Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

22-05-2018 06:45:00

BBN stworzył czarną listę naukowców!

INFO: 5 naukowców znalazło się na czarnej liście Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

 

BBN zażądało od IPN usunięcia z grona uczestników konferencji nt. polskiej myśli geopolitycznej w Rzeszowie pięciu polskich badaczy: dr. hab. Andrzeja Zapałowskiego, dr. hab. Jarosława Tomasiewicza, dr. Pawła Gotowieckiego, dr. Roberta Potockiego oraz dr. Leszka Sykulskiego.

Zdaniem dr. Leszka Sykulskiego, decyzja BBN jest "absolutnie niedopuszczalną ingerencją polityczną w wolność badań naukowych i upowszechniania ich wyników w naszym kraju". Naukowiec określił żądanie BBN jako skandal i brutalną ingerencją, pozbawioną podstaw merytorycznych i prawnych.

 

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • Czym jest rasizm ??

    Czym dla was jest rasizm ?? Jak wy sami go definiujecie ?? Pytam bo zdarza mi się, że ludzie czasami odnoszą wrażenie, że jestem rasistą z czym zgodzić się nie mogę. Ostatnio dyskutowalem z...
  • Ten potwór JKM

    Tekst zaczerpnięty z webloga Charyzjusza Chakiera (polecam również przeglądnięcie komentarzy) _-¯ Zapewne słyszeli już Państwo o tym, jak podczas prawyborów we Wrześni JKM otworzył ogień z...
  • GMO

    Krótko i niepolitycznie. Zauważyłem, że są dwa główne pola dyskusji na temat rośli modyfikowanych genetycznie. Sprowadzają się one do odpowiedzi na pytania: 1. Czy rośliny mutowane mogą szkodzić...
  • Opracowanie Traktatu Lizbońskiego - STRASZNE I MOCNE!

    http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&#forum:MSwxNSwxMSw2MDQ2NTI2OSwxNjE0MDE5ODgsNzIyNjE2OCwwLGZvcnVtMDAxLmpz Edit: Zmieniłam tytuł wątku. Adminka
  • Leszek Sykulski - globalistyczny wąż pełzający pośród prawicy konserwatywnej i narodowej

    Bodaj od końca zeszłego roku na portalach prawicowych (głównie na Konserwatyzm.pl) zaczęły pojawiać się artykuły ze stajni niejakiego Leszka Sykulskiego. Muszę przyznać, że do wspomnianego momentu...

Poczytaj również

  • Samorządy otrzymają 300 mln zł na rozwój elektrycznego transportu | 17-01-2019 06:45:00

    INFO: Rząd przypomina, że samorządy mogą wziąć 300 mln zł z Programu Infrastruktura i Środowisko na rozwój elektrycznego transportu - podaje bankier.pl.

  • Niebezpiecznie chorzy wracają do domów | 16-01-2019 21:45:00

    INFO: Niebezpieczni chorzy po odsiadce zamiast do szpitala wracają do domu, a powinni być kierowani na przymusowe leczenie - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • Prezydent Krakowa hojny dla urzędników | 16-01-2019 19:30:00

    INFO: W 2018 r. prezydent Krakowa, p. Jacek Majchrowski przyznał podwładnym łącznie 18,6 mln zł. To 2 mln zł więcej niż rok wcześniej - czytamy w "Dzienniku Polskim".

  • Owsiak zgłoszony do Nobla | 16-01-2019 17:30:00

    INFO: Komitet Norweski przyjął nominację dla p. Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla 2019 - donosi wPolityce.pl.

  • PiS nie wystawi swojego kandydata na prezydenta Gdańska | 16-01-2019 15:30:00

    INFO: PiS podjęło decyzję, aby nie wystawiać własnego kandydata w nadchodzących wyborach uzupełniających w Gdańsku - poinformował WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

  • Ustawa ws. cen prądu wymaga pilnych zmian | 16-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Ustawa ws. cen prądu wymaga pilnych zmian; jest niejasna i nie pozwala na równoważenie interesów różnych stron - ocenia p. Maciej Bando, prezes URE.

  • Światowy Kongres Żydów potępił zabójstwo Adamowicza | 16-01-2019 11:00:00

    INFO: W imieniu międzynarodowych organizacji i gmin żydowskich, polskiego polityka opłakiwał p. Ronald S. Lauder, prezes Światowego Kongresu Żydów - podaje wprost.pl.

  • Gronkiewicz-Waltz chce ochrony | 16-01-2019 06:45:00

    INFO: Była prezydent Warszawy, p. Hanna Gronkiewicz-Waltz zwróci się do ministra spraw wewnętrznych JE Joachima Brudzińskiego z prośbą o ochronę - donosi interia.pl.

  • Żądają natychmiastowego odwołania Kurskiego | 15-01-2019 20:45:00

    INFO: WCz. Władysław Kosiniak-Kamysz, lider PSL, zwrócił się w liście do WCz Jarosława Kaczyńskiego, szefa PiS, o odwołanie p. Jacka Kurskiego, prezesa TVP - informuje interia.pl.

  • Radary mierzą prędkość... radiowozów | 15-01-2019 17:30:00

    INFO: Wideorejestratory VideoRapid i PolCam zamontowane w nieoznakowanych radiowozach policji mierzą prędkość radiowozu, a nie prędkość kontrolowanego samochodu - donosi dziennik.pl.

  • Polacy za opodatkowaniem księży | 15-01-2019 15:30:00

    INFO: Blisko połowa Polaków twierdzi, że księża nie płacą podatków - wynika z badania przeprowadzonego dla money.pl.

  • Żebrowski: Musimy mieć dostęp do broni! | 15-01-2019 13:15:00

    OPINIA: Historyk Leszek Żebrowski wyraził przekonanie, że Polacy powinni mieć dostęp do broni - podaje portal dlapolski.pl.

  • Polska nie osiągnie celu OZE na 2020 | 15-01-2019 11:00:00

    INFO: W poufnym dokumencie przesłanym Komisji Europejskiej, do którego dotarł portal WysokieNapiecie.pl, polski rząd po raz pierwszy przyznał, że nie osiągniemy planowanego udziału odnawialnych źródeł energii (OZE) w 2020 r.

  • Rząd zezygnuje z chińskich komórek? | 15-01-2019 06:45:00

    INFO: Rząd rozważa rezygnację z urządzeń mobilnych chińskich marek; ABW wydaje zalecenia dla resortów, jak korzystać z produktów i usług chińskich firm telekomunikacyjnych - czytamy w "Rzeczpospolitej".

  • W całej Polsce marsze przeciwko mowie nienawiści | 14-01-2019 21:45:00

    INFO: Po śmierci prezydenta Gdańska w wielu miastach Polski zapowiedziano marsze i wiece przeciwko nienawiści i przemocy - podaje wp.pl.