Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

24-08-2017 06:45:00

Esbecy będą się mścić kwitami!

INFO: Trwa wielka mobilizacja esbeków. Wymieniają między sobą kwity zakopane w ogródkach, by uderzyć nimi w PiS - podaje wp.pl.

 

Esbecy chcą się zemścić za zmniejszenie im emerytur przez rząd PiS.

- Jest wielka mobilizacja wśród kolegów, by zacząć walczyć bardziej twardymi metodami. Odchodząc ze służby, wielu zabrało sobie jakieś teczki, materiały jako polisę ubezpieczeniową i do użycia w ostateczności. Jeśli nas zmuszą, to po prostu skompromitujemy tę bandę mściwych oszołomów, jaka jest u władzy - mówi były oficer SB i Policji.

 

Źródło: wp.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 24-08-2017 06:54:34 | odpowiedz
    Najbardziej mnie się wydaje dziwna ta niespójność:

    "kwity" na Bolka i resztę TW to wedle SB/WSI fałszywki i teoria spiskowa

    natomiast ewentualne "kwity" na Kaczora i spółkę to będzie najszczersza prawda i sprawiedliwość /trochę spóźniona...
  • 24-08-2017 07:58:01 | odpowiedz
    A jak pracownik wyniesie z pracy poufne dane, to sąd. Gdzie tu sprawiedliwość?
  • 25-08-2017 12:47:36 | odpowiedz
    Heh, przeczytałem "kwiatami". WTF? SBcy do Paryża się przeprowadzili... a nie, jednak kwitami, nihil novi.

  • Esbeckie emerytury.

    Mnie zastanawia dlaczego JKM uważa że Esbekom nie powinno się zmniejszać emerytur ??. I twierdzi że przez zmniejszenie Esbekom emerytur państwo zabierze zwykłym ludziom emeryturę. Ja uważam że...
  • 13 listopada 2009 Jeszcze o kobietach – i prawach do głosowania

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Jeszcze-o-kobietach-i-prawach-,2,ID394440221,n Od demokracji i od równouprawnienia kobiet i mężczyzn nie ma odwrotu. Postęp cywilizacji sprawia że ludzie się...

Poczytaj również

  • IPN sprawdzi 130 tys. osób | 20-10-2018 11:00:00

    INFO: Około 130 tys. osób sprawdzi Instytut Pamięci Narodowej pod kątem współpracy ze służbami PRL - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Szwajcarzy ujawnili stan kont Polaków | 20-10-2018 06:45:00

    INFO: Szwajcarska Federalna Administracja Podatkowa dołączyła do globalnego standardu automatycznej wymiany informacji i przekazała polskiemu fiskusowi informacje o kontach Polaków w Szwajcarii - podaje privatebanking.pl.

  • Korwin-Mikke: To warszawiakom ma zależeć, żebym został prezydentem, a nie mi | 19-10-2018 22:00:00

    OPINIA: To w waszym interesie jest, abym został prezydentem Warszawy, a nie w moim - mówił p. Janusz Korwin-Mikke, kandydat na prezydenta stolicy.

  • Rząd przeznaczył dodatkowe 15 mln zł na siatkówkę | 19-10-2018 19:30:00

    INFO: Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o przyznaniu dodatkowej dotacji Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej w wysokości 15 mln zł - donosi polskieradio.pl.

  • Rynek prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych rośnie jak na drożdżach | 19-10-2018 17:30:00

    INFO: Dynamicznie rośnie rynek prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych - podaje interia.pl.

  • Coraz więcej Polaków przeciwnikami rządu | 19-10-2018 15:30:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że rośnie liczba przeciwników rządu JE Mateusza Morawieckiego - donosi interia.pl.

  • Żona prezydenta Dudy będzie dostawać pensję | 19-10-2018 13:15:00

    INFO: PiS planuje przyznać pensję pierwszej damie - podaje bankier.pl.

  • PiS chroni skazaną burmistrz | 19-10-2018 11:00:00

    INFO: P. Ewa Przybyło, burmistrz Rabki-Zdroju, jest skazana dokładnie tak, jak p. Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi z PO. W tym przypadku wojewoda nie chce jej jednak usunąć ze stanowiska - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • ZUS: Rośnie liczba okradanych Ukraińców | 19-10-2018 06:45:00

    INFO: ZUS podał, że już ponad 403 tys. Ukraińców płaci składki w Polsce na ubezpieczenia społeczne - informuje portal interia.pl.

  • 143 mln zł nagród w skarbówce | 18-10-2018 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Finansów ujawniło, ile dokładnie wydało na nagrody dla wszystkich urzędników zatrudnionych w Izbach Administracji Skarbowej, czyli dawnych izbach skarbowych - donosi "Fakt".

  • Są dowody na związki Tuska z niemieckim wywiadem | 18-10-2018 19:30:00

    OPINIA: Posiadamy mocne dowody ukazujące związki p. Donalda Tuska z niemieckim wywiadem BND - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem p. Wojciech Sumliński, autor książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska".

  • Resort finansów szykuje bezwzględny przepis | 18-10-2018 17:30:00

    INFO: MinFin chce zniechęcić przedsiębiorców do prób kwestionowania wyników kontroli celno-skarbowych - pisze money.pl.

  • Samorządy hojnie wspierają LGBT! | 18-10-2018 15:30:00

    INFO: Instytut Ordo Iuris przygotował raport na temat samorządów wspierających ruch LGBT.

  • Prawo UE niekonstytucyjne? | 18-10-2018 13:15:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie za niekonstytucyjne przepisów prawa Unii Europejskiej, które pozwalają sądom zadawać pytania Trybunałowi Sprawiedliwości UE w sprawach dot. sądownictwa - informuje Interia.

  • Szokujące nagrania z udziałem Pawlaka! | 18-10-2018 11:00:00

    INFO: Ujawniono kolejne nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele. Tym razem są to taśmy z udziałem pp. Waldemara Pawlaka i miliardera Michała Sołowowa - donosi wPolityce.pl.