Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-02-2018 21:45:00

Komunistyczny kapuś zasłużonym dla dialogu z Żydami

INFO: Jak podaje portal wPolityce.pl, wieloletni współpracownik SB został uhonorowany nagrodą zasłużonego dla dialogu chrześcijańsko-żydowskiego.

 

Chodzi o ks. Michała Czajkowskiego, wieloletniego współpracownika SB, który donosił m.in. na bł. ks. Jerzego Popiełuszkę.

- Jaki dialog, tacy i jego laureaci - komentuje ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. - Osobiście jestem ciekaw, czy na uroczystość wręczenia nagrody w Krakowie, planowej w piątek 2 marca o godzinie 12.00 w jezuickiej Akademii Ignatianum w Krakowie, przyjdą też inni kapusie i konfidenci Urzędu Bezpieczeństwa, Służby Bezpieczeństwa czy Informacji Wojskowej. Może będzie jakaś wielka, wspólna fotografia pamiątkowa? - dodaje.

 

Źródło: wPolityce.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 13-02-2018 00:38:56 | odpowiedz
    Skoro komunistyczny kapuś jest zasłużonym dla dialogu z Żydami
    i do tego został uhonorowany nagrodą zasłużonego dla dialogu chrześcijańsko-żydowskiego to wszystko jest w porządku.
    Żydzi i komunizm to jedno. Kapowanie w komunizmie to jeden z filarów. To tak jak d... i smród. Tworzą jedno.
    Naprawdę wszystko jest git i koliduje.
  • 13-02-2018 08:26:06 | odpowiedz
    A Przyłębska "bohatersko" broni konstytucji...

    Życie znowu przerosło kabaret.

  • Wpływ narodu żydowskiego (syjonistów) na geopolitykę.

    To na początek wklejam ciekawy wątek, na powyższy temat: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&highlight=%BFydzi Admin forum dopilnował, aby nie było tam chamskich komentarzy, a jedynie...
  • Czy państwo polskie jeszcze istnieje?

    Pytanie nieco przewrotne, ale jak najbardziej zasadne. Oczywiście formalnie, Rzeczpospolita Polska istnieje, ma osobowość prawną i jest legalnym państwem. Jednak od stanu formalnego istotniejszy...
  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Spiskowa teoria dziejów

    No właśnie. Kto rządzi światem? Chciałem zrobić ankietę, ale chyba się nie da :( Więc proszę o wypowiedzi i ewentualne dodawanie nowych teorii :D 1. Żydokomuna 2. Żydomasoneria 3. Żydzi 4....
  • Czym jest rasizm ??

    Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
  • Czy jesteś za prywatyzacją ?

    a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.

Poczytaj również

  • Poseł chce rartować polskie cukrownictwo | 15-08-2018 14:15:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Sachajko z Kukiz`15 wyraził zaniepokojenie cenami cukru.

  • Konflikt w ZPP nabiera rozpędu | 15-08-2018 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Pruszczyński, odwołany wiceprezes ZPP, wezwał p. Cezarego Kaźmierczaka do ustąpienia ze stanowiska szefa ZPP - podaje money.pl.

  • Fiasko audytu rządu PO-PSL | 15-08-2018 06:45:00

    INFO: Premier Beata Szydło oraz ministrowie jej rządu zapowiadali, że rozliczą 8 lat rządów koalicji PO-PSL. 27 miesięcy później efekty kontroli prezentują się jednak dość mizernie - pisze fakt.pl.

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.

  • W Polsce kwitnie praca tymczasowa | 14-08-2018 15:30:00

    INFO: Jak informuje bankier.pl, zatrudnienie czasowe rośnie, a Polska jest na pierwszym miejscu wśród państw UE, w którym najczęściej stosuje się ten rodzaj zatrudnienia.

  • Ordo Iuris pisze nową konwencję | 14-08-2018 13:15:00

    INFO: Resort dyplomacji "z zainteresowaniem" przyjął projekt międzynarodowego dokumentu, autorstwa Ordo Iuris - podaje "Rzeczpospolita".

  • Rosyjskie embargo nie takie straszne | 14-08-2018 11:00:00

    INFO: Bilans handlowy Polski mimo wprowadzenia rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Struktura eksportu nie uległa szczególnej zmianie, jednak wolumen produktów żywnościowych wzrósł. Polakom udało się zatem skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje ZPP.

  • Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego? | 14-08-2018 06:45:00

    INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

  • Winnicki, Rzymkowski i Józwiak poszli skontrolować urzędników HGW | 13-08-2018 21:45:00

    INFO: Posłowie Robert Winnicki, Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak przybyli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, aby przeprowadzić kontrolę "w związku ze skandalem rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego". ‬

  • Zburzą słynny pomnik w Rzeszowie? | 13-08-2018 19:30:00

    INFO: IPN domaga się zburzenia Pomnika Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie. WCz. Wojciech Buczak, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Rzeszowa, nie widzi jednak takiej potrzeby - podaje Interia.

  • UOKiK wykrył... spisek | 13-08-2018 17:30:00

    INFO: UOKiK przeanalizował ceny na rynku owoców i warzyw i wykrył spisek - podaje interia.pl.

  • Polacy nie chcą 1000+ | 13-08-2018 15:30:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl wynika, że Polacy nie widzą sensu w zwiększaniu wypłat w ramach programu 500 plus.

  • Dyrektorka u HGW była funkcjonariuszką u Kiszczaka | 13-08-2018 13:15:00

    INFO: P. Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych śp. Czesława Kiszczaka - podaje Interia.