    INFO: P. Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy, oświadczyła, że nie stawi się przed komisją weryfikacyjną ds. reprywatyzacji - podaje onet.pl.