Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-10-2009 06:12:00

Korwin-Mikke rozważa wyjazd z kraju!

INFO: Serwis gover.pl podał smutną wiadomość dla wszystkich sympatyków p. Janusza Korwin-Mikkego.

 

Wg serwisu, p.Janusz Korwin-Mikke rozważa możliwość wyjazdu z Polski po tym, jak w życie wejdzie traktat lizboński. Polityk dodał, że nie chce zostawiać swojej partii - ale ostrzegł, przy takich środkach, jakimi dysponuje Unia, to nawet jeśli roztrwoni ich 90%, to za te 10% załatwi nam taki aparat terroru i inwigilacji, którego dawno nie widzieliśmy.

 

Źródło: gover.pl

Opracował: G.K.

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • bczajkowski | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    02-11-2009 16:51:10 | odpowiedz
    • bczajkowski | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      02-11-2009 17:59:31 | odpowiedz
  • bczajkowski | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    02-11-2009 18:07:51 | odpowiedz

  • Republikanizm polski

    Czy nawiązanie do przedrozbiorowej doktryny republikańskiej może okazać się strzałem w 10-tkę? W Internecie jest kilka miejsc, w których idea ta jest krzewiona w szerszym, sarmackim...
  • Polski Emigrant-czy wróci do kraju???

    Czuję potrzebę otwarcia takiego wątku. Sam jestem na emigracji od ponad 5 lat. Mieszkam w Niemczech, jestem lekarzem. Wyjechałem z Polski bo gdybym nie wyjechał to pewnie tyrałbym na dyżurach za...
  • Unia Europejska nie istnieje...

    ...ale robi się wszystko, by w świadomości ludzi istniała. Tak oto, czytając o tym, że owa Unia chce zakazać instalacji "tradycyjnych" klimatyzatorów w samochodach, wpadłem na takie oto...

Poczytaj również

  • PiS utrudni życie myśliwym? | 20-01-2018 21:45:00

    INFO: PiS rozważa wycofanie przepisów ułatwiających polowania. Z informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że taki scenariusz cieszy się poparciem WCz. Jarosława Kaczyńskiego.

  • 300 tys. zł na wyprawę Beaty Kempy | 20-01-2018 17:30:00

    INFO: 300 tys. zł kosztował przelot rządowym samolotem do Jordanii, gdzie z pomocą dla uchodźców udała się minister Beata Kempa - czytamy w "Fakcie".

  • Chrześcijanie nie są naiwniakami po lobotomii | 20-01-2018 14:15:00

    OPINIA: Szanujmy biskupów, ale mamy prawo mówić to, co uważamy za słuszne. Imigranci niosą ze sobą bardzo często, w warunkach tej fali, terroryzm. Niosą bardzo poważne zagrożenia, niosą ofiary - powiedział red. Jacek Karnowski w programie "Warto rozmawiać" w TVP1.

  • Wolność w libertariańskim sojuszu | 20-01-2018 11:00:00

    INFO: Wolność dołączyła do International Alliance of Libertarian Parties, organizacji skupiającej najbardziej liczące się partie konserwatywno-libertariańskie z całego świata.

  • Zmiany w CIT to wzrost obciążeń dla firm! | 20-01-2018 06:45:00

    INFO: Zdaniem ekspertów, zmiany w CIT, które weszły w życie 1 stycznia oznaczają wzrost obciążeń dla firm - podaje portal podatki.biz.

  • Bankructwo spółki po wycofaniu ministerialnej dotacji | 19-01-2018 21:45:00

    INFO: Portal bankier.pl donosi, że spółka Infosystems SA szykuje się do złożenia wniosku o upadłość. Decyzja ma związek z cofnięciem dofinansowania z ministerstwa rozwoju.

  • PRL-owski relikt wciąż spędza sen z powiek | 19-01-2018 19:30:00

    INFO: Rzecznik Praw Obywatelskich, p. Adam Bodnar wezwał premiera Morawieckiego, by rząd wreszcie rozwiązał problem posiadaczy książeczek mieszkaniowych - podaje wp.pl.

  • Rząd dzieli strefy wpływów i kompetencji | 19-01-2018 17:30:00

    INFO: "Puls Biznesu" ujawnił plany zmian w rządzie.

  • Kiszczakowa: Przekazałam teczki ze strachu | 19-01-2018 15:30:00

    INFO: P. Maria Kiszczak, wdowa po PRL-owskim generale, stwierdziła, że przekazała IPN-owi teczkę Wałęsy powodowana jedynie strachem o własne życie - podaje se.pl.

  • PO składa wniosek o wstrzymanie finansowania TVP z budżetu | 19-01-2018 13:15:00

    INFO: PO składa wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania telewizji publicznej z budżetu państwa - informuje stooq.pl.

  • Morawiecki przeciwny poszerzeniu 500+? | 19-01-2018 11:00:00

    INFO: Słowa JE Beaty Szydło o poszerzeniu programu 500+ miały "rozwścieczyć" premiera Mateusza Morawieckiego - donosi se.pl.

  • Żona Owsiaka zdementowała jego słowa | 19-01-2018 06:45:00

    INFO: P. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, żona szefa WOŚP, która jest członkiem Fundacji WOŚP, zdementowała informacje podane przez p. Jerzego Owsiaka - donosi prawdaobiektywna.pl.

  • MinFin bada wpływ podatku Belki na rynek kapitałowy | 18-01-2018 21:45:00

    INFO: P. Paweł Gruza, wiceminister finansów, poinformował, że resort analizuje wpływ podatków na rynek kapitałowy - podaje interia.pl.

  • Macierewicz nie założy nowej partii | 18-01-2018 19:30:00

    INFO: WCz. Antoni Macierewicz, były minister obrony z PiS, zdementował doniesienia, jakoby miał zakładać nową partię. Oskarżył byłych agentów WSI o rozsiewanie takich plotek - podaje onet.pl.

  • Wciąż zdarzają się kradzieże puszek WOŚP | 18-01-2018 17:30:00

    INFO: Młoda kobieta ukradła z jednego ze sklepów w Łodzi puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pisze wp.pl.