Przejmijmy programy TV!

Wysłane przez veross 

16-06-2010 - 23:34:28

Panie, Panowie!

Jest kilka programow gdzie telewidzowie moga dzwonic i wyrazac Swoje opinie (TVN, Superstacja i pewnie inne).
Musimy je przejac!
Proponuje wszystkim dzwonic i SMSowac i promowac JKM na prezydenta.
Jak podczas godziny wejda 2-3 osoby na antene to bedzie sukces! Ludzie uslysza!

16-06-2010 - 23:51:39

Popieram apel.

17-06-2010 - 00:03:20

Raz chciałem się do szkła dodzwonić ale lipa. Ostatnio słyszałem jak ludzie mówili że się dodzwonili pierwszy raz od 5 lat (emeryci czyli pewnie dzwonią często) także po tym to już zwątpiłemwinking smiley

Superstacja to praktycznie "stacja Korwina" bo przynajmniej nie manipulują wypowiedziami a i kilka osób z ekipy na niego głosuje. Oczywiście nie zaszkodzi zadzwonić ale proponowałabym się skupić na szkle kontaktowym i przeprowadzić jakiś atak bo oglądam pewien czas i nie było żadnego telefonu poza PiSem i PO winking smiley Byłoby pewne zaskoczeniesmiling smiley

17-06-2010 - 00:08:49

Szkiełko to jest dobry przykład, że się jednak kobiety interesują polityką.

---------------------------------------
pozdrawiam

17-06-2010 - 00:22:02

Jest to dobry pomysł i działa dobrze w USA. Obama na swojej stronie zamieścił nawet skrypt do rozmowy gdy dzwoni się do radio. Nie chodzi o to aby przekonywać za samą osobą kandydata, ale aby zadzwonić z jakimś problemem (np. akcyza) i później stwierdzić,że tylko JKM może ten problem rozwiązać. To samo z emeryturami gdy będą chcieli podnosić wiek emerytalny lub obnizać świadczenia.

17-06-2010 - 01:12:25

A czy jest gdzieś ta Superstacja w necie live? Od lat nie oglądam TV, ale czasem tęsknię za beztroską winking smiley Gdybym się mniej bał, że mnie odmóżdżą to bym sobie puścił taką Superstację...
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Janusz Korwin-Mikke - Internetowa Strona Autorska / Forum - Statystyki

Globalne
Wątki: 6252, Posty: 45456, Użytkownicy: 14785.
Ostatnio dołączył/a Eksterminator.

Statystyki tego forum
Wątki: 151, Posty: 2001.