Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

05-02-2018 13:15:00

IPN: Państwo nie da rady bez pomocy rodaków

INFO: IPN zadeklarował pomoc organizatorom akcji "German Death Camps" - podaje tvp.info.

 

IPN zadeklarował pomoc organizatorom akcji „German Death Camps” przy tworzeniu mobilnej wystawy poświęconej historii Polski. Zdaniem IPN, akcje tego typu pomagają przeciwdziałać kłamliwym opiniom na temat przeszłości.

Jak pisze portal, organizatorzy akcji „German Death Camps” chcą przygotować mobilny autobus-muzeum z interaktywną wystawą poświęconą historii Polski podczas II wojny światowej. Chcą nim wyruszyć m.in. do amerykańskich ośrodków akademickich. Akcja ma pokazać „prawdziwe oblicze II wojny światowej i przypomnieć, że obozy śmierci były niemieckie, nie polskie”.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Kiedy można zabrać dziecko rodzicom?

    http://www.tvn24.pl/12691,1602597,0,1,to-ojciec-skazal-ja-na-zycie-wsrod-zwierzat,wiadomosc.html Zabrać czy nie? Jak uwazacie? I gdzie jest granica?
  • 15 czerwca 2009: "O karze śmierci - głos katolika (?)"

    Dostałem e-mail od heretyka (?) o ksywce {speedy}; oto tekst: "Chyba Pan inne Ewangelie czyta - o ile w ogóle czyta!!!! Czy Jezus kazał zabić jawnogrzesznicę i innych wielkich grzeszników? NIE,...
  • 22 lipca 2009: Kara śmierci

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Kara-smierci,2,ID385852656,n Ja co prawda nie odnośnie samego wpisu, ale przed chwilą zakończonego spotkania w TVP INFO. Mam tylko jedno takie pytanie... Czy ta...
  • Obraza Matki Boskiej równoznaczna z zabiciem kogoś w wypadku (??)

    http://www.pardon.pl/artykul/9211/rok_wiezienia_za_obraze_matki_boskiej_jasne_w_pulawach Co o tym sądzicie?

Poczytaj również

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.

  • W Polsce kwitnie praca tymczasowa | 14-08-2018 15:30:00

    INFO: Jak informuje bankier.pl, zatrudnienie czasowe rośnie, a Polska jest na pierwszym miejscu wśród państw UE, w którym najczęściej stosuje się ten rodzaj zatrudnienia.

  • Ordo Iuris pisze nową konwencję | 14-08-2018 13:15:00

    INFO: Resort dyplomacji "z zainteresowaniem" przyjął projekt międzynarodowego dokumentu, autorstwa Ordo Iuris - podaje "Rzeczpospolita".

  • Rosyjskie embargo nie takie straszne | 14-08-2018 11:00:00

    INFO: Bilans handlowy Polski mimo wprowadzenia rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Struktura eksportu nie uległa szczególnej zmianie, jednak wolumen produktów żywnościowych wzrósł. Polakom udało się zatem skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje ZPP.

  • Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego? | 14-08-2018 06:45:00

    INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

  • Winnicki, Rzymkowski i Józwiak poszli skontrolować urzędników HGW | 13-08-2018 21:45:00

    INFO: Posłowie Robert Winnicki, Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak przybyli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, aby przeprowadzić kontrolę "w związku ze skandalem rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego". ‬

  • Zburzą słynny pomnik w Rzeszowie? | 13-08-2018 19:30:00

    INFO: IPN domaga się zburzenia Pomnika Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie. WCz. Wojciech Buczak, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Rzeszowa, nie widzi jednak takiej potrzeby - podaje Interia.

  • UOKiK wykrył... spisek | 13-08-2018 17:30:00

    INFO: UOKiK przeanalizował ceny na rynku owoców i warzyw i wykrył spisek - podaje interia.pl.

  • Polacy nie chcą 1000+ | 13-08-2018 15:30:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl wynika, że Polacy nie widzą sensu w zwiększaniu wypłat w ramach programu 500 plus.

  • Dyrektorka u HGW była funkcjonariuszką u Kiszczaka | 13-08-2018 13:15:00

    INFO: P. Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych śp. Czesława Kiszczaka - podaje Interia.

  • Macierewicz dostał nową misję od Kaczyńskiego | 13-08-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, poprosił WCz. Antoniego Macierewicza o przeprowadzenie całościowej oceny stanu armii - donosi "Wprost".

  • Pierwsze rządowe mieszkania sfuszerowane? | 13-08-2018 06:45:00

    INFO: Odkryto pleśń w pierwszych rządowych mieszkaniach - donosi wp.pl.

  • Polska wkroczyła w kolejny kryzys demograficzny | 12-08-2018 20:45:00

    INFO: GUS poinformował, że Polska wkroczyła w okres kolejnego kryzysu demograficznego - informuje businessinsider.com.pl.