Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

19-10-2018 22:00:00

Korwin-Mikke: To warszawiakom ma zależeć, żebym został prezydentem, a nie mi

OPINIA: To w waszym interesie jest, abym został prezydentem Warszawy, a nie w moim - mówił p. Janusz Korwin-Mikke, kandydat na prezydenta stolicy.

 

- Pan Jaki i Pan Trzaskowski wydają dziesiątki, jak nie setki milionów złotych na tę kampanię, tracą swój cenny czas i jeżdżą jak psy za suką, ganiając za wyborcami. Ja mam inne podejście - tłumaczy p. Korwin-Mikke. - Ja mam podejście takie, że to państwo mają szansę, aby mieć dobrego prezydenta Warszawy - zauważył prezes Wolności. - To w waszym interesie jest, żebym został prezydentem Warszawy, a nie w moim. Ja bym musiał zamiast spokojnie siedzieć w domu, z rodziną, to siedzieć w tym pałacu przez dwa lata i wykonywać ciężką, mozolną robotę. Bo dwa lata by mi zajęło posprzątanie Warszawy - podkreślił były europoseł. - To jest wasz interes, a nie mój - dodał.

 

Zobacz także: Ciok przedstawił propozycję Korwin-Mikkemu

 

Źródło: dorzeczy.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 19-10-2018 22:28:35 | odpowiedz
    Pan Prezes ma oczywiście rację, ale (także w zupełnie innych warunkach) człowiek zdolny do podejmowania decyzji (dorosły, nieupośledzony umysłowo itd.) ma prawo do podejmowania niekorzystnych dla siebie decyzji. "Chcącemu nie dzieje się krzywda". Zresztą sprawa oceny korzyści jest względna np. dla miłości do Naczelnika ktoś gotów jest ponosić wiele kosztów i znosić wiele niewygód. Ciekawe zresztą, ile widzi tu zależność przyczynowo-skutkową...

Poczytaj również