Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-02-2018 21:45:00

Komunistyczny kapuś zasłużonym dla dialogu z Żydami

INFO: Jak podaje portal wPolityce.pl, wieloletni współpracownik SB został uhonorowany nagrodą zasłużonego dla dialogu chrześcijańsko-żydowskiego.

 

Chodzi o ks. Michała Czajkowskiego, wieloletniego współpracownika SB, który donosił m.in. na bł. ks. Jerzego Popiełuszkę.

- Jaki dialog, tacy i jego laureaci - komentuje ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. - Osobiście jestem ciekaw, czy na uroczystość wręczenia nagrody w Krakowie, planowej w piątek 2 marca o godzinie 12.00 w jezuickiej Akademii Ignatianum w Krakowie, przyjdą też inni kapusie i konfidenci Urzędu Bezpieczeństwa, Służby Bezpieczeństwa czy Informacji Wojskowej. Może będzie jakaś wielka, wspólna fotografia pamiątkowa? - dodaje.

 

Źródło: wPolityce.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 13-02-2018 00:38:56 | odpowiedz
    Skoro komunistyczny kapuś jest zasłużonym dla dialogu z Żydami
    i do tego został uhonorowany nagrodą zasłużonego dla dialogu chrześcijańsko-żydowskiego to wszystko jest w porządku.
    Żydzi i komunizm to jedno. Kapowanie w komunizmie to jeden z filarów. To tak jak d... i smród. Tworzą jedno.
    Naprawdę wszystko jest git i koliduje.
  • 13-02-2018 08:26:06 | odpowiedz
    A Przyłębska "bohatersko" broni konstytucji...

    Życie znowu przerosło kabaret.

  • Wpływ narodu żydowskiego (syjonistów) na geopolitykę.

    To na początek wklejam ciekawy wątek, na powyższy temat: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&highlight=%BFydzi Admin forum dopilnował, aby nie było tam chamskich komentarzy, a jedynie...
  • Czy państwo polskie jeszcze istnieje?

    Pytanie nieco przewrotne, ale jak najbardziej zasadne. Oczywiście formalnie, Rzeczpospolita Polska istnieje, ma osobowość prawną i jest legalnym państwem. Jednak od stanu formalnego istotniejszy...
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Spiskowa teoria dziejów

    No właśnie. Kto rządzi światem? Chciałem zrobić ankietę, ale chyba się nie da :( Więc proszę o wypowiedzi i ewentualne dodawanie nowych teorii :D 1. Żydokomuna 2. Żydomasoneria 3. Żydzi 4....
  • Czym jest rasizm ??

    Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
  • Czy jesteś za prywatyzacją ?

    a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.

Poczytaj również

  • Rządowy Boeing nie przewiózł żadnego pasażera | 21-01-2019 19:30:00

    INFO: Zakupiony pod koniec 2017 r. przez rząd Boeing 737 nikogo jeszcze nie przewiózł, bo żaden wojskowy pilot nie ma odpowiednich umiejętności i uprawnień, aby usiąść za sterami - podaje fakt.pl.

  • Ludowiec sfałszował dokumenty kupna wozu strażackiego | 21-01-2019 17:30:00

    INFO: Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko politykowi PSL, któremu zarzucono sfałszowanie dokumentów zakupu wozu strażackiego dla OSP w Prusinowicach (woj. opolskie) - podaje tvp.info.

  • Mocne tąpnięcie w polskim przemyśle | 21-01-2019 15:30:00

    INFO: Produkcja przemysłowa w grudniu 2018 r. wzrosła jedynie o 2,8% rdr, a w porównaniu z poprzednim miesiącem spadła aż o 11,5% - informuje businessinsider.com.pl.

  • Trzaskowski walczy z nienawiścią we własnych szeregach | 21-01-2019 13:15:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Rafał Trzaskowski wezwał na dywanik p. Jarosława Trybusia, wicedyrektora Muzeum Warszawy ds. merytorycznych - donosi nczas.com.

  • Prezydent Nowej Soli będzie następny? | 21-01-2019 11:00:00

    INFO: Jak donosi portal pikio.pl, p. Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli, otrzymuje przerażające pogróżki.

  • Branża spirytusowa narzeka na zbyt dużą akcyzę | 21-01-2019 06:45:00

    INFO: Warsaw Enterprise Institute ocenia, że przemysł spirytusowy wymaga rozsądnej polityki akcyzowej - informuje polskieradio.pl.

  • MEN: Rodzice odpowiedzialni za wychowanie | 20-01-2019 21:15:00

    INFO: Ministerstwo Edukacji Narodowej uważa, że za wychowanie w pierwszej kolejności odpowiedzialni są rodzice - podaje Radio ZET.

  • Wilk: Tworzy się sekta gdańska | 20-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem posła KORWiN-y, WCz. Jacka Wilka mamy do czynienia z narodzinami "sekty gdańskiej" - podaje dorzeczy.pl.

  • Tempo wzrostu składek na ZUS budzi niepokój | 20-01-2019 14:15:00

    INFO: Składka ZUS dla przedsiębiorcy od nowego roku to 1316 zł. Wg ekspertów to bardzo dużo - donosi fakt.pl.

  • Problemy z wypłatą "500 plus" | 20-01-2019 11:00:00

    INFO: Olbrzymie opóźnienia występują w wypłacaniu świadczenia "500 plus" dla rodzin, w których jedno z rodziców pracuje za granicą - informuje "Super Express".

  • Owsiak wraca do Orkiestry | 20-01-2019 06:45:00

    INFO: P. Jerzy Owsiak oświadczył, że wróci na stanowisko prezesa Fundacji WOŚP - podaje onet.pl.

  • TK oburzył środowiska kresowe | 19-01-2019 20:45:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodne z Konstytucją przepisy nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, zawierające określenia „ukraińscy nacjonaliści” i „Małopolska Wschodnia” - informuje WCz. Tomasz Rzymkowski, poseł UPR.

  • Mentzen krytycznie o walce z mową nienawiści | 19-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Walka z mową nienawiści jest ideologicznym narzędziem do krępowania wolności słowa! - powiedział dr Sławomir Mentzen, wiceprezes KORWiN-y.

  • PSL chce stworzenia specjalnego funduszu | 19-01-2019 14:15:00

    INFO: Ludowcy chcą utworzenia specjalnego Funduszu Wzajemnej Pomocy w Stabilizacji Dochodów Rolniczych, który ma być gwarantem dochodów - donosi businessinsider.com.pl.

  • Andruszkiewicz będzie walczył z patostreamami | 19-01-2019 11:00:00

    INFO: Wiceminister cyfryzacji, p. Adam Andruszkiewicz zapowiada walkę z patostreamami, czyli pełnymi przemocy i wulgaryzmów transmisjami internetowymi - donosi dorzeczy.pl.