Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

12-02-2018 15:15:00

Prof. Zybertowicz tłumaczy, skąd się bierze antypolonizm w Izraelu

OPINIA: Antypolonizm w Izraelu bierze się z poczucia wstydu za bierność Żydów w czasie Holokaustu. To forma odreagowania - powiedział w rozmowie z "Polska the Times" prof. Andrzej Zybertowicz.

 

- Niektórzy tłumaczą, że brutalne rozprawianie się z Palestyńczykami czy Hezbollahem to także forma odreagowywania. Powtarzanie samym sobie: już nigdy nie pójdziemy jak owce na rzeź. Holokaust poza wszystkim to również potworne upokorzenie - że nie walczyli, nie stawili oporu - tłumaczy prof. Zybertowicz.

Ekspert zwraca również uwagę na fakt, że Żydzi także nie rozliczyli się ze swoją pamięcią o własnych kolaborantach i szmalcownikach.

 

Zobacz także: Czaputowicz: Rośnie antypolonizm w Izraelu

 

Źródło: polskatimes.pl

Opracował: GK

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 12-02-2018 17:09:16 | odpowiedz
  1000 lat i starczy.
  Kto dyskutuje z żydem – ten nie ma piątej klepki.
  Kto słucha żyda – ten skończy marnie.

  Nie było żadnych „wydarzeń marcowych” tylko stalinowska ustawka która wyprowadziła żydowskich zbrodniarzy do NJC, Londynu, Tel Awiwu jak Wolińska, Morel, Michnik i tysiące podobnych.
  To była żydowska ustawka która przy zakazie wydawania prywatnych paszportów umożliwiła komunistom-stalinowcom wyprowadzenie z PRL tych żydowskich zbrodniarzy.
  NIE BYŁO ŻADNYCH „WYDARZEŃ MARCOWYCH” TYLKO STALINOWSKA USTAWKA.
  • 12-02-2018 17:38:21 | odpowiedz
   kto sieje wiatr zbiera burzę
   • 12-02-2018 18:19:04 | odpowiedz
    Dlatego właśnie Żydzi sami sprowadzają swoim postępowaniem na siebie nowy holocaust.

    Jest łajdactwem wołającym o pomstę do nieba oskarżanie Polaków, którzy jako JEDYNI pomagali Żydom, o współudział w holocauście. To po prostu MUSI skończyć się karą Bożą!!!
    • 12-02-2018 21:29:11 | odpowiedz
     być może masz rację ale absztyfikant piętro wyżej nie doszukuje się kanalii pośród żydów tylko żydów nazywa kanaliami tymczasem kanalie są pośród narodu żydowskiego jak i polskiego i takowe indywidua trzeba piętnować natomiast mówienie że cały naród jest zły to grube nadużycie biegunowo odlegle u ludzi uczciwych które u bezmyślnych odbiorców wywoła agresję a wówczas jako sędzia skazałbym jednako panamarka jak i idiotę który dał się poszczuć jego słowami a tak w ogóle to nie mogę pojąć dlaczego wielu polaków będących katolikami tak łatwo daje się wciągnąć w nienawiść do żydów podczas gdy to właśnie żydzi stoją na czele firmamentu świętych

Poczytaj również