Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

20-03-2018 21:45:00

Papież przeprasza prostytutki

INFO: Papież Franciszek poprosił o przebaczenie za katolików, którzy korzystają z usług prostytutek.

 

Franciszek określił prostytucję "torturą", "niewolnictwem" oraz "zbrodnią przeciwko ludzkości", która wynika z "chorej mentalności".

- Myślę o odrazie, jaką muszą czuć te młode kobiety, gdy ci mężczyźni chcą, aby one robiły dla nich co tylko sobie zażyczą. Proszę o przebaczenie dla wszystkich katolików, którzy dopuszczają się tego przestępstwa. To niewolnictwo - powiedział papież.

 

Źródło: cruxnow.com

Opracował: JW

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze

 • 21-03-2018 04:19:57 | odpowiedz
  O ile wiem, te "tortury" są we Francji zupełnie legalne i chyba nawet od nich płaci się składki na ZUS. Franciszkowi proponowałby raczej potępić rewolucję z 1789 roku, bo głównie stąd bierze się masoński upadek moralności na kontynencie.
 • 21-03-2018 09:00:26 | odpowiedz
  Pomijając przypadki ewidentnego handlu żywym towarem, jest to bardzo dobrze płatne niewolnictwo.
  W dodatku w niektórych krajach, jak np. w Polsce, jest się zwolnionym z płacenia podatków, składek ZUS, itp. z tytułu tej działalności gospodarczej. Taki inżynier, robotnik budowlany, albo kurier - muszą pod groźbą aparatu karno-skarbowego rozliczać się co do grosza co miesiąc. Inaczej komornik albo więzienie. W tym kontekście dawanie d*py jest bezstresowe.
 • 21-03-2018 18:28:34 | odpowiedz
  Papież jest nieomylny, po co więc komentarze? Bluźniercy mają używanie. Nikt już nie spodziewa się hiszpańskiej Inkwizycji?

 • Monarchia w Polsce

  Mam nadzieję że dobry dział. A więc... monarchia dziedziczna. No ok, tylko kto miałby być pierwszym królem? I dlaczego właśnie on/ona ?
 • Tłumaczenie imon na polski

  Zgłaszam nie tyle nawet uwagę co protest. Niepotrzebne udziwnienie. Widać, że robione na siłę. Nie mam nic przeciwko jeśli ktoś czasem użyje polskiego imienia, bo np. zapomniał poprawnej wersji....
 • Polskie ASBO i zero-tolerancji

  Problem który dotyczy każdego Polaka to nie są pasy w samochodzie, to nie jest Kioto ( nawet jeśli ktoś wie o co chodzi) , to nawet nie jest kara śmierci, aborcja, podatek Belki, JOW. To Polakom...
 • konserwatyzm, monarchizm

  Do niedawna byłem sympatykiem takich poglądów, a przynajmniej je tolerowałem jako niegroźną błazenadkę, stanowiącą rodzaj dekoracyjnego urozmaicenia prawicy. Ale zmieniło się to po lekturze...
 • Czyje jest dziecko?

  Link do artykułu - http://polskatimes.pl/dzienniklodzki/stronaglowna/147829,urodzila-na-zamowienie-teraz-chce-syna-dla-siebie,id,t.html Urodziła na zamówienie, teraz chce syna dla...

Poczytaj również