Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-03-2017 17:30:00

Czarne chmury nad gazetą Michnika

INFO: Portal telewizjarepublika.pl donosi, że "Gazeta Wyborcza" w rok straciła aż 36 tys. czytelników, czyli jej sprzedaż zmniejszyła się aż o blisko 25%.

 

Gazeta p. Michnika odnotowała rekordowy spadek czytelnictwa. Jej średni wynik spadł o 23,30% do 118 252 egz. Portal przypomina, że w IV kwartale zeszłego roku w Agorze rozpoczęły się grupowe zwolnienia. Pracę straciło wówczas 176 osób, głównie z "GW". Podwyższono także cenę większości wydań gazety. Jak widać zmiany nie przyniosły jednak oczekiwanych efektów.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 08-03-2017 18:22:01 | odpowiedz
    Niech już wreszcie zdechnie ten szmatławiec, albo niech całość kupi Soros i umoczy kasę. Będą dwie pieczenie na jednym ogniu.
  • 09-03-2017 18:59:00 | odpowiedz
    Nie rozumiem tej fiksacji w sprawie "Gazety Wyborczej". Co rusz na tym portalu nowe newsy, że GW spadła sprzedaż, i jakieś schadenfreudowskie komentarze. O spadku sprzedaży innych gazet jakoś cisza.

    Gazeta, jak gazeta - każda ma swoją linię polityczną, jedna taką, druga siaką. Nie podoba się, nie kupuj i nie czytaj. Kup sobie, co ci odpowiada, wybór prasy jest u nas całkiem przyzwoity.

    Druga sprawa: każdy totalistyczny "żont" lubi mieć swój (tfu!) "organ prasowy" - jak nie własny, to przysposobiony. Raz to będzie "Trubuna Ludu", raz "Gazeta Wyborcza", innym razem "Nasz Dziennik", czy jeszcze inna redakcja, która będzie z ochotą publikować peany, wywiady z darmozjadami, felietony po linii i na bazie itd. Tymczasem inna będzie publikować kalumnie. Po czym będzie zmiana i szpak dziobał bociana.

  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Gazeta Wyborcza...

    Niedawno bylem u kolegi we Wroclawiu i po dyskusjach z nim w mojej glowie pojawilo sie pewne zwatpienie.Nigdy nie kupowalem ale i staralem sie zawsze unikac GW .... a teraz zaczynam dostrzegac...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • "Od skinheada do ortodoksyjnego Żyda", czyli żydowska propagandowa ściema.

    Ostatnimi czasy w polskim internecie, w różnych miejscach (m. in. na niniejszym portalu) można napotkać, umieszczony zazwyczaj na zasadach reklamy, przetłumaczony na język polski (wcześniej...
  • "Wolnorynkowa" krytyka demokracji

    Tekst nadesłany „Demokracja to ustrój w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych...” - zarzucił swego czasu Janusz Korwin-Mikke, guru tzw. „wolnorynkowców” i...
  • K. Kłopotowski "Gazeta Wyborcza a kod kulturowy judaizmu"

    O ile niektóre fragmenty tekstu można zrzucić na karb tego, że Krzysztof Kłopotowski jest - jak sam się określił - "liberałem nowojorskim przemielonym przez to miasto", to jego analiza...

Poczytaj również

  • Poseł PSL przechodzi do Porozumienia | 21-01-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Mieczysław Baszko, podlaski poseł PSL, przeszedł do ugrupowania JE Jarosława Gowina - Porozumienie - donosi stooq.pl.

  • Poseł Józwiak: Hańba dla Senatu! | 21-01-2018 06:45:00

    INFO: Senat zdecydował, że WDost. Stanisław Kogut nie może zostać zatrzymany i tymczasowo aresztowany za zarzuty korupcyjne - podaje wp.pl.

  • PiS utrudni życie myśliwym? | 20-01-2018 21:45:00

    INFO: PiS rozważa wycofanie przepisów ułatwiających polowania. Z informacji "Rzeczpospolitej" wynika, że taki scenariusz cieszy się poparciem WCz. Jarosława Kaczyńskiego.

  • 300 tys. zł na wyprawę Beaty Kempy | 20-01-2018 17:30:00

    INFO: 300 tys. zł kosztował przelot rządowym samolotem do Jordanii, gdzie z pomocą dla uchodźców udała się minister Beata Kempa - czytamy w "Fakcie".

  • Chrześcijanie nie są naiwniakami po lobotomii | 20-01-2018 14:15:00

    OPINIA: Szanujmy biskupów, ale mamy prawo mówić to, co uważamy za słuszne. Imigranci niosą ze sobą bardzo często, w warunkach tej fali, terroryzm. Niosą bardzo poważne zagrożenia, niosą ofiary - powiedział red. Jacek Karnowski w programie "Warto rozmawiać" w TVP1.

  • Wolność w libertariańskim sojuszu | 20-01-2018 11:00:00

    INFO: Wolność dołączyła do International Alliance of Libertarian Parties, organizacji skupiającej najbardziej liczące się partie konserwatywno-libertariańskie z całego świata.

  • Zmiany w CIT to wzrost obciążeń dla firm! | 20-01-2018 06:45:00

    INFO: Zdaniem ekspertów, zmiany w CIT, które weszły w życie 1 stycznia oznaczają wzrost obciążeń dla firm - podaje portal podatki.biz.

  • Bankructwo spółki po wycofaniu ministerialnej dotacji | 19-01-2018 21:45:00

    INFO: Portal bankier.pl donosi, że spółka Infosystems SA szykuje się do złożenia wniosku o upadłość. Decyzja ma związek z cofnięciem dofinansowania z ministerstwa rozwoju.

  • PRL-owski relikt wciąż spędza sen z powiek | 19-01-2018 19:30:00

    INFO: Rzecznik Praw Obywatelskich, p. Adam Bodnar wezwał premiera Morawieckiego, by rząd wreszcie rozwiązał problem posiadaczy książeczek mieszkaniowych - podaje wp.pl.

  • Rząd dzieli strefy wpływów i kompetencji | 19-01-2018 17:30:00

    INFO: "Puls Biznesu" ujawnił plany zmian w rządzie.

  • Kiszczakowa: Przekazałam teczki ze strachu | 19-01-2018 15:30:00

    INFO: P. Maria Kiszczak, wdowa po PRL-owskim generale, stwierdziła, że przekazała IPN-owi teczkę Wałęsy powodowana jedynie strachem o własne życie - podaje se.pl.

  • PO składa wniosek o wstrzymanie finansowania TVP z budżetu | 19-01-2018 13:15:00

    INFO: PO składa wniosek do KRRiT o wstrzymanie finansowania telewizji publicznej z budżetu państwa - informuje stooq.pl.

  • Morawiecki przeciwny poszerzeniu 500+? | 19-01-2018 11:00:00

    INFO: Słowa JE Beaty Szydło o poszerzeniu programu 500+ miały "rozwścieczyć" premiera Mateusza Morawieckiego - donosi se.pl.

  • Żona Owsiaka zdementowała jego słowa | 19-01-2018 06:45:00

    INFO: P. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, żona szefa WOŚP, która jest członkiem Fundacji WOŚP, zdementowała informacje podane przez p. Jerzego Owsiaka - donosi prawdaobiektywna.pl.

  • MinFin bada wpływ podatku Belki na rynek kapitałowy | 18-01-2018 21:45:00

    INFO: P. Paweł Gruza, wiceminister finansów, poinformował, że resort analizuje wpływ podatków na rynek kapitałowy - podaje interia.pl.