Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

18-07-2018 19:30:00

Kolejny nieudany pomnik Kaczyńskiego

INFO: Popiersia i pomniki śp. Lecha Kaczyńskiego nie zachwycają. Niedawno odsłonięty pomnik w Krasniku również nie jest oceniany pozytywnie - podaje interia.pl.

 

"Artystyczna klapa", "kicz" - tak oceniany jest pomnik Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Dzieło rzeźbiarza Andrzeja Krawczyka nie zostało dobrze przyjęte w prasie.

- Wyrzeźbiony Kaczyński mało przypomina tragicznie zmarłego prezydenta. Proporcje sylwetki byłego prezydenta są mocno zaburzone - pisze portal fakt.pl.

- Gdyby nie podpis, trudno byłoby zgadnąć, że to śp. Lech Kaczyński - pisze z kolei na łamach "Rzeczpospolitej" p. Michał Szułdrzyński. - Najbardziej zagorzali przeciwnicy Lecha Kaczyńskiego nie ośmieszali go tak boleśnie jak ci, którzy go teraz masowo upamiętniają, stawiając w całym kraju istne artystyczne potworki - konkluduje publicysta.

Portal przypomina poprzednie nieudane pomniki byłego prezydenta m.in. w Siedlcach, Mińsku Mazowieckim, na dziedzińcu warszawskiego ratusza czy w Tbilisi.

 

Źródło: interia.pl

Opracował: GK


 

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


 • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

  Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
 • Kolejny wyczyn kurdupla " pREZYDENTA" by Polska stała się pośmiewiskiem świata .

  Oto fragment dzisiejszego tekst informacyjnego: "prezydent" ogłosił trzydniową żałobę narodową. Prezydent Lech Kaczyński postanowił o ogłoszeniu trzydniowej żałoby narodowej, począwszy od...
 • po co komu precedens Kosowa?

  Stanisław Michalkiewicz, "Puszka pandory otwarta", Komentarz, tygodnik „Goniec” (Toronto), 2008-08-31 Jeśli zaś chodzi o prawdopodobne intencje, które przy uznaniu niepodległości Kosowa mogły...
 • Dość gadania! Zróbmy coś!

  Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
 • Aborcja

  znalazłem ciekawą osobę. Podaje link do artykułu o niej: http://interia360.pl/on-i-ona/artykul/urodzona-w-trakcie-aborcji,21296

Poczytaj również