Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

17-09-2017 20:45:00

Agora zrezygnowała ze spotknia z Wałęsą

INFO: Agora zrezygnowała z promocji ich książki "Ja. Rozmowa z Lechem Wałęsą" - podaje serwis press.pl.

 

Przyczyną był fragment, w którym p. Wałęsa opowiada, że podejrzewał p. Aleksandra Kwaśniewskiego o związki z rosyjską agenturą. Opowiadając o tzw. sprawie Olina, p. Wałęsa powiedział: "Podejrzewaliśmy, że Kwaśniewski miał związki z Rosjanami i że prowadzą go na pasku". Brak zgody na usunięcie tego fragmentu książki spowodował, iż wydawca "Gazety Wyborczej" zrezygnował nie tylko ze spotkania autorskiego, ale też z całej promocji książki.

 

Źródło: press.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Czyżby Wałęsa się nawrócił? Co o tym sądzicie?

    http://wiadomosci.onet.pl/1983859,11,item.html
  • Zawracamy kijem Wisłę, czyli co gdybyśmy wygrali?

    No właśnie co? Przecież 90% naszych reform nie da się zrobić bez pogwałcenia "unijnych" przepisów. Czy da radę wyjść z UE? To gigantyczny manewr, stwiający nas w nieciekawej sytuacji...
  • Wybory prezydeckie 2010

    Witam Jak sądzicie czy JKM będzie startował w wyborach na prezydenta? I czy będzie potrzeba zbierania podpsiów żeby mógł wystartować?
  • A masz Ty odrobinę honoru,leniu?

    W niedawnym felietonie pan Janusz poruszył bardzo interesująca kwestię,którą można wykorzystać do przekładania poglądów wolnościowych na język gawiedzi i obrony naszych ideałów. Szkoda,że nie...
  • 05 kwietnia 2010: Refleksje po Wielkiej Nocyz, czyli: "Grób pamięci"

    http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Refleksje-po-Wielkiej-Nocyz-cz,2,ID403942317,RS1,n ale zdumiewa absurdalna chęć ukrycia przed ludźmi historii – bo w końcu chyba każdy wie, że tłum domagający...
  • Murzyn w Polsce

    Dzień dobry, Chciałbym podzielić się z Państwem takim doświadczeniem. Wczoraj byłem w aptece w Warszawie z trzyletnim synem, który na widok farmaceuty (chyba właściciela) powiedział Murzyn....

Poczytaj również

  • PFN kupiła jacht | 24-05-2018 06:45:00

    INFO: Polska Fundacja Narodowa kupiła jacht, na którym miał odbyć się organizowany przez p. Mateusza Kusznierewicza rejs dookoła świata i udział w cyklu regat ponad nazwą Polska100 - informuje RMF FM.

  • Rząd chce zerowej akcyzy na CNG i LNG | 23-05-2018 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął nowelizację ustawy o podatku akcyzowym, która przewiduje zerową stawkę akcyzy na gaz do silników spalinowych - podaje interia.pl.

  • Rząd zbuduje 22 mosty | 23-05-2018 19:30:00

    FUTURO: JE Mateusz Morawiecki zapowiedział budowę 22 mostów - na Wiśle, Odrze, Bugu, Pilicy i w wielu miejscach Polski - podaje money.pl.

  • NBP będzie graczem na giełdzie? | 23-05-2018 17:30:00

    OPINIA: Prof. Eryk Łon, członek Rady Polityki Pieniężnej, uważa, że Narodowy Bank Polski powinien mieć możliwość... grania na giełdzie - podaje bankier.pl.

  • Kolejny poseł odchodzi z Nowoczesnej | 23-05-2018 15:30:00

    INFO: Fakt.pl donosi, że z Nowoczesnej odejdzie WCz. Michał Jaros, młody polityk tej partii.

  • Radni PiS zdoili 17 milionów | 23-05-2018 13:15:00

    INFO: Radni PiS zarabiają fortuny dzięki pracy dla spółek Skarbu Państwa - donosi "Super Express".

  • Sąd skazał córkę JKM | 23-05-2018 11:00:00

    INFO: Córka p. Janusza Korwin-Mikkego została skazana przez sąd na 1,5 roku ograniczenia wolności i 30 godzin prac społecznych za jazdę samochodem bez prawa jazdy i posiadanie heroiny - informuje telewizjarepublika.pl.

  • Będziemy łożyć na usuwanie piersi i jajników? | 23-05-2018 06:45:00

    FUTURO: Resort zdrowia chce refundować profilaktyczne usunięcie zdrowych jajników i piersi u kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka - informuje "Rzeczpospolita".

  • MSWiA bierze się za Wolnych Obywateli | 22-05-2018 21:45:00

    INFO: MSWiA złożyło wniosek do sądu o zawieszenie zarządu fundacji Wolni Obywatele RP.

  • Polskie regiony "statystycznie wzbogacą się" w wyniku brexitu | 22-05-2018 19:30:00

    INFO: Z danych Eurostatu za 2016 rok wynika, że 11 polskich regionów "statystycznie wzbogaci się" w wyniku brexitu - podaje interia.pl.

  • PGNiG rozważa wyjście z Iranu! | 22-05-2018 17:30:00

    INFO: Jak donosi portal biznesalert.pl, koncern PGNiG rozważa wycofanie się z Iranu.

  • Lewiatan zaskarżył do Trybunału zakaz handlu w niedziele | 22-05-2018 15:30:00

    INFO: Konfederacja Lewiatan złożyła wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie zgodności z Konstytucją RP niektórych przepisów ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni.

  • Wałęsa podburza niepełnosprawnych: Wezwijcie górników | 22-05-2018 13:15:00

    INFO: P. Lech Wałęsa spotkał się z niepełnosprawnymi, którzy protestują w Sejmie - podaje se.pl.

  • Nadchodzi nocna prohibicja | 22-05-2018 11:00:00

    INFO: W miastach i gminach przygotowywane są uchwały dostosowujące miejscowe przepisy do nowej ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi - podaje portal tychy.pl.

  • BBN stworzył czarną listę naukowców! | 22-05-2018 06:45:00

    INFO: 5 naukowców znalazło się na czarnej liście Biura Bezpieczeństwa Narodowego.