Zamachy w Norwegii i sprawca-mason.

Wysłane przez Dagomeusz 

23-07-2011 - 15:04:09

Oskarżony o masakrę [na wyspie Utoya] jest 32-letni Anders Behring Breivik. Mężczyzna jest też powiązany z atakiem bombowym w rządowej dzielnicy Oslo, w którym zginęło 7 osób(...)Krytyk islamu, multikulturowości, sympatyk Baracka Obamy, prawdopodobnie były członek norweskiej Partii Postępu, protesant - taki obraz 32-letniego Norwega Anders Behring Breivik, zamachowca z wyspy Utoya, wyłania się z wpisów, jakie umieszczał na swoim blogu jak podaje: [www.tvn24.pl]

A tak naprawdę Anders Behring Breivik to mason. Oto jego fotka w fartuszku:


A tu: [www.solidprinciples.com] oryginalny zeskanowany (obecnie zablokowany przez policję) profil sprawcy w pdf.

23-07-2011 - 15:21:21

Wszędzie w mediach podają: Skrajna Prawica.

23-07-2011 - 16:18:50

No właśnie - w mediach.

PS. O istnieniu - nie tylko skrajnej, ale jakiejkolwiek - prawicy w Norwegii nie słyszałem, ale może jestem niedoinformowany.

23-07-2011 - 20:05:56

Z informacji które przedostają się z mediów to twierdzę, że ten gość to prawicowiec. Gdyby prawdą było, że był niechętny imigrantom to dlaczego ich nie zabijał? Zaatakował cele typowo rządowe oraz lewicowe w typowy prawicowy sposób bo zrobił to sam. Lewacy z kolei to mendy bez jaj, którzy dobierają się w grupki, razem atakują, a ich efekty są mizerne. Na skutki jego działań będziemy musieli trochę poczekać, ale na pewno rządy zacisną nam obrożę wokół szyi ograniczając nam wolność.

Lewackie media i politycy starają ugrać coś na tej tragedii używając haseł i prowokując dyskusje na tematy:
skrajna prawica
chrześcijański fundamentalista
zwiększyć bezpieczeństwo


Nie popieram takich działań chociaż utłukł 92 lewaków , setki innych będą miały traumę do końca życia, a urzędasy będą srały po gaciach i żyły jak w złotej klatce to myślę, że przez te 21 lat które spędzi w więzieniu mógłby więcej zdziałać np. nawracając innych na swoje poglądy.

23-07-2011 - 20:08:30

A swoją drogą jest to kolejny dowód na to, że demokracja to zły ustrój. W monarchii nie byłoby takich zamachów na tle politycznym, co najwyżej byłyby zamachy na króla.

24-07-2011 - 07:44:23

W całym tym zamachu nie chodzi o żaden zamach prawicy na lewicę (zamachowiec sam był lewicowcem, należał do lewicowych organizacji i nawet sympatyzował z Obamą). W tzw. starej Europie nie ma praktycznie żadnej partii prawicowej. Są same partie o różnych odcieniach lewicowości (nb. zawsze pękam ze śmiechu, gdy lewusy utożsamiają takich wybitnych socjalistów jak Hitler i Mussolini z prawicą; zawsze też pękam ze śmiechu, gdy tow. Napieralski nazywa PO i PiS prawicą).
Nazywanie masona chrześcijaninem też jest zabawne.
O co więc chodziło w tych zamachach? Mianowicie o to, że Norweska Partia Pracy jest ostro antysyjonistyczna i obecny norweski rząd jest jedną z głównych sił na arenie międzynarodowej, która walczy o utworzenie państwa palestyńskiego (a rozstrzygnięcie w ONZ tuż tuż). Zarazem obecny rząd norweski najostrzej ze wszystkich państw tzw. Zachodu potępia Izrael.
Na wyspie Utoya w czwartek (dzień przed zamachem) gościł u owej socjalistycznej młodzieżówki norweski minister spraw zagranicznych Jonas Gahr Store, a impreza odbywała się w atmosferze antysyjonizmu, co widać na poniższym zdjęciu:

Do tego dorzucam link:
[tiny.pl]

A kim jest zamachowiec? To wg mnie prawie na pewno norweski odpowiednik tych masonów-protestantów-syjonistów, których są miliony w USA (w Polsce prawie nikt nie wie o tym zjawisku, a diasporze żydowskiej w USA udało się wytresować miliony WASP-ów na swoje potrzeby i teraz ci utożsamiają potrzebę powstania "Wielkiego Izraela" jako konieczny warunek nadejścia Mesjasza; wiem, że trudno w to uwierzyć, ale to nie żart).
Poniżej tekst prof. Pogonowskiego na ten temat pt. "Fundamentaliści protestanccy i walczący Izrael":
[tiny.pl]
Chyba jedyną książką, jaka wyszła na ten temat w Polsce jest: Anna Peck, "Trzecia Świątynia Jerozolimska w koncepcjach chrześcijańskiego syjonizmu w Stanach Zjednoczonych", Kraków 2010.
A tu strona CUFI (Christians United for Israel):
[cufi.convio.net]
Co ciekawe od poniedziałku do środy trwał coroczny szczyt CUFI w Waszyngtonie, a już w piątek ów norweski mason-protestant-syjonista dokonał zamachów. Może to przypadek, a może oglądał jakąś transmisję z tego szczytu w necie i się nakręcił. Tak czy owak - odnotowuję zbieżność dat.
Co do tego, że Anders Behring Breivik był masonem nie ma wątpliwości. Co do tego, że był syjonistą - też.
Poniżej wklejam link, a w tekście w tymże linku są kolejne linki, na które też warto kliknąć:
[monitorpolski.wordpress.com]
Teraz media kontrolowane przez sitwę rządzącą tzw. Zachodem próbują przedstawiać zamachowca jako jakiegoś prawicowca, ekstremistę czy "aryjskiego barbarzyńcę", jak to na naszym podwórku robi "Gazeta Wyborcza":
[wyborcza.pl]
"Daily Mail" podkreślił nawet w nagłówku, że ów zamachowiec był blondynem (sic!):

Dlatego apeluję do wszystkich tu dyskutujących, bez względu na poglądy, żeby nie dawali się mediom systemowym robić w bambuko, bo "Nowy Wspaniały Świat" uderzy w nas wszystkich.

PS. Coś mi się zdaje, że teraz w Europie pojawią się (zapewne już wcześniej przygotowane na zjeździe Klubu Bilderberg lub na jakimś innym spędzie totalniaków) ustawy w stylu USA Patriot Act i tak nas wezmą za mordę, że się nie pozbieramy.
Po powyższym można też wnioskować, że branie za mordę rozpocznie się od walki z "aryjskimi barbarzyńcami", pod co dowolnie podciągani będą wszelacy patrioci, narodowcy i przeciwnicy projektu NWO.


Dagomeusz
(aryjski barbarzyńca)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-07-2011 07:59 przez Dagomeusz.

24-07-2011 - 11:37:36

Cytuj
Dagomeusz
W całym tym zamachu nie chodzi o żaden zamach prawicy na lewicę (zamachowiec sam był lewicowcem, należał do lewicowych organizacji i nawet sympatyzował z Obamą)....

Mianowicie o to, że Norweska Partia Pracy jest ostro antysyjonistyczna i obecny norweski rząd jest jedną z głównych sił na arenie międzynarodowej, która walczy o utworzenie państwa palestyńskiego (a rozstrzygnięcie w ONZ tuż tuż). Zarazem obecny rząd norweski najostrzej ze wszystkich państw tzw. Zachodu potępia Izrael.

Ja stwierdzam tylko fakty i po nich wynika, że gość ma poglądy prawicowe. Ty opierasz się o doniesienia prasowe, które wyssane są z palca. Gdybyś nie wiedział to Obama jest najbardziej antysyjonistycznym prezydentem USA od wielu lat. Ostatnio powiedział, że Izrael powinien powrócić do granic sprzed 1967 czyli to tak jakby powiedział że jest za utworzeniem Palestyny. Więc według twoich teorii ten gość nie mógł być sympatykiem Obamy.

Gość po prostu nie wytrzymał nerwowo i zaczął wprowadzać w życie hasło: dobry czerwony to martwy czerwony.

25-07-2011 - 16:25:42

Obama nie jest żadnym antysyjonistycznym politykiem. Jego wypowiedź o Palestynie była nastawiona na ugłaskanie amerykańskiej i światowej (głównie islamskiej) opinii publicznej, która dzięki internetowi zdaje już sobie sprawę z podległości USA względem Izraela. Obama powiedział, że jest za utworzeniem państwa palestyńskiego w granicach z 1967 r. Moim zdaniem powiedział szczerze, bo w 1967 r. państwo palestyńskie miało granice o powierzchni 0 km2. Już obecnie USA zapowiadają, że zawetują w ONZ powstanie państwa palestyńskiego. Obama jakoś nie protestuje.
Zresztą 3 dni po powyższej wypowiedzi brylował na konferencji AIPAC [www.tvn24.pl] , [www.youtube.com]
Gdyby Obama był antysyjonistą, to przenigdy nie zostałby prezydentem USA (nie wygrałby prawyborów, a nawet gdyby, to dominacja medialna - w demokracji sprawa kluczowa - diaspory żydowskiej by go zmiażdżyła). W USA dostęp do stołków mają ludzie z sitwy. Spotykają się w lesie, modlą się do sowy i ustalają plany na następny rok (roszady personalne też). Tak naprawdę Stanami rządzą AIPAC i CFR. Prezydenci pełnią rolę pajacyków szczerzących wybielone zęby do motłochu. To samo zresztą mamy z "Bulem" na polskim podwórku. Gdyby Obama chciał rządzić naprawdę, to by skończył jak Kennedy, który połapał się o co chodzi, obrał kurs na samodzielność i którego zatłukli prawdopodobnie dlatego, że próbował uniezależnić USA od Fed-u. Nie ma w tym przypadku znaczenia, że JFK był socjalistą (prawdopodobnie dlatego pozwolili mu wygrać wybory, myśląc, że jest niegroźny; w przypadku jego brata - Roberta - już nie popełnili tego błędu).

Co do Breivika, to nie był to żaden prawicowiec. To był (i to stosunkowo niedawno) członek ugrupowań, które mają "postęp" i "robotniczość" w nazwie. I co, nagle się nawrócił na prawicowość i od razu zaczął mordować socjalistów? A jeśli do tego dodać jego przynależność do masonerii i wyznawanie syjonizmu, jak ci wyżej wymienieni z CUFI oraz to, że na wyspie, którą zaatakował akurat odbywała się antysyjonistyczna impreza, a w budynkach w Oslo, które wysadził, urzęduje najbardziej antyizraelski rząd w Europie, to jakiekolwiek wątpliwości pryskają, niczym bańka mydlana. To były zamachy o podłożu masońsko-syjonistycznym, tyle, że nie mam pewności, czy on to zrobił z własnej inicjatywy, bo nie wytrzymał antysyjonistycznej postawy swojego rządu, czy zrobił to na polecenie (Mosadu lub masonerii lub CUFI, które akurat dzień wcześniej zakończyło coroczny szczyt w Waszyngtonie). Nb. czy słyszałeś o operacji "Susannah" i aferze Lavona?
Oczywiście żydomasoneria, kontrolująca największe media, próbuje przedstawić Breivika, jako "aryjskiego barbarzyńcę", "prawicowca", "konserwatystę", "chrześcijanina", a nawet "zwolennika wiedeńskiej szkoły ekonomii" itp., żeby odwrócić uwagę od jego prawdziwych poglądów masońsko-syjonistycznych i zarazem obrzydzić ludziom prawicowość, czy wręcz wywołać wrażenie: prawicowiec=potencjalny terrorysta. Nie wykluczam, co już napisałem wyżej, że jest to przygotowywanie gruntu pod likwidację wszelkich organizacji patriotycznych (bez względu na ich stosunek do gospodarki) w Europie. Coś takiego już zrobiono po wojnie w Europie Zachodniej, gdzie pod pretekstem denazyfikacji, niszczono też środowiska konserwatywne i monarchistyczne, np. Akcję Francuską.

26-07-2011 - 19:47:41

A może mi ktoś wytłumaczyć:
-dlaczego zginęły głównie dzieci, słyszałem tylko o 7 ofiarach bomb, w tym żadnego ważnego urzędnika(na tyle by wymienili go z nazwiska)?!
-jak udało mu się wnieść do budynków tony saletry, nie wzbudzając podejrzeń?!

27-07-2011 - 20:11:44

Bomba ponoć wybuchła przed budynkiem i ważyła około 100 kg. Więcej tu: [wiadomosci.gazeta.pl]
Przy czym wklejam link do tekstu o tym, że dziennikarz śledczy, były oficer wywiadu marynarki amerykańskiej [US Navy Intelligence], niejaki Wayne Madsen twierdzi, że zamachy to robota Mosadu: [dakowski.pl]
Co ciekawe, zamachy w Norwegii zostały przeprowadzone dokładnie w 65. rocznicę zamachu na hotel King David w Jerozolimie. Może to tylko przypadek, tak samo jak to, że najazdy na Irak i Libię rozpoczęły się 19. marca, czyli w żydowskie święto Purim.

------------------------------------------------------------------------

Od razu pisałem:
Cytuj
Dagomeusz
Coś mi się zdaje, że teraz w Europie pojawią się (zapewne już wcześniej przygotowane na zjeździe Klubu Bilderberg lub na jakimś innym spędzie totalniaków) ustawy w stylu USA Patriot Act i tak nas wezmą za mordę, że się nie pozbieramy.
Po powyższym można też wnioskować, że branie za mordę rozpocznie się od walki z "aryjskimi barbarzyńcami", pod co dowolnie podciągani będą wszelacy patrioci, narodowcy i przeciwnicy projektu NWO.
Na łamach "ND" w tym samym tonie pisze prof. Bartyzel:
Cytuj

Sposób, w jaki rozgrywany jest krwawy czyn Breivika, wyraźnie wskazuje na snucie planów jakiegoś "ostatecznego rozwiązania" kwestii "skrajnej prawicy" i "chrześcijańskiego fundamentalizmu"... [www.naszdziennik.pl]
I dokładnie w tę stronę sprawy zmierzają. Przez świat przetacza się kampania merdialna strasząca opinię publiczną "prawicowym ekstremizmem". Na polskim podwórku, oprócz ukutych przez "GW" "aryjskich barbarzyńców", można przytoczyć inne przykłady:
-"W czasach kryzysu wybudziły się demony skrajnej prawicy" (a tekst opatrzony fotką zamaskowanych rosyjskich skinheadów).
-Odezwał się SLD, wzywając tzw. rząd do wzmożenia walki "z prawicowym ekstremizmem w Polsce": [www.polskatimes.pl] , tu konferencja SLD na ten temat: [www.youtube.com]
-Pyska nie mógł nie otworzyć przedstawiciel globalnej, żydomasońskiej lichwy na Polskę, uczestnik spotkań Komisji Trójstronnej - pseudoliberał Janusz Palikot, który zamachy masona-syjonisty z Norwegii jakoś połączył z kwestią Radia Maryja i na tej podstawie wzywa KRRiT do odebrania rozgłośni o. Rydzyka koncesji: [www.ruchpoparciapalikota.pl]
-Dalej mamy przedstawianie masona, syjonisty, zwolennika aborcji i "małżeństw" sodomitów jako "nieśmiałego, cichego, konserwatywnego chrześcijanina": [www.polskatimes.pl] A taki z niego konserwatywny chrześcijanin, jak ze mnie poławiacz pereł: [mercurius.myslpolska.pl] , [www.piotrskarga.pl] , [www.piotrskarga.pl]
Jeszcze jeden ciekawy cytat:
Cytuj

„Musimy upewnić się, że wywrzemy wpływ na innych kulturowych konserwatystów, tak aby obrali nasz antyrasistowski, prohomoseksualny, proizraelski sposób myślenia” - tak w 2009 roku w dyskusji na jednym z norweskich portali pisał Anders Behring Breivik, okrzyknięty zgodnie przez politycznie poprawne media „prawicowym ekstremistą”. [autonom.pl] , [mindweaponsinragnarok.wordpress.com]
Na polskim podwórku, tutejsza czołowa żydowska gadzinówka chyba przestraszyła się, że patent z chrześcijańskim, konserwatywnym ekstremistą nie przejdzie, a to z powodu prawdy o masońsko-syjonistyczno-lewackim obliczu Breivika, jaka wypływa z niezależnych portali. "Gazeta Wyborcza" postanowiła więc się odpowiednio do sprawy ustosunkować:
Cytuj

Winni Rosjanie, Żydzi i masoni

W gruncie rzeczy był lewakiem popierającym Izrael i homoseksualistów. Prawicowi radykałowie z Polski po swojemu tłumaczą czyn zamachowca z Norwegii

Do premiera Donalda Tuska i ABW: "W związku z ostatnią masakrą dokonaną przez Andersa Behringa Breivika - człowieka związanego z ruchami syjonistycznymi i wolnomularstwem - zwracamy się do władz o podjęcie niezwłocznej kontroli i roztoczenie nadzoru nad wszystkimi organizacjami syjonistycznymi i wolnomularskimi działającymi w Polsce. Przykład norweski pokazuje, że wolnomularstwo może stać się wylęgarnią ekstremistów, rewolucjonistów i terrorystów (...). Być może należy zbadać, czy nie powinny zostać w ogóle zdelegalizowane".

Taki apel ukazał się na stronie Konserwatyzm.pl.

Na podobnych portalach autorzy tekstów i komentarzy sprzeciwiają się przedstawianiu Breivika jako chrześcijańskiego fundamentalisty, prawicowca i nacjonalisty. O nienawiści do muzułmańskich imigrantów i kulturowej lewicy - nie ma prawie nic. Ani o szaleństwie i amoku. Jest za to zdjęcie Breivika w masońskim stroju i podpisy: "A w sercu miłość do Izraela".

Tytuły krzyczą: "Morderca z Norwegii MASONEM?!" (Nowy Ekran, portal sympatyzujący z "Gazetą Polską" ), "Syjonistyczny fanatyk morduje w Norwegii" (Nacjonalista.pl, strona Narodowego Odrodzenia Polski), "Zamachowiec z Oslo to proizraelski antyrasista" (Autonom.pl), "Terlikowski: Dlaczego nikt nie wini masonów?" (Fronda.pl).

"Dowiadujemy się, że należał do masonerii, a wśród ulubionych lektur znajdujemy wielu klasyków liberalizmu" - tak w portalu Narodowcy.net pisze Robert Winnicki, prezes Młodzieży Wszechpolskiej.

Wojciech Trojanowski (Nacjonalista.pl): „Proizraelski islamofob, mason, »antyrasista «, zwolennik pedałowania oraz liberalizmu gospodarczego i fanatycznie prosyjonistycznych ruchów i polityków”.

Według polskich nacjonalistów było tak: "ultra syjonista Breivik" zaatakował, bo nie podobały mu się działania Norwegii w sprawie Palestyny, a na wyspie Utoya "odbyła się dzień wcześniej anty-izraelska manifestacja".

Według portalu Niezależna.pl (strona internetowa "Gazety Polskiej" ) i Nowego Ekranu wszystkiemu winna musi być Rosja. Już w sobotę na Niezależnej.pl pojawiła się konkluzja: "Celem zamachów była destabilizacja Norwegii, która jest głównym producentem gazu i ropy w Europie, a zatem konkurentem Gazpromu. Zamachy zatem w ostatecznej konsekwencji będą korzystne dla rosyjskich planów stania się głównym dostawcą gazu dla państw Unii Europejskiej i budowy sojuszu rosyjsko-europejskiego". Później tekst poprawiono na bardziej zachowawczy: "Według niektórych komentarzy celem zamachów mogła być próba..." - i dalej już tak jak wyżej.

W Nowym Ekranie popularność zdobywa ostatnio teoria, że zamachy w Norwegii to akcja lewicowego norweskiego rządu. Do złudzenia przypomina podpalenie Reichstagu i ma zniszczyć europejską prawicę.
[wyborcza.pl]

Idźmy dalej - korespondent reżymowego radia w Rzymie, niejaki Lehnert, w wypowiedzi dla TVN 24, porównał Breivika do katolików wiernych Tradycji: [jacquesblutoir.blogspot.com]

No i zaczyna się - Europol bierze się za tropienie "neonazistów": [konserwatyzm.pl] I w tym momencie warto na chwilę powrócić do cytatu z początku posta.

-------------------------------------------------------------------------

A na koniec ciekawostki:
Cytuj

Anders Behring Breivik, który spowodował śmierć ponad 90 osób, może zostać skazany maksymalnie na 21 lat więzienia. W norweskim systemie karnym nie funkcjonuje kara dożywocia(...)Jest jednak pewna furtka w prawie, która może umożliwić skazanie Breivika na dożywocie. Według norweskiego prawa jeśli osadzony jest niebezpieczny dla społeczeństwa, sędzia po zakończeniu odsiadki może przedłużyć mu karę więzienia o kolejne 5 lat. Dodatkowe pięcioletnie wyroki można dodawać bez ograniczeń, więc więzień może de facto siedzieć w więzieniu do swojej śmierci. [wiadomosci.gazeta.pl]
Kuriozum.

A tak wyglądają więzienia w Norwegii: [www.youtube.com] Po prostu ośrodek wypoczynkowy z piknikową atmosferą.

06-08-2011 - 12:21:34

Spójrzcie na tę analizę filmu [www.youtube.com]
Jak nic, mamy tu do czynienia z tzw. atakiem pod fałszywą flagą. Żeby było ciekawiej, na 2 dni przed zamachem, w dzielnicy rządowej Oslo, miały miejsce ćwiczenia antyterrorystyczne [www.youtube.com] Dokładnie tak samo było w USA przed zamachami w 2001 r. i w Londynie przed zamachami w 2005 r.

07-08-2011 - 20:02:24

Byłem ostatni raz na Woodstok w Kostrzyniun.Odrą.
Pod sceną kilkaset tysięcy ludzi-- i pomyślałem o skutkach odpalenia kilku F1 !!! Była by masakra na poziomie światowym! Kurde.!
A o psychola u nas nie problem. H.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6228, Posty: 45388, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.


Statystyki tego forum
Wątki: 79, Posty: 412.