Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

02-05-2016 06:15:00

Komuniści przeszli ulicami Warszawy

INFO: Z okazji 1 maja w Warszawie manifestowali skrajni socjaliści z Ruchu Sprawiedliwości Społecznej, założonego przez p. Piotra Ikonowicza - donosi stooq.pl.

 

Manifestujący demonstrowali takie hasła, jak "Wolny rynek, zniewoleni ludzie", "Człowiek ponad własnością prywatną", ale także m.in. "Uchodźcy mile widziani". Na szczęście w manifestacji wzięło udział zaledwie kilkaset osób. Jednym z głównych tematów marszu była ochrona przed dziką reprywatyzacją - dodaje portal.

 

Źródło: stooq.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 02-05-2016 08:58:23 | odpowiedz
    Czyli towarzysze chętnie przyjęliby walące z 1/3 Afryki przybłędy na koszt "pazernych kapitalistów" licząc na to, że w kraju zrobi się jeszcze większy chaos.
  • 02-05-2016 10:29:14 | odpowiedz
    "Człowiek ponad własnością prywatną" - oto dewiza każdego bandyty...
    • 02-05-2016 12:38:03 | odpowiedz
      A co z własnością zabraną drugiemu? Można dalej przywłaszczać, czy przechodzi na rzecz partii? W ogóle tej dewizy nie rozumiem - niemal wszystko jest czyjeś. A jesli coś jest niczyje, czyli "społeczne", to nikt o to nie dba.

  • Korwin-Mikke i jego style debaty

    Witam wszystkich na forum jako, że piszę właśnie mój pierwszy post. Czy sądzicie, że Janusz Korwin-Mikke powinien zmienić swój sposób wygłaszania swoich poglądów. Nie chodzi mi bynajmniej o to,...
  • Kredyt na mieszkanie - czemu nas nie stać

    Mam nadzieję, że to przemawia. Jeżeli uważacie, że jest to warte promocji to wklejajcie to gdzie się tylko da. http://img25.imageshack.us/img25/1061/nieprzeplacaj.th.png Poprawiłem obrazek,...
  • System edukacji w Polsce

    A więc chciałbym tu dokonać pewnej analizy tego co jest, co powinno być i jak do tego dojść. Jak jest: Jestem tegorocznym maturzystą. Myślę więc, że dzisiejszą szkołę dobrze znam z autopsji i...
  • Socjalista popiera UPR...

    Przypadkowo trafiłem na Forum Zjawisk Niewyjasnionych (sic!), gdzie moją uwagę zwrócił wątek o UPR, wadach i zaletach partii. Możemy się oczywiście pośmiać z wiedzy tych młodych ludzi, ale chyba...
  • Potencjalni sojusznicy Unii Polityki Realnej

    Jak wiadomo - banda czworga ma media i służby specjalne (a raczej służby specjalne mają bandę czworga i media). Więc my z naszymi spamerami z wykop.pl możemy się schować. I dlatego zastanawiam...
  • JKM i ...?

    WiP ma zamiar działać na zasadzie "Janusz Korwin-Mikke i grupka bezimiennych pomagierów", czy chce wypromować ze 3-4 partyjne gwiazdy? Ta pierwsza opcja jest skazana na porażkę, przy sprzyjających...

Poczytaj również

  • Międlar skazany za słowa o Scheuring-Wielgus | 17-02-2018 20:45:00

    INFO: Sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu I instancji, który skazał p. Jacka Międlara za słowa o WCz. Joannie Scheuring-Wielgus, posłance Nowoczesnej - podaje wprost.pl.

  • Sąd odmówił rejestracji Porozumienia Gowina | 17-02-2018 17:30:00

    INFO: Sąd odmówił rejestracji Porozumienia - nowej partii wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina - podaje dziennik.pl.

  • Wysokie opłaty za deszczówkę w Poznaniu | 17-02-2018 14:15:00

    INFO: Przedsiębiorstwo wodociągowe Aquanet w Poznaniu od grudnia rozsyła mieszkańcom cywilnoprawne umowy do podpisania z horrendalną stawką za 1 m3 deszczówki.

  • Rząd chce zmienić przepisy o propagowaniu faszyzmu | 17-02-2018 11:00:00

    INFO: Rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości potwierdził, że trwają prace nad art. 256 Kodeksu karnego. Chodzi o objęcie tym przepisem większej niż dotychczas liczby przypadków. Portal TVN24.pl ustalił, że jest to reakcja na materiał „Superwizjera” o faszyzmie ze stycznia tego roku.

  • Coraz więcej broni w polskich rękach | 17-02-2018 06:45:00

    INFO: Szybko rośnie liczba broni w prywatnych rękach - informuje "Rzeczpospolita", dodając jednak, że "liberalizacji zasad jej posiadania raczej nie będzie".

  • Wysokie nagrody również u prezydenta Dudy | 16-02-2018 21:45:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda przyznał w ubiegłym roku wysokie nagrody swoim ministrom. Kancelaria głowy państwa przeznaczyła na premie ćwierć miliona zł - informuje "Fakt".

  • Fiskus sprawdzi nowożeńców | 16-02-2018 19:30:00

    INFO: Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim wzywa małżeństwa w celu prześwietlenia kosztów wesela - podaje wmeritum.pl.

  • Polacy lubią uniodotacje, choć prawie ich nie znają | 16-02-2018 17:30:00

    INFO: Polacy są zadowoleni z efektów uniodotacji. Jednak nie potrafią wskazać żadnego z unijnych funduszy - podaje money.pl.

  • Syn Wałęsy trafił do aresztu za świeczkę zapachową | 16-02-2018 15:30:00

    INFO: P. Sławomir Wałęsa, syn byłego prezydenta, nie chciał zapłacić 20 zł grzywny za kradzież świeczki zapachowej, dlatego sąd zamienił karę grzywny na 1 dzień aresztu - podaje onet.pl.

  • Fiskus nie zamierza oddawać nadpłaconego podatku | 16-02-2018 13:15:00

    INFO: Ministerstwo Finansów chce wprowadzić przepisy o bezpodstawnym wzbogaceniu - podaje Interia.

  • Poseł Nowoczesnej napisał ohydny list do Timmermansa | 16-02-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej, zaapelował do p. Franciszka Timmermansa, polakożercy i wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej, żeby nie szedł na żadne kompromisy z Polską - podaje wolnosc24.pl.

  • Spieszmy się kochać wolność | 16-02-2018 06:45:00

    INFO: Toruńska młodzieżówka partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego urządziła happening na Rynku Nowomiejskim - informuje portal toruntv.pl.

  • Polska z wysokim wskaźnikiem ingerencji państwa w gospodarkę | 15-02-2018 21:45:00

    INFO: Z nowego raportu pn. „Kierunki 2018. Ingerencja państwa w wybranych sektorach gospodarki - skala i warunki sukcesu” wynika, że Polska zbliża się do krajów zachodniej Europy, jeśli chodzi o poziom ingerencji państwa w gospodarkę - podaje portal podatki.biz.

  • Powstanie rządowy zespół ds. public relations | 15-02-2018 19:30:00

    INFO: Rząd chce powołać specjalny zespół ds. szybkiego reagowania, który ma przeciwdziałać kryzysom wizerunkowym podobnym do tego polsko-izraelskiego - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • PO opóźnia rozpoczęcie budowy Południowej Obwodnicy Warszawy | 15-02-2018 17:30:00

    INFO: Przez obstrukcyjne działania warszawskiej Rady Miasta, zdominowanej przez polityków PO, nie może ruszyć budowa jednego z odcinków Południowej Obwodnicy Warszawy - pisze wPolityce.pl.