Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs
Kursy dla wolnościowców – ostatnie dni rekrutacji!
Polsko-Amerykańska Akademia Liderów to inicjatywa bardzo dobrze znana w polskim środowisku wolnościowym.  Swoją popularność zawdzięcza doświadczonej, zawsze wolnościowo nastawione...
Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

08-03-2017 17:30:00

Czarne chmury nad gazetą Michnika

INFO: Portal telewizjarepublika.pl donosi, że "Gazeta Wyborcza" w rok straciła aż 36 tys. czytelników, czyli jej sprzedaż zmniejszyła się aż o blisko 25%.

 

Gazeta p. Michnika odnotowała rekordowy spadek czytelnictwa. Jej średni wynik spadł o 23,30% do 118 252 egz. Portal przypomina, że w IV kwartale zeszłego roku w Agorze rozpoczęły się grupowe zwolnienia. Pracę straciło wówczas 176 osób, głównie z "GW". Podwyższono także cenę większości wydań gazety. Jak widać zmiany nie przyniosły jednak oczekiwanych efektów.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 08-03-2017 18:22:01 | odpowiedz
    Niech już wreszcie zdechnie ten szmatławiec, albo niech całość kupi Soros i umoczy kasę. Będą dwie pieczenie na jednym ogniu.
  • 09-03-2017 18:59:00 | odpowiedz
    Nie rozumiem tej fiksacji w sprawie "Gazety Wyborczej". Co rusz na tym portalu nowe newsy, że GW spadła sprzedaż, i jakieś schadenfreudowskie komentarze. O spadku sprzedaży innych gazet jakoś cisza.

    Gazeta, jak gazeta - każda ma swoją linię polityczną, jedna taką, druga siaką. Nie podoba się, nie kupuj i nie czytaj. Kup sobie, co ci odpowiada, wybór prasy jest u nas całkiem przyzwoity.

    Druga sprawa: każdy totalistyczny "żont" lubi mieć swój (tfu!) "organ prasowy" - jak nie własny, to przysposobiony. Raz to będzie "Trubuna Ludu", raz "Gazeta Wyborcza", innym razem "Nasz Dziennik", czy jeszcze inna redakcja, która będzie z ochotą publikować peany, wywiady z darmozjadami, felietony po linii i na bazie itd. Tymczasem inna będzie publikować kalumnie. Po czym będzie zmiana i szpak dziobał bociana.

  • POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!!:)-D

    >:D< POLACY NIGDY NIE WRACAJCIE TO TEGO SYFU!!! Gazeta Wyborcza opublikowała chwalący Tuska artykulik, o tym jak to warto wracać do Polski. "Znalezienie inżyniera w Polsce graniczy z cudem. Na...
  • Gazeta Wyborcza...

    Niedawno bylem u kolegi we Wroclawiu i po dyskusjach z nim w mojej glowie pojawilo sie pewne zwatpienie.Nigdy nie kupowalem ale i staralem sie zawsze unikac GW .... a teraz zaczynam dostrzegac...
  • Czas się obudzić - Czyli "obalmy rząd" !!!

    Na początku chciałbym podać pare linków z którymi powinien ( jeśli jeszcze nie otworzył oczu) zapoznać się każdy z was : http://video.google.com/videoplay?docid=-5870901554543719947# Film...
  • "Od skinheada do ortodoksyjnego Żyda", czyli żydowska propagandowa ściema.

    Ostatnimi czasy w polskim internecie, w różnych miejscach (m. in. na niniejszym portalu) można napotkać, umieszczony zazwyczaj na zasadach reklamy, przetłumaczony na język polski (wcześniej...
  • "Wolnorynkowa" krytyka demokracji

    Tekst nadesłany „Demokracja to ustrój w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych...” - zarzucił swego czasu Janusz Korwin-Mikke, guru tzw. „wolnorynkowców” i...
  • K. Kłopotowski "Gazeta Wyborcza a kod kulturowy judaizmu"

    O ile niektóre fragmenty tekstu można zrzucić na karb tego, że Krzysztof Kłopotowski jest - jak sam się określił - "liberałem nowojorskim przemielonym przez to miasto", to jego analiza...

Poczytaj również

  • Wolność nie chce referendum ws. edukacji | 25-04-2017 21:45:00

    INFO: Partia Wolność nie popiera wniosku o referendum w sprawie reformy systemu edukacji.

  • PiS wycofuje sie z niektórych pomysłów | 25-04-2017 19:30:00

    INFO: Władze PiS planują wycofanie się z kilku kontrowersyjnych projektów - pisze fakt.pl.

  • Wojsko nie jest w stanie skonsumować 2,5% PKB? | 25-04-2017 17:30:00

    OPINIA: Były premier Leszek Miller w TVP Info zwracał uwagę na przejadanie pieniędzy przez MON.

  • Krytykujący Szyszkę nie dostają dotacji | 25-04-2017 15:30:00

    INFO: Wszyscy, którzy krytykują JE Jana Szyszkę, ministra środowiska z PiS, mogą zapomnieć o unijnych dotacjach - informuje money.pl.

  • Poseł PiS: Moja żona wyłudza dotacje | 25-04-2017 13:15:00

    INFO: WCz. Łukasz Zbonikowski, poseł PiS, zarzucił złośliwość i niekompetencję Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - donosi se.pl.

  • Sikorski kłamał w sądzie? | 25-04-2017 11:00:00

    INFO: P. Radosław Sikorski, były szef MSZ z PO, był zaangażowany w dyplomatyczne przygotowanie wizyty w Katyniu w kwietniu 2010 r. zarówno premiera Donalda Tuska, jak i śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego - pisze tygodnik "wSieci".

  • Żona byłego ministra doi państwową spółkę | 25-04-2017 06:45:00

    INFO: Firma geodezyjna należąca do żony p. Aleksandra Grada, byłego ministra skarbu w rządzie PO-PSL, zarobi prawie 64 mln zł na 30-letnim kontrakcie z PGNiG - podaje dorzeczy.pl.

  • Była posłanka Nowoczesnej zdradziła kulisy działania partii | 24-04-2017 21:45:00

    INFO: W rozmowie z „Wprost” WCz. Joanna Augustynowska zdradziła powody, dla których odeszła z Nowoczesnej.

  • Szokujące słowa posła Jakubiaka o sądownictwie | 24-04-2017 19:30:00

    OPINIA: Po tylu latach działalności gospodarczej jedno mogę powiedzieć, że w sądownictwie, w ogóle w prowadzeniu spraw sądowych nigdy niczego nie wiadomo, a każdy adwokat państwu powie, że jest 50 na 50. Nawet żebyście mieli papiery nie wiadomo jakie, możecie przegrać sprawę - powiedział WCz. Marek Jakubiak, poseł Kukiz’15, założyciel browaru regionalnego.

  • Polacy nie będą masowo wracać do Polski po Brexicie | 24-04-2017 17:30:00

    OPINIA: Zdaniem ekspertów, nie ma ekonomicznych argumentów, które mogłyby przekonać Polaków do powrotu na rodzimy rynek pracy - podaje bankier.pl.

  • Krecia robota RPO? | 24-04-2017 15:30:00

    INFO: JE Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych z PiS, zasugerował na antenie TVP Info, że rzecznik praw obywatelskich przeszkadza władzom w walce z terroryzmem.

  • Dziennikarze "GW" piszą pod z góry założoną tezę | 24-04-2017 13:15:00

    OPINIA: Tekst dziennikarzy "Gazety Wyborczej" pisany był pod tezę, że za radykalizm i terroryzm młodych muzułmanów odpowiada ponad 20 (!) różnych czynników, ale nie religia, której terroryści są wyznawcami i której twierdzenia przywołują dla usprawiedliwienia swoich okrucieństw - pisze p. Grzegorz Lindenberg z portalu Euroislam.pl.

  • Ziobro wziął się za pobłażliwych sędziów | 24-04-2017 11:00:00

    INFO: JE Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości, chce "dyscyplinarki" dla sędziego, który zwolnił nastoletnią zabójczynię - donosi wp.pl.

  • Sąd obniżył karę dla Brunona Kwietnia | 24-04-2017 06:45:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Krakowie skazał p. Brunona Kwietnia na 9 lat więzienia. Tym samym obniżono mu karę wymierzoną przez sąd pierwszej instancji (13 lat) - podaje onet.pl.

  • RKW przedstawił propozycje zmian w systemie wyborczym | 23-04-2017 20:45:00

    INFO: Ruch Kontroli Wyborów przedstawił swoje propozycje zmian w systemie wyborczym - podaje stooq.pl.