Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-01-2014 19:30:00

Agencja Wywiadu oszukana na 1,5 mln zł

INFO: Tajny fundusz operacyjny Agencji Wywiadu stracił ok. 1,5 mln zł - podaje TVP Info.

 

Miało do tego dojść wskutek defraudacji, o którą oskarżono 2 mężczyzn. Cała sprawa jest jednak ściśle tajna - dodaje portal. Obaj mężczyźni mieli przywłaszczyć sobie ok. 1,5 mln zł. Wg informacji portalu jeden z nich to były funkcjonariusz wywiadu.

- Defraudacja wyszła na jaw przy okazji sprawdzania przez księgowego wydatków z funduszu operacyjnego, ponieważ okazało się, że zamiast plików banknotów w kasie leżą pocięte papiery, z daleka przypominające kupki prawdziwych pieniędzy - podaje TVP Info.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • W obronie korporacji i spółek z o.o.

    To mój pierwszy post na forum, więc pokrótce się przedstawię – uważam się za konserwatywnego liberała, tzn. jestem ortodoksyjnym konserwatystą w sprawach obyczajowych, oraz reprezentuję poglądy...
  • Grecja: Socjalizm = Kryminał

    Będę bronił tezy, że kryzys grecki to nie tylko skutek socjalizmu, korupcji polityków i deprawacji całych narodów (o czym bębnią wszyscy), ale również i przede wszystkim przestępstwo finansowe...

Poczytaj również

  • Kukiz: Ja tylko edukuję społeczeństwo | 07-07-2015 21:45:00

    OPINIA: Nie mam ciśnienia na władzę, prowadzę działalność edukacyjną - przekonywał p. Paweł Kukiz w TVN24.

  • Polacy chcą ograniczeń w pensjach dla samorządowców | 07-07-2015 19:30:00

    INFO: Wynagrodzenia lokalnej władzy powinny być skromne i ograniczone ustawowo - wynika z sondażu IQS dla "Pulsu Biznesu".

  • W Warszawie otwarto kolejny meczet | 07-07-2015 17:30:00

    INFO: Po wielu latach i licznych protestach otwarto w końcu w Warszawie Ośrodek Kultury Muzułmańskiej  - donosi "Gazeta Wyborcza".

  • Coraz więcej Polaków bankrutuje | 07-07-2015 15:30:00

    INFO: W pierwszej połowie 2015 r. zbankrutowało aż 601 osób. Z każdym miesiącem wzmaga się fala upadłości - podaje "Puls Biznesu".

  • Kiszczak jednak bez orderów? | 07-07-2015 13:15:00

    INFO: Jest możliwość, by gen. Czesława Kiszczaka pozbawić orderów i odznaczeń - pisze "Nasz Dziennik".

  • Polacy nie chcą wspierać finansowo Greków | 07-07-2015 11:00:00

    INFO: Wśród Polaków przeciwników dalszego pomagania Grecji jest dwa razy więcej niż zwolenników - wynika z sondażu IBRIS dla "Rzeczpospolitej”.

  • Resort finansów ostrzega przed bitcoinem | 07-07-2015 08:00:00

    INFO: Ministerstwo Finansów ostrzega, że osoby rozliczające się w bitcoinach ryzykują utratę środków - pisze "Rzeczpospolita".

  • Rosja zaniepokojona zburzeniem sowieckiego pomnika | 06-07-2015 19:30:00

    INFO: W Nowej Soli (woj. lubuskie) zburzono Pomnik Braterstwa Broni Żołnierzy Wojska Polskiego i Armii Czerwonej. Nerwowo zareagowała Rosja - podaje niezalezna.pl.

  • PiS zrezygnowało z podatku dla najbogatszych | 06-07-2015 17:30:00

    INFO: Prof. Piotr Gliński, ekspert PiS oznajmił, że partia nie przewiduje wprowadzenia trzeciej, najwyższej stawki podatkowej dla najwięcej zarabiających - podaje wyborcza.biz.

  • PiS zapowiada budowę mieszkań na wynajem | 06-07-2015 15:30:00

    FUTURO: Podczas konwencji PiS w Katowicach WCz. Beata Szydło, kandydatka na premiera, zapowiedziała uruchomienie programu budowy mieszkań na wynajem - donosi wyborcza.pl.

  • PiS będzie drukować pieniądze! | 06-07-2015 13:15:00

    OPINIA: W luzowaniu polityki pieniężnej nie ma nic złego - uważa CEP Zbigniew Kuźmiuk, prominentny unioposeł PiS.

  • W Polsce nie ma demokracji? | 06-07-2015 11:00:00

    OPINIA: Zdaniem p. Piotra Waglowskiego, publicysty "Wprost", szybkość i tajność uchwalania niektórych ustaw może świadczyć o tym, że nie żyjemy w państwie demokratycznym.

  • Sprawa kontroli w ZUS wciąż tajna | 06-07-2015 06:15:00

    INFO: Sprawa tajemniczej kontroli KPRM w ZUS-ie ciągnie się już od wielu miesięcy i wciąż obowiązujące całkowite embargo na informacje na jej temat podsyca spekulacje o nieprawidłowościach, jakie mogły zostać wykryte w tej instytucji - pisze portal money.pl.

  • Szydło zadeklarowała, że znajdzie 70 mld zł | 05-07-2015 20:45:00

    INFO: Znajdziemy ponad 70 mld zł, a nasze propozycje będą kosztowały 39 mld - czyli zostanie jeszcze na inne pomysły - powiedziała WCz. Beata Szydło, kandydatka PiS na premiera.

  • Aferzysta z Art-B nie stanie przed sądem | 05-07-2015 17:30:00

    INFO: W związku z obowiązującą od 1 lipca nowelizacją Kodeksu karnego umorzono sprawę p. Andrzeja Gąsiorowskiego, współtwórcy spółki ART-B - podaje dziennik.pl.