Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

16-08-2017 18:30:00

Żydzi pod prysznic!

INFO: Właścicielka jednego ze szwajcarskich hoteli została oskarżona o antysemityzm po tym, jak wywiesiła ogłoszenie skierowane do Żydów, aby ci... brali prysznic przed korzystaniem z hotelowego basenu.

 

Poza tym, w hotelu wywieszono również instrukcję korzystania z kuchennej lodówki, która również została skierowana do "żydowskich gości". Ogłoszenia wywieszone w Paradise Apartament House w Arosie zostały przez niektórych uznane za wyraz antysemityzmu, ale p. Ruta Thomann wyjaśniła, że instrukcja na basenie była konieczna, gdyż niektórzy "z tych gości" kąpali się w ubraniach i w ogóle nie korzystali z pryszniców. Jeśli natomiast chodzi o ogłoszenie dotyczące lodówek, to p. Thomann wyjaśniła, że hotel udostępnia kuchenny sprzęt Żydom tylko dlatego, że chcą oni jakoś przetrzymywać koszerne jedzenie, które nie mieści się w lodówkach znajdujących się w pokojach. 

- Powiedziałam im, że mogą korzystać z lodówek w kuchni, ale tylko w określonych godzinach i żeby nie wchodzili tam ciągle - powiedziała p. Thomann.

 

Źródło: www.mako.co.il

Opracował: JW

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze komentarzy


Poczytaj również