Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

02-05-2016 06:15:00

Komuniści przeszli ulicami Warszawy

INFO: Z okazji 1 maja w Warszawie manifestowali skrajni socjaliści z Ruchu Sprawiedliwości Społecznej, założonego przez p. Piotra Ikonowicza - donosi stooq.pl.

 

Manifestujący demonstrowali takie hasła, jak "Wolny rynek, zniewoleni ludzie", "Człowiek ponad własnością prywatną", ale także m.in. "Uchodźcy mile widziani". Na szczęście w manifestacji wzięło udział zaledwie kilkaset osób. Jednym z głównych tematów marszu była ochrona przed dziką reprywatyzacją - dodaje portal.

 

Źródło: stooq.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 02-05-2016 08:58:23 | odpowiedz
    Czyli towarzysze chętnie przyjęliby walące z 1/3 Afryki przybłędy na koszt "pazernych kapitalistów" licząc na to, że w kraju zrobi się jeszcze większy chaos.
  • 02-05-2016 10:29:14 | odpowiedz
    "Człowiek ponad własnością prywatną" - oto dewiza każdego bandyty...
    • 02-05-2016 12:38:03 | odpowiedz
      A co z własnością zabraną drugiemu? Można dalej przywłaszczać, czy przechodzi na rzecz partii? W ogóle tej dewizy nie rozumiem - niemal wszystko jest czyjeś. A jesli coś jest niczyje, czyli "społeczne", to nikt o to nie dba.

  • Korwin-Mikke i jego style debaty

    Witam wszystkich na forum jako, że piszę właśnie mój pierwszy post. Czy sądzicie, że Janusz Korwin-Mikke powinien zmienić swój sposób wygłaszania swoich poglądów. Nie chodzi mi bynajmniej o to,...
  • Kredyt na mieszkanie - czemu nas nie stać

    Mam nadzieję, że to przemawia. Jeżeli uważacie, że jest to warte promocji to wklejajcie to gdzie się tylko da. http://img25.imageshack.us/img25/1061/nieprzeplacaj.th.png Poprawiłem obrazek,...
  • System edukacji w Polsce

    A więc chciałbym tu dokonać pewnej analizy tego co jest, co powinno być i jak do tego dojść. Jak jest: Jestem tegorocznym maturzystą. Myślę więc, że dzisiejszą szkołę dobrze znam z autopsji i...
  • Socjalista popiera UPR...

    Przypadkowo trafiłem na Forum Zjawisk Niewyjasnionych (sic!), gdzie moją uwagę zwrócił wątek o UPR, wadach i zaletach partii. Możemy się oczywiście pośmiać z wiedzy tych młodych ludzi, ale chyba...
  • Potencjalni sojusznicy Unii Polityki Realnej

    Jak wiadomo - banda czworga ma media i służby specjalne (a raczej służby specjalne mają bandę czworga i media). Więc my z naszymi spamerami z wykop.pl możemy się schować. I dlatego zastanawiam...
  • JKM i ...?

    WiP ma zamiar działać na zasadzie "Janusz Korwin-Mikke i grupka bezimiennych pomagierów", czy chce wypromować ze 3-4 partyjne gwiazdy? Ta pierwsza opcja jest skazana na porażkę, przy sprzyjających...

Poczytaj również

  • Korwin szerzej o aferze wenerycznej w Wolności | 25-05-2018 21:45:00

    INFO: P. Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z portalem wp.pl ujawnił więcej szczegóły sprawy partyjnego działacza, który miał zarażać kobiety kiłą.

  • Coraz mniejszy antysemityzm wśród Polaków | 25-05-2018 19:30:00

    INFO: Portal niezalezna.pl donosi, że maleje liczba postępowań karnych związanych z antysemityzmem.

  • Dziennikarze obnażyli słabość państwa | 25-05-2018 17:30:00

    INFO: Prowokacja dziennikarzy portalu energetyka24.com pokazuje słabość polskiego państwa i jego nieskuteczność wobec mechanizmów wojny informacyjnej.

  • Lawinowy wzrost postępowań karnych skarbowych | 25-05-2018 15:30:00

    INFO: Nawet 100 tys. postępowań karnych skarbowych może zostać wszczętych tym roku wobec przedsiębiorców i menedżerów - donosi money.pl.

  • Żydzi chcą wstrzymania kanonizacji prymasa Polski | 25-05-2018 13:15:00

    INFO: Komitet Żydów Amerykańskich poinformował, że w piśmie do Watykanu wyraził głębokie zaniepokojenie w związku z ogłoszeniem przez papieża uznania heroiczności cnót kardynała Augusta Hlonda, prymasa Polski w latach 1926-1948 - podaje dziennik.pl.

  • Wszechpolacy spisani za... koszulki | 25-05-2018 11:00:00

    INFO: Działacze Młodzieży Wszechpolskiej spisani przez policjantów za… patriotyczne koszulki - donosi serwis medianarodowe.com.

  • W Warszawie zamalowano Baumana | 25-05-2018 06:45:00

    INFO: Pięć dni po odsłonięciu murala z Zygmuntem Baumanem na Dworcu Gdańskim w Warszawie, nieznani sprawcy zdewastowali dzieło, wypisując na nim słowo „morderca” - podaje wprost.pl.

  • Rząd policzył, ile pieniędzy dostają protestujący niepełnosprawni | 24-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd policzył, że osoba niepełnosprawna od urodzenia lub której niepełnosprawność powstała w dzieciństwie, a takie osoby protestują w Sejmie, wraz z opiekunem otrzymują miesięczne wsparcie w wysokości co najmniej 3 tys. zł - podaje tvp.info.

  • Rząd wzmoże kontrole aptek | 24-05-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce skuteczniej walczyć z nielegalnym wywozem leków z Polski, dlatego zamierza wprowadzić "kontrole sprawdzające" - donosi Interia.

  • Znaczny spadek sprzedaży w kwietniu! | 24-05-2018 17:30:00

    INFO: W kwietniu wyraźnie spadła sprzedaż w sklepach, co mocno zaskoczyło ekonomistów - podaje money.pl.

  • Radni przeciwko zmniejszeniu diet | 24-05-2018 15:30:00

    INFO: W Dąbrowie Górniczej i w Czeladzi (woj. śląskie) nie przeszły uchwały, których celem było zmniejszenie diet radnym.

  • Fiskus chce znać adresy IP | 24-05-2018 13:15:00

    INFO: Ministerstwo Finansów zamierza błyskawicznie poszerzyć uprawnienia, które już dziś pozwalają szefowi KAS na blokadę rachunku bankowego firmy - pisze dziennik.pl.

  • Prawo jazdy znacznie podrożeje | 24-05-2018 11:00:00

    FUTURO: Zdobycie prawa jazdy będzie znacznie droższe, nawet o kilkaset złotych - podaje rp.pl.

  • PFN kupiła jacht | 24-05-2018 06:45:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa kupiła jacht, na którym miał odbyć się organizowany przez p. Mateusza Kusznierewicza rejs dookoła świata i udział w cyklu regat ponad nazwą Polska100 - informuje RMF FM.

  • Rząd chce zerowej akcyzy na CNG i LNG | 23-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął nowelizację ustawy o podatku akcyzowym, która przewiduje zerową stawkę akcyzy na gaz do silników spalinowych - podaje interia.pl.