Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

09-10-2018 11:00:00

Kobieta molestowana przez księdza pozwie Michalkiewicza

INFO: Pełnomocnicy kobiety molestowanej przez księdza zapowiedzieli pozew przeciwko red. Stanisławowi Michalkiewiczowi - donosi wprost.pl.

 

- Ta dziewczyna dwie minuty po tym, jak media napisały o tym nagraniu, skontaktowała się ze mną. Płakała, jak to czytała. Na pewno wystąpi na drogę sądową przeciwko tej osobie, ale musi trochę odreagować proces, który dopiero co się zakończył. Przeszła bardzo, bardzo dużo i naprawdę potrzebuje spokoju. Jej życie zostało złamane i będzie się z tym zmagać do końca życia - powiedział p. Marek Lisiński, prezes fundacji "Nie lękajcie się".

P. Michalkiewicz w swoim komentarzu powiedział m.in., że "miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k**** nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie".

 

Zobacz także: Michalkiewicz skomentował sprawę 1 mln zł dla ofiary księdza

 

Źródło: wprost.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 09-10-2018 11:37:21 | odpowiedz
    mam nadzieję, ze ten cymbał dostanie po kieszeni za swoje chamstwo i łgarstwa. Gwałcone dziecko porównał do prostytutki...Dno, a ten facet ma ponoć córki!
    • 09-10-2018 11:55:40 | odpowiedz
      Tak to jest jak się nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Korwin pieprzył nie na temat a michalkiewicz powtórzył po nim. Dwóch idiotów komentowało pieniądze a nie sprawę, która zaszła, nie wspominając o sprawie sądowej, o której nawet nie mieli możliwości widzieć.
      Pytanie jest jedno, dlaczego komentowali prywatne pieniądze, ja rozumiem "państwo" płaci odszkodowanie za wine jakiegoś urzędasa a nie sam urzędas ze swojej kieszeni ale w tym przypadku jest to kościół.
      Ale czy korwin był kiedykolwiek inny, chwyta się medialnego syfu, jak widać niczym się nie różni od tych po srańców, jak kaczyński, miller, pawlak, i inne ścierwo.
      • 09-10-2018 12:22:05 | odpowiedz
        PRZECIEZ WYJASNILI DLACZEGO ! BO PO TAKICH WYROKACH LASKI BEDA WKAKIWAC DO LOZKA KSIEZOM ALBO SOBIE "PRZYPOMINAC" MASOWO O GWALTACH... TO JUZ JEST SPRAWA SPOLECZNA... MICHALKIEWICZ BEDZIE MUSIAL BULIC, CHOCIAZ MA RACJE. LASKA MA PARCIE NA KASE, CO KOLEJNY RAZ POTWIERDZA...
    • 09-10-2018 22:41:11 | odpowiedz
      P Michałkiewicz porównał pieniądze a nie panie. Nawet jakby porównał panie to co? Gdyby przyrównał to było nieładnie. Dodam że ten sam system który nie pozwala trzymać wielokrotnego zabójcy więcej niż 25 lat karze osobę na kwotę którą nie jest w stanie zarobić nawet nie jedząc i pijąc średnio zarabiający przez te 25lat.
    • 11-10-2018 19:38:10 | odpowiedz
      Nazwać Pana Michalkiewicza cymbałem może tylko idiota. Reszta twojej pisaniny świadczy żeś szubrawiecopłacany przez bękartów wojsk posowieckich.
  • 09-10-2018 12:02:26 | odpowiedz
    Trzeba sobie zadać teraz pytanie, czy tzw. poprawność polityczna, nie jest dobra?
    Jeśli ktoś boi się, że straci poprawcie ludzi, bo chlapnie o czymś co jest niepoprawne politycznie, to ma możliwość gadania o rzeczach, które są neutralne, jak podatki, cena energii, cła, wolny rynek, itd. kukizowi się udało pieprzyć o jow'ach ale korwin woli zajmować się bzdetami niepoprawnie politycznymi. Korwin w takim razie nie jest politykiem, jeśli łamie podstawowy wyznacznik jakim jest porawność polityczna, CZYLI PRZEMILCZENIE SPRAW NIEISTOTNYCH!
  • 09-10-2018 12:44:22 | odpowiedz
    Polskie sądy, w ogólności, są zlewaczałe, zapatrzone na Eurokołchoz i przesiąknięte poprawnością polityczną. Ale nawet pomijając te czynniki nie jestem pewien sukcesu Redaktora Michalkiewicza w ew. sądowym starciu.
    No i te Jego kąśliwe uwagi pod adresem sądownictwa...
  • I już kurewka zaciera rączki na następne odszkodowania, ale pewnie nie ona jedyna
  • 11-10-2018 16:18:43 | odpowiedz
    Do Stanisława Michalkiewicza

    Szanowny Panie Stanisławie!
    Każdego Twego felietonu
    Miłośnik pisze... (Bo się bawię
    Czytając każdy!) Oszczędź zgonu
    Swojego Twoim czytelnikom
    I oddaj serce! …rozrusznikom.

    Zadbaj o organ, co Ojczyźnie,
    Tej „nieszczęśliwej”, służy wiernie!
    Choć blizna na nim jest na bliźnie,
    Nie dopuść, aby nabył hernię!
    I – obojętne co się zdarzy –
    Do rad zastosuj się lekarzy!

    Łykaj tabletki i kontroli
    Nie zaniedbywaj! Znasz Lenina:
    „Wierzyć jest dobrze – (gdy nie boli) –
    Lecz kontrolować lepiej.” Wina
    Nie Twoja przecież… przegrywamy!
    Tryumfują Żydy (i ich chamy).

    Choć w senatorskiej Twojej głowie
    Zbawienie Polski, koniunktura
    Polsce nie sprzyja. Kto odpowie
    Z winnych? Doczeka ktoś z nich sznura?
    Bóg tak chce, trudno! To nie pora
    Na redaktora-senatora…

    Lecz na pociechę: w Boga rękach
    Jest Polska oraz Ziemia cała
    Robisz, co możesz w serca mękach.
    Bóg chce inaczej, Jemu chwała!
    On wroga, który dół nam kopie,
    W dół wepchnie… Zatem „spoko chłopie”!

    Nie będą głośni, ale cisi
    Na wieki Ziemię posiadali.
    Nie tonie zwykle to, co wisi…
    A wierną Polskę Bóg ocali!
    Więc powtórz: „Świata sam nie zbawię.”
    Żyj długo, Panie Stanisławie!

Poczytaj również