Kontakt

Aby stale rozwijać portal, potrzebne są środki finansowe, wspomóż nas wpłacając dowolną sumę na konto:
Oficyna Konserwatystów i Liberałów
Ul. 3 Maja 100/1
05-420 Józefów
Numer konta: 58114020040000350235899194
Wiadomości
Konkurs

Brak aktywnych konkursów

Newsletter

Darmowy newsletter z aktualnymi wiadomościami z Korwin-Mikke.pl w Twojej skrzynce e-mail.

04-04-2018 21:45:00

Chrome nas obserwuje!

INFO: Przeglądarka internetowa Chrome, która została wyprodukowana przez Google, skanuje pliki na prywatnych komputerach użytkowników - donosi portal vice.com.

 

Niektórzy internauci martwią się o swoją prywatność i twierdzą, że Google chce w ten sposób ich inwigilować. Sama korporacja zapewnia jednak, że nowa funkcja Chrome ma na celu walkę z wirusami i oczyszczanie sieci ze szkodliwych plików.

- Dla prawie wszystkich użytkowników jest to nieszkodliwe, a ci, którzy są naprawdę zaniepokojeni Google, może po prostu powinni zrezygnować z używania Chrome'a - powiedział p. Marcin Grooten z magazynu "Virus Bulletin".

 

Źródło: vice.com

Opracował: JW

drukuj

poleć znajomemu

Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Komentarze


  • Uwaga, INWIGILACJA rozpoczeta ! ?...

    ..a przynajmniej u mnie - w Rzeszy Niemieckiej. I to juz na poziomie TCP/IP w najblizszym wezle TELECOM u mnie. Namierzono, co ogladam i odtad moj IP automatycznie zawsze jest brany pod lupe,...
  • Tajne miedzynarodowe porozumienie ACTA

    Czy nie dziwią Państwa ostatnio informacje zawierające takie pojęcia jak retencja danych, cenzurowanie internetu, inwigilacja internałtów, lista usług nie dozwolonych, odcinanie piratów od sieci?...
  • Czy jesteś za prywatyzacją ?

    a) NBP b) GPW c) wojska d) policji e) służb f) sądownictwa g) władzy ustawodawczej h) władzy wykonawczej i) urzędu prezydenta dziękuję z góry za wypowiedzi. Osobiście jestem przeciwny.

Poczytaj również