Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

21-01-2018 14:15:00

Arabia Saudyjska finansuje duży ośrodek muzułmański w Polsce!

FUTURO: Arabia Saudyjska sfinansuje ośrodek kultury muzułmańskiej w Białymstoku - podaje wPolityce.pl.

 

Rząd Arabii Saudyjskiej sfinansuje budowę Muzułmańskiego Centrum Kultury i Edukacji im. króla Salmana Strażnika Dwóch Świętych Meczetów w Białymstoku. Budynek stanie się siedzibą Muzułmańskiego Związku Religijnego RP.

- To podarunek wobec Tatarów polskich, muzułmanów, którzy żyją w Polsce w zgodzie i harmonii od ponad 600 lat - mówił mufti Tomasz Miśkiewicz.

 

Źródło: wPolityce.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Senyszyn chce wprowadzic w Polsce szariat

    Tak sobie czytałem ostatnio o aborcji na wikipedii i z tego co tam zamieszczono wynika, że lewica chce w Polsce wporwadzenia reguł obowiązujących (w tym temacie) w Islamie i Judaiźmie. Trudna...
  • Kwestie wiary

    Tu Państwo możecie sie wyżynać w imię Boga (bogów) tudzież rozumu ;) I prosiłbym nie toczyc tej bezsensownej batalii w innych tematach... Ordnung muss sein ;) PS:...
  • Rytualne poderżnięcie gardła w Italii - proszę...

    ...moderatora o ewentualne wrzucenie tego potem tam, gdzie może właściwsze miejsce...OKay ?.. Panie Januszu ! Właśnie zamieściłem to na wykop.pl, bo temat mnie "kręci" nieustająco, a szkoda mi...
  • O naturze korników...

    Pan Krowin Mikke w Felietonie „Słówko o islamie, czyli: na zdrowie, korniki!” w tyg. Najwyższy Czas nr 10 dał popis co by tu nie pisać braku elementarnej znajomości Biblii czy chociażby nawet...
  • Europa w 2029

    Europa w 2029. Smutne, lecz zapewne prawdziwe, w obrzydliwych czasach przyjdzie nam żyć. http://www.youtube.com/watch?v=tOvqExsC5L0 PS: Przeżyjemy, zginiemy, czy to się nigdy nie...
  • Wprowadzenie racjonalnego systemu

    To nie, arbitralnie, najstarsi, najlepiej wykształceni, najbogatsi, najczęściej występujący w mediach, najaktywniejsi, najreligijniejsi, najwyżsi rangą hierarchowie kościołów, najgłośniej...

Poczytaj również

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.

  • W Polsce kwitnie praca tymczasowa | 14-08-2018 15:30:00

    INFO: Jak informuje bankier.pl, zatrudnienie czasowe rośnie, a Polska jest na pierwszym miejscu wśród państw UE, w którym najczęściej stosuje się ten rodzaj zatrudnienia.

  • Ordo Iuris pisze nową konwencję | 14-08-2018 13:15:00

    INFO: Resort dyplomacji "z zainteresowaniem" przyjął projekt międzynarodowego dokumentu, autorstwa Ordo Iuris - podaje "Rzeczpospolita".

  • Rosyjskie embargo nie takie straszne | 14-08-2018 11:00:00

    INFO: Bilans handlowy Polski mimo wprowadzenia rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Struktura eksportu nie uległa szczególnej zmianie, jednak wolumen produktów żywnościowych wzrósł. Polakom udało się zatem skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje ZPP.

  • Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego? | 14-08-2018 06:45:00

    INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

  • Winnicki, Rzymkowski i Józwiak poszli skontrolować urzędników HGW | 13-08-2018 21:45:00

    INFO: Posłowie Robert Winnicki, Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak przybyli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, aby przeprowadzić kontrolę "w związku ze skandalem rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego". ‬

  • Zburzą słynny pomnik w Rzeszowie? | 13-08-2018 19:30:00

    INFO: IPN domaga się zburzenia Pomnika Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie. WCz. Wojciech Buczak, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Rzeszowa, nie widzi jednak takiej potrzeby - podaje Interia.

  • UOKiK wykrył... spisek | 13-08-2018 17:30:00

    INFO: UOKiK przeanalizował ceny na rynku owoców i warzyw i wykrył spisek - podaje interia.pl.

  • Polacy nie chcą 1000+ | 13-08-2018 15:30:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl wynika, że Polacy nie widzą sensu w zwiększaniu wypłat w ramach programu 500 plus.

  • Dyrektorka u HGW była funkcjonariuszką u Kiszczaka | 13-08-2018 13:15:00

    INFO: P. Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych śp. Czesława Kiszczaka - podaje Interia.

  • Macierewicz dostał nową misję od Kaczyńskiego | 13-08-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, poprosił WCz. Antoniego Macierewicza o przeprowadzenie całościowej oceny stanu armii - donosi "Wprost".

  • Pierwsze rządowe mieszkania sfuszerowane? | 13-08-2018 06:45:00

    INFO: Odkryto pleśń w pierwszych rządowych mieszkaniach - donosi wp.pl.

  • Polska wkroczyła w kolejny kryzys demograficzny | 12-08-2018 20:45:00

    INFO: GUS poinformował, że Polska wkroczyła w okres kolejnego kryzysu demograficznego - informuje businessinsider.com.pl.