Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Magister PAFERE
PAFERE zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Magister PAFERE
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

10-11-2016 15:30:00

KE zakręciła kurek z pieniędzmi

INFO: Jak podaje serwis rmf24.pl, Komisja Europejska przerwała wypłatę dla Polski 4 mld zł.

 

Portal pisze, że oficjalnie Bruksela ma zastrzeżenia co do zasad organizowania przetargów na unijne projekty infrastrukturalne. Wg nieoficjalnych doniesień zaś sprawa ma także związek z pogorszeniem się relacji między polskim rządem a KE.

Rząd PiS bagatelizuje sprawę. JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów, stwierdził, że "nie ma poważnego ryzyka, że pieniądze zostaną wstrzymane".

 

Źródło: rmf24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • 24 kwietnia 2009: Kolejny postulat UPR spełniony!!

    Zapraszamy do dyskusji korwin-mikke.blog.onet.pl
  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Rzeczowe argumenty przeciw UE

    Rozmawiałem ostatnio na przystanku z koleżanką, która studiuję europeistykę (o zgrozo) i z przerażeniem stwierdziłem, że nie jestem w stanie bezproblemowo obalić jej twierdzenia, że Wspólnoty...
  • 27 lipca 2009: Naprawić pojęcia!

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Naprawic-pojecia,2,ID386633563,n
  • 26 października 2009 Lex(?) retro agit?

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Lex-retro-agit,2,ID393476062,n Po pierwsze zawsze, także w czasach PRL-u, ustawy o tajnych służbach i tajnych informacjach dopuszczają przepadki, że te informacje...

Poczytaj również

  • Polska awansowała w rankingu innowacyjności | 18-01-2017 13:15:00

    INFO: Polska awansowała z 23. na 22. miejsce w rankingu najbardziej innowacyjnych krajów świata opublikowanym przez agencję Bloomberg - donosi interia.pl.

  • Zarząd KOD wezwał Kijowskiego do ustąpienia | 18-01-2017 11:00:00

    INFO: Zarząd KOD wezwał p. Mateusza Kijowskiego do niezwłocznego ustąpienia ze stanowiska - informuje TVN24.

  • PO wystartuje z Nowoczesną? | 18-01-2017 06:45:00

    INFO: WCz. Grzegorz Schetyna zaapelował o pogłębienie współpracy między PO a Nowoczesną - informuje portal 300Polityka.

  • Morawiecki otwarcie chwali etatyzm! | 17-01-2017 21:45:00

    INFO: Nie chcę doganiać Zachodu, chcę go przegonić! - powiedział JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów z PiS.

  • Ukradli 4,5 tys. zł z puszek WOŚP | 17-01-2017 19:30:00

    INFO: 5-osobowa rodzina z Trójmiasta mogła ukraść 4,5 tys. zł z puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - donosi wp.pl.

  • Tyszka chce wystawić rachunki za kryzys sejmowy | 17-01-2017 17:30:00

    OPINIA: Koszty kryzysu sejmowego powinny być pokryte solidarnie nie tylko przez PO i Nowoczesną, ale i przez PiS - uważa WCz. Stanisław Tyszka, wicemarszałek Sejmu z Kukiz'15.

  • Kaczyński chce zmian w ordynacji wyborczej | 17-01-2017 15:30:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, lider PiS, poinformował, że jego partia zmieni ordynację wyborczą.

  • Jakubiak: W Polsce przygotowywany jest grunt pod powrót Tuska | 17-01-2017 13:15:00

    OPINIA: WCz. Marek Jakubiak z Kukiz'15 stwierdził na antenie TVP Info, że w Polsce przygotowywany jest grunt pod powrót p. Donalda Tuska.

  • Wieś dostanie aż 60 mld zł | 17-01-2017 11:00:00

    FUTURO: W 2017 r. państwo przetransferuje na wieś ponad 60 mld zł - poinformował JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów z PiS.

  • Siostra Kijowskiego: Mój brat szkodzi Polsce | 17-01-2017 06:45:00

    OPINIA: W wywiadzie dla tygodnika „wSieci”, p. Marta Wiatr, siostra p. Mateusza Kijowskiego mówi m.in., że łatwo trzymać go za twarz, bo ma dużo za uszami.

  • Domagają się wyższych płac dla obcokrajowców | 16-01-2017 21:45:00

    INFO: Federacja Anarchistyczna demonstrowała w Krakowie przeciw rasizmowi - informuje wolnosc24.pl.

  • 2017 - rokiem troski o trzeźwość narodu? | 16-01-2017 19:30:00

    INFO: Posłowie PiS, Kukiz`15 i Nowoczesnej proponują, by 2017 r. ustanowić rokiem troski o trzeźwość narodu - podaje rmf24.pl.

  • Morawiecki: Akcyza to odpowiedź na smog | 16-01-2017 17:30:00

    OPINIA: Wstrzeliliśmy się bardzo dobrze z naszą inicjatywą zmiany stawek akcyzowych. One mają w inny sposób obciążać samochody, które spalają paliwo w sposób najbardziej szkodliwy dla środowiska - tłumaczy w rozmowie z RMF FM wicepremier Mateusz Morawiecki.

  • Kijowski pod lupą śledczych | 16-01-2017 15:30:00

    INFO: Radio ZET informuje, że sprawą lidera KOD p. Mateusza Kijowskiego zajmą się śledczy.

  • Dlaczego Bazelak nie wspiera WOŚP? | 16-01-2017 13:15:00

    OPINIA: P. Kamil Bazelak, znany strongman, wyjaśnił na Facebooku, dlaczego nie wspiera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy p. Jerzego Owsiaka.