Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-03-2017 17:30:00

Czarne chmury nad gazetą Michnika

INFO: Portal telewizjarepublika.pl donosi, że "Gazeta Wyborcza" w rok straciła aż 36 tys. czytelników, czyli jej sprzedaż zmniejszyła się aż o blisko 25%.

 

Gazeta p. Michnika odnotowała rekordowy spadek czytelnictwa. Jej średni wynik spadł o 23,30% do 118 252 egz. Portal przypomina, że w IV kwartale zeszłego roku w Agorze rozpoczęły się grupowe zwolnienia. Pracę straciło wówczas 176 osób, głównie z "GW". Podwyższono także cenę większości wydań gazety. Jak widać zmiany nie przyniosły jednak oczekiwanych efektów.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 08-03-2017 18:22:01 | odpowiedz
    Niech już wreszcie zdechnie ten szmatławiec, albo niech całość kupi Soros i umoczy kasę. Będą dwie pieczenie na jednym ogniu.
  • 09-03-2017 18:59:00 | odpowiedz
    Nie rozumiem tej fiksacji w sprawie "Gazety Wyborczej". Co rusz na tym portalu nowe newsy, że GW spadła sprzedaż, i jakieś schadenfreudowskie komentarze. O spadku sprzedaży innych gazet jakoś cisza.

    Gazeta, jak gazeta - każda ma swoją linię polityczną, jedna taką, druga siaką. Nie podoba się, nie kupuj i nie czytaj. Kup sobie, co ci odpowiada, wybór prasy jest u nas całkiem przyzwoity.

    Druga sprawa: każdy totalistyczny "żont" lubi mieć swój (tfu!) "organ prasowy" - jak nie własny, to przysposobiony. Raz to będzie "Trubuna Ludu", raz "Gazeta Wyborcza", innym razem "Nasz Dziennik", czy jeszcze inna redakcja, która będzie z ochotą publikować peany, wywiady z darmozjadami, felietony po linii i na bazie itd. Tymczasem inna będzie publikować kalumnie. Po czym będzie zmiana i szpak dziobał bociana.

  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Gazeta Wyborcza...

    Niedawno bylem u kolegi we Wroclawiu i po dyskusjach z nim w mojej glowie pojawilo sie pewne zwatpienie.Nigdy nie kupowalem ale i staralem sie zawsze unikac GW .... a teraz zaczynam dostrzegac...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • "Od skinheada do ortodoksyjnego Żyda", czyli żydowska propagandowa ściema.

    Ostatnimi czasy w polskim internecie, w różnych miejscach (m. in. na niniejszym portalu) można napotkać, umieszczony zazwyczaj na zasadach reklamy, przetłumaczony na język polski (wcześniej...
  • "Wolnorynkowa" krytyka demokracji

    Tekst nadesłany „Demokracja to ustrój w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych...” - zarzucił swego czasu Janusz Korwin-Mikke, guru tzw. „wolnorynkowców” i...
  • K. Kłopotowski "Gazeta Wyborcza a kod kulturowy judaizmu"

    O ile niektóre fragmenty tekstu można zrzucić na karb tego, że Krzysztof Kłopotowski jest - jak sam się określił - "liberałem nowojorskim przemielonym przez to miasto", to jego analiza...

Poczytaj również

  • Przez demokrację wszystko idzie wolno | 17-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Ja wiem, że Aleksander Macedoński w ciągu pół roku podbił pół Azji, ale nie miał konsultacji społecznych i konsultacji międzyresortowych. To wydłuża troszkę proces - powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl JE Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister rozwoju i finansów z PiS.

  • Pół miliona podpisów za zaostrzeniem ustawy aborcyjnej | 17-11-2017 17:30:00

    INFO: Ponad 500 tys. podpisów zebrano już pod obywatelskim projektem ustawy znoszącej aborcję eugeniczną - informuje "Nasz Dziennik".

  • PiS szykuje nowe rozwiązania socjalne | 17-11-2017 15:30:00

    INFO: Emeryci, samotni rodzice z niskimi dochodami i ludzie wracający z zagranicy to grupy, dla których PiS szykuje ofertę na kolejne 2 lata rządów - donosi fakt.pl.

  • Państwowe gospodarowanie w praktyce | 17-11-2017 13:15:00

    INFO: NIK skrytykowała budowę szkoły w Kazimierzu Dolnym.

  • Turecki trop Amber Gold | 17-11-2017 11:00:00

    INFO: Śledczy badają, czy spółki OLT miały być kupione m.in. przez Turkish Airlines - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Idiotyczne przepisy opóźniają autobusy | 17-11-2017 06:45:00

    INFO: Jak donosi portal wp.pl, kierowca Polskiego Busa nieoczekiwanie zatrzymał autobus i oświadczył pasażerom, że robi sobie przerwę.

  • Lewandowski straci Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski? | 16-11-2017 21:45:00

    INFO: WCz. Adam Andruszkiewicz, były poseł Kukiz'15, a obecnie członek koła Wolni i Solidarni, zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy o odebranie CEP-owi Januszowi Lewandowskiemu Krzyża Komandorskiego Orderu Odrodzenia Polski - informuje dorzeczy.pl.

  • Program 500+ zatrzymał milion osób w Polsce? | 16-11-2017 19:30:00

    OPINIA: Zdaniem JE Mateusza Morawieckiego, wicepremiera, ministra rozwoju i finansów z PiS, gdyby nie rządowy program "Rodzina 500+", z kraju wyjechałby milion osób - informuje bankier.pl.

  • Pół miliarda na ochronę polskiej armii! | 16-11-2017 17:30:00

    INFO: Jak donosi se.pl, polskie wojsko korzysta... z zewnętrznych agencji ochrony. Tylko w tym roku resort miał wydać 470 mln zł na wynajęcie wartowników.

  • Wolność krytykuje zmiany ordynacji wyborczej | 16-11-2017 15:30:00

    INFO: Politycy Wolności p. Zbigniew Wysocki, członek zarządu krajowego i WCz. Jacek Wilk, poseł na Sejm, ocenili poselski projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych.

  • Rybak jednak trafi do więzienia | 16-11-2017 13:15:00

    INFO: P. Piotr Rybak, skazany prawomocnie za spalenie kukły Żyda, jednak trafi do więzienia - informuje radiozet.pl.

  • Będzie pozew za słowa Verhofstadta | 16-11-2017 11:00:00

    INFO: P. Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, zapowiedział pozew za słowa CEP-a Gwidona Verhofstadta w PE.

  • Sprzeciw TK po słowach Timmermansa | 16-11-2017 06:45:00

    INFO: Biuro Trybunału Konstytucyjnego w specjalnym komunikacie wyraziło stanowczy sprzeciw wobec wypowiedzi p. Franciszka Timmermansa, wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej - podaje wprost.pl.

  • Lewacy próbowali podpalić siedzibę Stowarzyszenia Marsz Niepodległości | 15-11-2017 21:45:00

    INFO: Portal kresy.pl informuje, że doszło do próby podpalenia siedziby organizatorów Marszu Niepodległości w Warszawie.

  • Ziemkiewicz krytykuje Wszechpolaków | 15-11-2017 19:30:00

    OPINIA: "My chcemy Boga", ale jego matki to już nie, bo to, jak wie każdy, kto był na Jasnej Górze, Murzynka. Niech sobie tam siedzi na swoim kontynencie. Brawo Młodzież Wszechpolska i jej rzecznik - komentuje na Facebooku red. Rafał Ziemkiewicz.