Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-07-2017 19:30:00

KOD-owcy dopuszczają ofiary śmiertelne?

INFO: Jeden z protestujących KOD-owców stwierdził, że dopuszcza ofiary śmiertelne, byleby tylko obalić rządy PiS - donosi wPolityce.pl.

 

Jeden z przepytywanych KOD-owców zszokował swoimi odpowiedziami. Stwierdził mianowicie, że nie wyklucza użycia siły.

- Jeżeli ma być użyta siła, to mam nadzieję, że to byłaby lekka forma, jak powtórka z Majdanu - stwierdził.

Podkreślił, że ewentualne ofiary śmiertelne to konieczny efekt uboczny.

- Załóżmy, że wprowadzamy ustawy zwiększające bezpieczeństwo na drogach, ale są tak kontrowersyjne, że w zamieszkach ginie 50 osób. Ale na ich skutek w ciągu roku uratuje się 500 osób. To na plus czy minus? - zauważył KOD-owiec.

 

Źródło: wPolityce.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Monarchizm

    Sz.P. JKM jest monarchistą, przeciwnikiem d***kracji oraz ideologicznym konserwatystą. Jak zatem wytłumaczyć jego podziw dla "ojców założycieli" USA, którzy przecież otwarcie wystąpili przeciwko...
  • Służby specjalne

    No wiec chciałbym tu rozpatrzyć kwestię drazliwa - słuzb specjalnych. Propozycje ksztaltu struktury owych sluzb w Polsce i propozycje koneicznych reform. Uwaga - załozenie jest proste, sluzby...
  • O tym jak socjalizm zabija mojego ojca i innych chorych na raka

    Witam wszystkich! Chciałbym opisać sprawę o jakiej dowiedziałem się dziś rano. Jest to na prawdę wielki skandal! Da to panu JKM kolejny argument za likwidacją ministerstwa zdrowia. Byłoby super,...
  • Prawdziwe zagrożenia

    Udowodniono istnienie tajnego rządu Ziemi Ludzie nie wierzą, że krajami rządzą prezydenci, premierzy, przewodniczący i inne «widoczne» oficjalne osobistości. Podejrzewają, że rzeczywista władza...
  • Liberalizacja dostępu do broni po polsku...

    W ramach upowszechniania dostępu do broni media nasze kochane chcą zakazać noszenia...

Poczytaj również

  • Żabka uruchomi lawinę? | 26-04-2018 19:30:00

    INFO: Jak podaje portal money.pl, część sklepów sieci Żabka jest zarejestrowana również jako działalność pocztowa i kurierska, więc może być otwarta w niedzielę. Trik mogą zastosować inne sieci sklepów.

  • Państwo wybuduje... drewniane domy! | 26-04-2018 17:30:00

    INFO: Nowa państwowa spółka - Polskie Domy Drewniane - zajmie się budową i zarządzaniem ekologicznymi domami na wynajem i hotelami na niezalesionych terenach parków narodowych - podaje gazetaprawna.pl.

  • Ministrowie rozdają pieniądze nawet szoferom | 26-04-2018 15:30:00

    INFO: "Fakt" nie ustaje w tropieniu nagród w ministerstwach.

  • Chcą, by rząd walczył ze smrodem | 26-04-2018 13:15:00

    INFO: Mieszkańcy Siemianowic Śląskich oraz innych polskich miast piszą petycję do władz, by opracowały regulacje prawne, które pozwolą samorządom na skuteczną walkę z uciążliwościami zapachowymi.

  • Chcą przyznania Alfiemu polskiego obywatelstwa | 26-04-2018 11:00:00

    INFO: Przed brytyjską ambasadą w Warszawie manifestowano poparcie dla rodziców dwuletniego Alfiego Evansa, który decyzją brytyjskiego sądu został odłączony od aparatury podtrzymującej życie - informuje dziennik.pl.

  • Shaded: Muzułmanie napływają do Polski | 26-04-2018 06:45:00

    OPINIA: W Polsce jest coraz więcej muzułmanów. Jest tragedia - powiedziała p. Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera.

  • Nowy biurokratyczny twór zwalczy oszustów? | 25-04-2018 21:45:00

    INFO: Prokuratura nie daje sobie rady z przestępcami gospodarczymi, dlatego postuluje powołanie Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych - podaje interia.pl.

  • Bunt właścicieli stacji kontroli pojazdów | 25-04-2018 19:30:00

    FUTURO: Przygotowywana nowelizacja prawa o ruchu drogowym wywraca do góry nogami dotychczasowy system badań technicznych pojazdów. Właściciele stacji kontroli pojazdów zapowiadają sabotaż - pisze Interia.

  • Rząd pozwany za wiatraki | 25-04-2018 17:30:00

    INFO: Spółka Invenergy rozpoczyna arbitraż przeciwko Polsce. Amerykanie, którzy zainwestowali nad Wisłą setki milionów dolarów, zarzucają Warszawie brak ochrony inwestycji, co miała gwarantować m.in. umowa dwustronna z Waszyngtonem - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Budżet PFN znacznie wyższy, niż się spodziewano | 25-04-2018 15:30:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa na promocję naszego kraju miała mieć 100 mln zł. Okazuje się jednak, że budżet fundacji jest ponaddwukrotnie wyższy - podaje newsweek.pl.

  • GDDKiA nie zabezpieczyła interesu Skarbu Państwa | 25-04-2018 13:15:00

    INFO: Umowy zawierane przez GDDKiA z wykonawcami inwestycji drogowych niedostatecznie zabezpieczały interes Skarbu Państwa - ocenia NIK.

  • Nowoczesna złożyła projekt ustawy o związkach partnerskich | 25-04-2018 11:00:00

    INFO: Jak podaje portal wprost.pl, Nowoczesna złożyła w Sejmie projekt ustawy o związkach partnerskich.

  • Sosnowiec zakaże ulicznych reklam? | 25-04-2018 06:45:00

    INFO: Sosnowiec chce wprowadzić uchwałę krajobrazową. Z ulic mają zniknąć szpetne reklamy - podaje dziennikzachodni.pl.

  • Rosiewicz: Poprzednie rządy uważam za zdradzieckie | 24-04-2018 21:45:00

    OPINIA: Poprzednie rządy uważam za zdradzieckie - powiedział w jednym z programów p. Andrzej Rosiewicz, znany artysta estradowy - informuje Onet.

  • CBA donosi na władze Poznania | 24-04-2018 19:30:00

    INFO: CBA doniosło do prokuratury na władze Poznania - informuje portal tvp.info.