Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-12-2016 21:45:00

Kolejne miliardy pójdą na walkę z bezrobociem

FUTURO: W 2017 r. rząd wyda na walkę z bezrobociem wiele miliardów złotych - podaje pb.pl.

 

Mimo że sytuacja na rynku pracy jest dobra, a bezrobocie najniższe od lat, bo miliony Polaków wyjechały za granicę, rząd nie zamierza przykręcić kurka z pieniędzmi na tzw. walkę z bezrobociem. W przyszłorocznym Funduszu Pracy znajdzie się ponad 12 mld zł - największe wsparcie dostaną długotrwale bezrobotni.

- W tym roku przeznaczymy ponad 7 mld zł na finansowanie zadań urzędów pracy i ochotniczych hufców pracy. W przyszłorocznym budżecie na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu będzie o 400 mln zł więcej - zapowiada p. Stanisław Szwed, wiceminister pracy.

 

Źródło: pb.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 21-12-2016 23:59:26 | odpowiedz
    nawet ten kretyn morawiecki mówi że potrzebujemy jakieś 5 milionów nowych pracowników... mimo to pchają kasę na nierobów.
  • 22-12-2016 00:42:14 | odpowiedz
    Nie wiedziałem, że OHaPy jeszcze istnieją. Jakaż niesamowita ciągłość...
  • 22-12-2016 00:48:33 | odpowiedz
    "650 mln zł, rozdysponowane w ramach dotacji na start biznesu, umożliwiło stworzenie ponad 33 tys. miejsc pracy."
    Które ZUS i US zajebią w ciągu roku/dwóch, i tak się kręci :D
    • 22-12-2016 05:10:33 | odpowiedz
      trafnie i finezyjnie - "... ZUS i US zajebią..."

      Te wieśniaki nie potrafią wyjąć łyżeczki ze szklanki z urzędniczą herbatą a co dopiero pobierać tak podatki by i kasa była i podatnik rozwijał biznes .



  • Chcą podnieść VAT!

    Na tej stroni piszą o możliwej podwyżce VAT: http://podatki.onet.pl/1983056,1,0,wiadomosci.html Nie dajmy się i piszmy jak najwięcej, że UPR nie będzie prabować obywateli.
  • I zobaczyliśmy Polskę piękną

    Szanowni Panstwo, co sądziecie o planie PO na rok 2030 i roztaczaniu świetlanej przyszłości przed Polakami w tej perspektywie? Wspaniałe, prawda? Czy jesteście napełnieni optymizmem?
  • MÓJ List do JKM - myślicie że pomoże ???? Proszę o opinie

    Szanowny Panie Januszu ! NIGDY nie interesowałem się politykom, odkąd pamiętam był to dla mnie temat wręcz mityczny a zarazem brudny i zakłamany. Każdego polityka po latach obserwacji...
  • Islandia

    Mam do was pytanie. Dlaczego nie mowi się o tym co się działo w Islandii od około 4 lat? Tutaj mam cytat pewnego wywodu. Nie sprawdziłem jeszcze źródeł, ani czy to prawda. Dlatego proszę o...
  • Wizja zdjednoczonej prawicy

    Problemem polskiej prawicy (nie mówię tutaj o PiS'ie, który jest prawicą jedynie obyczajową) jest brak liderów, którzy mogliby ją złączyć i zapewnić jej wejście do parlamentu. Na prawicy na...
  • PiSocjalizm wyleczy z POmunizmu

    Platforma Obywatelska na swojej stronie podaje tak: " Nowelizacja budżetu niezbędna Deficyt budżetowy wzrośnie w tym roku o 16 mld złotych. Konieczne są też oszczędności w poszczególnych...

Poczytaj również

  • Kierowcom Ubera przybędzie obowiązków | 23-09-2017 14:15:00

    INFO: Na stronach Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym - informuje se.pl.

  • Będą kasować konta piratów | 23-09-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Krakowie zadecydował, że serwis Chomikuj.pl ma kasować nie tylko rozpowszechniane za jego pośrednictwem nielegalne kopie filmów, ale także konta użytkowników, którzy się tego dopuścili - informuje fakt.pl.

  • Władze Gdańska dbają o finanse dziennikarzy antypisowskich | 23-09-2017 06:45:00

    INFO: Władze Gdańska zorganizowały Gdański Tydzień Demokracji i dały w ten sposób zarobić dziennikarzom, takich mediów jak Onet czy "Newsweek" - podaje niezalezna.pl.

  • Kolejny absurd państwa opiekuńczego | 22-09-2017 21:45:00

    INFO: NIK przeprowadziła kontrolę szkół dla dorosłych. Z najnowszego raportu wynika, że poziom nauki w tych placówkach jest bardzo niski - tylko co piąty uczeń kończy naukę - informuje rmf24.pl.

  • Nie chcą wieżowców tylko drzewka | 22-09-2017 19:30:00

    INFO: Nadciąga nowa afera warszawska - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • MinFin ustaliło maksymalną stawkę opłaty uzdrowiskowej | 22-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Opłata uzdrowiskowa w 2018 r. będzie mogła wynosić maksymalnie 4,33 zł - podaje gazetaprawna.pl.

  • Gospodynie zaczęły się bać | 22-09-2017 15:30:00

    INFO: Po ostatnich kontrolach skarbówki koła gospodyń wiejskich zaczęły bać się wszelkich festynów, na których do tej pory wystawiały swoje domowe napitki - informuje polskatimes.pl.

  • Minister zdrowia o zmianie prawa aborcyjnego | 22-09-2017 13:15:00

    INFO: Rząd PiS sekunduje wszystkim inicjatywom zwiększającym prawo dzieci nienarodzonych do życia - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" JE Konstanty Radziwiłł, szef resortu zdrowia.

  • Wyborcy niezadowoleni z partii | 22-09-2017 11:00:00

    INFO: Aż 51% wyborców jest niezadowolonych z oferty partii politycznych - wynika z sondażu opublikowanego przez "Rzeczpospolitą".

  • Skarbówka zajęła konto HGW | 22-09-2017 06:45:00

    INFO: Urząd skarbowy zajął na prywatnym rachunku bankowym prezydent Warszawy p. Hanny Gronkiewicz-Waltz z PO ponad 12 tys. zł - donosi niezalezna.pl.

  • Minister energii: Polsce już nie grozi blackout | 21-09-2017 21:45:00

    INFO: Polsce nie grozi blackout, gdyż budowane są nowe bloki energetyczne, a jako pierwszy w styczniu przyszłego roku do sieci włączony zostanie blok w Elektrowni Kozienice - powiedział w Telewizji Republika JE Krzysztof Tchórzewski, minister energii z PiS.

  • Agora zastawiła swoją siedzibę | 21-09-2017 19:30:00

    INFO: Spółka Agora, wydawca "Gazety Wyborczej", poinformowała o ustanowieniu hipoteki na należącym do niej warszawskim biurowcu - podaje niezalezna.pl.

  • Duda grozi kolejnym wetem | 21-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Prezydent Andrzej Duda wysyła sygnały, że może zawetować projekt ustawy o Państwowej Służbie Ochrony, przygotowany przez MSWiA  - czytamy w "Fakcie".

  • "Porywacze" własnego dziecka przeszli do kontrataku | 21-09-2017 15:30:00

    INFO: Rodzice, którzy zabrali swoje niemowlę ze szpitala w Białogardzie, złożyli do prokuratury zawiadomienie dotyczące podejrzenia popełnienia przestępstwa przez lekarzy - podaje wprost.pl.

  • CBA zatrzymało burmistrza Koła | 21-09-2017 13:15:00

    INFO: Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało burmistrza Koła (woj. wielkopolskie) w śledztwie dotyczącym ustawiania przetargów na śmieciarki za 2,5 mld zł - informuje onet.pl.