Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

24-01-2016 14:15:00

16 marca odbędzie się wielka debata ws. "Bolka"

FUTURO: Znana jest już data debaty o "sprawie Bolka" - informuje TVN24.

 

Debata dbędzie się 16 marca w auli gmachu gdańskiego IPN. P. Lech Wałęsa spotka się z historykami i biografami. Chce publicznie odpowiedzieć na zarzuty, że współpracował z SB. Na spotkanie zaproszono m.in. dr Piotra Gontarczyka, dr hab. Sławomira Cenckiewicza, dr hab. Jana Skórzyńskiego, dr Grzegorza Majchrzaka, dr Andrzeja Drzycimskiego oraz p. Pawła Zyzaka. Zaproszono również dziennikarza Piotr Semkę oraz publicystę Grzegorza Brauna. Debatę poprowadzi p. Adam Hlebowicz, historyk oraz szef Radia Plus.

 

Źródło: tvn24.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

  • 24-01-2016 16:10:42 | odpowiedz
    Szykuje się kolejne samobójstwo na dniach.
  • 24-01-2016 22:11:53 | odpowiedz
    Z treści książki Sławomira Cenckiewicza „Wałęsa. Człowiek z teczki” wynika coś więcej niż znane fakty.
    Wynika mianowicie, że to była i jest kanalia najgorszego autoramentu, która po trupach innych, własnymi brudnymi łapkami i/lub z pomocą SB i innych komunistycznych zbrodniczych służb piął się w górę depcząc nawet grób własnego 4 letniego syna Grzesia.
    Kanalia i tyle a książka jest po prosu straszna. Do jej treści dodałbym tylko od siebie takie drobne uzupełnienie:

    Jak „służyłem” jako bażant w latach ’80 w sztabie MW LWP w Gdyni to pewnego razu na moje wspomnienie o „płocie Wałęsy” wszyscy obecni tam komandorzy i chorążowie zaczęli (kilka osób) śmiać się ze mnie. Okazało się, że cała Marynarka Wojenna wiedziała o tym, że to kontrwywiad MW podrzucił go motorówką od strony nabrzeża i wśród nich tylko ja biedny bażant o tym nie wiedziałem. Pani Anna Walentynowicz mówiła o tym zawsze i mówiła prawdę.

    Wg tego, co kilka lat temu mówił p. Krzysztof Wyszkowski w Węgrowie to „Bolek” był prowokatorem (był na naradzie w SB dn. 14-012-1970 - jest protokół) który celowo wyprowadził ludzi ze stoczni na ulice dnia 15-12-1970 i ma ich krew na rękach. Dotychczas (np. Cenckiewicz, Gontarczyk) było podawane, że podpisał współpracę 19-12-1970 po zajściach ulicznych. Prawda jest taka, że PRZED.

  • misja specjalna - odcinek ostatni

    dzisiaj przez przypadek niejako uruchomiłem ogłupiacza i natrafiłem na ostatni odcinek misji specjalnej (w nowej ramówce miejsca dla niego nie będzie). Byłem w ciężkim szoku po programie. W...
  • Frizona.pl - vortal wolnościowy

    http://mikke.dyskutuj.com/ Ponad 200 zarejestrowanych użytkowników (w większości aktywnie udzielających się), prawie 10 000 napisanych wiadomości - a forum istnieje niecałe dwa...
  • Demokracja

    Wszystkie wypowiedzi Pana JKM są przemyślane, rzeczowe i dobrze uargumentowane oprócz ... demokracji. Demokracja jest jednym z najbardziej naturalnych sposobów dokonywania wyboru. Należy tu...
  • Dość gadania! Zróbmy coś!

    Chciałem postawić kwestię tego co można by zrobić poza gadaniem. Na razie tylko słyszę o wspaniałości ustroju jaki ma nastąpić w libertariańsko - monarchistycznej rzeczywistości, ale jakoś tylko...
  • Czyżby Wałęsa się nawrócił? Co o tym sądzicie?

    http://wiadomosci.onet.pl/1983859,11,item.html
  • Państwo ma "prawo" Ciebie ubezwłasnowolnić!

    Przekonałem się o tym dwukrotnie - w referendum 2003 udałem się na głosowanie, w tym dniu dowiedziałem się że nie mogę głosować ponieważ nie mam stałego meldunku, a lista dodatkowa została...

Poczytaj również

  • Rząd szykuje pożyczki dla powracających do kraju | 22-07-2018 14:15:00

    FUTURO: Polakom, którzy zdecydują się wrócić do kraju rząd chce zaoferować niskooprocentowane pożyczki - podaje fakt.pl.

  • Państwo ostatecznie przejęło Stocznię Gdańską | 22-07-2018 11:00:00

    INFO: Agencja Rozwoju Przemysłu przejęła wszystkie udziały w Stoczni Gdańskiej - podaje pb.pl.

  • Minister rolnictwa wyzywa polskich przedsiębiorców od łajdaków i lumpów | 22-07-2018 06:45:00

    INFO: JE Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa z PiS, w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat polskich rolników i przedsiębiorców, którzy zajmują się hodowlą zwierząt futerkowych - podaje portal pomorska.pl.

  • Polacy chcą jawności stanu zdrowia polityków | 21-07-2018 20:45:00

    INFO: Z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" wynika, że informacje o zdrowiu najważniejszych polityków w państwie i liderów partii powinny być jawne.

  • Exit tax uderzy w zwykłego Kowalskiego | 21-07-2018 17:30:00

    INFO: Przepisy o tzw. podatku od wyjścia mogą dotknąć nie tylko przedsiębiorców, ale i zwykłego Kowalskiego przenoszącego się za granicę - pisze rp.pl.

  • Zamieszki pod Sejmem | 21-07-2018 14:15:00

    INFO: Przed siedzibą Sejmu doszło do starć z policją i przepychanek - podaje dorzeczy.pl.

  • Śledczy nie sprawdzali willi Kiszczaka | 21-07-2018 11:00:00

    INFO: Wdowa po peerelowskim generale Czesławie Kiszczaku sama wydała dokumenty będące w posiadaniu męża. Śledczy nie sprawdzali, czy miała w domu jeszcze inne akta komunistycznej SB - informuje rp.pl.

  • Sejmowy restaurator zatrzymany przez CBA | 21-07-2018 08:45:00

    INFO: Biznesmen z rozbitej przez CBA grupy "załatwiaczy" był ważną postacią w sejmowej gastronomii - ustaliła "Rzeczpospolita".

  • FOR: Polsce grozi los Grecji i Włoch | 20-07-2018 21:45:00

    INFO: Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju ostrzega, że Polsce może grozić los Grecji i Włoch. Wszystko przez fakt, że praca większości polskich pracowników jest mało wydajna - czytamy na stronach "Rzeczpospolitej".

  • Prokuratura postawiła zarzuty byłemu szefowi CBA | 20-07-2018 19:30:00

    INFO: Prokuratura postawiła zarzuty p. Pawłowi Wojtunikowi, byłemu szefowi CBA, o naruszenie uprawnień jako funkcjonariusza publicznego - donosi onet.pl.

  • PiS wycofuje się z zapowiedzi Kaczyńskiego | 20-07-2018 17:30:00

    INFO: Politycy PiS funkcjonujący w spółkach skarbu państwa jednak będą mogli kandydować w wyborach samorządowych. Jest tylko jeden warunek - donosi "Rzeczpospolita".

  • Spiszą nas wszystkich | 20-07-2018 15:30:00

    INFO: GUS przygotował projekt ustawy, która przewiduje przeprowadzenie od 1 września do 30 listopada 2021 r. narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań - informuje bankier.pl.

  • PiS realizuje program "Urzędnik plus" | 20-07-2018 13:15:00

    INFO: PiS od 2015 r. realizuje tajny program dotyczący urzędników. To Urzędnik+ - pisze "Fakt".

  • Gierek otrzymał ulicę... we Francji | 20-07-2018 11:00:00

    INFO: We francuskim mieście Auby odbyła się uroczystość nadania jednej z ulic imienia Edwarda Gierka - podaje dziennikzachodni.pl.

  • Minister zdrowia za utrzymaniem obowiązku szczepień | 20-07-2018 06:45:00

    INFO: Minister zdrowia JE Łukasz Szumowski negatywnie ocenił obywatelski projekt ustawy znoszącej obowiązek szczepień - informuje stooq.pl.