Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-02-2018 19:30:00

Gowin: Nie starczało mi do pierwszego

INFO: Kiedy byłem ministrem sprawiedliwości, czasem nie starczało mi do pierwszego - ujawnił JE Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki.

 

- Miałem wtedy jeszcze trójkę dzieci na utrzymaniu. Sytuacja, w której minister zamiast skupiać się na sprawach państwa, zastanawia się, jak dożyć do pierwszego, nie jest zdrowa - żalił się wicepremier Gowin.

Wypowiedź wicepremiera spotkała się z falą oburzenia wśród internautów. Dlatego p. Gowin przeprosił wszystkich tych, którzy poczuli się "dotknięci niefortunną wypowiedzią".

- Moim zamiarem nie było uskarżanie się na własną sytuację, która bez wątpienia jest o wiele lepsza niż milionów Polaków - napisał p. Gowin.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Witam, się przedstawiam i czemu UPR nie dla mnie

    Witam, Ponieważ nie lubię czuć, że się narzucam, stworzę sobie taką mini enklawę w powitaniach, gdzie bez wyrzutów będę mógł dopisać w miarę bywania, co mi nie pasuje w UPR mimo pełną piersią...
  • Pozew przeciwko rządowi RP

    W związku z kłamstwami jakie serwuje nam codziennie rząd RP i jego służalcze media chciałbym złożyć w sądzie pozew o odszkodowanie za poniesione przez zemnie straty. Do moich szkód, strat chcę...
  • Gdzie zaczyna się kapitalizm a kończy socjalizm?

    Czy 8 podatków na rzecz państwa to już socjalizm a 7 to jeszcze kapitalizm? Gdzie wyznaczyć granicę?

Poczytaj również

  • Rząd szykuje specustawę mieszkaniową | 21-06-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął projekt specustawy mieszkaniowej - podaje Interia.

  • Rząd myśli o czwartym pasie na A2 | 21-06-2018 19:30:00

    INFO: Rząd zleci ekspertyzy ws. czwartego pasa na autostradzie A2 z Warszawy do Łodzi - informuje bankier.pl.

  • Darmowa komunikacja dla studentów, ale tylko... zagranicznych | 21-06-2018 17:30:00

    INFO: Rada Miasta w Rzeszowie zdecydowała, że zagraniczni studenci będą mogli korzystać z komunikacji miejskiej za darmo - podaje rzeszow-news.pl.

  • Będzie wolontariat+ | 21-06-2018 15:30:00

    INFO: Jak donosi rp.pl, 35 mln zł w ciągu 12 lat chce wydać rząd na rozwój wolontariatu.

  • KE nie ma uprawnień w zakresie zmian w polskim sądownictwie | 21-06-2018 13:15:00

    OPINIA: Wszystkie ustawy wiążące się z reformą wymiaru sprawiedliwości pozostają poza zakresem prawa unijnego - powiedział WCz. Stanisław Piotrowicz, szef sejmowej komisji sprawiedliwości z PiS.

  • Dr Migalski po raz trzeci bez habilitacji | 21-06-2018 11:00:00

    INFO: Dr Marek Migalski, były europoseł i jeden z najlepiej rozpoznawanych pracowników Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach po raz trzeci nie uzyskał habilitacji.

  • Kaczyński chce się wycofać z polityki? | 21-06-2018 06:45:00

    INFO: Po przyszłorocznych wyborach parlamentarnych WCz. Jarosław Kaczyński chce wycofać się z czynnej polityki - donosi "Fakt".

  • Rząd uruchomi psychiatrów 24 h/7 | 20-06-2018 21:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia uruchomi program pomocy psychiatrów całą dobę, przez 7 dni w tygodniu - podaje medonet.pl.

  • Będą preferencje podatkowe dla innowacyjnych firm | 20-06-2018 19:30:00

    INFO: Ministerstwo Finansów przygotowuje preferencje podatkowe dla innowacyjnych polskich firm - donosi tvp.info.

  • Poseł PiS kupił prawo jazdy? | 20-06-2018 17:30:00

    INFO: Prokuratura Okręgowa w Zamościu złożyła wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego posłowi PiS WCz. Piotrowi Olszówce. To pokłosie śledztwa dotyczącego handlu prawami jazdy - informuje "Dziennik Wschodni".

  • Nie będzie podatku od sprzedaży kryptowalut | 20-06-2018 15:30:00

    INFO: Projekt rozporządzenia ministra finansów przewiduje, że nie będzie pobierany podatek od czynności cywilnoprawnych przy sprzedaży kryptowalut - donosi bankier.pl.

  • KRRiT: TVP wprowadza w błąd | 20-06-2018 13:15:00

    INFO: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, po skargach telewidzów, wezwała telewizję publiczną, by nie wprowadzała swoich widzów w błąd - informuje magazyn "Press".

  • Zmieni się kolor polskiej flagi? | 20-06-2018 11:00:00

    INFO: Ministerstwo Kultury pracuje nad nowelizację ustawy o godle, barwach i hymnie RP - informuje "Rzeczpospolita".

  • Prokuratura postawi zarzuty Międlarowi | 20-06-2018 06:45:00

    INFO: Prokuratura postawi zarzuty p. Jackowi Międlarowi, byłemu księdzu, za nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców - podaje portal wprawo.pl.

  • Prostytutki wykorzystują RODO | 19-06-2018 21:45:00

    INFO: Prostytutki z największego seksportalu żądają usunięcia swoich danych. Powołują się na RODO - pisze wp.pl.