Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-03-2018 17:30:00

Komornik w Instytucie Lecha Wałęsy

INFO: Warszawski Instytut Lecha Wałęsy może wkrótce przestać istnieć - podaje portal polsatnews.pl.

 

Instytut tonie w długach, które wynoszą w sumie ok. 1,7 mln zł. Sytuacja jest tak fatalna, że samorząd wojewódzki wysłał do kancelarii komorniczej wniosek egzekucyjny. P. Lech Wałęsa i Rada Nadzorcza Instytutu mają dyskutować o tym, czy należy zlikwidować Instytut oraz czy jest jeszcze szansa, by go uratować - podaje portal.

 

Źródło: polsatnews.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Mam wątpliwosci prosze o pomoc!

    Mlody i prosty ze mnie czlowiek-nie wszystko wiem a raczej wiecej nie wiem niz wiem...Temu zwracam sie do was z prosba o pomoc w wyjasnieniu kilku kwestii ktore ujmne w ppytaniach za wszelkie...
  • Datki dla bezdomnych

    Dziś jadę w tramwaju i myślę że fajna reklama. Widzę pomięty banknot 20 zł więc podchodzę i czytam. W skrócie pisało na tym plakacie że lepiej wpłacić a specjalne konto niż dawać kasę bezdomnym......
  • Pytanie o własny dom

    Witam Chciałbym zapytać co zrobić w państwie polskim aby mieszkania były tańsze? Czy system nieruchomości w Polsce jest sprywatyzowany? Nie wiem, bo jak narazie mieszkania są bardzo...
  • kapitalizm a niewolnictwo

    Mamy dwa państwa kapitalistyczne, w państwie "N" funkcjonuje niewolnictwo, w państwie "W" panuje całkowita wolność osobista. Niewolnik ucieka z państwa "N" do państwa "W". Jego właściciel...
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...
  • Wprowadzenie racjonalnego systemu

    To nie, arbitralnie, najstarsi, najlepiej wykształceni, najbogatsi, najczęściej występujący w mediach, najaktywniejsi, najreligijniejsi, najwyżsi rangą hierarchowie kościołów, najgłośniej...

Poczytaj również

  • Andruszkiewicz: PO = hołd berliński | 25-09-2018 17:30:00

    OPINIA: WCz. Adam Andruszkiewicz z partii Wolni i Solidarni postanowił podsumować ostatnie działania PO - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Kornel Morawiecki o prowokacji wyborczej | 25-09-2018 15:30:00

    OPINIA: WCz. Kornel Morawiecki z Wolnych i Solidarnych, skomentował dla TV Republika doniesienia o rejestracji listy wyborczej z podpisami zmarłych.

  • Straż miejska ściga za przeklinanie na Facebooku | 25-09-2018 13:15:00

    INFO: Jak donosi portal rp.pl, straż miejska wezwała na przesłuchanie mężczyznę, który na facebookowej grupie użył niecenzuralnego słowa.

  • Polacy za zaostrzeniem kar | 25-09-2018 11:00:00

    INFO: Z sondażu Kantar Public wynika, że 30% Polaków jest za zaostrzeniem kar za wszystkie przestępstwa, a 51% z nas chce surowszych kar tylko w przypadku najcięższych przestępstw - podaje gazetaprawna.pl.

  • Miliardy długów w ZUS mimo prosperity | 25-09-2018 06:45:00

    INFO: Od początku roku pół miliona firm nie wpłaciło 3,5 mld zł składek. Kolejne 2,8 mld zł ZUS potrącił z bieżących wpłat na pokrycie długów sprzed lat - informuje "Rzeczpospolita".

  • Ziemkiewicz: Nasza cywilizacja dziczeje | 24-09-2018 21:45:00

    OPINIA: Przez ostatnie sto lat cywilizacja europejska ogromnie zdziczała - pisze p. Rafał Ziemkiewicz w swoim felietonie dla Interii.

  • Polscy żołnierze pojadą na Wzgórza Golan | 24-09-2018 21:45:00

    INFO: Polska zgłosiła chęć wysłania wojska na misję ONZ przy granicy izraelsko-syryjskiej - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Polska przoduje w... samobójstwach dzieci | 24-09-2018 19:30:00

    INFO: Polska jest po Niemczech drugim państwem pod względem zakończonych zgonem prób samobójczych dzieci w wieku 10-19 lat - donosi rp.pl.

  • Kaczyński: "Ojkofobia" sędziów to jedna z przyczyn reformy sądownictwa | 24-09-2018 17:30:00

    OPINIA: Nienawiść części sędziów do Polski jest jedną z przyczyn reformy wymiaru sprawiedliwości - powiedział podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości w Olsztynie prezes partii Jarosław Kaczyński.

  • CBA kupiło platformę podsłuchową Pegasus? | 24-09-2018 15:30:00

    INFO: Wiele wskazuje na to, że to Centralne Biuro Antykorupcyjne jest użytkownikiem bardzo skutecznego systemu podsłuchowego pozwalającego przejąć kontrolę nad prawie dowolnym smartfonem - pisze portal zaufanatrzeciastrona.pl.

  • Polska importuje rosyjski węgiel na potęgę | 24-09-2018 13:15:00

    INFO: Rząd, który walczy o uniezależnienie Polski od dostaw rosyjskiego gazu, na potęgę importuje rosyjski węgiel - wynika z materiałów ujawnionych przez WCz. Krzysztofa Brejzę z PO.

  • Policjanci wyjdą na ulice, by protestować | 24-09-2018 11:00:00

    FUTURO: 2 października policjanci mają wyjść na ulice. Ale nie po to, by je patrolować, tylko żeby protestować - pisze forsal.pl.

  • Nie mają jak spłacać kredytu, idą sądzić się ze Skarbem Państwa | 24-09-2018 06:45:00

    FUTURO: Najpóźniej wiosną przyszłego roku frankowicze planują złożyć pozew zbiorowy przeciwko Skarbowi Państwa - informuje dziennik.pl.

  • Podatku bykowego jednak nie będzie? | 23-09-2018 20:45:00

    INFO: Jak donosi gazetaprawna.pl w Ministerstwie Finansów nie są prowadzone prace legislacyjne zmierzające do wprowadzenia podatku od osób nieposiadających potomstwa.

  • Podpisy zmarłych na listach partii Morawieckiego | 23-09-2018 17:30:00