Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-01-2014 19:30:00

Agencja Wywiadu oszukana na 1,5 mln zł

INFO: Tajny fundusz operacyjny Agencji Wywiadu stracił ok. 1,5 mln zł - podaje TVP Info.

 

Miało do tego dojść wskutek defraudacji, o którą oskarżono 2 mężczyzn. Cała sprawa jest jednak ściśle tajna - dodaje portal. Obaj mężczyźni mieli przywłaszczyć sobie ok. 1,5 mln zł. Wg informacji portalu jeden z nich to były funkcjonariusz wywiadu.

- Defraudacja wyszła na jaw przy okazji sprawdzania przez księgowego wydatków z funduszu operacyjnego, ponieważ okazało się, że zamiast plików banknotów w kasie leżą pocięte papiery, z daleka przypominające kupki prawdziwych pieniędzy - podaje TVP Info.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • W obronie korporacji i spółek z o.o.

    To mój pierwszy post na forum, więc pokrótce się przedstawię – uważam się za konserwatywnego liberała, tzn. jestem ortodoksyjnym konserwatystą w sprawach obyczajowych, oraz reprezentuję poglądy...
  • Grecja: Socjalizm = Kryminał

    Będę bronił tezy, że kryzys grecki to nie tylko skutek socjalizmu, korupcji polityków i deprawacji całych narodów (o czym bębnią wszyscy), ale również i przede wszystkim przestępstwo finansowe...

Poczytaj również

  • PO będzie się żaliła w UE | 20-04-2018 21:45:00

    INFO: WCz. Grzegorz Schetyna, szef PO, zapowiedział, że informacje o sprawie WCz. Stanisława Gawłowskiego, aresztowanego posła PO, dotrą do europejskich partnerów - podaje interia.pl.

  • HGW żąda zwrotu grzywien | 20-04-2018 19:30:00

    INFO: Prezydent Warszawy, p. Hanna Gronkiewicz-Waltz zaapelowała do przewodniczącego komisji weryfikacyjnej, WCz. Patryka Jakiego, żeby jak najszybciej zwrócił jej pieniądze z grzywien za niestawienie się na komisji - informuje interia.pl.

  • Gigantyczne nagrody od resortu rolnictwa | 20-04-2018 17:30:00

    INFO: 173, 5 mln zł wydano w 2017 r. na nagrody dla pracowników agencji, instytucji badawczych, ośrodków i spółek podległych ministerstwu rolnictwa - ustalił "Fakt".

  • Dotacje gubią przedsiębiorców | 20-04-2018 15:30:00

    INFO: Sąd Apelacyjny w Szczecinie uznał winę założyciela sieci aptek w Gorzowie Wielkopolskim i skazał go na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat oraz zasądził 7,5 tys. zł grzywny - podaje gazetalubuska.pl.

  • Pół miliarda na strzelnice | 20-04-2018 13:15:00

    FUTURO: MON w ciągu 10 lat wyda na program budowy strzelnic blisko pół miliarda zł - podaje money.pl.

  • Miasta zaoszczędzą na liberalizacji transportu | 20-04-2018 11:00:00

    INFO: Z analizy firmy Mobilis, operatora komunikacji miejskiej wynika, że jeśli rynek transportu zbiorowego się otworzy, samorządy zaoszczędzą kilkanaście-kilkadziesiąt milionów złotych - podaje pb.pl.

  • Polska tonie w śmieciach | 20-04-2018 06:45:00

    INFO: Przez kulawy recykling Polska tonie w śmieciach - alarmuje "Dziennik Gazeta Prawna".

  • Nowoczesna za... wejściem do strefy euro | 19-04-2018 21:45:00

    INFO: Nowoczesna opowiada się za jak najszybszym wejściem Polski do strefy euro - podaje interia.pl.

  • Nie chcą zakładać firm, bo boją się ZUS | 19-04-2018 19:30:00

    INFO: Portal młodych przedsiębiorców MamBiznes.pl zapytał użytkowników, co najbardziej zniechęca do założenia firmy w Polsce.

  • Kaczyński dostał 30 tys. zł odprawy | 19-04-2018 17:30:00

    INFO: W 2016 r. WCz. Jarosław Kaczyński, prezes PiS, otrzymał z Sejmu 30 tys. zł odprawy emerytalnej - informuje "Rzeczpospolita".

  • CBA zatrzymało byłego ministra sprawiedliwości! | 19-04-2018 15:30:00

    INFO: Agenci CBA zatrzymali 4 osoby związane z tzw. „grupą przebierańców”.

  • Kolejne zatrzymania dotacyjnych łapowników | 19-04-2018 13:15:00

    INFO: CBA zatrzymało b. wiceprezesa Urzędu Dozoru Technicznego, na Podkarpaciu b. funkcjonariusza Policji, a na Śląsku specjalistkę w dziedzinie pozyskiwania dotacji.

  • Żydzi domagają się zwrotu działek w gminie Żegocina! | 19-04-2018 11:00:00

    INFO: Grupa ponad 20 Żydów rozpoczęła procedurę starań o odzyskanie nieruchomości położonych w Żegocinie (woj. małopolskie) - donosi portal wprawo.pl.

  • 40 tysięcy zł na... wyłapywanie kur | 19-04-2018 06:45:00

    INFO: Za wyłapanie i utylizację ponad 70 kur 4-tysięczna gmina Poraj (woj. śląskie) zapłaciła... ponad 40 tys. zł.

  • Trybunał Sprawiedliwości UE wydał wyrok ws. Puszczy Białowieskiej | 18-04-2018 21:45:00

    INFO: Trybunał Sprawiedliwości UE w Luksemburgu orzekł, że decyzje polskich władz ws. zwiększonej wycinki w Puszczy Białowieskiej naruszają prawo UE - informuje onet.pl.