Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

14-02-2018 17:30:00

Ekshumacja w Jedwabnem konieczna!

OPINIA: Trzeba doprowadzić do końca śledztwo i pokazać całemu światu, co naprawdę stało się w Jedwabnem - pisze dla Interii red. Rafał Ziemkiewicz.

 

- Ponieważ kłamstwo jest niezwykle mocne, trzeba przedstawić światu nie tylko dowody pośrednie, (...) ale dowody materialne, niezbite. Takie dowody, wedle wszelkiego prawdopodobieństwa, znajdują się w zbiorowym grobie ofiar w Jedwabnem. Jest więc konieczne dokończenie ekshumacji, zablokowanej pod naciskiem organizacji żydowskich, powołujących się na religijne przepisy judaizmu, które zabraniają naruszania spokoju zwłok swych wyznawców - pisze publicysta.

 

Zobacz także: Ziemkiewicz apeluje o dokończenie ekshumacji w Jedwabnem

 

Źródło: interia.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Wpływ narodu żydowskiego (syjonistów) na geopolitykę.

    To na początek wklejam ciekawy wątek, na powyższy temat: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&highlight=%BFydzi Admin forum dopilnował, aby nie było tam chamskich komentarzy, a jedynie...
  • Czy państwo polskie jeszcze istnieje?

    Pytanie nieco przewrotne, ale jak najbardziej zasadne. Oczywiście formalnie, Rzeczpospolita Polska istnieje, ma osobowość prawną i jest legalnym państwem. Jednak od stanu formalnego istotniejszy...
  • Spiskowa teoria dziejów

    No właśnie. Kto rządzi światem? Chciałem zrobić ankietę, ale chyba się nie da :( Więc proszę o wypowiedzi i ewentualne dodawanie nowych teorii :D 1. Żydokomuna 2. Żydomasoneria 3. Żydzi 4....
  • Czym jest rasizm ??

    Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
  • Dlaczego Jahwe kazał wyżynać kobiety i dzeci?

    akurat jestem w trakcie lektury ST i co tu dużo mówić, żydowski Jahwe to był kawał niezłego nie-powiem-kogo. kazał dosłownie wyżynać miasta, kobiety, dzieci. sprawiedliwymi nazywał tych, którzy...
  • K. Kłopotowski "Gazeta Wyborcza a kod kulturowy judaizmu"

    O ile niektóre fragmenty tekstu można zrzucić na karb tego, że Krzysztof Kłopotowski jest - jak sam się określił - "liberałem nowojorskim przemielonym przez to miasto", to jego analiza...

Poczytaj również

  • Międlar skazany za słowa o Scheuring-Wielgus | 17-02-2018 20:45:00

    INFO: Sąd apelacyjny utrzymał wyrok sądu I instancji, który skazał p. Jacka Międlara za słowa o WCz. Joannie Scheuring-Wielgus, posłance Nowoczesnej - podaje wprost.pl.

  • Sąd odmówił rejestracji Porozumienia Gowina | 17-02-2018 17:30:00

    INFO: Sąd odmówił rejestracji Porozumienia - nowej partii wicepremiera, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina - podaje dziennik.pl.

  • Wysokie opłaty za deszczówkę w Poznaniu | 17-02-2018 14:15:00

    INFO: Przedsiębiorstwo wodociągowe Aquanet w Poznaniu od grudnia rozsyła mieszkańcom cywilnoprawne umowy do podpisania z horrendalną stawką za 1 m3 deszczówki.

  • Rząd chce zmienić przepisy o propagowaniu faszyzmu | 17-02-2018 11:00:00

    INFO: Rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości potwierdził, że trwają prace nad art. 256 Kodeksu karnego. Chodzi o objęcie tym przepisem większej niż dotychczas liczby przypadków. Portal TVN24.pl ustalił, że jest to reakcja na materiał „Superwizjera” o faszyzmie ze stycznia tego roku.

  • Coraz więcej broni w polskich rękach | 17-02-2018 06:45:00

    INFO: Szybko rośnie liczba broni w prywatnych rękach - informuje "Rzeczpospolita", dodając jednak, że "liberalizacji zasad jej posiadania raczej nie będzie".

  • Wysokie nagrody również u prezydenta Dudy | 16-02-2018 21:45:00

    INFO: Prezydent Andrzej Duda przyznał w ubiegłym roku wysokie nagrody swoim ministrom. Kancelaria głowy państwa przeznaczyła na premie ćwierć miliona zł - informuje "Fakt".

  • Fiskus sprawdzi nowożeńców | 16-02-2018 19:30:00

    INFO: Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim wzywa małżeństwa w celu prześwietlenia kosztów wesela - podaje wmeritum.pl.

  • Polacy lubią uniodotacje, choć prawie ich nie znają | 16-02-2018 17:30:00

    INFO: Polacy są zadowoleni z efektów uniodotacji. Jednak nie potrafią wskazać żadnego z unijnych funduszy - podaje money.pl.

  • Syn Wałęsy trafił do aresztu za świeczkę zapachową | 16-02-2018 15:30:00

    INFO: P. Sławomir Wałęsa, syn byłego prezydenta, nie chciał zapłacić 20 zł grzywny za kradzież świeczki zapachowej, dlatego sąd zamienił karę grzywny na 1 dzień aresztu - podaje onet.pl.

  • Fiskus nie zamierza oddawać nadpłaconego podatku | 16-02-2018 13:15:00

    INFO: Ministerstwo Finansów chce wprowadzić przepisy o bezpodstawnym wzbogaceniu - podaje Interia.

  • Poseł Nowoczesnej napisał ohydny list do Timmermansa | 16-02-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Adam Szłapka, poseł Nowoczesnej, zaapelował do p. Franciszka Timmermansa, polakożercy i wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej, żeby nie szedł na żadne kompromisy z Polską - podaje wolnosc24.pl.

  • Spieszmy się kochać wolność | 16-02-2018 06:45:00

    INFO: Toruńska młodzieżówka partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego urządziła happening na Rynku Nowomiejskim - informuje portal toruntv.pl.

  • Polska z wysokim wskaźnikiem ingerencji państwa w gospodarkę | 15-02-2018 21:45:00

    INFO: Z nowego raportu pn. „Kierunki 2018. Ingerencja państwa w wybranych sektorach gospodarki - skala i warunki sukcesu” wynika, że Polska zbliża się do krajów zachodniej Europy, jeśli chodzi o poziom ingerencji państwa w gospodarkę - podaje portal podatki.biz.

  • Powstanie rządowy zespół ds. public relations | 15-02-2018 19:30:00

    INFO: Rząd chce powołać specjalny zespół ds. szybkiego reagowania, który ma przeciwdziałać kryzysom wizerunkowym podobnym do tego polsko-izraelskiego - podaje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • PO opóźnia rozpoczęcie budowy Południowej Obwodnicy Warszawy | 15-02-2018 17:30:00

    INFO: Przez obstrukcyjne działania warszawskiej Rady Miasta, zdominowanej przez polityków PO, nie może ruszyć budowa jednego z odcinków Południowej Obwodnicy Warszawy - pisze wPolityce.pl.