Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-05-2017 13:15:00

Komentarz księdza ws. Żuk rozwścieczył lewaków

INFO: Komentarz ks. Henryka Zielińskiego do sprawy śp. Magdaleny Żuk doprowadził do szewskiej pasji liberałów i lewaków - podaje telewizjarepublika.pl.

 

A co takiego powiedział ksiądz?

- Nie osądzając tej kobiety... Naprawdę... Znam też trochę kraje arabskie, znam kraje muzułmańskie... Kochane panie, jeżeli nas oglądacie, wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego to jest proszenie się o nieszczęście. Ja nie osądzam tej kobiety, ale naprawdę - to jest proszenie się o nieszczęście - powiedział ks. Zieliński.

 

Zobacz także: Magda padła ofiarą mafii i służb?

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 16-05-2017 03:17:19 | odpowiedz
    Emma-rasistka

    Emma – rasistka z Rotherham...
    Rasistka? Skąd ja o tym wiem?
    To całkiem proste. Wiem to stąd,
    Że ta rasistka czyni błąd.

    Gdy lat trzynaście miała już,
    Przeżyła gwałt. A sprawcy? Coż...
    Przeżyli też!... Rasistka ta
    Ich narodowość dobrze zna.

    Że Arabami wszyscy są,
    Chciałaby mówić – oto zło!
    Socjalni oraz Scotland Yard
    Ją pouczali, to nie żart:

    Kim sprawcy byli, milczeć ma!
    A Emma, ta rasistka zła,
    Gdy już trzynaście przeszło lat
    Od jej trzynastki ...czyni gwałt!

    Politporawność gwałci dziś!!!
    Ach Emmo, posłuchałabyś,
    Pouczeń, które Scotland Yard...
    *
    Trzymaj się, Emmo. Wiersz to żart.

  • Czy jesteś za prywatyzacją ?

    a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.

Poczytaj również

  • W Nowym Sączu zakażą reklam! | 29-06-2017 11:00:00

    INFO: Radni Nowego Sącza przyjęli uchwałę krajobrazową, która ma uporządkować chaos reklamowy - donosi onet.pl.

  • W Polsce kwitnie handel dziećmi! | 29-06-2017 06:45:00

    INFO: Z rozmowy posła Piotra Liroya Marca z p. Pawłem Bednarzem z Fundacji Dobrego Pasterza wynika, że w Polsce kwitnie proceder handlu dziećmi, w którym uczestniczą osoby na wysokich stanowiskach - donosi pikio.pl.

  • Firmy farmaceutyczne zaczynają spowiadać się z wydatków na lekarzy | 28-06-2017 21:45:00

    INFO: Firmy farmaceutyczne zaczęły publikować dane o tym, którym lekarzom płaciły za prowadzenie wykładów, wyjazdy czy szkolenia - podaje money.pl.

  • Prezydent Gdańska stanie przed sądem | 28-06-2017 19:30:00

    INFO: Portal dziennik.pl informuje, że decyzją sądu w Gdańsku nie będzie umorzenia sprawy dotyczącej oświadczeń majątkowych prezydenta Pawła Adamowicza.

  • Prezes SN oburzona majtkami i biustonoszem | 28-06-2017 17:30:00

    INFO: Jak podaje RMF FM, p. Małgorzata Gersdorf, pierwsza prezes Sądu Najwyższego w swoim wystąpieniu przed komisją praw człowieka w Senacie odniosła się do protestów osób, które rozbiły miasteczko pod gmachem sądu.

  • Trybunał Konstytucyjny jest już zbędny? | 28-06-2017 15:30:00

    INFO: Autorytet Trybunału Konstytucyjnego jest dziś minimalny. Radykalnie zmniejszyła się liczba pytań prawnych kierowanych przez sądy do TK - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd chce wprowadzić emeryturę małżeńską | 28-06-2017 13:15:00

    FUTURO: Rząd planuje wprowadzić możliwość przejścia na emeryturę małżeńską - podaje gazetaprawna.pl.

  • Przez UE w Wałbrzychu podwyższą ceny biletów! | 28-06-2017 11:00:00

    FUTURO: Radni miasta Wałbrzych podejmą decyzję o podniesieniu cen biletów komunikacji miejskiej - podaje sewis naszemiasto.pl.

  • Miliony na studium dotyczące metra w Krakowie! | 28-06-2017 06:45:00

    INFO: Kraków dostanie 1,375 mln euro dofinansowania od unijnych podatników na opracowanie, które odpowie na pytanie, jak i gdzie należałoby w mieście budować pierwszą linię metra - podaje bankier.pl.

  • Wygasa efekt 500+? | 27-06-2017 21:45:00

    INFO: Jak informuje portal forsal.pl, w kwietniu urodziło się 30 tys. dzieci. To o 600 mniej niż rok wcześniej.

  • Resort zdrowia zlecił węgierskiemu analitykowi inwigilację polskich pielęgniarek | 27-06-2017 19:30:00

    INFO: Analizę powiązań, publikowanych postów oraz zamkniętych grup pielęgniarek zlecił węgierskiemu analitykowi resort zdrowia w czasie ubiegłorocznego protestu sióstr - informuje tygodnik "Wprost".

  • Saryusz-Wolski: Uzasadniona jest polityka nieprzyjmowania imigrantów z południa | 27-06-2017 17:30:00

    OPINIA: CEP Jacek Saryusz-Wolski wypowiedział się na temat nacisków na nasz kraj ze strony Unii Europejskiej w sprawie tzw. uchodźców - donosi telewizjarepublika.pl.

  • Syn Wałęsy ukarany za kradzież świeczek | 27-06-2017 15:30:00

    INFO: P. Sławomir Wałęsa, syn byłego prezydenta, został ukarany grzywną za kradzież dwóch świeczek zapachowych w jednym z toruńskich dyskontów - donosi fakt.pl.

  • Rząd nie wprowadzi nowych podatków sektorowych | 27-06-2017 13:15:00

    INFO: Nie będzie nowych podatków sektorowych, a działającego podatku bankowego nie będziemy zaostrzać - podaje „Dziennik Gazeta Prawna” za Ministerstwem Finansów.

  • Ziobro i sędziowie wstrząśnięci oszustwem sędzi | 27-06-2017 11:00:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, a także społeczność sędziowska są wstrząśnięci zachowaniem sędzi szczecińskiego sądu okręgowego, która została przyłapana w ubiegłym tygodniu w jednym z hipermarketów na oszustwie - donosi tvp.info.