Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-01-2018 14:15:00

Chrześcijanie nie są naiwniakami po lobotomii

OPINIA: Szanujmy biskupów, ale mamy prawo mówić to, co uważamy za słuszne. Imigranci niosą ze sobą bardzo często, w warunkach tej fali, terroryzm. Niosą bardzo poważne zagrożenia, niosą ofiary - powiedział red. Jacek Karnowski w programie "Warto rozmawiać" w TVP1.

 

- Warto apelować do Kościoła - szanując, że pochyla się nad uchodźcami - aby pochylał się nad ofiarami terroryzmu, nad kobietami, które są gwałcone, nad ludźmi, którzy są wypychani ze swoich dzielnic - powiedział red. Karnowski.

Publicysta zauważył, że dziś w Polsce najpopularniejsze imiona żeńskie to: Julia, Zuzanna, Zofia, a męskie: Antoni, Jakub, Jan, Franciszek.

- Chcesz za 20 lat drukować tam - Muhammad? - zwrócił się do zwolennika przyjmowania uchodźców. - Dlaczego uważacie, że chrześcijaństwo to system etyczny dla ludzi naiwnych po lobotomii? Mamy prawo rozeznawać rzeczywistość. Promujecie jakąś wersję hipisowską. Poraża mnie pogarda dla ofiar terroryzmu. One są tylko śmieciem historycznym - zauważył. - Kocham Europę, kocham Polskę. To nasza cywilizacja, nasz kontynent, dziesiątki pokoleń wypracowały to, co jest. Szkoda, żeby to było niszczone - podkreślił p. Karnowski. - To jest jakiś defekt poznawczy, jeśli cały świat rozkłada się na mapie jak dziecko i uważa się, że Mongolia to jest Wielka Brytania, a Niemcy są jak Irak - dodał.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 20-01-2018 15:44:44 | odpowiedz
  Ale to przecie idzie - o ilość. W Afryce i Azji czeka choćby i miliard czy dwa miliardy chętnych do przeprowadzki "na socjal" do Europy - ale przecie gdy na każdego białasa w Europie zwali się na głowę 4 murzynów a choćby tylko 1 - to będzie koniec nie tylko socjala ale i świata jaki znamy ???
 • 20-01-2018 16:35:44 | odpowiedz
  Rzymskiego Franciszka, a z "naszych" Polaka, Gadeckiego i Nycza należy wziąć za dupę i przymusowo wysłać ich z ich gorejącymi sercami do Islamczyków. Przecież to się w głowie nie mieści co te ...... wyprawiają.

 • Czym jest rasizm ??

  Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
 • Rynek pracy - otwarty czy zamknięty ?

  Jak to jest z otwieraniem rynku pracy dla obcokrajowców - czy to pomaga czy przeszkadza mieszkańcom państwa? Jeśli się nie mylę to nie ma państwa , któremu zaszkodziłoby otworzenie rynku pracy...
 • Uwaga imigrant!

  Warto jak sądzę napisać parę słów nt. przerażającej groźby jaką niesie dla Polski, Europy i w ogóle dla cywilizacji zachodniej legalna czy nielegalna emigracja ludzi z biednych krajów Afryki,...
 • 14 września 2010: Polska Zjednoczona Partia Reakcjonistów wzywa!

  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/polska_zjednoczona_partia_reakcjonistow_wzywa/662 Fałszywość przekazu rządzącej mafii obserwujemy już ponad dwadzieścia lat i zorientowanie się w tej...

Poczytaj również