Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

23-02-2018 17:30:00

16 lat w kolejce do szpitala!

INFO: P. Robertowi Mazurkiewiczowi, mieszkańcowi Doruchowa (woj. wielkopolskie), wyznaczono termin leczenia na... 2033 rok - podaje serwis krotoszyn.dlawas.info.

 

50-latek cierpi m.in. na zwyrodnienie i skrzywienie kręgosłupa. Mężczyźnie potrzebna jest rehabilitacja, jednak szpital w Ustroniu każe mu czekać na przyjęcie na oddział aż 16 lat. Na skierowaniu widnieje termin: 5 tydzień czerwca 2033 r. W innych szpitalach w okolicy termin oczekiwania wynosi od 6 do 8 lat. Lekarze zaproponowali mężczyźnie leczenie w prywatnych placówkach.

- Jeśli za pieniądze, to wystarczy poczekać około 2 miesięcy i nawet można wybrać termin - mówi mężczyzna. - Ale dlaczego płacić, jeśli przez 30 lat człowiek opłaca składki zdrowotne? To po co to płacić!? - pyta zirytowany.

 

Źródło: krotoszyn.dlawas.info

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Czy podatek progresywny jest napewno zgodny z konstytucją?

    Czy ktoś kiedyś pisał skargę do TK że podatek progresywny jest niezgodny z konstytucją? A jak nie to można taką skargę napisać - na 110% odrzucą, ale przynajmniej o UPR w TV powiedzą :)
  • Rzecz o prywatnej służbie zdrowia

    Witam serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość :) Chciałbym tutaj poruszyć sprawę prywatnej służby zdrowia i skutków ewentualnego wprowadzenia tejże w naszym...
  • prywatna słuzba zdrowia nie zadziała?

    Witam, Jestem studentką. Śmiem wątpić w skuteczność liberalnej (dobrowolnej) śłużby zdrowia. Niezależnie od moich własnych starań jeśli mam fizyczny kontakt z innymi ludźmi to moje zdrowie nie...
  • Kilka pytań co do programu UPR

    a) co z takimi kosztownymi i długotrwałymi projektami jak np. eksploracja kosmosu, które profity mogą dać dopiero w przyszłości? Prywatnych inwestorów raczej nie zachęca. Czy więc w 'państwie...
  • Obłuda lewicy - państwowa służba zdrowia [FAQ]

    Mam prawo do opieki zdrowotnej! Nie, nie masz. Wiem - szok i niedowierzanie, ale nie masz prawa do opieki zdrowotnej choćby z tej prostej przyczyny, że nie istnieje i nigdy nie istniało...
  • służba zdrowia

    http://korwin-mikke.pl/artykuly/zobacz/rzad_stworzy_konkurencje_prywatnym_szpitalom/21223 Rząd stworzy konkurencję prywatnym szpitalom INFO: Ministerstwo Zdrowia pracuje nad projektem, który...

Poczytaj również

  • Rząd przyjął projekt "Mama 4 Plus" | 23-01-2019 21:45:00

    INFO: Rząd przyjął projekt "Mama 4 Plus", o tzw. matczynych emeryturach - podaje bankier.pl.

  • Połowa Polaków nie chce religii w szkołach | 23-01-2019 19:30:00

    INFO: Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przed Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu", 50% badanych Polaków uważa, że lekcje religii nie powinny odbywać się w szkołach.

  • Wyłudzeniom wszelkich dotacji nie ma końca | 23-01-2019 17:30:00

    INFO: Śledczy wpadli na trop zorganizowanej grupy przestępczej trudniącej się wyłudzaniem dotacji z krajowych środków budżetowych, a także funduszy UE - podaje serwis pk.gov.pl.

  • CBA udaremniło przyznanie blisko 27 mln zł dotacji | 23-01-2019 15:30:00

    INFO: CBA wykryło nieprawidłowości w przetargu na dostawę ciepła w Środzie Wielkopolskiej.

  • Antyszczepionkowcy mają swojego człowieka w Sejmie | 23-01-2019 13:15:00

    INFO: P. Justyna Socha, liderka antyszczepionkowego stowarzyszenia STOP NOP, została asystentką WCz. Pawła Skuteckiego, posła Kukiz'15 - podała "Rzeczpospolita".

  • Biurokracja hamuje wykorzystywanie uniodotacji | 23-01-2019 11:00:00

    INFO: Zdaniem Konfederacji Lewiatan, z powodu biurokracji tempo wykorzystywania unijnych funduszy na badania i rozwój oraz innowacje jest bardzo niskie.

  • Lewicowi eksperci: Mężczyźni mogą być matkami | 23-01-2019 06:45:00

    INFO: Lewicowi eksperci, w tym prof. dr hab. Maria Flis, mocno zaprotestowali wobec stwierdzenia, że mężczyzna matką nie jest - podaje portal racjonalista.tv.

  • Sędzia stanie przed sądem? | 22-01-2019 21:45:00

    INFO: Jak dowiedział się portal tvp.info, sędzia Wojciech Łączewski może stanąć przed sądem za składanie fałszywych zeznań i doniesienie o przestępstwie, którego nie było.

  • Reforma PiS kosztowała 7 mld zł | 22-01-2019 19:30:00

    INFO: Obniżony wiek emerytalny mógł dodać 300 tys. emerytów i kosztować 7 mld zł w 2018 r. - szacują ekonomiści Santander Bank Polska.

  • "Rachunek sumienia" Tomasza Lisa | 22-01-2019 17:30:00

    INFO: Rachunek sumienia należy zaczynać od siebie. To zaczynam - napisał na Twitterze p. Tomasz Lis - donosi dorzeczy.pl.

  • NIK: W Polsce nie funkcjonuje skuteczny system ochrony ludności | 22-01-2019 15:30:00

    INFO: NIK w swoim raporcie ostrzega, że w Polsce nie ma odpowiednich planów i procedur, a służby nie mają właściwych warunków do odpowiedniej koordynacji działań, szczególnie w sytuacjach kryzysowych - informuje dorzeczy.pl.

  • Lokatorzy ostrzegają przed "konfiskacyjnym podwyższaniem czynszu" | 22-01-2019 13:15:00

    FUTURO: Od kwietnia lokatorzy mieszkań komunalnych będą musieli ujawniać dochody, ryzykując jednocześnie podwyżkę opłat za mieszkanie - donosi money.pl.

  • RPO chce zmiany kodeksu karnego | 22-01-2019 11:00:00

    INFO: RPO, p. Adam Bodnar chce, by Polacy mieli prawo do odszkodowania za niesłuszne zarzuty i oskarżenia - podaje polsatnews.pl.

  • Prezes Pracodawców RP pracował dla tajnych służb PRL? | 22-01-2019 06:45:00

    INFO: Jak donosi tygodnik "Do Rzeczy", p. Andrzej Malinowski, prezes Pracodawców RP, pracował dla tajnych służb PRL.

  • Prokuratura lekceważy hejt? | 21-01-2019 21:45:00

    INFO: Prokuratura wyhamowała ze zwalczaniem przestępstw dokonanych z nienawiści. Śledczych szkolonych w tym zakresie przesunięto do innych spraw - czytamy w "Rzeczpospolitej".