Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

06-02-2018 21:45:00

Ambasadorowie: Kaczyński i PiS "wiodą Polskę do katastrofy"

INFO: Byli ambasadorowie napisali list otwarty, w którym wyrazili zatroskanie o pozycję międzynarodową Polski - podaje polsatnews.pl.

 

Byli ambasadorowie piszą, że "pozycja międzynarodowa Polski jest najgorsza od 1989 r. (...) Zła polityka zagraniczna PiS, które zdobyło władzę dzięki głosom 18% obywateli, nie ma poparcia większości narodu i musi mieć alternatywę. Deklarujemy pomoc w jej stworzeniu - napisali b. ambasadorowie. Podkreślili, że "Polska musi realizować swe interesy we współpracy, a nie ciągłej wojnie z innymi".

Ambasadorowie "w trosce o dobro ojczyzny" zaapelowali do prezydenta o zawetowanie ustawy o IPN.

 

Źródło: polsatnews.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • mercedesbiome | Komentarz zgłoszony do moderacji | Pokaż
    06-02-2018 22:22:49 | odpowiedz
  • 07-02-2018 06:56:49 | odpowiedz
    PiS zdobyło władzę nie głosami 18% obywateli, a 37,58%. Już z tego można wysnuć wniosek, iż kierują się złą wolą, a jeszcze lepsze jest sugerowanie, że partia rządząca nie ma poparcia większości narodu, kiedy sondaż z 7 stycznia dawał PiS 43% poparcia, a PO 19%. Nie to, żebym był jakimś sympatykiem PiS, głosuję na partie korwinowskie, ale jakaś elementarna uczciwość by się przydała.
    Domyślam się też, że "pozycja międzynarodowa Polski jest najgorsza od 1989 r.", bo od 2 lat nie ma na ulicy Wiejskiej brukselskich i berlińskich marionetek.
    "Ambasadorowie "w trosce o dobro ojczyzny" zaapelowali do prezydenta o zawetowanie ustawy o IPN". Hmm... Czy ojczyzną tych wszystkich ambasadorów jest Izrael?
  • 07-02-2018 09:24:33 | odpowiedz
    Widząc wiele łez i krzyków grozy na Ustawą poświęciłem chwilkę dla uważnej lektury w/w i niech mi będzie wolno napisać co następuje:
    Jest to poprawka istniejącej ustawy o IPN z 1998 w formie Ustawy.
    Przede wszystkim w/w Ustawa nie stanowi nowego prawa a przywołuje wyrok
    Międzynarodowego Trybunału Wojskowego z 1945 roku , którego lista sygnotariuszy jest baardzo długa.
    Ustawa precyzuje również parę istotnych momentów działalności operacyjnej IPN takich jak:

    1.Ochronę dobrego imienia RP i Narodu(niech ktoś mi tylko tutaj powie że jest to niedobre!)
    2.Pozwala na dofinansowanie przez IPN cmentarzy i pomników zagranicznych(wielkie brawa!)
    3.Pokazuje palcem na banderowców jako zbrodniarzy i zabójców Polaków i Zydów(tak, Żydów!)
    4.wyłącza spod jurysdykcji Ustawy naukowców i artystów(czyli nie zamyka drogi badań naukowych)
    5.Beneficjarem zasądzonych(ewentualnie) odszkodowań jest Skarb Państwa, czyli Naród(OK!)

    Moim zdaniem T U T A J A K U R A T wszystko jest OK.

    Czyli tak :
    Panowie "Ambasadorowie" niech wam sczernieją plugawe wasze języki i swoje "troski" wiecie , gdzie możecie sobie wsadzić!
    凸( •̀_•́ )凸


    Panie Jarosławie , gratulacje i z Bogiem!
    P.S.
    Właśnie dowiedziałem się że Pan Prezydent ustawę podpisał - Brawo!




  • Kler się nam rozzuchwalił.

    W tvn24 wypowiedź jakiegoś biskupa o przemowie P. Premiera dot. eutanazji: żadnej dyskusji nie będzie."] Ja jestem za, Watykan nie ma zbyt pokaźnej armii, a zawsze jakaś kolonia się...
  • Czy żeby wejść do strefu euro trzeba zrezygnować ze złotego?

    Właśnie wykupiłem sobie tygodniowe wakacje na Słowacji płacąc z mojego konta Euro na konto Euro polskiej firmy. Firma wystawi fakturę w Euro. Na Słowacji będę mógł płacić kartą kredytową w której...
  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Francuska ustawa antypiracka przyjęta

    "Nie trzeba było długo czekać po tym, jak w marcu głośna francuska ustawa antypiracka trafiła do parlamentu. Efekt - ustawa przyjęta, piraci strzeżcie się. Głosowanie było bardzo emocjonujące....
  • nergal, nowak i średniowiecze

    wczoraj przypadkiem trafiłem w internecie na opis sprawy Nergal-Nowak. Jeśli nie wiecie, o co idzie, to jest tak: Nergal to takie zwierzątko (przynajmniej sądząc po artykułowanych dźwiękach),...

Poczytaj również

  • Fiskus przymknie oko na spóźnienia | 14-08-2018 21:45:00

    INFO: Portal dziennik.pl donosi o rewolucji w rozliczeniach podatkowych.

  • Zaskakujące plany Biedronia | 14-08-2018 19:30:00

    INFO: P. Robert Biedroń, homoseksualny prezydent Słupska, nie będzie ubiegał się o drugą kadencję - donosi dorzeczy.pl.

  • MinFin stworzy nadzór nad biegłymi rewidentami | 14-08-2018 17:30:00

    INFO: Resort finansów chce stworzyć odrębną instytucję, która będzie sprawowała kontrolę nad biegłymi rewidentami - donosi dziennik.pl.

  • W Polsce kwitnie praca tymczasowa | 14-08-2018 15:30:00

    INFO: Jak informuje bankier.pl, zatrudnienie czasowe rośnie, a Polska jest na pierwszym miejscu wśród państw UE, w którym najczęściej stosuje się ten rodzaj zatrudnienia.

  • Ordo Iuris pisze nową konwencję | 14-08-2018 13:15:00

    INFO: Resort dyplomacji "z zainteresowaniem" przyjął projekt międzynarodowego dokumentu, autorstwa Ordo Iuris - podaje "Rzeczpospolita".

  • Rosyjskie embargo nie takie straszne | 14-08-2018 11:00:00

    INFO: Bilans handlowy Polski mimo wprowadzenia rosyjskiego embarga systematycznie się poprawia. Struktura eksportu nie uległa szczególnej zmianie, jednak wolumen produktów żywnościowych wzrósł. Polakom udało się zatem skutecznie znaleźć alternatywne rynki zbytu - informuje ZPP.

  • Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego? | 14-08-2018 06:45:00

    INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

  • Winnicki, Rzymkowski i Józwiak poszli skontrolować urzędników HGW | 13-08-2018 21:45:00

    INFO: Posłowie Robert Winnicki, Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak przybyli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, aby przeprowadzić kontrolę "w związku ze skandalem rozwiązania Marszu Powstania Warszawskiego". ‬

  • Zburzą słynny pomnik w Rzeszowie? | 13-08-2018 19:30:00

    INFO: IPN domaga się zburzenia Pomnika Walk Rewolucyjnych w Rzeszowie. WCz. Wojciech Buczak, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Rzeszowa, nie widzi jednak takiej potrzeby - podaje Interia.

  • UOKiK wykrył... spisek | 13-08-2018 17:30:00

    INFO: UOKiK przeanalizował ceny na rynku owoców i warzyw i wykrył spisek - podaje interia.pl.

  • Polacy nie chcą 1000+ | 13-08-2018 15:30:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez pracownię SW Research na zlecenie portalu rp.pl wynika, że Polacy nie widzą sensu w zwiększaniu wypłat w ramach programu 500 plus.

  • Dyrektorka u HGW była funkcjonariuszką u Kiszczaka | 13-08-2018 13:15:00

    INFO: P. Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych śp. Czesława Kiszczaka - podaje Interia.

  • Macierewicz dostał nową misję od Kaczyńskiego | 13-08-2018 11:00:00

    INFO: WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, poprosił WCz. Antoniego Macierewicza o przeprowadzenie całościowej oceny stanu armii - donosi "Wprost".

  • Pierwsze rządowe mieszkania sfuszerowane? | 13-08-2018 06:45:00

    INFO: Odkryto pleśń w pierwszych rządowych mieszkaniach - donosi wp.pl.

  • Polska wkroczyła w kolejny kryzys demograficzny | 12-08-2018 20:45:00

    INFO: GUS poinformował, że Polska wkroczyła w okres kolejnego kryzysu demograficznego - informuje businessinsider.com.pl.