Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-03-2017 17:30:00

Czarne chmury nad gazetą Michnika

INFO: Portal telewizjarepublika.pl donosi, że "Gazeta Wyborcza" w rok straciła aż 36 tys. czytelników, czyli jej sprzedaż zmniejszyła się aż o blisko 25%.

 

Gazeta p. Michnika odnotowała rekordowy spadek czytelnictwa. Jej średni wynik spadł o 23,30% do 118 252 egz. Portal przypomina, że w IV kwartale zeszłego roku w Agorze rozpoczęły się grupowe zwolnienia. Pracę straciło wówczas 176 osób, głównie z "GW". Podwyższono także cenę większości wydań gazety. Jak widać zmiany nie przyniosły jednak oczekiwanych efektów.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 08-03-2017 18:22:01 | odpowiedz
    Niech już wreszcie zdechnie ten szmatławiec, albo niech całość kupi Soros i umoczy kasę. Będą dwie pieczenie na jednym ogniu.
  • 09-03-2017 18:59:00 | odpowiedz
    Nie rozumiem tej fiksacji w sprawie "Gazety Wyborczej". Co rusz na tym portalu nowe newsy, że GW spadła sprzedaż, i jakieś schadenfreudowskie komentarze. O spadku sprzedaży innych gazet jakoś cisza.

    Gazeta, jak gazeta - każda ma swoją linię polityczną, jedna taką, druga siaką. Nie podoba się, nie kupuj i nie czytaj. Kup sobie, co ci odpowiada, wybór prasy jest u nas całkiem przyzwoity.

    Druga sprawa: każdy totalistyczny "żont" lubi mieć swój (tfu!) "organ prasowy" - jak nie własny, to przysposobiony. Raz to będzie "Trubuna Ludu", raz "Gazeta Wyborcza", innym razem "Nasz Dziennik", czy jeszcze inna redakcja, która będzie z ochotą publikować peany, wywiady z darmozjadami, felietony po linii i na bazie itd. Tymczasem inna będzie publikować kalumnie. Po czym będzie zmiana i szpak dziobał bociana.

  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Gazeta Wyborcza...

    Niedawno bylem u kolegi we Wroclawiu i po dyskusjach z nim w mojej glowie pojawilo sie pewne zwatpienie.Nigdy nie kupowalem ale i staralem sie zawsze unikac GW .... a teraz zaczynam dostrzegac...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • "Od skinheada do ortodoksyjnego Żyda", czyli żydowska propagandowa ściema.

    Ostatnimi czasy w polskim internecie, w różnych miejscach (m. in. na niniejszym portalu) można napotkać, umieszczony zazwyczaj na zasadach reklamy, przetłumaczony na język polski (wcześniej...
  • "Wolnorynkowa" krytyka demokracji

    Tekst nadesłany „Demokracja to ustrój w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych...” - zarzucił swego czasu Janusz Korwin-Mikke, guru tzw. „wolnorynkowców” i...
  • K. Kłopotowski "Gazeta Wyborcza a kod kulturowy judaizmu"

    O ile niektóre fragmenty tekstu można zrzucić na karb tego, że Krzysztof Kłopotowski jest - jak sam się określił - "liberałem nowojorskim przemielonym przez to miasto", to jego analiza...

Poczytaj również

  • IPN nie odpuszcza trucicielom Walentynowicz | 23-09-2017 20:45:00

    INFO: Sprawa uniewinnienia przez sąd 3 byłych esbeków, których IPN oskarżył o próbę otrucia w 1981 r. śp. Anny Walentynowicz, nie jest zamknięta. IPN domaga się osądzenia funkcjonariuszy bezpieki i zapowiada apelację - czytamy w "Gazecie Polskiej Codziennie".

  • "Darmowe" owoce i mleko dla dzieci w szkołach | 23-09-2017 17:30:00

    FUTURO: 2 października rusza unijny program, który ma promować zdrowe odżywianie się dzieci. Na jego finansowanie UE przeznaczy 240 mln zł - informuje onet.pl.

  • Kierowcom Ubera przybędzie obowiązków | 23-09-2017 14:15:00

    INFO: Na stronach Rządowego Centrum Legislacji pojawił się projekt ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym - informuje se.pl.

  • Będą kasować konta piratów | 23-09-2017 11:00:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Krakowie zadecydował, że serwis Chomikuj.pl ma kasować nie tylko rozpowszechniane za jego pośrednictwem nielegalne kopie filmów, ale także konta użytkowników, którzy się tego dopuścili - informuje fakt.pl.

  • Władze Gdańska dbają o finanse dziennikarzy antypisowskich | 23-09-2017 06:45:00

    INFO: Władze Gdańska zorganizowały Gdański Tydzień Demokracji i dały w ten sposób zarobić dziennikarzom, takich mediów jak Onet czy "Newsweek" - podaje niezalezna.pl.

  • Kolejny absurd państwa opiekuńczego | 22-09-2017 21:45:00

    INFO: NIK przeprowadziła kontrolę szkół dla dorosłych. Z najnowszego raportu wynika, że poziom nauki w tych placówkach jest bardzo niski - tylko co piąty uczeń kończy naukę - informuje rmf24.pl.

  • Nie chcą wieżowców tylko drzewka | 22-09-2017 19:30:00

    INFO: Nadciąga nowa afera warszawska - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • MinFin ustaliło maksymalną stawkę opłaty uzdrowiskowej | 22-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Opłata uzdrowiskowa w 2018 r. będzie mogła wynosić maksymalnie 4,33 zł - podaje gazetaprawna.pl.

  • Gospodynie zaczęły się bać | 22-09-2017 15:30:00

    INFO: Po ostatnich kontrolach skarbówki koła gospodyń wiejskich zaczęły bać się wszelkich festynów, na których do tej pory wystawiały swoje domowe napitki - informuje polskatimes.pl.

  • Minister zdrowia o zmianie prawa aborcyjnego | 22-09-2017 13:15:00

    INFO: Rząd PiS sekunduje wszystkim inicjatywom zwiększającym prawo dzieci nienarodzonych do życia - powiedział w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" JE Konstanty Radziwiłł, szef resortu zdrowia.

  • Wyborcy niezadowoleni z partii | 22-09-2017 11:00:00

    INFO: Aż 51% wyborców jest niezadowolonych z oferty partii politycznych - wynika z sondażu opublikowanego przez "Rzeczpospolitą".

  • Skarbówka zajęła konto HGW | 22-09-2017 06:45:00

    INFO: Urząd skarbowy zajął na prywatnym rachunku bankowym prezydent Warszawy p. Hanny Gronkiewicz-Waltz z PO ponad 12 tys. zł - donosi niezalezna.pl.

  • Minister energii: Polsce już nie grozi blackout | 21-09-2017 21:45:00

    INFO: Polsce nie grozi blackout, gdyż budowane są nowe bloki energetyczne, a jako pierwszy w styczniu przyszłego roku do sieci włączony zostanie blok w Elektrowni Kozienice - powiedział w Telewizji Republika JE Krzysztof Tchórzewski, minister energii z PiS.

  • Agora zastawiła swoją siedzibę | 21-09-2017 19:30:00

    INFO: Spółka Agora, wydawca "Gazety Wyborczej", poinformowała o ustanowieniu hipoteki na należącym do niej warszawskim biurowcu - podaje niezalezna.pl.

  • Duda grozi kolejnym wetem | 21-09-2017 17:30:00

    FUTURO: Prezydent Andrzej Duda wysyła sygnały, że może zawetować projekt ustawy o Państwowej Służbie Ochrony, przygotowany przez MSWiA  - czytamy w "Fakcie".