Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-01-2014 19:30:00

Agencja Wywiadu oszukana na 1,5 mln zł

INFO: Tajny fundusz operacyjny Agencji Wywiadu stracił ok. 1,5 mln zł - podaje TVP Info.

 

Miało do tego dojść wskutek defraudacji, o którą oskarżono 2 mężczyzn. Cała sprawa jest jednak ściśle tajna - dodaje portal. Obaj mężczyźni mieli przywłaszczyć sobie ok. 1,5 mln zł. Wg informacji portalu jeden z nich to były funkcjonariusz wywiadu.

- Defraudacja wyszła na jaw przy okazji sprawdzania przez księgowego wydatków z funduszu operacyjnego, ponieważ okazało się, że zamiast plików banknotów w kasie leżą pocięte papiery, z daleka przypominające kupki prawdziwych pieniędzy - podaje TVP Info.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • W obronie korporacji i spółek z o.o.

    To mój pierwszy post na forum, więc pokrótce się przedstawię – uważam się za konserwatywnego liberała, tzn. jestem ortodoksyjnym konserwatystą w sprawach obyczajowych, oraz reprezentuję poglądy...
  • Grecja: Socjalizm = Kryminał

    Będę bronił tezy, że kryzys grecki to nie tylko skutek socjalizmu, korupcji polityków i deprawacji całych narodów (o czym bębnią wszyscy), ale również i przede wszystkim przestępstwo finansowe...

Poczytaj również

  • Boją się o skład Trybunału Konstytucyjnego | 21-04-2015 21:45:00

    INFO: Byli prezesi Trybunału Konstytucyjnego apelują na łamach "Gazety Wyborczej" o jak najszybsze podjęcie dyskusji, kto w tym roku zastąpi 1/3 członków tego gremium.

  • Samorządowcy zarobią więcej? | 21-04-2015 19:30:00

    INFO: Rząd PO-PSL otwiera się na postulaty samorządowców w kwestii zwiększenia ich uposażeń - twierdzi "Dziennik Gazeta Prawna", powołując się na p. Marka Wójcika, wiceministra administracji i cyfryzacji.

  • Potrzebna nowa Konstytucja? | 21-04-2015 17:30:00

    INFO: Trzeba myśleć o nowej konstytucji, by wzmocniona władza mogła podjąć nowe, trudne wyzwania - pisze "Rzeczpospolita", proponując szeroką debatę nad nowym kształtem ustawy zasadniczej.

  • OBWE zbada przebieg polskich wyborów | 21-04-2015 15:30:00

    INFO: Międzynarodowi obserwatorzy chcą się przyjrzeć polskim procedurom wyborczym przy okazji jesiennych wyborów parlamentarnych - pisze "Rzeczpospolita".

  • Zażarty bój o podatki | 21-04-2015 13:15:00

    INFO: Jak czytamy w "Pulsie Biznesu", pełniący pomocniczą rolę Stały Komitet Rady Ministrów ostro skrytykował prezydencki projekt zmian w ordynacji podatkowej i rekomendował Radzie Ministrów zablokowanie nad nim prac w Sejmie.

  • Zniechęcają ograbionych przez PRL | 21-04-2015 11:00:00

    INFO: Prokuratura Generalna zniechęca ludzi ograbionych przez PRL do walki o zwrot swojego mienia - pisze "Nasz Dziennik".

  • SLD nie przekaże już nawet 1 zł na kampanię Ogórek | 21-04-2015 06:45:00

    INFO: Działacze SLD zadecydowali, że nie przekażą więcej pieniędzy na kampanię prezydencką dr Magdaleny Ogórek - podaje Polskie Radio.

  • Kino przynosi za duży zysk, więc urzędnicy ograniczają jego działalność | 20-04-2015 21:45:00

    INFO: Jak donosi polskiepiekielko.pl, działalność wyremontowanego kina w miejscowości Drzewica (woj. łódzkie) została mocno ograniczona, gdyż placówka przynosi... zbyt duże zyski.

  • Lębork musi zapłacić 150 tys. zł prywatnym przedszkolom | 20-04-2015 19:30:00

    INFO: Naczelny Sąd Administracyjny nakazał władzom Lęborka wypłacić 150 tys. zł dwóm niepublicznym placówkom - podaje wp.pl.

  • Hofman przejmuje postulat Korwina | 20-04-2015 17:30:00

    FUTURO: Będę prosił kolegów z innych partii, żeby podpisali projekt przywrócenia kary śmierci w Kodeksie karnym. Kandydaci na prezydenta powinni się odezwać, czy państwo polskie powinno karać bestie, czy nie - mówił w TVN24 WCz. Adam Hofman, były poseł PiS.

  • Polacy chcą wyjeżdżać z kraju | 20-04-2015 15:30:00

    INFO: Z raportu Work Service, przedstawionym przez TVN Biznes i Świat wynika, że co 5 Polak rozważa emigrację zarobkową w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

  • ZUS to bankrut? | 20-04-2015 13:15:00

    OPINIA: ZUS, tak czy owak, jest bankrutem. Niezależnie od tego, jaki będzie wiek emerytalny, musimy zacząć na nowo myśleć, rozmawiać i działać na rzecz naszych emerytur - powiedział WCz. Jarosław Gowin z PR.

  • Samorządy zmarnowały miliony na nierentowne lotniska | 20-04-2015 11:00:00

    INFO: Samorządy utopiły setki milionów złotych w lotniska, które świecą pustkami - pisze "Wprost".

  • Minister edukacji: Kartę Nauczyciela trzeba wyrzucić do kosza | 20-04-2015 06:15:00

    INFO: Nie mam wątpliwości, że Kartę [Nauczyciela] trzeba wyrzucić do kosza i napisać nowoczesną ustawę dedykowaną nauczycielom i dyrektorom szkół - powiedziała w rozmowie z "Wprost" JE Joanna Kluzik-Rostkowska, szefowa MEN z PO.

  • MOPS-y chcą mieć monopol? | 19-04-2015 20:45:00

    INFO: W gdańskim MOPR dyskutowano o trójmiejskich żebrakach. Apelowano o to, by nie dawać im pieniędzy - donosi wp.pl.