Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-12-2016 21:45:00

Kolejne miliardy pójdą na walkę z bezrobociem

FUTURO: W 2017 r. rząd wyda na walkę z bezrobociem wiele miliardów złotych - podaje pb.pl.

 

Mimo że sytuacja na rynku pracy jest dobra, a bezrobocie najniższe od lat, bo miliony Polaków wyjechały za granicę, rząd nie zamierza przykręcić kurka z pieniędzmi na tzw. walkę z bezrobociem. W przyszłorocznym Funduszu Pracy znajdzie się ponad 12 mld zł - największe wsparcie dostaną długotrwale bezrobotni.

- W tym roku przeznaczymy ponad 7 mld zł na finansowanie zadań urzędów pracy i ochotniczych hufców pracy. W przyszłorocznym budżecie na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu będzie o 400 mln zł więcej - zapowiada p. Stanisław Szwed, wiceminister pracy.

 

Źródło: pb.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 21-12-2016 23:59:26 | odpowiedz
    nawet ten kretyn morawiecki mówi że potrzebujemy jakieś 5 milionów nowych pracowników... mimo to pchają kasę na nierobów.
  • 22-12-2016 00:42:14 | odpowiedz
    Nie wiedziałem, że OHaPy jeszcze istnieją. Jakaż niesamowita ciągłość...
  • 22-12-2016 00:48:33 | odpowiedz
    "650 mln zł, rozdysponowane w ramach dotacji na start biznesu, umożliwiło stworzenie ponad 33 tys. miejsc pracy."
    Które ZUS i US zajebią w ciągu roku/dwóch, i tak się kręci :D
    • 22-12-2016 05:10:33 | odpowiedz
      trafnie i finezyjnie - "... ZUS i US zajebią..."

      Te wieśniaki nie potrafią wyjąć łyżeczki ze szklanki z urzędniczą herbatą a co dopiero pobierać tak podatki by i kasa była i podatnik rozwijał biznes .



  • Chcą podnieść VAT!

    Na tej stroni piszą o możliwej podwyżce VAT: http://podatki.onet.pl/1983056,1,0,wiadomosci.html Nie dajmy się i piszmy jak najwięcej, że UPR nie będzie prabować obywateli.
  • I zobaczyliśmy Polskę piękną

    Szanowni Panstwo, co sądziecie o planie PO na rok 2030 i roztaczaniu świetlanej przyszłości przed Polakami w tej perspektywie? Wspaniałe, prawda? Czy jesteście napełnieni optymizmem?
  • MÓJ List do JKM - myślicie że pomoże ???? Proszę o opinie

    Szanowny Panie Januszu ! NIGDY nie interesowałem się politykom, odkąd pamiętam był to dla mnie temat wręcz mityczny a zarazem brudny i zakłamany. Każdego polityka po latach obserwacji...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...
  • Wizja zdjednoczonej prawicy

    Problemem polskiej prawicy (nie mówię tutaj o PiS'ie, który jest prawicą jedynie obyczajową) jest brak liderów, którzy mogliby ją złączyć i zapewnić jej wejście do parlamentu. Na prawicy na...
  • PiSocjalizm wyleczy z POmunizmu

    Platforma Obywatelska na swojej stronie podaje tak: " Nowelizacja budżetu niezbędna Deficyt budżetowy wzrośnie w tym roku o 16 mld złotych. Konieczne są też oszczędności w poszczególnych...

Poczytaj również

  • "Dobry system na wyciąganie kasy unijnej" | 25-07-2017 15:30:00

    INFO: 370 mln zł wydane na Zintegrowany System Informacji o Nieruchomościach zostały zmarnowane - donosi money.pl.

  • Słomka liderem konstruktywnej opozycji! | 25-07-2017 13:15:00

    INFO: Opinia p. Adama Słomki, lidera Konfederacji Polski Niepodległej - NIEZŁOMNI, którą wygłosił w TVP, bije rekordy popularności i ukazuje polityka jako lidera konstruktywnej opozycji - donosi portal ngopole.pl.

  • ZUS chce nowego systemu informatycznego | 25-07-2017 11:00:00

    INFO: ZUS chce nowego Kompleksowego Systemu Informatycznego 2.0, który ma być projektem, jakiego polska informatyka jeszcze nie widziała - podaje money.pl.

  • Nieodpłatna pomoc prawna dla każdego? | 25-07-2017 06:45:00

    FUTURO: Kancelaria Prezydenta zapowiedziała projekt nowelizacji ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej - donosi tvp.info.

  • PO silnie oddziaływała na sądy | 24-07-2017 21:45:00

    INFO: WDost. Jan Rulewski, senator PO, ujawnił, że jego partia miała swoich ludzi w sądach - podaje tvp.info.

  • Takich ludzi nagradza "GW" | 24-07-2017 19:30:00

    INFO: "Gazeta Wyborcza" nagradzała sędziego, który skazywał opozycjonistów - donosi wPolityce.pl.

  • JKM: Nam chodzi o reformę sądownictwa | 24-07-2017 17:30:00

    OPINIA: – Nam nie chodzi bowiem o zastąpienie jednych sędziów drugimi, ale o reformę sądownictwa – powiedział europoseł Janusz Korwin-Mikke, komentując decyzję prezydenta Andrzeja Dudy, który zapowiedział weto ustaw o Sądzie Najwyższym i o KRS.

  • Schnepf obrzydliwie donosi na Polskę | 24-07-2017 15:30:00

    INFO: Jak podaje portal niezalezna.pl, p. Ryszard Schnepf, były ambasador RP w USA, rozsyła po Stanach Zjednoczonych list, w którym w obrzydliwy sposób oczernia polski rząd.

  • Prezydent zawetuje ustawy o sądownictwie! | 24-07-2017 13:15:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda ogłosił, że zawetuje ustawy o Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

  • Senat przegłosował nie tę ustawę o SN, co trzeba | 24-07-2017 11:00:00

    INFO: Do Senatu trafiła ustawa o Sądzie Najwyższym w innej wersji, niż ta, która została uchwalona przez Sejm - informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Z tego powodu, jak wskazują eksperci, akt jest niekonstytucyjny.

  • Profesorowie proszą Dudę o podpisanie ustawy | 24-07-2017 06:45:00

    INFO: Akademickie Kluby Obywatelskie zwracają się do Pana Prezydenta o pilne podpisanie ustaw reformujących polski wymiar sprawiedliwości - podaje telewizjarepublika.pl.

  • Szyszko chce deklaracji odpowiedzialności | 23-07-2017 20:45:00

    INFO: Resort środowiska chce deklaracji odpowiedzialności od przeciwników cięć w Puszczy Białowieskiej - podaje wprost.pl.

  • Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego przez PiS | 23-07-2017 17:30:00

    INFO: PiS padło ofiarą własnego pośpiechu. Drobna pomyłka zastopuje przejęcie Sądu Najwyższego - pisze wp.pl.

  • Protestowali przed sądami, bo tak im kazano | 23-07-2017 14:15:00

    INFO: Portal expresselblag.pl donosi, że w Elblągu tak jak w innych miastach odbyły się protesty przeciwko reformie sądownictwa. Świadek protestu ujawnił, jak wyglądało to w Elblągu.

  • Szydło przekazała 125 tys. zł znanemu aktorowi! | 23-07-2017 11:00:00

    INFO: JE Beata Szydło wsparła pieniędzmi podatników p. Krzysztofa Globisza, znanego aktora, który przeszedł udar mózgu - podaje wp.pl.