Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-03-2018 17:30:00

Komornik w Instytucie Lecha Wałęsy

INFO: Warszawski Instytut Lecha Wałęsy może wkrótce przestać istnieć - podaje portal polsatnews.pl.

 

Instytut tonie w długach, które wynoszą w sumie ok. 1,7 mln zł. Sytuacja jest tak fatalna, że samorząd wojewódzki wysłał do kancelarii komorniczej wniosek egzekucyjny. P. Lech Wałęsa i Rada Nadzorcza Instytutu mają dyskutować o tym, czy należy zlikwidować Instytut oraz czy jest jeszcze szansa, by go uratować - podaje portal.

 

Źródło: polsatnews.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Mam wątpliwosci prosze o pomoc!

    Mlody i prosty ze mnie czlowiek-nie wszystko wiem a raczej wiecej nie wiem niz wiem...Temu zwracam sie do was z prosba o pomoc w wyjasnieniu kilku kwestii ktore ujmne w ppytaniach za wszelkie...
  • Datki dla bezdomnych

    Dziś jadę w tramwaju i myślę że fajna reklama. Widzę pomięty banknot 20 zł więc podchodzę i czytam. W skrócie pisało na tym plakacie że lepiej wpłacić a specjalne konto niż dawać kasę bezdomnym......
  • Pytanie o własny dom

    Witam Chciałbym zapytać co zrobić w państwie polskim aby mieszkania były tańsze? Czy system nieruchomości w Polsce jest sprywatyzowany? Nie wiem, bo jak narazie mieszkania są bardzo...
  • kapitalizm a niewolnictwo

    Mamy dwa państwa kapitalistyczne, w państwie "N" funkcjonuje niewolnictwo, w państwie "W" panuje całkowita wolność osobista. Niewolnik ucieka z państwa "N" do państwa "W". Jego właściciel...
  • Przekręty PO o których media milczą

    tekst z http://www.wykop.pl/ramka/556823/przekrety-i-walki-rzadu-po-o-ktorych-milcza-media/ Media w kraju wybitnie maskują przekręty obecnego rządu nagłaśniając same sukcesy, a urzędasy robią...
  • Wprowadzenie racjonalnego systemu

    To nie, arbitralnie, najstarsi, najlepiej wykształceni, najbogatsi, najczęściej występujący w mediach, najaktywniejsi, najreligijniejsi, najwyżsi rangą hierarchowie kościołów, najgłośniej...

Poczytaj również

  • Polacy boją się brexitu | 11-12-2018 06:45:00

    INFO: Polacy są zorientowani, że Wielka Brytania opuszcza UE, ale nie zawsze wiedzą, co o tym myśleć - wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej".

  • Samorząd torpeduje inwestycje na Mierzei | 10-12-2018 21:45:00

    INFO: Samorząd woj. pomorskiego jest przeciwny budowie kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną - informuje wGospodarce.pl.

  • Tajemnicze spotkanie Morawieckiego i Solorza | 10-12-2018 19:30:00

    INFO: Mecenas Roman Giertych, pełnomocnik biznesmana Leszka Czarneckiego, zapowiedział złożenie wniosku o przesłuchanie premiera Mateusza Morawieckiego w śledztwie dot. KNF - donosi onet.pl.

  • Partia Teraz! przedstawiła swoje postulaty | 10-12-2018 17:30:00

    INFO: Partia WCz. Ryszarda Petru - Teraz! - przedstawiła swoje główne postulaty - podaje stooq.pl.

  • Prezydent Przemyśla z mniejszą pensją | 10-12-2018 15:30:00

    INFO: Nowy prezydent Przemyśla, p. Wojciech Bakun, były poseł Kukiz’15, będzie rządził miastem, zarabiając mniej niż poprzednik - podaje onet.pl.

  • Przedsiębiorcy alarmowali rząd PO-PSL ws. kradzieży VAT | 10-12-2018 13:15:00

    INFO: Resort finansów i inne ministerstwa, a także premierzy Donald Tusk i Ewa Kopacz otrzymywali w latach 2008-2015 ostrzeżenia ze strony organizacji branżowych zaniepokojonych zagrożeniem, a później faktycznym wyłudzaniem VAT; mimo to władze nie widziały potrzeby wprowadzania postulowanych przez przedsiębiorców zmian - podaje portal tvp.info.

  • Jakubiak nie godzi się na wrogi stosunek do UE | 10-12-2018 11:00:00

    OPINIA: WCz. Marek Jakubiak skrytykował Ruch Narodowy za jego wrogi stosunek do Unii Europejskiej - podaje prawicowyinternet.pl.

  • Emerytury jednak bez podatku? | 10-12-2018 06:45:00

    FUTURO: Jest szansa na emeryturę bez podatku. PiS nie odrzuciło obywatelskiego projektu ustawy w tej sprawie - podaje money.pl.

  • Polacy chcą złagodzenia ustawy aborcyjnej | 09-12-2018 20:45:00

    INFO: 48% respondentów uważa, że ustawa antyaborcyjna powinna zostać złagodzona - wynika z w sondażu SW Research przeprowadzonego dla serwisu rp.pl.

  • Endecja sprzeciwia się liberalno-lewicowej UE | 09-12-2018 17:30:00

    INFO: Zarząd Główny Stowarzyszenia Endecja z zadowoleniem i nadzieją przyjmuje wszelkie polityczne inicjatywy, które realizują politykę suwerennego państwa polskiego i realne interesy naszego Narodu - czytamy w komunikacie Endecji.

  • Będą wyższe stawki opłaty paliwowej | 09-12-2018 14:15:00

    FUTURO: W przyszłym roku wzrosną stawki opłaty paliwowej - informuje portal podatki.biz.

  • Samorządy odczują jednak wzrost cen energii | 09-12-2018 11:00:00

    INFO: Mimo uspokajających sygnałów ze strony Ministerstwa Energii wzrost cen energii elektrycznej mocno uderzy w samorządy - ocenia "Rzeczpospolita".

  • Szokujące wyliczenia dotyczące dopłat do górnictwa | 09-12-2018 06:45:00

    INFO: W latach 1990-2016 dopłaciliśmy do górnictwa nawet 230 mld zł, czyli 8,5 mld zł rocznie - informuje fakt.pl.

  • "Polacy nie mogą być zmuszeni do głosowania na dwie partie lizbońskie" | 08-12-2018 20:45:00

    OPINIA: W Polsce potrzebna jest prawica konserwatywna - stwierdził CEP Marek Jurek.

  • Resort finansów skonsultuje przyjęte ustawy | 08-12-2018 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Finansów chce konsultować przyjęte już ustawy. Następnie zostaną one objaśnione podatnikom - informuje "Rzeczpospolita".