Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

28-01-2014 19:30:00

Agencja Wywiadu oszukana na 1,5 mln zł

INFO: Tajny fundusz operacyjny Agencji Wywiadu stracił ok. 1,5 mln zł - podaje TVP Info.

 

Miało do tego dojść wskutek defraudacji, o którą oskarżono 2 mężczyzn. Cała sprawa jest jednak ściśle tajna - dodaje portal. Obaj mężczyźni mieli przywłaszczyć sobie ok. 1,5 mln zł. Wg informacji portalu jeden z nich to były funkcjonariusz wywiadu.

- Defraudacja wyszła na jaw przy okazji sprawdzania przez księgowego wydatków z funduszu operacyjnego, ponieważ okazało się, że zamiast plików banknotów w kasie leżą pocięte papiery, z daleka przypominające kupki prawdziwych pieniędzy - podaje TVP Info.

 

Źródło: tvp.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


  • 18 października 2009: Dlaczego wystąpiłem z UPR?

    http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/dlaczego_wystapilem_z_upr/315 Dlaczego wystąpiłem z UPR? Ponieważ chcę starannie, choć subiektywnie, przedstawić sytuację - a dopiero przed chwilą wróciłem z...
  • W obronie korporacji i spółek z o.o.

    To mój pierwszy post na forum, więc pokrótce się przedstawię – uważam się za konserwatywnego liberała, tzn. jestem ortodoksyjnym konserwatystą w sprawach obyczajowych, oraz reprezentuję poglądy...
  • Grecja: Socjalizm = Kryminał

    Będę bronił tezy, że kryzys grecki to nie tylko skutek socjalizmu, korupcji polityków i deprawacji całych narodów (o czym bębnią wszyscy), ale również i przede wszystkim przestępstwo finansowe...

Poczytaj również

  • Osoby nieumiejące liczyć będą zwolnione z matury z matematyki? | 02-09-2015 19:30:00

    INFO: Helsińska Fundacja Praw Człowieka oceniła, że wymóg zdania matury z matematyki przez osoby "z głęboką dyskalkulią" może być niezgodny z Konstytucją - donosi "Gazeta Wyborcza".

  • Imigranci pójdą przez Polskę? | 02-09-2015 17:30:00

    INFO: Eksperci ostrzegają, że po uszczelnieniu węgierskiej granicy nowy szlak przemytu imigrantów może wieść przez Polskę - donosi "Gazeta Wyborcza".

  • Obrzydliwy czyn byłego wiceministra sprawiedliwości | 02-09-2015 15:30:00

    INFO: Sąd Najwyższy orzekł, że sędzia Jerzy Ż., były wiceminister sprawiedliwości w rządzie p. Marka Belki popełnił "czyn obrzydliwy", gdyż pożyczał pieniądze od osób, które sądził - podaje "Gazeta Wyborcza".

  • Kupowano miejsca na listach Kukiza? | 02-09-2015 13:15:00

    INFO: O poważnych zarzutach dotyczących miejsc na listach p. Pawła Kukiza pisze "Dziennik Polski". Niektórzy działacze mówią nawet o kupowaniu miejsc na listach.

  • Nowe, szokujące fakty ws. afery w NIK | 02-09-2015 11:00:00

    INFO: Do kolejnych fragmentów nagrań afery Kwiatkowski - Bury dotarło Radio Zet.

  • Petru proponuje częściowo odpłatną służbę zdrowia | 02-09-2015 06:45:00

    INFO: P. Ryszard Petru, lider Nowoczesna.Pl, chce zreformować publiczną służbę zdrowia i proponuje, by Polacy z własnej kieszeni do niej dopłacali - podaje fakt.pl.

  • Bosak rezygnuje ze startu do Sejmu z list Kukiz'15 | 01-09-2015 21:45:00

    INFO: P. Krzysztof Bosak, jeden z liderów RN podjął decyzję o swojej rezygnacji ze startu w wyborach do Sejmu z listy Kukiz'15 - donosi portal prostozmostu.net.

  • Kukiz umacnia polityczną dominację PO i PiS | 01-09-2015 17:30:00

    OPINIA: Pod hasłami walki z systemem Paweł Kukiz na lata umacnia polityczną dominację Platformy i PiS. I ostatecznie grzebie nadzieje wielu Polaków na zmianę - pisze p. Marcin Dzierżanowski we "Wprost”.

  • Przyjmiemy więcej uchodźców? | 01-09-2015 15:30:00

    OPINIA: JE Ewa Kopacz zadeklarowała, że Polska przedstawi nową liczbę uchodźców, jaką nasz kraj mógłby przyjąć - podaje Onet.

  • Duda doniósł Gauckowi na Polskę? | 01-09-2015 13:15:00

    INFO: JE Andrzej Duda zrelacjonował swoją rozmowę z JE Joachimem Gauckiem, prezydentem Niemiec. Relacja ta wywołała spore kontrowersje - informuje Interia.

  • Kaczyński naczelnikiem państwa? | 01-09-2015 11:00:00

    OPINIA: WCz. Jarosław Kaczyński szykuje się do objęcia funkcji niekonstytucyjnego naczelnika państwa - twierdzi w wywiadzie dla "Polski The Times" p. Michał Kamiński, sekretarz stanu w kancelarii premiera.

  • Kolejne kontrowersje wokół prezydenta Krakowa | 01-09-2015 06:45:00

    INFO: P. Jacek Majchrowski, lewicowy prezydent Krakowa potrafi zadbać o swoich znajomych i jest wyjątkowo łaskawy wobec wybranych urzędników - twierdzi "Dziennik Polski".

  • Zbankrutowała spółka oficerów WSI | 31-08-2015 21:45:00

    INFO: Spółka Hydrobudowa Gdańska, która miała zmodernizować nadwiślański bulwar w Warszawie zbankrutowała. Za spółką stali byli oficerowie WSI, którzy byli też związani ze SKOK Wołomin - donosi telewizjarepublika.pl.

  • Stonoga: Kaczyński jest gejem | 31-08-2015 19:30:00

    OPINIA: P. Zbigniew Stonoga stwierdził, że WCz. Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości jest homoseksualistą - donosi portal prostozmostu.net.

  • Będzie afera wokół "złotego pociągu"? | 31-08-2015 17:30:00

    INFO: P. Piotr Lewandowski, prezes Fundacji Thesaurus, zamierza złożyć skargę na generalnego konserwatora zabytków i żądać jego dymisji. Chce także donieść na niego do prokuratury - donosi "Gazeta Wyborcza".