Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

14-01-2016 21:45:00

Kobiety Kukiza i Korwina apelują o nieprzyjmowanie islamskich imigrantów

INFO: Przedstawicielki Kukiz'15 i partii KORWiN zaapelowały do premier Beaty Szydło o nieprzyjmowanie do Polski islamskich imigrantów oraz o zmianę polityki rządu wobec imigrantów - podaje stooq.pl.

 

"Apelujemy o zmianę polityki rządu wobec imigrantów, sprzeciwiamy się przyjmowaniu na terytorium naszego kraju islamskich imigrantów. Apelujemy o wprowadzenie konstytucyjnego zakazu propagowania totalitarnych metod i praktyk działania szariatu, traktowania go nie tylko jako religii, ale (też jako) systemu politycznego, jakim jest" - napisały przedstawicielki Kukiz'15 i KORWiN w liście do premier Szydło. Autorki listu zaapelowały o podanie rzetelnej informacji o statystykach przestępstw popełnianych przez muzułmanów, w tym przestępstw o charakterze seksualnym na terenie UE.

- Apelujemy o wzmożone kontrole na granicach Polski, które skutecznie wykluczą napływ nielegalnych imigrantów do naszego kraju, apelujemy o zadbanie na arenie międzynarodowej o kulturę europejską, chrześcijańskie tradycje Polski i o to, by nie zaprzepaszczać dorobku naszych przodków, poddając się islamskiej kulturze. Upominamy się o prawa kobiet poniżanych, więzionych, gwałconych, bitych i mordowanych - czytamy w liście.

 

Źródło: stooq.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 14-01-2016 23:57:33 | odpowiedz
    Oj już Unia Europejska wam da chrześcijańskie wartości!!! Precz z chrześcijańską hołotą!!!
  • 15-01-2016 17:58:35 | odpowiedz
    Poszły po bandzie,szczególnie te od Korwina które zapewne lubią być gwałcone.A tak na poważnie,to musi coś być na rzeczy w tym twierdzeniu pana Janusza.Jednak ten leniwy Korwin ani kobiety będące u sterów władzy typu Merkel czy Kopacz nie zdefiniowały imigrantom przedziału wiekowego takowych pragnących,a ci nie wiedzieć czemu obmacują wyłącznie te młode!
  • 15-01-2016 23:15:51 | odpowiedz
    "Kobiety Kukiza i Korwina" - brzmi tak, jakby były to ich haremy. Producenci akcesoriów służących do ochrony przed gwałtem mogą zrobić niezły biznes na tej panice.

Poczytaj również

  • Gierek straci rondo w Sosnowcu | 15-12-2017 13:15:00

    INFO: Wojewoda śląski, p. Jarosław Wieczorek zdecydował o dekomunizacji ronda im. Edwarda Gierka w Sosnowcu oraz 10 innych ulic w województwie - informuje onet.pl.

  • Partia Razem zablokowała konferencję naukową na UJ! | 15-12-2017 11:00:00

    INFO: Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie i prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum, pod naciskiem Partii Razem, podjęli decyzję o odwołaniu konferencji "Prawo dziecka do życia" - informuje portal stefczyk.info.

  • Rząd chce, by samorządy bardziej się zadłużały! | 15-12-2017 06:45:00

    INFO: Jak donosi gazetaprawna.pl, rząd zamierza poluzować śrubę samorządom.

  • Sejm wrzuci na luz | 14-12-2017 21:45:00

    INFO: Obrady Sejmu zwoływane rzadko i oddzielnie od posiedzeń komisji - to plan PiS na kolejne miesiące - pisze "Rzeczpospolita".

  • KJ: Budżet Obywatelski nie uzdrowi partycypacji społecznej | 14-12-2017 19:30:00

    OPINIA: Analitycy Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego negatywnie ocenili proponowane zmiany w systemie funkcjonowania budżetów partycypacyjnych.

  • PiS nada KRRiT nowe kompetencje kontrolne | 14-12-2017 17:30:00

    FUTURO: Rząd pracuje nad ustawą, która obejmie Internet nadzorem KRRiT - donosi portal crowdmedia.pl.

  • Radni zadbali o... komisy samochodowe | 14-12-2017 15:30:00

    INFO: Radni Myszkowa (woj. śląskie) podjęli decyzję o możliwości karania dzienną opłatą targową w wysokości nawet 751,65 zł wszystkich tych, którzy postanowią... wywiesić w swoim samochodzie kartkę z informacją o jego sprzedaży. Uchwała została podjęta na prośbę właścicieli lokalnych... komisów samochodowych - donoszą lokalne media.

  • Była posłanka PSL wstąpiła do PiS-u | 14-12-2017 13:15:00

    INFO: WCz. Andżelika Możdżanowska, była posłanka PSL, dołączyła do klubu poselskiego PiS - podaje onet.pl.

  • Sanepid donosi na antyszczepionkowy spot | 14-12-2017 11:00:00

    INFO: Sanepid zawiadomił prokuraturę ws. antyszczepionkowego spotu wyświetlanego na telebimach w Pile (woj. wielkopolskie) - podaje onet.pl.

  • Wszyscy skorumpowani?! Nie ma kto rządzić! | 14-12-2017 06:45:00

    INFO: Gminą Białe Błota (woj. kujawsko-pomorskie) rządzi sekretarz gminy, na której ciążą zarzuty korupcyjne - donosi pomorska.pl.

  • Dług publiczny znów się powiększy | 13-12-2017 21:45:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki przyznał, że budżet w 2017 r. odnotuje niewielki deficyt - informuje stooq.pl.

  • Zatrzymano internautę, który nawoływał do "drugiego Majdanu" | 13-12-2017 19:30:00

    INFO: Policja zatrzymała mężczyznę, który w Internecie nawoływał do organizacji w Warszawie "drugiego Majdanu" - donosi dziennik.pl.

  • ZUS może podważać pensje! | 13-12-2017 17:30:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że ZUS ma prawo do zweryfikowania wysokości podstawy składki poprzez analizę wysokości wynagrodzenia pracownika - informuje pit.pl.

  • Powołani ministrowie dostaną odprawy? | 13-12-2017 15:30:00

    INFO: Politycy opozycji twierdzą, że powołani ministrowie dostaną dodatkowo 3-miesięczne odprawy - podaje portal polityczek.pl.

  • Dwóch senatorów opuszcza PO! | 13-12-2017 13:15:00

    INFO: WDost. Andrzej Misiołek i WDost. Leszek Piechota, senatorowie PO, zrezygnowali z członkostwa w Klubie Parlamentarnym PO i w partii.