Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-09-2017 15:30:00

Dziennikarze z "GW" udawali... działaczy Greenpeace

INFO: Jak informuje portal wPolityce.pl, pracownicy i współpracownicy "Gazety Wyborczej" przebrali się za działaczy Greenpeace i pikietowali przed siedzibą ministerstwa środowiska w Warszawie.

 

W pikiecie brało udział niewiele osób. Policjanci, którzy wylegitymowali protestujących pod ministerstwem "ekologów", ze zdumieniem stwierdzili, że nie mają do czynienia z aktywistami z Greenpeace. Okazało się, że kilkanaście z nich, z naklejkami Greenpeace na ubraniach... to pracownicy i współpracownicy "Gazety Wyborczej".

 

Źródło: wPolityce.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Gazeta Wyborcza...

    Niedawno bylem u kolegi we Wroclawiu i po dyskusjach z nim w mojej glowie pojawilo sie pewne zwatpienie.Nigdy nie kupowalem ale i staralem sie zawsze unikac GW .... a teraz zaczynam dostrzegac...

Poczytaj również

  • Coraz więcej Polaków przeciwnikami rządu | 19-10-2018 15:30:00

    INFO: Z najnowszego sondażu CBOS wynika, że rośnie liczba przeciwników rządu JE Mateusza Morawieckiego - donosi interia.pl.

  • Żona prezydenta Dudy będzie dostawać pensję | 19-10-2018 13:15:00

    INFO: PiS planuje przyznać pensję pierwszej damie - podaje bankier.pl.

  • PiS chroni skazaną burmistrz | 19-10-2018 11:00:00

    INFO: P. Ewa Przybyło, burmistrz Rabki-Zdroju, jest skazana dokładnie tak, jak p. Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi z PO. W tym przypadku wojewoda nie chce jej jednak usunąć ze stanowiska - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • ZUS: Rośnie liczba okradanych Ukraińców | 19-10-2018 06:45:00

    INFO: ZUS podał, że już ponad 403 tys. Ukraińców płaci składki w Polsce na ubezpieczenia społeczne - informuje portal interia.pl.

  • 143 mln zł nagród w skarbówce | 18-10-2018 21:45:00

    INFO: Ministerstwo Finansów ujawniło, ile dokładnie wydało na nagrody dla wszystkich urzędników zatrudnionych w Izbach Administracji Skarbowej, czyli dawnych izbach skarbowych - donosi "Fakt".

  • Są dowody na związki Tuska z niemieckim wywiadem | 18-10-2018 19:30:00

    OPINIA: Posiadamy mocne dowody ukazujące związki p. Donalda Tuska z niemieckim wywiadem BND - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem p. Wojciech Sumliński, autor książki "Niebezpieczne związki Donalda Tuska".

  • Resort finansów szykuje bezwzględny przepis | 18-10-2018 17:30:00

    INFO: MinFin chce zniechęcić przedsiębiorców do prób kwestionowania wyników kontroli celno-skarbowych - pisze money.pl.

  • Samorządy hojnie wspierają LGBT! | 18-10-2018 15:30:00

    INFO: Instytut Ordo Iuris przygotował raport na temat samorządów wspierających ruch LGBT.

  • Prawo UE niekonstytucyjne? | 18-10-2018 13:15:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o uznanie za niekonstytucyjne przepisów prawa Unii Europejskiej, które pozwalają sądom zadawać pytania Trybunałowi Sprawiedliwości UE w sprawach dot. sądownictwa - informuje Interia.

  • Szokujące nagrania z udziałem Pawlaka! | 18-10-2018 11:00:00

    INFO: Ujawniono kolejne nagrania z restauracji Sowa i Przyjaciele. Tym razem są to taśmy z udziałem pp. Waldemara Pawlaka i miliardera Michała Sołowowa - donosi wPolityce.pl.

  • Nie wystawiają mandatów, a na drogach coraz bezpieczniej | 18-10-2018 06:45:00

    INFO: Policja protestuje i nie wystawia mandatów, ale na drogach jest coraz bezpieczniej - podaje money.pl.

  • Prof. Balcerowicz: Rząd dokonuje demontażu Polski samorządowej | 17-10-2018 21:45:00

    OPINIA: Rząd rozpisał plan całkowitego demontażu Polski samorządowej - alarmują przedstawiciele Forum Obywatelskiego Rozwoju z prof. Leszkiem Balcerowiczem na czele.

  • Popularny aktor za karą śmierci | 17-10-2018 19:30:00

    OPINIA: P. Jarosław Jakimowicz, popularny aktor, nie ma wątpliwości, że kara śmierci jest potrzebna.

  • Rząd szykuje zmiany w podatku miedziowym | 17-10-2018 17:30:00

    FUTURO: Rząd przyjął projekt ustawy, która zakłada pewne zmiany w ustawie o podatku od niektórych kopalin - informuje businessinsider.com.pl.

  • PSL - szczególnie groźna formacja | 17-10-2018 15:30:00

    OPINIA: PSL było w III RP formacją szczególnie groźną - powiedział w rozmowie z portalem dorzeczy.pl p. Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego „Gazety Polskiej”.