Re: Jackowe pożądanie małżeństwa

Wysłane przez JacekNadzieja 

05-03-2016 - 19:00:24

Styczeń 2015...".. Ankieta przeprowadzona przez Ifop pokazuje ogromny wzrost poparcia dla nacjonalistów wśród homoseksualnych i biseksualnych wyborców, od wyborów prezydenckich w kwietniu 2012. Dla przykładu: w Paryżu 26% gejów wsparło Le Pen, przy jedynie 16% heteroseksualistów.."

Myślę, że w Polsce jest podobnie i Korwin mógłby wiele ugrać popierając LGBT w jakiś normalny sposób a nie robić sobie z nich cały czas wrogów.
Legierski poparł przed wyborami Dudę mając dosyć zakłamania w sprawie związków partnerskicvh PO i na 100% jestem pewny, że te właśnie głosy LGBT przeważyły.

Normalni z LGBT nie chcą islamu w Polsce bo wiedzą czym to dla nich się może skończyć.

SLD i PO ich okłamało. PiS raczej nie zmądrzeje bo myśli, że ma władzę na wieki. Na Korwina trudno liczyć więc może Wipler lub Miriam ?

No ale czy mają jaja by temu sprostać ?

11-04-2016 - 14:22:07

[www.pudelek.pl]

Widać miał pecha, bo czarnoskóre w większości mają atłasową w dotyku skórę i bardzo ładnie pachną.
Polecam na przyszłość się przemóc i spróbować z pięknym młodym pachnącym homosiem smiling smiley)
Będą zapewne milsze wspomnienia niż te z Murzynką.

21-04-2016 - 16:27:42

"...Ludziom trzeba walić po oczach - o np. karze śmierci, o pladze (tfu!) "gejów" czy imigrantów. .." JKM z dzisiaj z głównej.

Plaga gejów ? Serio?

Rozumiem przywrócenie kary śmierci. Skoro zgadzamy się z karą śmierci dla płodów (jestem za aborcją jak i przeciw aborcji w zależności od sytuacji) to powinniśmy się zgodzić na karę śmierci dla zwyrodnialców.

Rozumiem też obawy przed islamskimi imigrantami. Sam zagłosowałem za piękną i mądrą Miriam. (owszem, sam niedawno napisałem, że tylko ze względu na urodę i moją wyobraźnie, ale muszę dodać, że im więcej czytam jej wypowiedzi to tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dobrze zrobiłem smiling smiley

Ale plaga gejów ?

Nosz kurcze, jaka plaga ?

JKM sam sobie zaprzecza.
Gdzieś tam za każdym razem na dany temat wspomina, że gejów jest znikomy procent w społeczeństwie a potem wyjeżdża z plagą.

Homoseksualizm był od czasów pierwszych dinozaurów czy wcześniej.
Przez tysiące lat jakoś nie rozwinął się w plagę.
Czasem był po prostu bardziej jawny.

Więc nie wrzucajmy kary śmierci czy lęku przed islamem do jednego worka z gejami.

Owszem, wśród gejów są lewacy. Zazwyczaj to cioty pokroju Biedronia (którego lubię za jego serce ale mierzi mnie jego miłość do islamu). Ale to nie znaczy, że każdy gej to lewak albo każdy lewak to gej smiling smiley

Rozumiem, że JKM nie przepada za Murzynkami bo ma traumę po spędzeniu z jedną z nich "upojnych" chwil.

Ale co ma do gejów ?

Plaga? Serio?

Trauma jak po Murzynce ?

Może czas już naprawdę odpuścić sobie temat. Komorowski przegrał bo zabrakło mu 3% głosów. Może to nic a może warto się zastanowić czy nie powalczyć o elektorat który pozwoli w końcu wejść do Sejmu ?

28-05-2016 - 21:41:04

Ruch LGBT w Polsce stracił właśnie wieloletniego przyjaciela.
Jest nim Leszek Miller który swoje i SLD ostatnie porażki zwalił na zbytnie zajmowanie się problemami LGBT.

A ja się tak zastanawiam, czy włażenie w pupe po palcu to chałturna kolonoskopia czy już homoseksualizm ?

11-06-2016 - 21:14:11

Ostatnio nudy. Nic się nie dzieje w sprawie związków partnerskich.
Jakaś Parada Równości była dzisiaj w Warszawie i jakieś 30-35 ty ludzi, może więcej. Czyli ze trzy razy tyle co rok temu co było widać jak ktoś był.
Ciekawe kto dostanie ich głosy w następnych wyborach?

14-06-2016 - 20:00:23

Miriam Shaded

wspomniała dzisiaj na swoim profilu o zamordowaniu przez islamistę francuskiego policjanta i jego żony.

Dzień wcześniej islamista zabił w Orlando 50 osób. Nie zająknęła się ani słowem.

Czyżby dlatego, że geje ?

smiling smiley

16-06-2016 - 20:42:37

" Nikt nie powinien być prześladowany w związku ze swoją orientacją seksualną, czy z jakiegokolwiek innego powodu, nikt nie powinien spotykać się z taką nienawiścią, jaka spotkała wielu tych młodych ludzi - napisał książę. Każdej młodej osobie, która jest prześladowana ze względu na swoją seksualność chciałbym powiedzieć, żeby się nie poddawała: porozmawiaj z zaufaną osobą, z przyjacielem, nauczycielem, specjalistami z telefonu zaufania. Powinniście być dumni z tego, kim jesteście, nie ma niczego, czego powinniście się wstydzić. "

Książę William (na kilka dni przed strzelaniną w Orlando)

Ps. Miriam jednak się zająknęła. Wkleiła na swoim FB ciut zmontowany (akurat zasadnie) filmik w którym Krystian Legierski w rozmowie z Nią się ośmiesza (na tle wydarzeń w Orlando)

Rozumiem dlaczego to wkleiła. Akurat Ją w tym myśleniu popieram.

Mam też nadzieję, że zmówiła już modlitwę za dusze tych gejów i lesbijki co w Orlando zginęli. ..zapewne

19-06-2016 - 23:39:42

Witaj.
Ja tam do gejów nic nie mam, byle sie do mnie nie dobierali.
Oraz za organizowanie parad bym lał po pyskach.

Kara śmierci - oczywiście, dla zwyrodnialców.
Hej!

27-06-2016 - 15:02:14

Korwin też bierze udział w różnych paradach. Też byś go lał ?
Parada Równosci tylko raz w roku w danym mieście więc zapewne nawet nie zauwarzasz winking smiley

A dzisiaj Papież powiedział: " 27 czerwca 2016 10:26 Franciszek: Katolicy powinni przeprosić gejów za ich marginalizację. Powinni prosić też Boga o przebaczenie za to

03-07-2016 - 10:47:09

[korwin-mikke.pl] Korwin jak zwykle w formie winking smiley

Oczywiście przynudza. W Orlando gejów zabił kryptogej islamista. "nie mógł znieść widoku całujących się mężczyzn" chociaż od lat bywał w klubach gejowskich.
Masochista na dodatek. No..może zamykał przez lata oczy będąc w klubach i ten jeden raz otworzył.
Żyłby sobie zapewne dalej spokojnie gdyby mu wiara nie odbiła i zazdrość zapewne. Bo jak znam życie, to chłopak go zdradził albo nie miał brania i się wkurzył.
Idioci są wszędzie. Zazdrosna żona obetnie mężowi penisa albo zadźga nożem ze 30 razy. Idiota gej z dostępem do broni zrobi masakrę.

Ale zwalanie tego tak jak zrobił to Korwin na to, że geje wyszli z ukrycia ?

hmm..może sam powinien się zaszyć w piwnicy. Bo przecież : "Bo na każdą akcję występuje reakcja", więc jakby przynajmniej przed następnymi wyborami się zaszył tak na dwa miesiące przed ..to by może i coś wygrał w końcu.

a gdybym nie wiedział co przedstawiają i kogo oba zdjęcia to wolałbym jednak to przyjemniejsze dla oka 1) [korwin-mikke.pl] 2) [bi.gazeta.pl]

a najładniejsza i tak jest Miriam winking smiley

04-07-2016 - 14:21:01

Irak, Bagdad. Zamożna dzielnica. Wczoraj gdy skończył
się ramadan ludzie wyszli na zakupy. sami muzułmanie. ciężarówka pułapka. 82 zabitych. 200 rannych.

A Korwin i tak pomyśli, że sami sobie winni bo się afiszują ze swoim wyznaniem i robią zakupy.

07-07-2016 - 07:58:45

W dzisiejszym Pudelku: "..Ostatni SMS, jakiego Omar wysłał żonie, brzmiał podobno: "Jestem gejem. Nienawidzę siebie, dlatego to robię".
Pracownicy klubu, w którym doszło do tragedii, twierdzą, że Omar był częstym gościem Pulse oraz podrywał bawiących się tam mężczyzn.
Wygląda na to, że Mateen cierpiał na poważne zaburzenia psychiczne oraz toczył ze sobą wewnętrzną walkę. Próbował założyć rodzinę i żyć zgodnie z zasadami Koranu, ale nie był w stanie pogodzić się ze swojej seksualnością i w efekcie postanowił "ukarać" tych, którzy ją zaakceptowali.."

Czyli to ja miałem rację a nie Korwin. Jak zawsze zresztą winking smiley

07-07-2016 - 10:27:14

z FB JKMa smiling smiley
".. Często oskarża się mnie o wrogi stosunek do homosiów – a nawet o chęć ich zwalczania. Nic podobnego! Wręcz przeciwnie! Gdyby tak ze 2/3 mężczyzn w Polsce przerzuciło się na homosex – to dla mnie (i dla szanownych Czytelników) zostałoby trzy razy tyle (statystycznie) pań, z czego bynajmniej nie byłbym niezadowolony!.."

Nosz w końcu ! Zrozumiał !

To niech teraz zrozumie, że wprowadzenie związków partnerskich też jest Jemu na rękę !

i każdemu hetero. Bravio Korwin smiling smiley)

04-08-2016 - 12:56:05

Korwin powinien zamieścić specjalne podziękowania dla Ciebie za wytrwałość w podtrzymywaniu tego forum.
Czas Korwina dobiega końca.
Być może jeśli zwącha się z Kukizem to podtrzyma jakieś poparcie. Być może nowe roczniki młodzieży go poprą. Ale raz: starość, dwa: polityka polega na głaskaniu psa aż będzie kaganiec. Korwin by się nadawał na konkwistadora, na mówcę w star. Rzymie ale na polityka z przykrością stwierdzam że się jakoś tam nadaje, ale tylko jakoś, od biedy.

19-08-2016 - 22:41:28

Piotr11 smiling smiley

Dopiero co Wałęsa się zbratał z Biedroniem w Słupsku, więc może i ja kiedyś pstryknę sobie fotkę z Korwinem winking smiley
Aczkolwiek bardziej bym wolał z Miriam tylko mi raczej chłopak nie pozwoli winking smiley)

27-08-2016 - 21:55:32

widać coś tam wie

" Jak myślisz, kiedy Polska wprowadzi związki partnerskie lub małżeństwa jednopłciowe?
Szybciej, niż nam się wydaje..." - mówi Krzysztof Śmiszek, od 14 lat partner Roberta Biedronia [natemat.pl]

05-09-2016 - 22:13:44

Zaczyna być ciekawie smiling smiley

"PiS przeciwko dyskryminacji LGBTI "
[wiadomosci.onet.pl]
"..Z decyzji rządu Beaty Szydło zadowolone są z kolei środowiska związane z LGBTI. – Trudno oceniać, co się stało, że rząd PiS podjął taką decyzję, ale trzeba się z niej cieszyć – mówi Onetowi Krystian Legierski. Choć przyznaje, że w zmianę nastawienia obecnego obozu rządzącego raczej nie wierzy, to – jak podkreśla – trudno będzie wycofać się teraz polskim władzom ze złożonej forum międzynarodowym deklaracji. – Poparcie przez polski rząd tego dokumentu ma więc duże znaczenie, gdyż może być on podstawą do konkretnych działań, by kwestię równego statusu osób LGBTI uregulować – dodaje Legierski."

Teraz czas na Prezydenta Dudę.

06-09-2016 - 20:37:31

Wszystkiego Najlepszego młodej parze na nowej drodze życia ! [korwin-mikke.pl]

Może i Ja kiedyś doczekam ze swoim partnerem smiling smiley

08-09-2016 - 08:56:18

Jestem zwolennikiem in vitro, bo każde ludzkie istnienie chce żyć. Nie lubię również utrudniania homoseksualistom życia. Przecież zawsze chodziło o to, aby wszyscy dobrze się bawili i prowadzili spokojne życie. Piotrek z Warszawy.

03-10-2016 - 10:04:58

Nowe słowa Papieża.

[wiadomosci.onet.pl]

"..Papież Franciszek powiedział, że w swoim życiu jako ksiądz, biskup i także obecnie "towarzyszył" homoseksualistom. Podczas konferencji prasowej na pokładzie samolotu w drodze z Baku do Rzymu ujawnił, że przyjął w Watykanie osobę, która zmieniła płeć. Ojciec święty mówił też o testamencie Jana Pawła II i fakcie, że nie spalono osobistych notatek papieża Polaka. - Ten, kto nie uszanował tej woli jest winny - ocenił Franciszek. Zastrzegł jednocześnie, że "nie zna sprawy".,"
"..papież potępił teorię gender i ocenił: "Podłością jest to, co dzisiaj robi się z indoktrynacją teorii gender". - Opowiedział mi ojciec z Francji, z katolickiej rodziny, że pewnego dnia przy stole rozmawiając z dziećmi, zapytał 10-letniego chłopca, kim chciałby być kiedy dorośnie. "Dziewczyną" - odpowiedział. I ojciec zdał sobie sprawę z tego, że w książkach szkolnych naucza się teorii gender. To jest wbrew prawom naturalnym - oświadczył Franciszek.

Jak zaznaczył jedną rzeczą jest to, że ktoś ma skłonności homoseksualne, czy chce zmienić płeć. - Czym innym jest jednak nauczanie w szkole tej linii, by zmienić mentalność. Ja nazywam to kolonizacjami ideologicznymi - oznajmił papież.

Opowiedział następnie, że przyjął w Watykanie mężczyznę, który zmienił płeć i stał się kobietą i wysłuchał przy okazji tego spotkania relacji o szykanach ze strony proboszcza, ale i o duchowym wsparciu ze strony "wspaniałego biskupa" dla osoby transseksualnej.

- Życie jest życiem, a rzeczy należy przyjmować takimi, jakimi są. Grzech to grzech. Skłonności czy nierównowaga hormonalna przysparzają wielu problemów a my musimy być ostrożni, by nie powiedzieć, że to wszystko jest to samo - oświadczył papie.."

Niby Papież a mądrze gada.

24-12-2016 - 19:19:49

"...byście ze swoimi połówkami coraz bardziej byli w sobie zakochani .." -Miriam Shaded (Fcool smiley 24-XII-2016

Wesołych Świąt Wszystkim

11-01-2017 - 19:38:13

Wesołego Nowego Roku.
Kurcze, mogliby już to forum zamknąć smiling smiley
Wszyscy poszli na FB. A zresztą powiem że ostatnim swoim pomysłem już mnie Korwin ostatecznie zniechęcił. No jakby miał jakiś siódmy zmysł i jak mu poparcie rośnie to musi coś palnąć i kogoś obrazić.
Niechże się on wycofa w końcu z polityki. Publicystą jest niezłym. Książki mógłby pisać dobre. Ale du... z niego a nie polityk.
Nawet jakby zdobył 40 % poparcia to i tak by po wyborach przegrał - nie ma innej możliwości.
Moim zdaniem, biorąc pod uwagę słabość partii gdyby nie Korwin to spokojnie prawicowa partia by mogła zdobyć z 20 %. Ale Korwin rozbija i ośmiesza prawicę.
Osiągnięciem Korwina jest że wybór jest pomiędzy udawanymi liberałami a udawanymi prawicowcami.

18-02-2017 - 18:55:06

W Finlandii zalegalizowano małżeństwa jednopłciowe... A w Polsce tylko kaczka z kotem

02-04-2017 - 17:27:33

"..Po przejściu krajowej procedury sądowej, nie bacząc na próbę zastraszenia przez Prokuraturę Generalną, pary gejów i lesbijek z Koalicji na Rzecz Związków Partnerskich i Równości Małżeńskiej złożyły skargi na Polskę do Trybunału w Strasburgu. W przypadku skarg dwóch par sprawom nadano już numery. Oznacza to, że sprawy te zostały zarejestrowane w Trybunale. W razie pozytywnego rozpatrzenia skarg Polska zostanie zobowiązana do wprowadzenia związków partnerskich i/lub równości małżeńskiej.." [queer.pl]

02-04-2017 - 20:54:10

"O odrzucenie ideałów lansowanych przez media społeczne i otworzenie się na ludzi o innej orientacji, „jeśli tylko kochają Boga i przestrzegają przykazań” – zaapelował przywódca mormonów w USA Jeffrey Holland. "

kto następny ?

02-05-2017 - 15:03:20

"..- Jakby lat temu 100 ktoś przyszedł do ojca i powiedział, że będzie uczył jego syna homoseksualizmu, to ten by go zabił albo pobił,..."
JKM.

W szkole i teraz i 100 lat temu uczyli różnych głupich rzeczy. Ale tonie powód by kogoś bić czy zabijać. Szkoła ma za zadanie dawać wiedzę a co zrobi z tym uczeń to już jego sprawa i jego inteligencji. Rodzice mają za to obowiązek by do pewnego wieku wskazać dziecku cel i kierunek.
Jak to się mówi"po owocach ich poznacie"
Jak się nie umie własnych dzieci wychować to najłatwiej potem winę zwalić na szkołę.

07-05-2017 - 00:39:23

Witaj Jacku.
Tylko ty zostałeś tu ze starej bandy sprzed 5 albo więcej lat.
Kiedyś to forum tętniło życiem, a teraz- kicha. A na fb mnie nie znajdzie nikt. Hej!

26-01-2018 - 22:24:32

– Jeśli będzie trzeba wrócić do ogólnopolskiej polityki, nie będę się wahał – zapowiedział Robert Biedroń.
Zapewne połączy siły z Barbarą Nowacką.

Co to znaczy?
Tylko tyle, że jeśli obecny sejm nie przegłosuje ustawy o związkach partnerskich to PO i PiS nie mają co liczyć na większość po wyborach.
POPiS zapewne zdał sobie z tego sprawę więc się nie zdziwię jak przed wyborami uchwalą coś na wzór tego co jest na Węgrzech.
Robi się ciekawie smiling smiley

13-08-2018 - 22:02:55

Robert Biedroń: Kocham Polskę.

Rezygnuje z drugiej kadencji w Słupsku i zakłada partię.

Będzie się działo. W sprawie związków partnerskich oczywiście.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6247, Posty: 45437, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 306, Posty: 4484.