Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-02-2018 17:30:00

Hartman: Polacy zabijali Żydów

OPINIA: Skrajnie lewicowy prof. Jan Hartman, polski filozof o żydowskich korzeniach, napisał list otwarty do prezydenta Andrzeja Dudy - podaje pikio.pl.

 

Lewak przypomniał prezydentowi, że Polacy też mordowali Żydów. Zaapelował o zawetowanie ustawy o IPN.

- Panie Prezydencie, niech Pan znajdzie w sobie odwagę, by zawetować tę katastrofalną - z moralnego, prawnego i politycznego punktu widzenia - ustawę. Jeśli Pan to uczyni, świat to doceni. Docenią to również światli Polacy. Jeśli Pan tego nie uczyni… Strach mi nawet myśleć, co będzie. Proszę - napisał prof. Hartman. - Polacy zabili bądź wydali Niemcom znacznie więcej Żydów, niż ich uratowali. Uratowali ok. 50 tysięcy, a zabili bądź pomogli zabić co najmniej 100 tysięcy. Te straszne 100 tysięcy to dolna granica szacunków - podkreślił filozof.

Tymczasem portal pisze, że z oficjalnych szacunków wynika, że Polacy mogli uratować do pół miliona Żydów.

 

Źródło: pikio.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 06-02-2018 17:47:35 | odpowiedz
    Skoro „Prezydent RP pisze „Holokaust Żydów był planową eksterminacją, nie mającą precedensu w całych dziejach ludzkości” to prezydent tak jak wcześniej żydzi nie rozumie, że może być tylko jeden naród wybrany.
    Próba zajęci przez aryjskich Niemców, miejsca zajmowanego przez wieki przez żydów skończyło się masakrą tych ostatnich. Niemcy się wycofali z rankingu a ich miejsce zajęli Polacy. Stąd ma wyjść Iskra Boża i dlatego żydzi są tak czujni i drażliwi na swój sposób. Chodzi o ich wybraństwo. Chodzi o zamach na największą z największych świętości! Polacy chcą być jak Żydzi, nie jak zwierzaki-goje! Stwierdzili, że chcą im zabrać HOLOKAUST! O to chodzi. Polacy chcą tego samego, co żydzi i nie chcą cicho siedzieć. Taki jest powód „agresji”, która jest skoordynowaną odpowiedzią na próbę ustawiania się na tym samym piedestale, gdzie stoi naród wybrany. Tego żydzi nie mogą wprost znieść i dlatego im puściły nerwy i zwieracze.
    I powtórzę: ekshumację w Jedwabnem zacząłbym już, w piątek, 2 lutego A.D. 2018. Prof. Szwgrzyk dostałby polecenie, aby zacząć NATYCHMIAST!
    Poza tym natychmiast zawarłbym jakąś poważną umowę z Chińczykami, żeby pokazać USA, że nie są jedyni na tym świecie. I tyle w tym temacie.
    • mercedesbiome | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
      06-02-2018 18:04:35 | odpowiedz
  • 06-02-2018 18:07:58 | odpowiedz
    "M.in. o przemilczanej prawdzie o współudziale Żydów w holokauście - Ks. Tadeusz Guz"
    https://www.youtube.com/watch?v=bM-TKDWLmKM
  • Podac chama do sadu niech wskaze sprawcow i ofiary konkretnie.
    Jakiekolwiek dyskusje nie maja sensu.
  • 06-02-2018 19:06:15 | odpowiedz
    Hartman-antysemitnik

    „Żydzi zdradzili!” – To straszne stwierdzenie
    Wyglasza zwykle kto? – ANTYSEMITA!
    Kto się nim teraz okazał? – Zdziwienie:
    To jest Szechtera przecież akolita!
    Bioetyk, mason, postępak... jest Żydem,
    A okrył teraz innych Żydów wstydem!

    Profesor Hartman potępił za zdradę
    Braci przymierza... Zgroza: byli mili
    Dla... oj!... oj... dyra!!! (Zamiast na paradę
    Iść równościową, kaplicę zwiedzili.)
    „Na myślo o triumfie hucpy i załgania
    Odrażającym, mam chęć do rzygania.“

    „Ogarnia serce me złość i pagarda
    Dla Żydów, którzy zleźli do Torunia.”
    Tak, rzeczywistość stała się tak ...twarda!
    Hartman nie kopał osła, ale kónia!!!
    A kto się kopie z koniem, bywa w głowę
    Kopytem zerwie. A to jest niezdrowe.

    Z niezdrową głową pan profesor tedy
    Pisze: „Oślizgły cynizm oraz diaboliczny
    Celebrans!“ Widać, że ateizm biedy
    Doznał wraz z głową... Koniec idiotyczny:
    „Widać, że Żydzi upadli moralnie.
    I mordę lizał nam pies!“ Naturalnie...

    Miejsce zwiedzili tych ludzi pamięci,
    Którym swe życie zawdzięczają Żydzi!
    Już wcześniej Hartman napisał: „Nieświęci
    Są Popiełuszko i Jan Paweł.“ Szydzi
    Antysemita z narodu każdego!
    Nie było z koniem się kopać, kolego...
  • 06-02-2018 22:34:24 | odpowiedz
    Czasy były takie, że wioska miała kontyngent do oddania bo jak nie to Niemcy sami zabierali i jak byli w humorze to tylko chałupę spalili. A jeść musi każdy, a na następne zasiewy też by trzeba coś zostawić, bo za rok znowu kontyngent... A jak się z Żydami podzielić jak sami głodni a i kulka w łeb od okupanta grozi? Czasy były takie... A jak Żydzi sami wzięli to nie szło udowodnić że się po dobrej woli nie dało i ten kontyngent nad głową. Jak paru naszych do piachu poszło za pomoc, teraz już za jedno Żydom czy partyzantom chociaż przecież nikomu nie pomagali to niektórzy woleli donieść gdzie Żydzi siedzą, żeby spokój mieć. Czasy były takie... Strach to się dopiero zaczął jak ci co przeżyli z sowietami wrócili. Takie były czasy...

    Pewnie, byli i tacy, co wiedzieli że ich za to nic nie spotka jak pójdą i Żyda obrabują i zabiją. I teraz by się znaleźli jakby im nic nie groziło... Ba w samym Izraelu by się znaleźli, złych ludzi nigdy i nigdzie nie brakuje.


    A kilkadziesiąt lat po wojnie wyłazi taki profesor jeden z drugim i "wygrzebuje" trupy, i się mądrzy, że czasy czasami ale tak się nie godziło robić...

    Zgoda, były przypadki że Polacy zabijali Polaków, Polacy zabijali Żydów, Żydzi zabijali Polaków, Żydzi zabijali Żydów... Niemcy postawili Żydów i Polaków przed plutonem egzekucyjnym i "obstawiali" kto się pierwszy zesra, a teraz z różnych dziur wyłażą autorytety "od nawozów i od świata" i arbitralnie twierdzą że Polacy nie mieli prawa się zesrać... To, że w innych krajach Żydów tylko pakowano do wagonów jadących do Treblinki, Bełżca, Sobiboru, Oświęcimia itp. - to nie ma się czego czepiać, cóż złego w "pakowaniu" do wagonów? To że w jeszcze innych gorliwie ich mordowano rękami własnych aktywistów(np. w Pribałtyce)- tam Żydów było przecież niewielu. To, że w Waffen SS były oddziały ochotników z całej, oprócz Polski, Europy: Norwegii, Danii, Holandii, Belgii, Łotwy, Estonii, Bośni, ze specjalnym wyróżnieniem dla "bohaterskich" Ukraińców z SS-Galizien i cholera wie skąd jeszcze - cóż, każdy mógł walczyć za kogo chciał, nieważne jak ta "walka" wyglądała potem w Norymberdze.

    I teraz Żydzi, którzy stali razem z Polakami przed tym samym niemieckim plutonem egzekucyjnym wytykają Polakom, że niektórzy..., sorry, jacy niektórzy, ŻE POLACY, mordowali Żydów... i, jak niektórzy sugerują, twierdzą tak, bo liczą na mienie bezspadkowe a inni że twierdzą tak by wygrać jakieś ichnie wybory, to nic dziwnego, że tylu tu nagle antysemitów...

    Dlatego, nawet gdyby kaczor wsadził opozycję do kacetu, PiS ma kolejne wybory wygrane. A wtedy naprawdę będę zły na Żydów.
  • 07-02-2018 09:50:27 | odpowiedz
    Panie Hartman , zgodnie z Ustawą o IPN z 2018 : spod jej jurysdykcji wyłączone są publikacje naukowców i artystów czyli takich łajzów jak pan.
    Więc możesz sobie pan pierd*olić ,co tylko ślina na język przyniesie w tym temacie.

    Osobiście, tylko odradzam spotkanie z moją osobą, której rodzinę bezczelnie obrażasz ale podkreślam jest to mój problem i ewentualnie, później, twojego stomatologa.
    Politycy PiS wykonali dobrą robotę i działać dalej!

  • Czy państwo polskie jeszcze istnieje?

    Pytanie nieco przewrotne, ale jak najbardziej zasadne. Oczywiście formalnie, Rzeczpospolita Polska istnieje, ma osobowość prawną i jest legalnym państwem. Jednak od stanu formalnego istotniejszy...
  • 20 kwietnia 2009: Uderzmy na Hiszpanię!

    Zapraszamy do komentowania wpisu dostępnego pod tym linkiem: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • Stocznie i stoczniowcy

    P. Januszu, pamiętam Pańskie wypowiedzi nt. stoczni - że trzeba je zlikwidować, bo jak coś jest nierentowne, to po co trzymać takie coś. A czy Pan wiedział, że stocznie niemieckie są wspierane i...
  • Polacy jako naród nie zdali egzaminu....

    nie wiem czy Wy wiecie, ale cały świat już chyba wie. i Wy Polacy powinniście się wstydzić. przynajmniej wg dr Aliny Całej... To za śmierć ilu Żydów są według pani odpowiedzialni Polacy? W...

Poczytaj również

  • Międlar skazany za słowa o Scheuring-Wielgus | 17-02-2018 20:45:00

    INFO: Sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu I instancji, który skazał p. Jacka Międlara za słowa o WCz. Joannie Scheuring-Wielgus, posłance Nowoczesnej - podaje wprost.pl.

  • Sąd odmówił rejestracji Porozumienia Gowina | 17-02-2018 17:30:00

    INFO: Sąd odmówił rejestracji Porozumienia - nowej partii wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina - podaje dziennik.pl.

  • Wysokie opłaty za deszczówkę w Poznaniu | 17-02-2018 14:15:00

    INFO: Przedsiębiorstwo wodociągowe Aquanet w Poznaniu od grudnia rozsyła mieszkańcom cywilnoprawne umowy do podpisania z horrendalną stawką za 1 m3 deszczówki.

  • Rząd chce zmienić przepisy o propagowaniu faszyzmu | 17-02-2018 11:00:00

    INFO: Rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości potwierdził, że trwają prace nad art. 256 Kodeksu karnego. Chodzi o objęcie tym przepisem większej niż dotychczas liczby przypadków. Portal TVN24.pl ustalił, że jest to reakcja na materiał „Superwizjera” o faszyzmie ze stycznia tego roku.

  • Coraz więcej broni w polskich rękach | 17-02-2018 06:45:00

    INFO: Szybko rośnie liczba broni w prywatnych rękach - informuje "Rzeczpospolita", dodając jednak, że "liberalizacji zasad jej posiadania raczej nie będzie".

  • Wysokie nagrody również u prezydenta Dudy | 16-02-2018 21:45:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda przyznał w ubiegłym roku wysokie nagrody swoim ministrom. Kancelaria głowy państwa przeznaczyła na premie ćwierć miliona zł - informuje "Fakt".

  • Fiskus sprawdzi nowożeńców | 16-02-2018 19:30:00

    INFO: Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim wzywa małżeństwa w celu prześwietlenia kosztów wesela - podaje wmeritum.pl.

  • Polacy lubią uniodotacje, choć prawie ich nie znają | 16-02-2018 17:30:00

    INFO: Polacy są zadowoleni z efektów uniodotacji. Jednak nie potrafią wskazać żadnego z unijnych funduszy - podaje money.pl.

  • Syn Wałęsy trafił do aresztu za świeczkę zapachową | 16-02-2018 15:30:00

    INFO: P. Sławomir Wałęsa, syn byłego prezydenta, nie chciał zapłacić 20 zł grzywny za kradzież świeczki zapachowej, dlatego sąd zamienił karę grzywny na 1 dzień aresztu - podaje onet.pl.

  • Fiskus nie zamierza oddawać nadpłaconego podatku | 16-02-2018 13:15:00

    INFO: Ministerstwo Finansów chce wprowadzić przepisy o bezpodstawnym wzbogaceniu - podaje Interia.

  • Poseł Nowoczesnej napisał ohydny list do Timmermansa | 16-02-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej, zaapelował do p. Franciszka Timmermansa, polakożercy i wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej, żeby nie szedł na żadne kompromisy z Polską - podaje wolnosc24.pl.

  • Spieszmy się kochać wolność | 16-02-2018 06:45:00

    INFO: Toruńska młodzieżówka partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego urządziła happening na Rynku Nowomiejskim - informuje portal toruntv.pl.

  • Polska z wysokim wskaźnikiem ingerencji państwa w gospodarkę | 15-02-2018 21:45:00

    INFO: Z nowego raportu pn. „Kierunki 2018. Ingerencja państwa w wybranych sektorach gospodarki - skala i warunki sukcesu” wynika, że Polska zbliża się do krajów zachodniej Europy, jeśli chodzi o poziom ingerencji państwa w gospodarkę - podaje portal podatki.biz.

  • Powstanie rządowy zespół ds. public relations | 15-02-2018 19:30:00

    INFO: Rząd chce powołać specjalny zespół ds. szybkiego reagowania, który ma przeciwdziałać kryzysom wizerunkowym podobnym do tego polsko-izraelskiego - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • PO opóźnia rozpoczęcie budowy Południowej Obwodnicy Warszawy | 15-02-2018 17:30:00

    INFO: Przez obstrukcyjne działania warszawskiej Rady Miasta, zdominowanej przez polityków PO, nie może ruszyć budowa jednego z odcinków Południowej Obwodnicy Warszawy - pisze wPolityce.pl.