Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-05-2017 17:30:00

Donice po 140 tysięcy!

INFO: Na kieleckim Rynku stanęły horrendalnie drogie donice, które mają upiększyć miasto - podaje naszemiasto.pl.

 

Na donice wydano 140 tys. zł. Zdaniem władz miasta, to i tak mało, bo inne oferty były dużo droższe. Poinformowano także, że donice wykonane są jako konstrukcja dwuwarstwowa, wewnętrzna ze stali ocynkowanej o grubości 10 mm, natomiast zewnętrzna ze stali nierdzewnej (2 mm). Donice posiadają system odwodnienia oraz wyposażone są w zintegrowane dodatkowe elementy, takie jak ławeczki czy stojaki na rowery. Nowe donice mają swoim wyglądem i designem współgrać z salonem miejskim, być jego swoistym rozszerzeniem i uzupełnieniem.

 

Zobacz także: Wolność krytykuje rozrzutną politykę Kielc

 

Źródło: naszemiasto.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Co wy na to?

    Mam dla wielbicieli demokracji, republikanizmu i wszelkich innych -izmów pewną tezę do przemyślenia. (Nieco - sporo!!! - na wyrost zakładam, że są oni zdolni do podjęcia się tego trudnego...
  • Konopia..

    Witam, ostatnio w necie spotkałem bardzo interesujący film na temat marihuany... Cóż nie od dziś wiadomo ze jest to "problem" nr 1 w Polsce jak i na Świecie co z tym zrobić jeżeli ktoś będzie...
  • 5 maja 2009: Motocykle - śmierć na drogach? I od razu - polemika!

    Zapraszam do dyskusji:) http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • 14 maja 2009: Po co UPR idzie do tych wyborów?

    Zapraszamy do dyskusji http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
  • List otwarty i wyniki wyborów

    Jestem od rana rozczarowany. (dopiero słyszałem wyniki). Wszyscy pieją, że poszło aż 23-25%. Nikt nie powie, że 75% NIE POSZŁO. TRZY KOŁA ZEPSUTE - a oni się cieszą ;-) Co do rad w sprawie...

Poczytaj również

  • Bankructwo spółki po wycofaniu ministerialnej dotacji | 19-01-2018 21:45:00

    INFO: Portal bankier.pl donosi, że spółka Infosystems SA szykuje się do złożenia wniosku o upadłość. Decyzja ma związek z cofnięciem dofinansowania z ministerstwa rozwoju.

  • PRL-owski relikt wciąż spędza sen z powiek | 19-01-2018 19:30:00

    INFO: Rzecznik Praw Obywatelskich, p. Adam Bodnar wezwał premiera Morawieckiego, by rząd wreszcie rozwiązał problem posiadaczy książeczek mieszkaniowych - podaje wp.pl.

  • Rząd dzieli strefy wpływów i kompetencji | 19-01-2018 17:30:00

    INFO: "Puls Biznesu" ujawnił plany zmian w rządzie.

  • Kiszczakowa: Przekazałam teczki ze strachu | 19-01-2018 15:30:00

    INFO: P. Maria Kiszczak, wdowa po PRL-owskim generale, stwierdziła, że przekazała IPN-owi teczkę Wałęsy powodowana jedynie strachem o własne życie - podaje se.pl.

  • PO składa wniosek o wstrzymanie finansowania TVP z budżetu | 19-01-2018 13:15:00

    INFO: PO składa wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania telewizji publicznej z budżetu państwa - informuje stooq.pl.

  • Morawiecki przeciwny poszerzeniu 500+? | 19-01-2018 11:00:00

    INFO: Słowa JE Beaty Szydło o poszerzeniu programu 500+ miały "rozwścieczyć" premiera Mateusza Morawieckiego - donosi se.pl.

  • Żona Owsiaka zdementowała jego słowa | 19-01-2018 06:45:00

    INFO: P. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, żona szefa WOŚP, która jest członkiem Fundacji WOŚP, zdementowała informacje podane przez p. Jerzego Owsiaka - donosi prawdaobiektywna.pl.

  • MinFin bada wpływ podatku Belki na rynek kapitałowy | 18-01-2018 21:45:00

    INFO: P. Paweł Gruza, wiceminister finansów, poinformował, że resort analizuje wpływ podatków na rynek kapitałowy - podaje interia.pl.

  • Macierewicz nie założy nowej partii | 18-01-2018 19:30:00

    INFO: WCz. Antoni Macierewicz, były minister obrony z PiS, zdementował doniesienia, jakoby miał zakładać nową partię. Oskarżył byłych agentów WSI o rozsiewanie takich plotek - podaje onet.pl.

  • Wciąż zdarzają się kradzieże puszek WOŚP | 18-01-2018 17:30:00

    INFO: Młoda kobieta ukradła z jednego ze sklepów w Łodzi puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - pisze wp.pl.

  • 30 lekarzy zrezygnowało z pracy | 18-01-2018 15:30:00

    INFO: 30 lekarzy ze szpitala psychiatrycznego w Choroszczy (woj. podlaskie) złożyło wypowiedzenia z pracy - podaje dziennik.pl.

  • Opozycja myli guziki podczas głosowań | 18-01-2018 13:15:00

    INFO: Ostatnia wpadka opozycji podczas głosowania to jedna z wielu takich pomyłek. "Rzeczpospolita" wylicza Platformie i Nowoczesnej nieprawidłowości, jakie posłowie tych partii popełnili podczas głosowań.

  • Lekarz nie chciał przyjmować pacjentów z PiS | 18-01-2018 11:00:00

    INFO: P. Wojciech Wieczorek, lekarz rodzinny z Rumi, wyleciał z pracy, bo nie chciał przyjmować pacjentów z PiS - donosi wprost.pl.

  • RPO: Naukowcy są nierówno traktowani | 18-01-2018 06:45:00

    INFO: Definicja młodego naukowca zawarta w ustawie o zasadach finansowania nauki może mieć charakter dyskryminujący ze względu na zamieszczone w nim kryterium wieku - ocenia rzecznik praw obywatelskich.

  • Paradoksalny skutek zakazu handlu w niedziele | 17-01-2018 21:45:00

    INFO: Przybędzie zatrudnionych, których można zmusić do pracy w dni świąteczne - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".