Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

01-06-2018 17:30:00

Cimoszewicz uderzył w procesje Bożego Ciała

INFO: WCz. Tomasz Cimoszewicz, poseł PO, zirytowany faktem zablokowania drogi, którą jechał, skrytykował na Twitterze procesje Bożego Ciała - podaje tvp.info.

 

P. Cimoszewicz, syn byłego premiera, utknął w korku spowodowanym procesją. Zirytowany sięgnął po smartfon i napisał: "A wy na maratończyków w Warszawie narzekacie. Ci się rozsiedli na środku ulicy i mszę odprawiają. Policja właśnie prysnęła. Radiowóz 919. Zamiast dopilnować przejazdu bo korek już długi, odbił w pole i ślad po nich zaginął".

Poseł zapowiedział również, że sprawdzi, czy parafie w Polsce wystąpiły o pozwolenie na organizację procesji.

"W dawnych, dobrych dla twojej rodziny czasach, przyjechaliby sołdaci i rozgonili Ciemnogród. A dziś wielki pan "demokrata" z PO musi czekać i nie może użyć policji przeciwko modlącym się Obywatelom. To już nie lata 50, więc stój i czekaj grzecznie" - odpowiedział p. Cimoszewiczowi na Twitterze WCz. Adam Andruszkiewicz.

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 01-06-2018 20:32:06 | odpowiedz
    Pytanie do znawców korwinizmu-mikkizmu: Jak w Krulestwie Korwinostanu spotkają się na skrzyżowaniu procesja Bożego Ciała i Parada Gejów, to kto będzie miał pierwszeństwo?
    • 01-06-2018 23:44:56 | odpowiedz
      W libertariańskim Krulestwie Korwinostanu nie będzie dróg.
    • 02-06-2018 07:54:53 | odpowiedz
      Nadjeżdżający z prawej przecież.
    • 02-06-2018 08:05:00 | odpowiedz
      Odpowiedzi nieprawidłowe. Drogi będą, ale prywatne. To prywatny właściciel, będzie decydował. kto będzie mógł zajmować JEGO drogę i na jakich warunkach. Na skrzyżowaniach dróg dwóch różnych właścicieli decydować będzie umowa między nimi lub (również prywatny) arbitraż.
    • 02-06-2018 08:09:46 | odpowiedz
      A póki co, to Junior ma rację. Nie mamy jeszcze Krulestwa tylko Rzeczpospolitą Którąś Tam, w której na utrzymanie dróg płacą kierowcy w cenie benzyny a nie księża w cenie wina mszalnego.
  • 01-06-2018 20:41:28 | odpowiedz


    Miś-prawaczek
    (dedykuję Misiowi Uszatkowi z ndie.pl)

    Na dobranoc, dobry wieczór miś pluszowy śpiewa Wam.
    Mówią o mnie miś-prawaczek, bo ramadan w d… mam!

    Jestem sobie biały miś, polski miś; spokój miałem aż do dziś.

    Na dobranoc, dobry wieczór propagandą tchnie main-streem.
    Ale, żebym miał jej ulec, chyba najpierw zgłupiałbym!

    Jestem sobie biały miś…

    Na dobranoc, dobry wieczór czytam sobie ndie.pl.
    „Rasistowskie” mam futerko, bowiem bardzo lubię biel!

    Jestem sobie bialy miś…

    Na dobranoc, dobry wieczór chcą mnie w barwy oblec tęcz.
    Ja lewactwu odpowiadam: ty się samo z sobą męcz!

    Jestem sobie biały miś…

    Na dobranoc, dobry wieczór z Polski zrobić chcą Polin.
    Lecz ja chodzę na strzelnicę; patriotyzm wcielam w czyn!…

    Jestem sobie biały miś…

    Na dobranoc, dobry wieczór spokój miałem po dziś dzień.
    I spokoju sobie życzę, a nie muezińskich pień!

    Jestem sobie biały miś…

    Lecz niestety PiSuary, tak jak wcześniej też PO,
    Wcielać wrogie chcą zamiary… Mój środkowy palec, o!

    Jestem sobie biały miś, polski miś; Jarku swój napletek gryź!!!
    • 06-06-2018 19:19:44 | odpowiedz
      Tęcza na Placu Zbawiciela
      czyli
      Co chce mieć lewica?

      Co chce w Warszawie mieć lewica?
      Pragnie mieć nowy tęczy łuk.
      Me(n)dia pod wodzą Szechterzyca
      Na Placu lubią młotków stuk.
      Sześć barw (nie siedem!) znów zachwyca;
      Niech drży nieistniejący Bóg,
      Który na Placu jest w kościele!
      „Czas na paradę, przyjaciele!”

      I znów to samo: Ręka prawa
      Niszczy „neutralności” wzór!
      „Ozdoba”, którą ma Warszawa,
      Padła, nie jak berliński mur,
      Lecz jak Diduszko… (Nędzna sława!
      Bardziej on do macania kur
      Od polityki się nadaje.
      Bo zaraz po swej „śmierci” wstaje!)

      Hanka Gronkowiec, kamienice
      Kiedy zagarnia uczy nas:
      „Tęcza ozdobi znów stolicę.
      To nie jest symbol seksu ras,
      Ani genderu. Niech kibice
      W krajobraz wróść jej dadzą czas!”
      Nie dali. Ducha „przyjaciółko”
      Daj szmal znów! Dała. I tak wkółko…

      Tęcza, gdy piąty raz spłonęła
      (Bo zamiast parad przeszedł marsz),
      Gronkowiec dzieło swe przeklęła,
      Jak Michnik ukraiński barszcz,
      Lub Jana Pawła wszystkie dzieła.
      Me(n)dialne knedle, w których farsz
      Trutkę miał, („wszyscy nie są biali”),
      Polacy znowu wyrzygali…

      A przecież „neutralnie”
      (Nie genderowo!) miała stać.
      „Stolyyyce tęcza kulturalnie
      Rozwija.” (Ryly? K… m…!)
      „Genderu symbol?… Kto tak palnie,
      Ten się ośmiesza! Jak się bać
      Można, Polacy, zwykłej tęczy?” –
      Tak jęczy główny ściek i jęczy.

      I nagle szok po latach paru:
      Chcą tęczę „niezniszczalną” wznieść…
      LGBTyści!… Już zamiaru
      Nie owijają; nie chcą pleść
      O „niewinności” tego „daru”.
      „To jest nasz symbol – głosi wieść –
      I znowu stanie, NIEZNISZCZALNY!” –
      Portal zachwyca się analny.

      Co chce w Warszawie mieć lewica?
      Chce tęczy? Nie, męczeństwa chce!
      Gdy na jaw kłamstwa Szechterzyca
      Wyszły, Diduszko gotuj się!
      (Żywy męczennik nie zachwyca.
      A bez męczeństwa idzie źle…)
      Na Zbawiciela Placu tęcza;
      Śmierć w jej obronie się nastręcza!
  • 01-06-2018 21:44:02 | odpowiedz
    Uderzył...

    Czy to nie za mocne określenie ???

    Może raczej - zaszczekał głosem Yorkshireteriera ???

  • JOW są lepsze niż lustracja

    Ruszyła nowa akcja zbierania podpisów dla Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych na portalu Wielu Może Więcej. Jak dotąd List Otwarty Walnego Zgromadzenia...
  • LIBERTAS - kant !

    LIBERTAS !!! Chciałbym poruszyc ten temat, bo wydaje mi sie że partia reklamowana jako anty-traktatowa, liberalna itp... jest KANTEM euro-lewicy. Chodzi o to że oni sie zorientowali że prawdziwa...
  • nergal, nowak i średniowiecze

    wczoraj przypadkiem trafiłem w internecie na opis sprawy Nergal-Nowak. Jeśli nie wiecie, o co idzie, to jest tak: Nergal to takie zwierzątko (przynajmniej sądząc po artykułowanych dźwiękach),...
  • Zawracamy kijem Wisłę, czyli co gdybyśmy wygrali?

    No właśnie co? Przecież 90% naszych reform nie da się zrobić bez pogwałcenia "unijnych" przepisów. Czy da radę wyjść z UE? To gigantyczny manewr, stwiający nas w nieciekawej sytuacji...
  • Sondaż prezydencki

    http://www.prezydent.iblogger.org/

Poczytaj również

  • Prof. JR Nowak wystartuje z nardowcami | 16-08-2018 21:45:00

    INFO: Zawiodłem się na PiS, dlatego będę kandydował z list narodowców - ujawnił telewizji internetowej wrealu24 prof. Jerzy Robert Nowak.

  • Lustracja i dekomunizacja konieczna | 16-08-2018 19:30:00

    OPINIA: Przypadek pani Ewy Gawor pokazuje, dlaczego rzeczywistość we współczesnej Polsce wydaje się momentami „dziwaczna” - pisze p. Ryszard Makowski na portalu wPolityce.pl.

  • Prezydent chce, by było więcej weteranów wojennych | 16-08-2018 17:30:00

    FUTURO: Jak informuje portal bankier.pl, prezydencki projekt nowelizacji ustawy o weteranach zakłada, że o status weterana misji zagranicznych będzie się mogła ubiegać większa liczba żołnierzy.

  • Marsz narodowców przeszedł mimo blokad kontrmanifestantów | 16-08-2018 15:30:00

    INFO: Ulicami Warszawy przeszedł "IV Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej", zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską i Stowarzyszenie "Marsz Niepodległości" - donosi stooq.pl.

  • PiS uderza w środowisko strzeleckie? | 16-08-2018 13:15:00

    INFO: MSWiA w przepisach przejściowych przemyciło kompletną zmianę obecnej ustawy o broni i amunicji. W środowisku strzeleckim wrze - pisze publicysta p. Łukasz Warzecha na łamach "Rzeczpospolitej".

  • Lubelski sąd zmienił kontrowersyjny regulamin | 16-08-2018 11:00:00

    INFO: Sąd Okręgowy w Lublinie wycofał zapis regulaminu o tym, że mogą do niego wchodzić wyłącznie osoby po okazaniu aktualnego wezwania lub zawiadomienia o terminie rozprawy lub posiedzenia lub po wykazaniu potrzeby wejścia - informuje "Rzeczpospolita".

  • Łożymy coraz więcej na lekkoatletykę | 16-08-2018 06:45:00

    INFO: Portal wp.pl podaje, że coraz większe pieniądze z kieszeni podatników trafiają do lekkoatletów.

  • Prezes NIK na ławie oskarżonych! | 15-08-2018 20:45:00

    INFO: P. Krzysztof Kwiatkowski, szef NIK, stanął przed sądem, oskarżony o nadużycie władzy przy obsadzaniu stanowisk - informuje niezalezna.pl.

  • Mąż ofiary Najsztuba zbulwersowany wyrokiem | 15-08-2018 17:30:00

    OPINIA: Mąż poszkodowanej przez dziennikarza p. Piotra Najsztuba skomentował rozstrzygnięcie wymiaru sprawiedliwości, nazywając je „skandalicznym” - podaje wprost.pl.

  • Poseł chce ratować polskie cukrownictwo | 15-08-2018 14:15:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Sachajko z Kukiz`15 wyraził zaniepokojenie cenami cukru.

  • Konflikt w ZPP nabiera rozpędu | 15-08-2018 11:00:00

    INFO: P. Tomasz Pruszczyński, odwołany wiceprezes ZPP, wezwał p. Cezarego Kaźmierczaka do ustąpienia ze stanowiska szefa ZPP - podaje money.pl.

  • Fiasko audytu rządu PO-PSL | 15-08-2018 06:45:00

    INFO: Premier Beata Szydło oraz ministrowie jej rządu zapowiadali, że rozliczą 8 lat rządów koalicji PO-PSL. 27 miesięcy później efekty kontroli prezentują się jednak dość mizernie - pisze fakt.pl.

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.