Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

15-05-2017 13:15:00

Komentarz księdza ws. Żuk rozwścieczył lewaków

INFO: Komentarz ks. Henryka Zielińskiego do sprawy śp. Magdaleny Żuk doprowadził do szewskiej pasji liberałów i lewaków - podaje telewizjarepublika.pl.

 

A co takiego powiedział ksiądz?

- Nie osądzając tej kobiety... Naprawdę... Znam też trochę kraje arabskie, znam kraje muzułmańskie... Kochane panie, jeżeli nas oglądacie, wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego to jest proszenie się o nieszczęście. Ja nie osądzam tej kobiety, ale naprawdę - to jest proszenie się o nieszczęście - powiedział ks. Zieliński.

 

Zobacz także: Magda padła ofiarą mafii i służb?

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 16-05-2017 03:17:19 | odpowiedz
    Emma-rasistka

    Emma – rasistka z Rotherham...
    Rasistka? Skąd ja o tym wiem?
    To całkiem proste. Wiem to stąd,
    Że ta rasistka czyni błąd.

    Gdy lat trzynaście miała już,
    Przeżyła gwałt. A sprawcy? Coż...
    Przeżyli też!... Rasistka ta
    Ich narodowość dobrze zna.

    Że Arabami wszyscy są,
    Chciałaby mówić – oto zło!
    Socjalni oraz Scotland Yard
    Ją pouczali, to nie żart:

    Kim sprawcy byli, milczeć ma!
    A Emma, ta rasistka zła,
    Gdy już trzynaście przeszło lat
    Od jej trzynastki ...czyni gwałt!

    Politporawność gwałci dziś!!!
    Ach Emmo, posłuchałabyś,
    Pouczeń, które Scotland Yard...
    *
    Trzymaj się, Emmo. Wiersz to żart.

  • Czy jesteś za prywatyzacją ?

    a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.

Poczytaj również

  • W lipcu Kaczyński premierem? | 22-05-2017 21:45:00

    FUTURO: WCz. Tomasz Rzymkowski z Kukiz'15 podzielił się z Superstacją informacjami, które usłyszał w kuluarach od kolegów - posłów PiS-u - donosi dorzeczy.pl.

  • Polskie Radio nie toleruje kazirodztwa | 22-05-2017 19:30:00

    INFO: Polskie Radio wyrzuciło z pracy red. Filipa Memchesa za przeprowadzenie rozmowy z prof. Janem Hartmanem, lewicowym filozofem - donosi wirtualnemedia.pl.

  • Prezes Kaczyński o palących kwestiach | 22-05-2017 17:30:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS w wywiadzie dla TVP odniósł się do palących kwestii ostatnich tygodni, tj. zmian w wymiarze sprawiedliwości, kwestii uchodźców oraz postawy p. Donalda Tuska wobec Polski - podaje wPolityce.pl.

  • Jeden przelew do ZUS zamiast czterech | 22-05-2017 15:30:00

    INFO: JE Andrzej Duda podpisał ustawy, które ograniczą przelewy do ZUS - podaje wprost.pl.

  • Kuratorium sprawdza szkołę, która usunęła transseksualistę | 22-05-2017 13:15:00

    INFO: Portal wp.pl donosi, że Kuratorium Oświaty w Katowicach przeprowadziło kontrolę w Technikum w Rybniku, które usunęło z listy uczniów transseksualnego ucznia.

  • Jesteśmy skazani na biurokrację? | 22-05-2017 11:00:00

    OPINIA: Zdaniem prof. Witolda Modzelewskiego, eksperta podatkowego, biegunka legislacyjna, która trapi Polskę nie jest niczym nadzwyczajnym na tle UE.

  • Związek Ukraińców doniósł na Cejrowskiego | 22-05-2017 06:45:00

    INFO: Związek Ukraińców w Polsce złożył doniesienia do prokuratury na pp. Wojciecha Cejrowskiego, znanego podróżnika i dzienikarza Andrzeja Rudnika - podaje polskaniepodlegla.pl.

  • Setki tysięcy złotych dla siostry radnego | 21-05-2017 20:45:00

    INFO: Ujawniono kolejne dokumenty związane z Bytomskim Przedsiębiorstwem Komunalnym. Tym razem dotyczą umów zawieranych z siostrą byłego radnego z Miechowic, a obecnego prezesa klubu piłkarskiego i spółki powołanej do budowy miejskiego kompleksu sportowego - pisze serwis bytomski.pl.

  • "SE" o tajnej instrukcji dla uczestników Kongresu Prawników Polskich | 21-05-2017 17:30:00

    INFO: Sędziowie i adwokaci podczas Kongresu Prawników Polskich w Katowicach mieli nie poruszać tematów związanych z wynagrodzeniami sędziów, a także nie używać słów w rodzaju: "kasta" - podał "Super Express".

  • Cejrowski do Niemców: Oddajcie to, co ukradliście | 21-05-2017 14:15:00

    INFO: Najpierw proszę oddać to, co państwo ukradli. Potem możemy mówić o nowym otwarciu - powiedział p. Wojciech Cejrowski do niemieckiego dziennikarza na targach książki w Warszawie.

  • Lewicowy fanatyk Lis uderza w Jakiego | 21-05-2017 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Lis, czołowa postać lewicowego dziennikarstwa, skrytykował p. Patryka Jakiego, wiceministra sprawiedliwości, za słowa o walce z islamizacją Polski.

  • MSWiA prostuje kłamstwa PO ws. imigrantów | 21-05-2017 06:45:00

    INFO: Nie jest prawdą twierdzenie posłów PO, w tym byłej premier Ewy Kopacz, że rząd koalicji PO-PSL wypracował mechanizm pozwalający przyjąć do Polski wyłącznie kobiety i dzieci - informuje MSWiA.

  • Zakaz handlu w niedziele nie wejdzie w życie w 2017 | 20-05-2017 20:45:00

    INFO: Zdaniem JE Elżbiety Rafalskiej, minister rodziny, pracy i polityki społecznej z PiS, ustawa ograniczająca handel w niedziele nie wejdzie w życie w tym roku - informuje bankier.pl.

  • Cała Via Carpatia w Polsce do 2025 r. | 20-05-2017 17:30:00

    FUTURO: Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa poinformowało, że cała trasa Via Carpatia długości niemal 600 km, przebiegająca przez wschodnią Polskę z południa na północ, ma być gotowa do 2025 r. - podaje forsal.pl.

  • Będzie zakaz reklamy piwa? | 20-05-2017 14:15:00