Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-05-2017 13:15:00

Komentarz księdza ws. Żuk rozwścieczył lewaków

INFO: Komentarz ks. Henryka Zielińskiego do sprawy śp. Magdaleny Żuk doprowadził do szewskiej pasji liberałów i lewaków - podaje telewizjarepublika.pl.

 

A co takiego powiedział ksiądz?

- Nie osądzając tej kobiety... Naprawdę... Znam też trochę kraje arabskie, znam kraje muzułmańskie... Kochane panie, jeżeli nas oglądacie, wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego to jest proszenie się o nieszczęście. Ja nie osądzam tej kobiety, ale naprawdę - to jest proszenie się o nieszczęście - powiedział ks. Zieliński.

 

Zobacz także: Magda padła ofiarą mafii i służb?

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 16-05-2017 03:17:19 | odpowiedz
    Emma-rasistka

    Emma – rasistka z Rotherham...
    Rasistka? Skąd ja o tym wiem?
    To całkiem proste. Wiem to stąd,
    Że ta rasistka czyni błąd.

    Gdy lat trzynaście miała już,
    Przeżyła gwałt. A sprawcy? Coż...
    Przeżyli też!... Rasistka ta
    Ich narodowość dobrze zna.

    Że Arabami wszyscy są,
    Chciałaby mówić – oto zło!
    Socjalni oraz Scotland Yard
    Ją pouczali, to nie żart:

    Kim sprawcy byli, milczeć ma!
    A Emma, ta rasistka zła,
    Gdy już trzynaście przeszło lat
    Od jej trzynastki ...czyni gwałt!

    Politporawność gwałci dziś!!!
    Ach Emmo, posłuchałabyś,
    Pouczeń, które Scotland Yard...
    *
    Trzymaj się, Emmo. Wiersz to żart.

  • Czy jesteś za prywatyzacją ?

    a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.

Poczytaj również

  • MSWiA sprawdzi poglądy policyjnego wykładowcy | 26-05-2018 20:45:00

    INFO: Biuro Nadzoru Wewnętrznego MSWiA sprawdzi jednego z wykładowców Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

  • Władze Torunia nie chcą licznika długu | 26-05-2018 17:30:00

    INFO: Młodzieżówka Nowoczesnej z Torunia złożyła wniosek o zainstalowanie licznika długu miasta. Władze odmówiły!

  • Rządzący tracą zaufanie Polaków | 26-05-2018 14:15:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że rządzący Polską traca zaufanie Polaków - podaje portal aktualnosci24.com.

  • Przez przepisy brakuje rąk do pracy | 26-05-2018 11:00:00

    INFO: Brakuje rąk do pracy przy zbiorach truskawek, dlatego Związek Sadowników RP zwrócił się do ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela z prośbą o pilne opracowanie wzoru umowy o pomocy przy zbiorach - podaje wp.pl.

  • Rolnicy chcą więcej od UE | 26-05-2018 06:45:00

    INFO: W Warszawie odbył się kolejny protest rolników - donosi nczas.com.

  • Korwin szerzej o aferze wenerycznej w Wolności | 25-05-2018 21:45:00

    INFO: P. Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z portalem wp.pl ujawnił więcej szczegóły sprawy partyjnego działacza, który miał zarażać kobiety kiłą.

  • Coraz mniejszy antysemityzm wśród Polaków | 25-05-2018 19:30:00

    INFO: Portal niezalezna.pl donosi, że maleje liczba postępowań karnych związanych z antysemityzmem.

  • Dziennikarze obnażyli słabość państwa | 25-05-2018 17:30:00

    INFO: Prowokacja dziennikarzy portalu energetyka24.com pokazuje słabość polskiego państwa i jego nieskuteczność wobec mechanizmów wojny informacyjnej.

  • Lawinowy wzrost postępowań karnych skarbowych | 25-05-2018 15:30:00

    INFO: Nawet 100 tys. postępowań karnych skarbowych może zostać wszczętych tym roku wobec przedsiębiorców i menedżerów - donosi money.pl.

  • Żydzi chcą wstrzymania kanonizacji prymasa Polski | 25-05-2018 13:15:00

    INFO: Komitet Żydów Amerykańskich poinformował, że w piśmie do Watykanu wyraził głębokie zaniepokojenie w związku z ogłoszeniem przez papieża uznania heroiczności cnót kardynała Augusta Hlonda, prymasa Polski w latach 1926-1948 - podaje dziennik.pl.

  • Wszechpolacy spisani za... koszulki | 25-05-2018 11:00:00

    INFO: Działacze Młodzieży Wszechpolskiej spisani przez policjantów za… patriotyczne koszulki - donosi serwis medianarodowe.com.

  • W Warszawie zamalowano Baumana | 25-05-2018 06:45:00

    INFO: Pięć dni po odsłonięciu murala z Zygmuntem Baumanem na Dworcu Gdańskim w Warszawie, nieznani sprawcy zdewastowali dzieło, wypisując na nim słowo „morderca” - podaje wprost.pl.

  • Rząd policzył, ile pieniędzy dostają protestujący niepełnosprawni | 24-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd policzył, że osoba niepełnosprawna od urodzenia lub której niepełnosprawność powstała w dzieciństwie, a takie osoby protestują w Sejmie, wraz z opiekunem otrzymują miesięczne wsparcie w wysokości co najmniej 3 tys. zł - podaje tvp.info.

  • Rząd wzmoże kontrole aptek | 24-05-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Sprawiedliwości chce skuteczniej walczyć z nielegalnym wywozem leków z Polski, dlatego zamierza wprowadzić "kontrole sprawdzające" - donosi Interia.

  • Znaczny spadek sprzedaży w kwietniu! | 24-05-2018 17:30:00

    INFO: W kwietniu wyraźnie spadła sprzedaż w sklepach, co mocno zaskoczyło ekonomistów - podaje money.pl.