Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

14-02-2018 17:30:00

Ekshumacja w Jedwabnem konieczna!

OPINIA: Trzeba doprowadzić do końca śledztwo i pokazać całemu światu, co naprawdę stało się w Jedwabnem - pisze dla Interii red. Rafał Ziemkiewicz.

 

- Ponieważ kłamstwo jest niezwykle mocne, trzeba przedstawić światu nie tylko dowody pośrednie, (...) ale dowody materialne, niezbite. Takie dowody, wedle wszelkiego prawdopodobieństwa, znajdują się w zbiorowym grobie ofiar w Jedwabnem. Jest więc konieczne dokończenie ekshumacji, zablokowanej pod naciskiem organizacji żydowskich, powołujących się na religijne przepisy judaizmu, które zabraniają naruszania spokoju zwłok swych wyznawców - pisze publicysta.

 

Zobacz także: Ziemkiewicz apeluje o dokończenie ekshumacji w Jedwabnem

 

Źródło: interia.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Wpływ narodu żydowskiego (syjonistów) na geopolitykę.

    To na początek wklejam ciekawy wątek, na powyższy temat: http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1101&highlight=%BFydzi Admin forum dopilnował, aby nie było tam chamskich komentarzy, a jedynie...
  • Czy państwo polskie jeszcze istnieje?

    Pytanie nieco przewrotne, ale jak najbardziej zasadne. Oczywiście formalnie, Rzeczpospolita Polska istnieje, ma osobowość prawną i jest legalnym państwem. Jednak od stanu formalnego istotniejszy...
  • Spiskowa teoria dziejów

    No właśnie. Kto rządzi światem? Chciałem zrobić ankietę, ale chyba się nie da :( Więc proszę o wypowiedzi i ewentualne dodawanie nowych teorii :D 1. Żydokomuna 2. Żydomasoneria 3. Żydzi 4....
  • Czym jest rasizm ??

    Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
  • Dlaczego Jahwe kazał wyżynać kobiety i dzeci?

    akurat jestem w trakcie lektury ST i co tu dużo mówić, żydowski Jahwe to był kawał niezłego nie-powiem-kogo. kazał dosłownie wyżynać miasta, kobiety, dzieci. sprawiedliwymi nazywał tych, którzy...
  • K. Kłopotowski "Gazeta Wyborcza a kod kulturowy judaizmu"

    O ile niektóre fragmenty tekstu można zrzucić na karb tego, że Krzysztof Kłopotowski jest - jak sam się określił - "liberałem nowojorskim przemielonym przez to miasto", to jego analiza...

Poczytaj również

  • TK oburzył środowiska kresowe | 19-01-2019 20:45:00

    INFO: Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodne z Konstytucją przepisy nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, zawierające określenia „ukraińscy nacjonaliści” i „Małopolska Wschodnia” - informuje WCz. Tomasz Rzymkowski, poseł UPR.

  • Mentzen krytycznie o walce z mową nienawiści | 19-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Walka z mową nienawiści jest ideologicznym narzędziem do krępowania wolności słowa! - powiedział dr Sławomir Mentzen, wiceprezes KORWiN-y.

  • PSL chce stworzenia specjalnego funduszu | 19-01-2019 14:15:00

    INFO: Ludowcy chcą utworzenia specjalnego Funduszu Wzajemnej Pomocy w Stabilizacji Dochodów Rolniczych, który ma być gwarantem dochodów - donosi businessinsider.com.pl.

  • Andruszkiewicz będzie walczył z patostreamami | 19-01-2019 11:00:00

    INFO: Wiceminister cyfryzacji, p. Adam Andruszkiewicz zapowiada walkę z patostreamami, czyli pełnymi przemocy i wulgaryzmów transmisjami internetowymi - donosi dorzeczy.pl.

  • Kierownictwo Lasów Państwowych z gigantycznymi nagrodami | 19-01-2019 06:45:00

    INFO: Po 38 tys. zł na osobę - to średnia wysokość nagród wypłaconych w 2018 r. kierownictwu Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych - donosi Radio ZET.

  • Już 20 zatrzymanych ws. mowy nienawiści | 18-01-2019 21:45:00

    INFO: Policja podaje, że od poniedziałku zatrzymała już ponad 20 osób podejrzanych o kierowanie gróźb pod adresem prezydentów, urzędników, polityków i samorządowców oraz takich, które publicznie drwiły ze śmierci śp. Pawła Adamowicza - informuje stooq.pl.

  • Michalkiewicz pod ostrzałem hejtu po wypowiedziach o WOŚP | 18-01-2019 19:30:00

    INFO: Red. Stanisław Michalkiewcz znów znalazł się w ogniu krytyki po nieprzychylnych opiniach na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  • Wchodzi ulga inwestycjna | 18-01-2019 17:30:00

    INFO: Wprowadzona w 2019 r. nowa ulga podatkowa (tzw. innovation box) sprawia, że inwestycje w badania i rozwój (B+R) są w Polsce coraz bardziej opłacalne - podaje portal podatki.biz.

  • Samorządy indoktrynują zamiast wychowywać w duchu szacunku | 18-01-2019 15:30:00

    INFO: Zapowiadane zajęcia w szkołach o mowie nienawiści budzą poważne wątpliwości prawników Ordo Iuris.

  • Czeczen żąda od Polski 1,6 mln zł | 18-01-2019 13:15:00

    INFO: 1,6 mln zł żąda Czeczen, który został oczyszczony z zarzutu wspierania terroryzmu - podaje fakt.pl.

  • PiS odpuszcza ws. zakazu handlu | 18-01-2019 11:00:00

    INFO: Rząd wstrzymuje prace nad zaostrzeniem ustawy o zakazie handlu w niedzielę, bo z raportu Biura Analiz Sejmowych wynika, że przepisy są nieskuteczne i należałoby je poluzować - donosi “Rzeczpospolita”.

  • Szef "Solidarności" dostał pstryczka w nos | 18-01-2019 06:45:00

    INFO: P. Piotr Duda, szef NSZZ "Solidarność", odebrał piękną lekcję demokracji - podają Młodzi dla Wolności z Poznania.

  • CBA prowadzi czynności w dwóch przedsiębiorstwach KGHM | 17-01-2019 21:45:00

    INFO: CBA zatrzymało 6 osób, które miały fałszować złom miedziowy dostarczany KGHM Polska Miedź - donosi bankier.pl.

  • Protest przed siedzibą "Wiadomości" TVP | 17-01-2019 19:30:00

    INFO: Manifestacja pod nazwą "Stop propagandzie nienawiści" odbyła się pod redakcją telewizji publicznej w Warszawie - informuje dziennik.pl.

  • Poseł Kukiz’15: Atak na prezydenta Gdańska był przygotowany | 17-01-2019 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem WCz. Andrzeja Kobylarza, posła Kukiz`15, atak na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza był przygotowany - podaje polskieradio.pl.