Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-05-2017 13:15:00

Komentarz księdza ws. Żuk rozwścieczył lewaków

INFO: Komentarz ks. Henryka Zielińskiego do sprawy śp. Magdaleny Żuk doprowadził do szewskiej pasji liberałów i lewaków - podaje telewizjarepublika.pl.

 

A co takiego powiedział ksiądz?

- Nie osądzając tej kobiety... Naprawdę... Znam też trochę kraje arabskie, znam kraje muzułmańskie... Kochane panie, jeżeli nas oglądacie, wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego to jest proszenie się o nieszczęście. Ja nie osądzam tej kobiety, ale naprawdę - to jest proszenie się o nieszczęście - powiedział ks. Zieliński.

 

Zobacz także: Magda padła ofiarą mafii i służb?

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 16-05-2017 03:17:19 | odpowiedz
    Emma-rasistka

    Emma – rasistka z Rotherham...
    Rasistka? Skąd ja o tym wiem?
    To całkiem proste. Wiem to stąd,
    Że ta rasistka czyni błąd.

    Gdy lat trzynaście miała już,
    Przeżyła gwałt. A sprawcy? Coż...
    Przeżyli też!... Rasistka ta
    Ich narodowość dobrze zna.

    Że Arabami wszyscy są,
    Chciałaby mówić – oto zło!
    Socjalni oraz Scotland Yard
    Ją pouczali, to nie żart:

    Kim sprawcy byli, milczeć ma!
    A Emma, ta rasistka zła,
    Gdy już trzynaście przeszło lat
    Od jej trzynastki ...czyni gwałt!

    Politporawność gwałci dziś!!!
    Ach Emmo, posłuchałabyś,
    Pouczeń, które Scotland Yard...
    *
    Trzymaj się, Emmo. Wiersz to żart.

  • Czy jesteś za prywatyzacją ?

    a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.

Poczytaj również

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.

  • "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej | 15-10-2018 17:30:00

    INFO: Skonstruowany przez money.pl "PiS Index" radzi sobie coraz gorzej na giełdzie.

  • MinFin zagubił się we własnych przepisach | 15-10-2018 15:30:00

    INFO: Resort finansów nie panuje nad biegunką legislacyjną - alarmuje dziennik.pl.

  • Rząd kupił lotnisko w Radomiu | 15-10-2018 13:15:00

    INFO: Za 12,7 mln zł Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze kupiło będące w rękach samorządu lotnisko w Radomiu - donosi wgospodarce.pl.

  • Wolność popiera kandydata... PiS | 15-10-2018 11:00:00

    INFO: Partia Wolność udzieliła poparcia p. Marcinowi Horale, kandydatowi Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdyni.

  • Rząd "uratuje" Wieliczkę za... 1 mld zł | 15-10-2018 06:45:00

    INFO: Rząd "uratuje" zabytkową Kopalnię Soli w Wieliczce - informuje stooq.pl.

  • Absurdalne wydatki na niepracujących | 14-10-2018 20:45:00

    INFO: WCz. Marek Jakubiak z Kukiz`15 poinformował, że Warszawa wydaje duże pieniądze na obiboków - podaje tvp.info.

  • Rząd uruchomi program Prąd+? | 14-10-2018 17:30:00

    INFO: Ministerstwo Energii chce uruchomić program dopłat do rachunków za prąd - podaje bankier.pl.

  • Tygodnik "Nie" bliski upadku | 14-10-2018 14:15:00

    INFO: P. Jerzy Urban, redaktor naczelny tygodnika "Nie", przyznał, że jego gazeta może upaść - podaje dorzeczy.pl.

  • Przemoc na Marszu Równości w Lublinie | 14-10-2018 11:00:00

    INFO: Do dużej rozróby doszło podczas Marszu Równości w Lublinie - donosi wprost.pl.

  • Niebezpieczny program nauczania w Słupsku | 14-10-2018 06:45:00

    INFO: Zdaniem prawników Ordo Iuris, Rada Miasta w Słupsku, wprowadzając edukację seksualną, przekroczyła swoje kompetencje.