Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-02-2018 19:30:00

Gowin: Nie starczało mi do pierwszego

INFO: Kiedy byłem ministrem sprawiedliwości, czasem nie starczało mi do pierwszego - ujawnił JE Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki.

 

- Miałem wtedy jeszcze trójkę dzieci na utrzymaniu. Sytuacja, w której minister zamiast skupiać się na sprawach państwa, zastanawia się, jak dożyć do pierwszego, nie jest zdrowa - żalił się wicepremier Gowin.

Wypowiedź wicepremiera spotkała się z falą oburzenia wśród internautów. Dlatego p. Gowin przeprosił wszystkich tych, którzy poczuli się "dotknięci niefortunną wypowiedzią".

- Moim zamiarem nie było uskarżanie się na własną sytuację, która bez wątpienia jest o wiele lepsza niż milionów Polaków - napisał p. Gowin.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Dostęp do broni

    Większość z nas zapewne jest za powszechnym dostępem do broni. Chciałbym tutaj podyskutować co słowo "powszechny" oznacza. Moim zdaniem powszechny dostęp do broni powinien obejmować wszystkie jej...
  • Witam, się przedstawiam i czemu UPR nie dla mnie

    Witam, Ponieważ nie lubię czuć, że się narzucam, stworzę sobie taką mini enklawę w powitaniach, gdzie bez wyrzutów będę mógł dopisać w miarę bywania, co mi nie pasuje w UPR mimo pełną piersią...
  • Pozew przeciwko rządowi RP

    W związku z kłamstwami jakie serwuje nam codziennie rząd RP i jego służalcze media chciałbym złożyć w sądzie pozew o odszkodowanie za poniesione przez zemnie straty. Do moich szkód, strat chcę...
  • Gdzie zaczyna się kapitalizm a kończy socjalizm?

    Czy 8 podatków na rzecz państwa to już socjalizm a 7 to jeszcze kapitalizm? Gdzie wyznaczyć granicę?

Poczytaj również

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.

  • Rząd pomoże bankutom | 17-10-2018 13:15:00

    INFO: Resort przedsiębiorczości uważa, że warto wyłożyć państwowe pieniądze na zapobieganie upadłościom firm i ich restrukturyzację - czytamy w "Pulsie Biznesu".

  • PIP chce wyższych kar za łamanie praw pracowniczych | 17-10-2018 11:00:00

    INFO: Według Państwowej Inspekcji Pracy, kary za łamanie praw pracownicych są zbyt niskie - podaje pb.pl.

  • Szok. PKW nie wie, które głosy uznać za ważne | 17-10-2018 06:45:00

    INFO: Choć wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, Państwowa Komisja Wyborcza wciąż ma wątpliwości, które głosy uznać za ważne, a które nie - pisze portal gazetaprawna.pl.

  • Ziobro: Łapówka będzie zbrodnią! | 16-10-2018 21:15:00

    FUTURO: Za przyjęcie korzyści majątkowej o wartości powyżej 1 mln zł będzie groziło nawet 20 lat pozbawienia wolności - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Rząd bada, skąd się biorą w Polsce imigranci | 16-10-2018 17:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że rząd przystąpił do weryfikacji osób, które przybywają do Polski z zagranicy - donosi pch24.pl.

  • Wywrócą podatki dochodowe do góry nogami | 16-10-2018 15:30:00

    FUTURO: W resorcie finansów tworzone są projekty ustaw całkowicie wywracające obecny system - podaje interia.pl.

  • Rodzice zapłacą ZUS za korepetycje? | 16-10-2018 13:15:00

    INFO: Jeśli nauczyciel nie rejestruje biznesu, trzeba zapłacić za niego składki na ubezpieczenie. Efektem nowych przepisów może być wzrost szarej strefy - pisze "Rzeczpospolita".

  • Druga twarz Morawieckiego | 16-10-2018 11:00:00

    INFO: Z opublikowanych nagrań wynika, że obecny premier Polski - na zewnątrz grający zatroskanego socjalistę - za nic ma zdrowie znanego polskiego sportowca - podaje onet.pl.

  • Resort środowiska wprowadzi nowe wymogi | 16-10-2018 06:45:00

    FUTURO: Ministerstwo Środowiska szykuje zmiany dotyczące minimalnych rocznych poziomów odzysku i recyklingu dla opakowań wielomateriałowych i dla opakowań po środkach niebezpiecznych - informuje podatki.biz.

  • Wassermann zapowiada budowę metra w Krakowie | 15-10-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, zapowiedziała budowę metra w Krakowie - podaje onet.pl.

  • Kandydat PiS chce być radnym... "Pragi Połódnie" | 15-10-2018 19:30:00

    INFO: Byle jak, byle gdzie, byle na stołek? Na plakacie promującym kandydaturę p. Sebastiana Kalety do rady Warszawy pojawił się potworny błąd ortograficzny - informuje portal wirtualnemedia.pl.