Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-01-2014 19:30:00

Agencja Wywiadu oszukana na 1,5 mln zł

INFO: Tajny fundusz operacyjny Agencji Wywiadu stracił ok. 1,5 mln zł - podaje TVP Info.

 

Miało do tego dojść wskutek defraudacji, o którą oskarżono 2 mężczyzn. Cała sprawa jest jednak ściśle tajna - dodaje portal. Obaj mężczyźni mieli przywłaszczyć sobie ok. 1,5 mln zł. Wg informacji portalu jeden z nich to były funkcjonariusz wywiadu.

- Defraudacja wyszła na jaw przy okazji sprawdzania przez księgowego wydatków z funduszu operacyjnego, ponieważ okazało się, że zamiast plików banknotów w kasie leżą pocięte papiery, z daleka przypominające kupki prawdziwych pieniędzy - podaje TVP Info.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • W obronie korporacji i spółek z o.o.

    To mój pierwszy post na forum, więc pokrótce się przedstawię – uważam się za konserwatywnego liberała, tzn. jestem ortodoksyjnym konserwatystą w sprawach obyczajowych, oraz reprezentuję poglądy...
  • Grecja: Socjalizm = Kryminał

    Będę bronił tezy, że kryzys grecki to nie tylko skutek socjalizmu, korupcji polityków i deprawacji całych narodów (o czym bębnią wszyscy), ale również i przede wszystkim przestępstwo finansowe...

Poczytaj również

  • Sesja Sejmu i Senatu w Poznaniu? | 26-01-2015 17:30:00

    FUTURO: Abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, chce zaprosić do Poznania Sejm i Senat. Zgromadzenie Narodowe miałoby tu obradować z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski - donosi stooq.pl.

  • Kwiatkowski opuszcza Palikota | 26-01-2015 15:30:00

    INFO: P. Robert Kwiatkowski, były prezes TVP poinformował, że opuszcza Twój Ruch. Skrytykował także lidera partii - WCz. Janusz Palikota - podaje tvp.info.

  • Milczanowski zrywa współpracę z Wałęsą | 26-01-2015 13:15:00

    INFO: P. Andrzej Milczanowski poróżnił się z p. Lechem Wałęsą w kwestii agenturalności śp. Józefa Oleksego i postanowił zerwać współpracę z byłym prezydentem.

  • 15% parlamentarzystów ma kredyty we frankach | 26-01-2015 11:00:00

    INFO: Jak podaje Onet, z oświadczeń majątkowych wynika, że 15% polskich parlamentarzystów spłaca kredyt we frankach szwajcarskich.

  • Podwyżki dla nauczycieli w zamian za likwidację Karty nauczyciela? | 26-01-2015 06:45:00

    OPINIA: Zapłaćmy za likwidację Karty nauczyciela - apeluje p. Bartosz Marczuk w "Rzeczpospolitej".

  • Prezes polskiego banku: Bankowcy to kryminaliści | 25-01-2015 20:45:00

    OPINIA: Prezes jednego z polskich banków powiedział anonimowo "Gazecie Wyborczej", że to co się działo z kredytami we frankach szwajcarskich było kryminałem.

  • Patrioci zmienili Głogów nie do poznania | 25-01-2015 17:30:00

    INFO: Patrioci z Głogowa dokonali cudu. W miejscu UB-ckiego monumentu stanie pomnik podziemia niepodległościowego - podaje Niezalezna.pl.

  • Sulik celowo pogrążała Kopacz? | 25-01-2015 14:15:00

    INFO: Rzecznik rządu p. Iwona Sulik celowo kompromitowała premier Ewę Kopacz - donosi "Gazeta Polska".

  • Jest dyskryminacja, czy nie ma? | 25-01-2015 11:00:00

    INFO: Jak wynika z analizy fundacji zajmujących się prawami człowieka, na 286 sądów, jedynie w 6 znalazły się sprawy o dyskryminację. Było ich 22, ale tych dotyczących ustawy równościowej, wprowadzonej w 2011 r. - tylko 5.

  • Grzegorz Braun startuje na prezydenta Polski | 25-01-2015 06:30:00

    INFO: P. Grzegorz Braun, reżyser i publicysta, zapowiedział start w wyborach prezydenckich - donosi wp.pl.

  • JKM na Marszu Zgody | 24-01-2015 20:45:00

    INFO: CEP Janusz Korwin-Mikke, lider Partii KORWiN wziął udział w Marszu na Zgodę 2015, któy rozpoczął obchody 70. rocznicy Tragedii Górnoślaskiej z 1945 r. - podaje wPolityce.pl.

  • Resort finansów nie chce słuchać biznesu | 24-01-2015 17:30:00

    INFO: MinFin zmienił zdanie i z projektu ustawy o radzie oceniającej, czy firmy unikają podatków, wykreślił zapis o miejscu dla przedstawiciela przedsiębiorców - pisze "Puls Biznesu".

  • Korwin-Mikke przeciwny pomocy dla frankowiczów | 24-01-2015 14:15:00

    OPINIA: CEP Janusz Korwin-Mikke, szef partii KORWiN, zdecydowanie sprzeciwił się jakiejkolwiek pomocy dla osób posiadającyh kredyty we franku szwajcarskim - podaje Bankier.pl.

  • Franokowicze wychodzą na ulice | 24-01-2015 11:00:00

    FUTURO: W sobotę w kilku polskich miastach na ulice wyjdą osoby zadłużone we frankach szwajcarskich - donosi RMF FM.

  • Posłowie PiS przeciwko pigułce "dzień po" | 24-01-2015 06:45:00

    INFO: Parlamentarny Zespół Ochrony Życia i Rodziny zapowiada interwencję w sprawie rządowych planów sprzedaży pigułki "dzień po" bez recepty - donosi "Nasz Dziennik".